آموزش ساخت کانال در youtube

آموزش ساخت کانال در یوتیوب,آموزش ساخت کانال یوتیوب,ساخت کانال youtube

آموزش ساخت کانال یوتیوب اولین قدم برای شروع اشتراک گذاری ویدیو در فضای مجازی می باشد. همانطور که اطلاع دارید، یوتیوب سرویس اشتراک گذاری ویدئوی گوگل است. به همین منظور استفاده از این سرویس به اشتراک گذاری ویدئو در بازاریابی ویدئویی بسیار مهم است. زیرا گوگل توجه بسیار زیادی به یوتیوب می کند و می توان به وسیله آن ترافیک خوبی را برای سایت ایجاد کرد.

فرآیند ساخت کانال یوتیوب فقط چند دقیقه به طول می انجامد. برای اینکه بتوانید یک کانال سفارشی شده داشته باشید تنها کافی است که تعدادی گزینه را تنظیم کنید، عکس یا لوگو را آپلود کنید و در آخر کانال خود را به دیگر حساب های شبکه های اجتماعی خود مانند فیسبوک و توییتر لینک دهید.

اگر شما قصد ساخت کانال یوتیوب برای کسب و کار خود را دارید، کافی است که یک حساب کاربری گوگل یا یوتوب جداگانه ایجاد کنید و در آن از یک نشانی ایمیل یکتا که غیر شخصی است، استفاده کنید. به این ترتیب همکار شما می تواند بدون داشتن ایمیل شخصی شما و رمز عبور آن، کانال را مدیریت کند. این نکته را نیز به خاطر بسپارید که به ازای هر حساب کاربری، فقط می توانید یک کانال یوتیوب ایجاد کنید.

آموزش سئو برای یوتیوب هم مطلبی است که به تازگی بسیار طرفدار پیدا کرده که به زودی در نیوسئو محتوای ارزشمندی در این زمینه تولید خواهد شد.

در حال حاضر، هیچ چیز مانند داشتن یک کانال مختص کسب و کار، ارزشمند نیست. بنابراین شما باید یک کانال یوتیوب سفارشی و استاندارد را که بتواند انتظارات مخاطبان را برآورده کند و ویترینی برای کسب و کار شما باشد، را ایجاد کنید. من در تحلیل سئو سایت و مشاوره هایم به دوستان، همیشه بر بازاریابی ویدیویی و تاثیر شگفت انگیز آن بر برندینگ تاکید زیادی دارم.

نحوه ساخت کانال یوتیوب با جزئیات بیشتر برای شما آماده کرده ایم.

ابتدا باید یک حساب کاربری گوگل یکتا ایجاد کنیم. برای این کار:

 • وارد سایت یوتیوب شوید.
 • در صفحه اول یوتیوب، بر روی لینک “Sign In” در گوشه بالای سمت راست کلیک کنید.
 • صفحه “Sign In” به همراه لوگوی گوگل در گوشه بالا سمت چپ نمایش داده می شود. بر روی گزینه “Create an Account” که در گوشه بالا سمت راست نمایش داده می شود کلیک کنید. از شما درخواست می شود که در ابتدا یک حساب کاربری گوگل ایجاد کنید.
 • در صفحه “Create a New Google Account” فرم اطلاعات را کامل کنید. دقیقا همان کاری که برای ایجاد جیمیل انجام می دهید. اگر می خواهید که برای کسب و کار خود یک کانال یوتیوب ایجاد کنید، از اسم شرکت خود به عنوان نام کاربری حساب جیمیل استفاده کنید. سپس برای حساب خود عکس قرار دهید و تنظیمات امنیتی آن را انجام دهید.

اکنون می توانید حساب کاربری گوگل را به کانال یوتیوب تبدیل کنید. برای این کار:

 • وارد سایت یوتیوب شوید. سپس با وارد کردن حساب کاربری گوگل و رمز عبور آن، ثبت نام کنید. صفحه اصلی یوتیوب به شما نمایش داده می شود.
 • نزدیک گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش، شما می توانید تصویر پروفایل حساب خود را ببینید. برای دسترسی به منوی حساب کاربری بر روی آن کلیک کنید.
 • بر روی لینک “Your Channel” در گوشه بالای سمت راست صفحه نمایش کلیک کنید. گزینه “Create channel” نمایش داده خواهد شد. در این صفحه ابتدا پروفایل حساب شما که شامل عکس، نام حساب کاربری و نام و نام خانوادگی شما است، نمایش داده می شود. می توانید از این قسمت اطلاعات و نام  نام خانوادگی را تغییر دهید.

آموزش ساخت کانال در یوتیوب,آموزش ساخت کانال یوتیوب,ساخت کانال youtube

 • در این مرحله می توانید نام و نام خانوادگی را برای کانال یوتیوب خود تغییر دهید و سپس روی “Create channel” کلیک کنید.

ساخت کانال در یوتیوب,ساخت کانال یوتیوب,نحوه ساخت کانال یوتیوب

آموزش ساخت کانال در یوتیوب,آموزش ساخت کانال یوتیوب,ساخت کانال youtube

مراحل ایجاد کانال در یوتیوب به پایان رسید. امیدوارم با استفاده از ظرفیت های موجود در یوتیوب بتوانید علاوه بر ایجاد ترافیک برای سایت، کسب و کار خود را بیش از پیش رونق دهید.

 

اگر در حال حاضر یک حساب Google ندارید، چگونه می توانید یک کانال YouTube ایجاد کنید

اگر قبلاً یک حساب Google تنظیم نشده است، قبل از شروع کار در YouTube باید یکی را ایجاد کنید. برای انجام این کار ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:
1. به YouTube.com بروید
2. روی “ورود به سیستم” کلیک کنید
3. اکنون گزینه ایجاد یک حساب Google را انتخاب کنید
4. مراحل ایجاد حساب Google خود را دنبال کنید
اکنون، همه شما با یک حساب Google تنظیم شده اید و می توانید مراحل فوق را برای ایجاد کانال YouTube دنبال کنید.

چنل آرت چیست؟

چنل آرت که تحت عنوان بنر یوتیوب نیز شناخته می شود، تصویری است که در بالای صفحه کانال قرار می‌گیرد و می‌تواند اولین مورد جهت جذب مخاطبان به کانال شما باشد. در واقع چنل آرت که می تواند یک عکس یا ترکیب چند عکس باشد، مخاطب را به صورت کلی با موضوع محتوای کانال آشنا می کند. همچنین امکان قرار گرفتن لینک‌ ها خصوصا لینک‌های شبکه‌های اجتماعی،‌ در این بخش وجود دارد که می‌تواند جذب مخاطب را دوچندان کند.

ساخت چنل آرت

برای ایجاد چنل ارت اکانت یوتیوب ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، سپس بخش مربوط به تنظیم تصویر را انتخاب کرده و گزینه Customize channel بزنید. حال با استفاده از گزینه New channel Art می توانید تصویر مدنظر خود را آپلود کنید. همچنین برای تنظیم چنل آرت یوتیوب می توانید عکس را از الگوی های موجود در یوتیوب یا تصاویر گوگل انتخاب کنید.

پس از بارگذاری عکس در این قسمت، یوتیوب پیش نمایشی از تصویر شما در دستگاه های تلویزیون، دسکتاپ و موبایل نمایش می دهد. در این مرحله، باید برش تصویر خود را طوری تنظیم کنید که در همه دستگاه ها به درستی نمایش داده شود. ابزار برش با کلیک بر روی گزینه “Adjust the crop” قابل دسترسی است. این صفحه برش برای بررسی اینکه تصویر شما در دستگاه های مختلف چگونه به نمایش در می آید بسیار مفید است.

2 نکته برتر برای آرت کانال YouTube

1. اطمینان حاصل کنید که هر متن و لوگو در منطقه امن قرار دارند

منطقه امن متن و لوگو، فضای پیکسل 1546 * 423 در مرکز الگوی کانال YouTube است. این منطقه ای است که هنگام مشاهده کانال شما در صفحه های دسک تاپ در YouTube نمایش داده می شود.
مراقب باشید که از هرگونه اطلاعات مهمی مانند نام تجاری، متن، برچسب ها و تصاویر کلیدی در این فضا اطمینان حاصل کنید به طوری که همیشه به عنوان بخشی از هنر کانال شما در هر دستگاه نمایش داده می شود.

2. پیوندهای کانال خود را در نظر بگیرید

YouTube به شما امکان می دهد پیوندهایی را به کانال خود اضافه کنید و این موارد در گوشه سمت راست و پایین هنر کانال شما نمایش داده می شود. هنگام ایجاد کانال خود، مهم است که به فضایی که این پیوندها در آن قرار دارند فکر کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز مهمی (مانند لوگو) در طراحی آن ندارید.

با یک حساب Google می توانید فیلم ها را تماشا کنید و دوست داشته باشید و در کانال ها مشترک شوید. با این وجود، بدون کانال YouTube ، هیچ حضور عمومی در YouTube ندارید. حتی اگر یک حساب Google دارید، باید یک کانال YouTube را برای بارگذاری فیلم، اظهار نظر یا ایجاد لیست پخش ایجاد کنید. برای ایجاد کانال جدید می توانید از رایانه یا سایت موبایل YouTube استفاده کنید.

تنظیم عکس پروفایل یوتیوب

علاوه بر channel art، فضایی برای عکس پروفایل یوتیوب وجود دارد. این تصویر در کنار ویدیوها و کانال شما در تمام صفحات YouTube نشان داده می شود. نکته کلیدی برای عکس پروفایل در یوتیوب این است که تصویر باید طوری طراحی شود که در ابعاد بسیار کوچک، از وضوح مناسبی برخوردار باشد. استفاده از لوگو برای این قسمت گزینه مناسبی می باشد.

عکس کانال یوتیوب باید همانند تصاویر سایت ها بهینه شده یا به اصطلاح سئو شده باشد. عکس کانال شما باید 800 × 800 پیکسل و یکی از فرمت های: JPG، GIF، BMP یا PNG ( GIF غیر متحرک) باشد. برای بروزرسانی عکس کانال یوتیوب، به صفحه اصلی کانال خود بروید و نشانگر را روی تصویر فعلی کانال نگه دارید تا زمانی که آیکون ویرایش ظاهر شود. با کلیک روی این آیکون می توانید تصویر جدید را آپلود کنید.

شروع کار | چگونه و چرا باید به YouTube وارد شوید و یک کانال YouTube ایجاد کنید

 1. یک کانال شخصی ایجاد کنید
 2. برای ایجاد کانالی که فقط با استفاده از حساب Google خود می توانید مدیریت کنید، این دستورالعمل ها را دنبال کنید.
 3.  از طریق رایانه یا با استفاده از سایت تلفن همراه به YouTube وارد شوید.
 4. هر عملی را که به یک کانال نیاز دارد، مانند بارگذاری یک ویدیو، ارسال نظر یا ایجاد لیست پخش امتحان کنید.
 5. اگر هنوز کانال ندارید، فوری برای ایجاد کانال مشاهده می کنید.
 6. جزئیات با نام و عکس حساب Google خود را بررسی کنید و برای ایجاد کانال جدید خود تأیید کنید.

روش های تقویت کانال یوتیوب

آموزش ساخت کانال در یوتیوب,آموزش ساخت کانال یوتیوب,ساخت کانال youtube

پس از ساخت کانال یوتیوب، باید نکاتی را فراگرفته و آن ها را اعمال کنید تا کانال شما هرچه بهتر و سریع تر پیشرفت کرده و مخاطبان را جذب خود کند. در این بخش از مقاله آموزش ساخت کانال یوتیوب قصد داریم مهمترین نکات تقویت کانال را بیان کنیم:

1. بهینه سازی توضیحات کانال

ابتدا بهتر است که برای بهینه سازی کانال یوتیوب یک استراتژی سئو یوتیوب کاربردی در نظر داشته باشید. در کانال یوتیوب فضایی تحت عنوان توضیحات یا Description در اختیار شما قرار می گیرد که باید در آن توضیحاتی در مورد برند و محتوایی که در کانال قرار می دهید بنویسید. در این قسمت شما محدود به نوشتن متنی با حداکثر 1000 کارکتر هستید، بنابراین باید نهایت خلاقیت خود را بکار بگیرید و در همین 1000 کارکتر بهترین متن را نوشته و حداکثر تاثیر گذاری را ایجاد کنید.

توضیحات کانال شما فقط در صفحه مربوط به کانال ظاهر نمی شود، بلکه توسط موتورهای جستجو بررسی شده و همچنین می تواند در سراسر YouTube در دسته بندی کانال های پیشنهادی به مخاطبان  نمایش داده شود. یک تاکتیک خوب این است که چند کلمه کلیدی مرتبط با محتوای کانال و CTA (فراخوان عمل) را در خطوط ابتدایی متن دیسکریپشن یوتیوب خود بگنجانید.

در دیسکریپشن یوتیوب، 100 تا 150 کارکتر اول بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا در برخی از مکان هایی که این متن نمایش داده می شود، تنها حدود 150 کارکتر اول آن قابل مشاهده است و سایر کلمات حذف می شوند. در انتهای کار فراموش نکنید که توضیحات کانال باید با اصول سئو سایت بهینه شود.

2. اضافه کردن لینک به کانال یوتیوب

شما می توانید حداکثر 5 لینک را به بنر کانال یوتیوب خود اضافه کنید. مراحل اضافه کردن این لینک ها به شرح زیر می باشد:

 1. وارد صفحه اصلی کانال خود شوید و گزینه Customize Channel را انتخاب کنید.
 2. سپس بر روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالا، درست در زیر کاور کانال کلیک کنید.
 3. در این قسمت یک لایت باکس مربوط به تنظیمات کانال ظاهر می شود. در اینجا باید گزینه ای با عنوان “Customize the layout of your channel” را فعال کنید.
 4. اکنون که سفارشی‌ سازی‌ ها را در کانال خود فعال کرده‌اید، مجدد به صفحه اصلی کانال خود بازگردید، حال گزینه «Edit Links» را در منوی تنظیمات روی چنل آرت خود خواهید دید.
 5. روی گزینه “Edit Links” کلیک کنید تا به بخش “About” کانال خود هدایت شوید. در اینجا شما این امکان را خواهید داشت که لینک های مدنظر خود را اضافه کرده و انتخاب کنید که چه تعداد از آن ها روی چنل آرت شما نمایش داده شوند.

یک کانال با نام تجاری یا نام دیگری ایجاد کنید

برای ایجاد کانالی که دارای چندین مدیر یا مالک باشد، از این دستورالعمل ها پیروی کنید.
می توانید از یک حساب کاربری برند استفاده کنید و کانال دیگری را ایجاد کنید که دارای نام دیگری باشد اما هنوز هم از حساب Google شما مدیریت می شود.
1. از طریق رایانه یا با استفاده از سایت تلفن همراه به YouTube وارد شوید.
2. به لیست کانال خود بروید.
3. ایجاد کانال جدید یا استفاده از یک حساب نام تجاری موجود را انتخاب کنید:
• با کلیک روی ایجاد کانال جدید، کانال جدید ایجاد کنید.
• با انتخاب حساب مارک از لیست، یک کانال YouTube را برای یک حساب تجاری ایجاد کنید که قبلاً آن را مدیریت کرده اید. اگر این حساب تجاری از قبل کانال دارد، نمی توانید یک کانال جدید ایجاد کنید. اگر حساب تجاری را از لیست انتخاب کنید، فقط به آن کانال منتقل می شوید.
4. برای نامگذاری کانال جدید و تأیید حساب خود، جزئیات را پر کنید. سپس بر روی انجام شد کلیک کنید. این یک حساب تجاری جدید ایجاد می کند.
5. برای افزودن مدیر کانال، دستورالعمل ها را برای تغییر دادن مالکین و مدیران کانال دنبال کنید.

 

79 نظر در مورد مقاله “ آموزش ساخت کانال در youtube ” ثبت شده است
 1. فرهاد

  درود و سپاس


 2. امیرحسین

  خیلی ممنون عالی بود


 3. Mostafajafari

  برای طنز


 4. Mostafajafari

  برای اشتراک گذاشتم تنز ها


 5. ت

  چرا سابسکرایب های من من را ساب میکنند ولی می‌نویسد هیچ مشترکی وجود ندارد


  • ناظر سایت

   سلام
   احتمالا این مورد باگ هست و برطرف می شود.


 6. علی

  سلام .من یکی از بستگانم آلمان هست و کارامو خارج از کشور انجام میده .برای کسب در آمد میتونم اینجا کانالو ایجاد کنم و شماره حساب اونو بدم ؟
  ممنون از راهنماییاتون


  • ناظر سایت

   درود
   شما میتونید کانال یوتیوب رو ایجاد کنید و اون رو به حساب ادسنس فرد مورد نظر در آلمان متصل کنید.


 7. علی

  لطفا جواب بدید

  سلام من ۱۷ ساله هستم و شروع کردم به تولید محتوا در یوتیوب!
  حالا ایده و موضوع من گذاشتن تریلر و خلاصه فیلم های ایرانی و جهانی معروف با ادیت اختصاصی خودم!

  حالا میخوام بدونم که اگر از تریلر های فیلم های قوی در ایران و جهان استفاده و روش لوگو و ادیت اختصاصی خودم رو بزنم و زمان بزارم روش
  ایا این کپی رایت محسوب میشه

  و ایا بعد از واجد شرایط شدن درامدی به کانال من داده میشه یا خیر


  • ناظر سایت

   سلام
   اگر تغییراتی که روی ویدیو ها ایجاد می کنید به قدر کافی باشد، مشکلی پیش نخواهد آمد.


 8. aria

  بسیار سپاسگزارم عالی بود


  • ناظر سایت

   درود بر شما
   خوشحالیم که برایتان کارآمد بود


 9. بهرام

  ویدئویی


 10. Sami

  سلام جناب ایا امکانش هست که اول ویدیو بسازیم و درون کانال قرار بدیم بعدش که کمی پیشرفت کردیم حساب گوگل ادسنس بسازیم و به درامد برسیم


  • ناظر سایت

   درود
   بله موردی نداره


 11. امیر

  سلام ببخشید میشه یک فیلتر شکن رایگان برای کامپیوتر برای ورود به یوتوب بهم معرفی کنید


  • ناظر سایت

   فیلترشکن خاصی مدنظرم نیست ما از وی پی ان پولی استفاده می کنیم


 12. سهیل

  سلام خسته نباشید من از دوستم که در خارج از کشوره خواستم برام کانال یوتیوب بزنه از اونجایی که پول میره داخل حساب اون بعضی ها بهم میگن بعدا که اون بخوادپولو واریز کنه به حسابم، بانک حسابمو مسدود میکنه . میخواستم بدونم حقیقت داره ؟ اگه حقیقت داره چیکار کنم ؟ ممنون .


  • ناظر سایت

   حقیقتا بنده اطلاع زیادی در این رابطه ندارم


 13. mahdi

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید سوالی داشتم
  اگر ویدیو گیم سایر کانال ها که در ویدیو فقط محیط بازی کامپیوتری نمایش داده می شود را برداریم و مقداری ادیت هم روی ان ویدیو گیم انجام بدیم و در کانال خودمان بزاریم بازهم یوتیوب مشکل کپی رایت میگیره؟


  • ناظر سایت

   نه کپی حساب نمیشه البته بستگی به نوع محتوا داره


 14. YouTube BLaZe

  سلام میخواستم بدونم قدیمی بودن کانال تاثیری در ساجست ویدیو ها داره یا خیر ؟ من از 2019 اکانت داشتم داخل یوتوب و به تازگی شروع به فعالیت کردم مشکلی که نداره؟ و یک سوال دیگم داشتم اگر من از ویدیو های دیگران استفاده کنم در ویدیوم و نام ولینک اون چنل رو بزارم و ویدیوم حق نشر نخوره مشکلی داره؟


  • ناظر سایت

   نه مهم محتوای کانال هست
   نه موردی نداره


 15. ساناز

  سلام ببخشید من میخوام یه کانال یوتیوب داشته باشم و از دوستم که در خارج از کشوره بخوام این کانال رو بسازه و من رو مدیر کانال کنه میخواستم بدونم چون پول درامدی که از یوتیوب درمیارم به حساب خارجی دوستم میاد اونم میتونه از اون پول ریخته شده به حسابش استفاده کنه ؟ یعنی کاری نمیشه کرد ؟


  • ناظر سایت

   نه دوست عزیز
   متاسفانه این مورد جز مشکلات تحریمی هست


 16. نگین

  سلام وقت بخیر من رفتم یه کامنت بذارم بعد نوشت که باید کانال بسازید با ایمیلم همونجا ساختم
  بعد میخواستم بدونم ویدئوهایی که تماشا میکنم معلومه برای بقیه؟


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   نه مشخص نمیشه


 17. کسری

  ببخشید میخواستم بدونم اگه خواستم کامپیوترم رو عوض کنم چجور چنله یوتیوبمو که تو سیستم قبلیم بود برگردونم روی سیستم جدید
  لطفا جواب بدید ممنون


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   نیاز به اقدام خاصی نیست
   فقط کافیه ایمیل و مشخصاتی مثل آدرس چنل رو قسمت ورود به یوتیوب و اکانت اختصاصی، وارد کنید


 18. پیمان

  سلام من نمیتونم لینک کانال یوتیوب خودم رو پیدا کنم .


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   لینک کانال یوتیوب شما همون لینکی هست که تو آدرس بار، نمایش میده


 19. امیررضا

  با سلام
  من چنل یوتیوب دارم و برای اینکه برای اول ویدیو عکس بزاریم از من شماره میخواستو من شماره ایرانو دادم و کد اومد ایا میتونم کسب در امد کنم هنوز یا خیر ؟
  باید کانال رو حذف و دوباره بسازم؟
  اطلاعات و شماره داخل جیمیل برای ایران هست، باید با اطلاعات گوگل ادسنس شبیه به هم باشه؟


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   امکان کسب درآمد با اطلاعات ایران، وجود نداره و اطلاعات جیمیل باید با حساب ادسنس گوگل یکی باشه


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   امکان کسب درآمد با اطلاعات ایران، وجود نداره
   اطلاعات جیمیل باید با حساب ادسنس گوگل یکی باشه


 20. نصرالله

  سلام و درود بر شما…
  میخام یک کانال یوتیوب پر در آمد داشته باشم برای درست کردن اینجور کانال راهنمآی مکمل شما رو خواهانم هر کاری کردم موفق نشدم که اینجور کانالی درست کنم همه موارد که در بالا برای درست کردن هر نوع کانال ذکر کردین رو خوندم اما بازم موفق نشدم تا اینجور کانالی پر در آمدی درست کنم برای درست کردن اینجور کانال چه چیزهای نیاز است تا درست کنم.
  بعدی از لطف تان نخواهند بود……


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   از این محتوا و محتوا کسب درآمد از یوتیوب نیوسئو استفاده کنید، قطعا به درآمد می رسید


 21. احمد

  سلام میخوام بدونم چطور فیلم های کانال یوتیوب در جستجوی گوگل قرار بدم لطفا مراحلش بدید به روش ساده


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   مواردی مانند عنوان فیلم و متنی که می نویسید بر اساس نکات سئو محتوا نوشته بشه، به راحتی در نتایج جستجو گوگل قرار می گیره


 22. دالیا

  اگه بخوام فقط برای لایک و کامنت از کانال استفاده کنم هزینه ای برام نداره


 23. Mister business

  سلام یه سوال،بنظرتون ایجاد کانال با شماره تلفن ایران مشکلی ایجاد نمیکنه


 24. محمد مسعود

  من نیاز به مشاوره در بخش یوتیوب دارم آیا میتوانید برایم مشورت بدهید من در مقابل این مشاوره هزینه هم داده میتوانم تشکر.


 25. زیبا

  سلام. من یوتیوپ خودم رو ساختم حالا میخوام لینک اضافه کنم و آدرس پیچ اینستام و بزنم. اما گزینه ی اضافه کردن لینک رو به من نشون نمیده؟؟؟!!!!


 26. hossein

  سلام ایا یوتیوب به ای پی های متغیر حساس هست و ایا میفهمه که ما داریم با وی پی ان میاییم و برایمان مشکل ایجاد میشه؟؟
  ممنون میشم جواب بدین


 27. mobin

  با سلام بنده چنل یوتیوب دارم و برای اینکه برای اول ویدیو عکس بزاریم از من شماره میخواستو من شماره ایرانو دادم و کد اومد ایا میتونم کسب در امد کنم هنوز یا خیر ؟


 28. متین

  سلام
  بنظر شما ساخت یک چنل با محوریت آموزش کامپیوتر (ورد پاور‌پوینت اکسل فوتوشاپ و …)
  توی یوتیوب جواب میده ؟

  اگه جواب میده بگید لطفا
  ممنون از سایتتون


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما. باید رقبا و کاربران هدفتون رو مورد بررسی قرار بدید. اگه اون ها در بستر دیگه ای به دنبال چنین اطلاعاتی هستن، خب کار در یوتیوب ممکنه به اون نتیجه دلخواه نرسونه شمارو. در هر حال ارائه محتوای باکیفیت اکثر قریب به اتفاق نتیجه میده.


 29. فرهان

  سلام.
  در ایران حساب بانکی خارجی نمیشه داشت باشیم.پس در این صورت نمیشه که از کانالی که داریم کسب درامد کنیم؟
  یعنی راه دیگه ای نداره؟
  اگر امکانش است جواب بدین
  ممنونم


 30. رضا

  سلام.
  بدون ایجاد کانال نمیشه ویدئو آپلود کرد؟ قبلا که میشد الان نمیشه دیگه؟؟ یعنی حتما باید کانال ایجاد کنیم؟


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما
   برای آپلود ویدئو حتما باید کانال ایجاد کنید که آموزش ساخت کانال یوتیوب در مقاله داده شده.


 31. mr ajab

  سلام جناب . ببخشید درست کردن کانال یوتیوب برای کسب درامد نیاز به ارسال کد از طرف شرکت گوگل دارد و اگر قرار باشد این کار را شروع کنیم نیاز ب اون کد داریم . و اینکه وقتی ما در ایران هستیم چطور ممکنه ک یک کانال برای کسب درامد ایجاد کنید . لطفا یک مطلب درباره این موضوع ارایه دهید . لطفا ♥


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما
   ساخت کانال یوتیوب در ایران هم امکان پذیر است اما برای کسب درآمد از یوتیوب باید اطلاعات خارج از ایران بدهید.
   پیشنهاد می شود مقاله آموزش کسب درآمد از یوتیوب را مشاهده کنید، توضیحات کامل داده شده است.


 32. علیرضا

  سلام وقت بخیر
  من برای قراردادن سریالهای صدا سیما یک کانال یوتیوب ساختم.سریالها رو از یک وبسایت دانلود میکنم اون سایت هم خودش از شبکه تماشا ویدئوها رو دریافت کرده و لوگو شبکه تماشا سیما روی ویدئوها هست بجای اسم اون سایت روی تصویر که زیر لوگوی شبکه تماشا قرار داده اسم کانال خودم رو قراردادم یوتیوب ویدئو رو بدلیل کپی رایت مسدود کرده.سه تا سوال واسم پیش اومده.
  ۱-سریالهای سیما مگه حق کپی رایت داره که اگر اینطوره خیلی کانالهای دیگه همین کار رو انجام میدن چرا اونها مسدود نمیشن ؟!
  ۲-از کجا میتونم این سریال ها رو دانلود کنم که لوگو و اسم هیچ سایت یا کانال دیگه ای روش نباشه ؟
  ۳-برای فعالیت کانالم چه مواردی رو رعایت کنم که دیگه ویدئویی مسدود نشه ؟
  ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.


  • محمد نصیری

   درود وقت بخیر
   حق کپی رایت داشتن یا نداشتن دیگران مشخص می کنند و کانال شما رو ریپورت کردن به یوتیوب و گفتن که ویدیو برای اونهاست و شما کپی کردید.


 33. شهاب

  جناب من با گوشی وارد صفحه اصلی یوتیوب که میشم اصلا ساین این و این چیزایی که تو عکس توضیح دادی نمیبینم اولین باریه برا یه برنامه اینقد اذیت میشم تمام سایتها و فیلمای آنوزشی هم دیدم این تنظیمات و این چیزایی که توضیح میدن اصلا بالا نمیاد فقط همین اکانت گوگل منه


 34. باتری ماشین

  تمام خواننده ها و آدمای معروف تو یوتویبن خیلی خوبه ممنونم


 35. انواع باتری ماشین

  ممنون از راهنماییتون


 36. امیر

  سلام.من یک کانال یوتیوب ساختم .کانال در فرانسه ساخته شده ولی به نام من هست جیمیل و من هم در ایران هستم.(ساختن جیمیل و وریفای حساب و کانال در فرانسه انجام شده.) بعد از آن من که ایران هستم به عنوان مدیر اضافه شدم.اول اینکه موقع درامد به مشکل بر نمی خورم؟ و اینکه به چه صورتی میتوانم به عنوان مدیر در کانال فعالیت کنم که یوتیوب متوجه ایران بودن من نشود؟


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما
   ایجاد کانال در یوتیوب مهم نیست در کجا انجام شده است، چیزی که مهم است مشخصات برای وریفای است که اگر در فرانسه وریفای شده است مشکلی ایجاد نمی شود و می توانید بدون هیچ نگرانی فعالیت کنید.
   شما حتی اگر از داخل ایران هم فیلم بگذارید باز هم مشکلی پیش نمی آید و مهم وریفای حساب است که با اطلاعات فرانسه انجام شده است.


 37. برنا

  چرا کانال های یوتیوب برای کاربرهای متفاوت است
  مثلآ بعضی کانال ها اون بالا آیکون های مجزا برای هوم ، ویدو ها ، پلی لیست ها ، غیره دارند
  ولی کانال بعضی ها تنها یک صفحه هست و اینطوری مجزا نیست


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما
   نحوه ساخت کانال یوتیوب همه به صورت بالا است و هیچ تفاوتی ندارد.
   اینکه بعضی کانال ها متفاوت هستند، برای کاربران نیست و خود کانال ها تعیین می کنند چه چیزهایی نمایش داده بشود و چه چیزهایی نمایش داده نشود.


 38. سجاد

  با سلام
  اگر بخواهیم بعدا از تبلیغات قبل از ویدیو ها در یوتیوب درآمد داشته باشیم می تونیم ایمیل رو به شماره تلفن توی ایران وصل کنیم؟و لوکیشن رو ایران در نظر بگیریم؟


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما
   ساخت کانال یوتیوب را می توانید از داخل ایران انجام دهید، اما برای کسب درآمد و برداشت درآمد خود باید آدرس و حساب بانکی غیرایرانی به یوتیوب بدهید.


 39. مهدی

  سلام من همینجوری کانال ساختم
  الان کانالمو سرچ میکنم میگه همچین کانالی ساخته نشده
  ممنون میشم راهنمایی کنید


 40. سحر

  سلام من تمام کارهایی که شما گفتید رو انجام دادن و حساب گوگل هم باز کردم و یک ویدئو تو یوتیوب گذاشتم ولی یک نفر هم اونو ندیده چرا؟


  • امیر قمصری

   درود بر شما
   با یک استراتژی صحیح باید برای ویدئوهاتون تبلیغات کنید تا کم کم مشهور بشه پیجتون


 41. امیرحسن

  سلام خوبید آقای امیر قمصری من کانالمو ساختم ولی نمیدونم چجوری براش لگو بزارم از کجا باید بیارم


 42. الهه

  سلام من مشکلی که دارم اینه که نمی دونم باید کجا آدرس سایت رو وارد کنم . میشه لطفا راهنمایی بفرمائید؟


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   در توضیحات تمامی ویدیو هاتون میتونید آدرس سایتتون رو بزارید.


 43. محمد طالبی

  با سلام
  من یک سایت عکس دارم که خارجی هست
  و میخوام یک کانال یوتیوب واسش ایجاد کنم .
  به نظر شما برای یک سایت عکس ایجاد یک کانال یوتیوب میتونه مفید باشه ؟
  سبک کار به این صورت که مثلا قسمتی از عکس های پست رو بصورت فیلم دربیارم و ارسال کنم و پایینش لینک مطلب رو بزارم. همچین موردی توی یوتیوب امکان پذیر هست ؟


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   سایت یوتیوب به صورت تخصصی در زمینه اشتراک گذاری ویدیو فعالیت دارد و اینکه بسیاری از سایت های بزرگ فروش عکس نیز از این رسانه غافل نشده اند.


 44. شهر بدلیجات

  عالی


 45. ashkan

  ممنون


 46. نادین

  مرسی


 47. فرشاد

  دست شما درد نکند مرسی


 48. نباتک

  خیلی عالی بود منتظر آموزش های بعدی هستیم


 49. حسن سقاباشی تراکمه

  خیلی ممنون از راهنمایتون


 50. آسمان مجازی پرشین اسکای

  ممنون از وبسایت خوبتون


 51. behzad roozegar

  عالی هستید شما


 52. خرید ممبر تلگرام

  ممنون از سایت خوبتون


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود