کسب درآمد از یوتیوب و تعرفه آن

آموزش کامل کسب درآمد از یوتیوب,آموزش کسب درآمد از یوتیوب,آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران 100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

کسب درآمد از یوتیوب با اینکه برای شهروندان ایران کمی دشوار است اما بسیار عالی است. یکی از خوبی های Youtube برای ایرانیان کسب درآمد به صورت دلار است که با وضعیت فعلی در صورتی که بتوانید درآمد دلار داشته باشید، بسیار مفید خواهد بود. اما حقیقتی که وجود دارد این است که به دلیل تحریم ها، کسب درآمد از یوتیوب کمی برای ایرانی ها سخت شده است. درست مثل آموزش سئو و روش های کسب درآمد از آن، روش های مختلفی برای کسب درآمد از یوتیوب نیز وجود دارد؛ اما ما در این مقاله به کسب درآمد از یوتیوب از طریق بازدید ویدئوها میپردازیم و سعی می کنیم تمامی نکات از جمله مشکلات کسب درآمد از یوتیوب در ایران را نیز بگوییم، در صورتی که سوالی داشتید می توانید از بخش نظرات مطرح کنید.

تعرفه درآمد از یوتیوب

یوتیوب به ازای هر بازدید چقدر پول می دهد؟ یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن شما به وجود بیاید همین است. ممکن است افرادی را در یوتیوب دیده باشید که از امکانات حرفه ای و زندگی مرفه خود فیلم می گذارند و این سوال برایتان پیش بیاید که این افراد چه مقدار درآمد دارند. به طور دقیق نمیتوان گفت دقیقا چند دلار یوتیوب پول می دهد؛ یوتیوب به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۱ تا ۲ دلار به شما پول می دهد. اما به این موضوع دقت کنید که یوتیوب در ازای دیدن تبلیغ های ویدئو شما پول می دهد. گاهی اوقات بیننده هنگام نمایش تبلیغ چند ثانیه فیلم را رد می کند تا تبلیغ نمایش داده نشود، یا از ابزارهای مسدودکردن تبلیغ استفاده می کنند و یا از نسخه premium یوتیوب استفاده می کنند، در این صورت یوتیوب برای این بازدیدها به شما پولی پرداخت نخواهد کرد.

شاید با خود بگویید این مبلغ ناچیز و کم است اما اجازه دهید با جزئیات بیشتری توضیح دهیم؛ حتما دیده اید که اکثر فیلم ها حداقل دو تبلیغ دارند، شما می توانید چندین تبلیغ را در فیلم خود قرار دهید. ۱۰۰۰ بازدید که بالاتر گفته شد، فقط برای یک تبلیغ است، اما اگربه طور مثال ۴ تبلیغ در ویدئو خود قرار دهید، یوتیوب در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۴ تا ۸ دلار به شما پول می دهد. اگر هر فیلم شما تقریبا ۱۰۰ هزار بازدید داشته باشد و ۴ تبلیغ در آن قرار دهید، در ازای هر فیلم تقریبا ۴۰۰ دلار درآمد خواهید داشت، دقت کنید در ازای هر یک فیلم!

نکته ای که وجود دارد این است که یوتیوب بابت فیلم های علمی بیشتر پول می دهد. در صورتی که بتوانید فیلم های آموزشی جذاب و پرمخاطب تولید کنید، درآمد شما از سایرین بیشتر است.

حالا وقتشه! اینو بخون: آموزش ساخت کانال در youtubeپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

آموزش کسب درآمد از یوتیوب

آموزش کسب درآمد از یوتیوب خیلی ساده است و یوتیوب یکسری شرایط دارد برای اینکه یک کانال بتواند کسب درآمد کند. اگر شما قصد کسب درآمد از یوتیوب را دارید باید این شرایط را داشته باشید. شما باید ۱۰۰۰ مشترک (Subscribe) و ۴۰۰۰ ساعت نمایش فیلم داشته باشید. به این موضوع دقت داشته باشید که شما باید در ۱ سال اخیر این آمار را داشته باشید و ۱۲ ماه گذشته برای یوتیوب ملاک است، یعنی برای فعال شدن قابلیت کسب درآمد از یوتیوب باید در ۱۲ ماه اخیر، هزار سابسکرایب و ۴ هزار ساعت نمایش داشته باشید. به دست آوردن ۴ هزار ساعت نمایش راحت تر از ۱۰۰۰ مشترک است، شما باید تمرکز اصلی تان را بر روی رسیدن به هزار مشترک بگذارید.

بعد از اینکه شرایط بالا را داشتید، می توانید به یوتیوب استودیو خود مراجعه کنید و درخواست بررسی دهید، بعد از بررسی و تایید کانال شما توسط یوتیوب، شما می توانید کسب درآمد خود را آغاز کنید و برای فیلم های خود تبلیغ بگذارید.

آموزش کامل کسب درآمد از یوتیوب,آموزش کسب درآمد از یوتیوب,آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران

کسب درآمد از یوتیوب در ایران

همانطور که گفته شد به دلیل تحریم هایی که وجود دارد کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوار است. شما برای اینکه بتوانید از یوتیوب پول برداشت کنید و کارهای مالی خود را با یوتیوب انجام دهید، نیاز به حساب Google AdSense دارید. در حال حاضر امکان ساخت این حساب برای افراد ساکن ایران وجود ندارد. شما می توانید اگر دوست یا آشنایی در خارج از کشور دارید از او بخواهید تا حساب را به نام خود ایجاد کند تا شما بتوانید از آن استفاده کنید. در این حین مراقب افراد سودجو نیز باشید چرا که می توانند پول شما را ندهند، بنابراین سعی کنید فردی قابل اعتماد پیدا کنید.

افتتاح حساب گوگل ادسنس نیازمند حساب بانکی و آدرس است. متاسفانه آدرس از کشور ایران را تایید نخواهند کرد و همچنین حساب های بانکی ایرانی. سعی کنید از روش های درست و قانونی کار خود را پیش ببرید، چون در صورتی که یوتیوب متوجه شود که او را دور زده اید، ممکن است کانال شما را ببندد و تمام زحمات شما هدر رود.

نه تنها در قسمت تایید حساب، در کل فعالیت خود فکر دور زدن یوتیوب را از سر خود بیرون کنید. شاید همان لحظه متوجه نشود اما الگوریتم های یوتیوب روز به روز در حال توسعه و پیشرفته شدن هستند و بالاخره یک روزی متوجه می شود که شما قصد داشتید یوتیوب را فریب دهید!

حالا وقتشه! اینو بخون: کسب درآمد از پینترستپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

بازدید و سابسکرایب فیک

یکی از موضوعاتی که خیلی در رابطه با کسب درآمد از یوتیوب مطرح می شود بازدید و سابسکرایب جعلی و یا همان فیک است. این اتفاق امکان پذیر است و شما می توانید این کار را برای کانال خود انجام دهید، اما همانطور که بالاتر نیز گفته شد، یوتیوب بازدید و سابسکرایب شما را بررسی می کند. این بررسی فقط مخصوص زمان کسب درآمد (Monetization) نیست و مدام این کار را انجام می دهد. یوتیوب بازدید و Subscribe فیک را به راحتی تشخیص می دهد و آن را کم می کند.

بنابراین فکر دور زدن یوتیوب را از سر خود بیرون کنید چرا که ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

چند پیشنهاد

پیشنهاد ما به شما این است که کسب درآمد از یوتیوب را جدی بگیرید و کار خود را از همین امروز شروع کنید. گاهی اوقات حتی برخی افراد هستند که کانال شما را خریداری می کنند. درست است که کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوار است، اما شما فعالیت خود را شروع کنید و سعی کنید به ۱۰۰۰ مشترک و ۴۰۰۰ ساعت نمایش برسید. حتما به این نکته دقت داشته باشید که اگر میخواهید یک یوتیوبر موفق باشید، باید صبر داشته باشید.

در روزهای ابتدایی و حتی چند ماه اول ممکن است استقبال زیادی از ویدئوهای شما نشود و شما نباید ناامید شوید. اکثر یوتیوبرهای موفق، بعد از ۱ یا ۲ سال به موفقیت رسیده اند. به تجهیزات استودیویی هم نیازی ندارید، می توانید با امکانات کم کار خود را شروع کنید مانند بسیاری از یوتیوبرهای موفق! همچنین پیشنهاد می شود در صورتی که کانال شما تایید شد و قادر به گذاشتن تبلیغ در ویدئوهای خود بودید، سعی کنید به صورت استاندارد تبلیغ قرار دهید.

متاسفانه برخی کانال ها تعداد بسیار زیادی تبلیغ در ویدئوهای خود قرار می دهند که این باعث اذیت شدن بیننده خواهد شد و کاربران اصلا چنین چیزی را دوست ندارند. تعداد استاندارد تبلیغ ها بستگی به زمان ویدئو دارد و شما باید با توجه به مدت زمان ویدئو تبلیغ قرار دهید. شما هر کاری که بلدید را می توانید در یوتیوب درباره آن فیلم گرفته و منتشر کنید.

حالا وقتشه! اینو بخون: بازاریابی در یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

کپی رایت در یوتیوب

یکی از مسائل مهمی که باید در مورد کسب درآمد با یوتیوب با آن سروکار داشته باشید، قانون کپی رایت می باشد؛ قانون کپی رایت در سراسر دنیا بسیار سخت گیرانه است. اکثر اوقات بابت دانلود غیرقانونی، جریمه نقدی زیادی در انتظار آن فرد است. یوتیوب در سال های اخیر بسیار هوشمند و پیشرفته شده و در بحث کپی رایت بسیار سخت گیرانه عمل می کند. اگر شما تنها برشی از یک آهنگ را در فیلم خود قرار دهید، یوتیوب به راحتی تشخیص می دهد و اجازه کسب درآمد را به شما نمی دهد. اگر از محتوای فرد دیگری در فیلم خود استفاده کنید، آن فرد می تواند به یوتیوب درخواست دهد تا درآمد شما از آن فیلم را برای خودش واریز کند. و یا می تواند درخواست حذف ویدئو شما را بدهد و یوتیوب هم این کار را انجام می دهد و فیلم شما را حذف می کند. یوتیوب بعد از تشخیص کپی بودن، به صاحب اثر نیز اطلاع می دهد که شما در ویدئوتان از او کپی کرده اید. نکته ای که بسیار جالب است ادیتور پیشرفته این شبکه اجتماعی است. یوتیوب این امکان را به شما می دهد که آن قسمتی که کپی است را یا حذف کنید، یا بیصدا کنید و یا جایگزین کنید.

پیشنهاد خود یوتیوب استفاده از کتابخانه یوتیوب است. شما می توانید با مراجعه به YouTube Library از آرشیو آهنگ های بدون کپی رایت استفاده کنید و با توجه به مقدار زمانی که نیاز دارید آهنگ مورد نیاز خود را یافته و دانلود کنید.

حالا وقتشه! اینو بخون: ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

تایید حساب گوگل ادسنس از ایران

ممکن است با افراد و یا شرکت هایی رو به رو شوید که پیشنهاد همکاری و افتتاح حساب گوگل ادسنس برای شما بدهند. این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود و بسیار پرریسک و خطرناک است، اما در صورتی که شناخت کافی از آن شخص و یا شرکت دارید و از معتبر بودن آن اطمینان دارید، می توانید همکاری کنید. این نکته را حتما مدنظر داشته باشید که کل درآمد شما برای آن شخص واریز می شود و می تواند آن پول را به شما ندهد. در صورتی که این اتفاق بیفتد شما چه در ایران و چه در خارج از ایران هیچگونه شکایتی نمی توانید انجام دهید. دلیل آن هم بسیار واضح است، شما خودتان آن حساب را به گوگل معرفی کرده اید و شما نباید حساب دیگران را برای امور مالی خود معرفی کنید. علاوه بر این در صورتی که از داخل ایران بتوانید شکایت کنید و آن شخص خارج از کشور باشد، کار بسیار سخت و حتی شاید نشدنی پیش رو خواهید داشت.

در صورتی که شما بتوانید حساب گوگل ادسنس بسازید و آن را وریفای کنید، برداشت درآمد و تبدیل آن به ریال کار ساده ای خواهد بود و شرکت های معتبر بسیار زیادی هستند که درآمد شما را به ریال تبدیل کرده و آن را برایتان واریز خواهند کرد؛ اما اصلی ترین مانع سر راه ایرانیان وریفای حساب گوگل ادسنس است که باید بسیار در آن دقت کنید و مراقب باشید. اگر از دوستان و آشنایان در خارج از کشور دارید می توانید این موضوع را با آنها در میان بگذارید تا عملیات تایید را برای شما انجام دهند. این تایید صرفا شامل آدرس نمی شود؛ کلیه اطلاعات باید برای آن شخص باشد و حساب بانکی نیز باید برای آن شخص باشد. اگر در حال حاضر نمی توانید خودتان و یا دیگران حسابتان را وریفای کنید، شما سعی کنید فعالیت خود را آغاز کنید و دنبال کننده های خود را جذب کنید. حتی اگر کسب درامد از یوتیوب شما از طریق بازدید هم نباشد، روش های دیگری مانند تبلیغات و اسپانسری وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید.

چند استراتژی کلی برای کسب درآمد از یوتیوب

در ابن بخش از مقاله می خواهیم استراتژی هایی را برای کسب درآمد در موتور جستجوی یوتیوب ارائه کنیم که حالت کلی داشته و ممکن است برای پیاده سازی آن ها در ایران، مشکلاتی سد راه شما باشد.

تبدیل شدن به یک یوتیوب پارتنر

برنامه YouTube Partner به این صورت است که به طور منظم یوتیوبرها به ​​ویژگی های ویژه موجود در این پلتفرم دسترسی پیدا می کنند.

برای کسب درآمد در یوتیوب نیازی به یوتیوب پارتنر شدن ندارید (فقط راه‌اندازی یک حساب AdSense و گرفتن بازدید برای انجام این کار کافی است)؛ اما بهتر است بدانید که یوتیوب پارتنر بودن این کار را بسیار آسان تر می کند.

یوتیوب پارتنرها به چندین روش کسب درآمد دسترسی دارند: نه فقط تبلیغات، بلکه حق اشتراک Premium و ویژگی هایی خاص دیگر.

چگونگی تبدیل شدن به یک یوتیوب پارتنر:

مرحله 1: ساخت کانال در یوتیوب

مرحله 2: کانال خود را به اندازه کافی رشد دهید که مطابق با شرایط YouTube Partner Program باشد

مرحله 3: حساب AdSense خود را راه اندازی کنید

مرحله 4: تحقیق در مورد ویژگی های کسب درآمد جدید خود

مرحله 5: تمرکز ویژه بر روی رعایت کردن قوانین یوتیوب

فروش کالاهای کسب و کار خود

همیشه یادتان باشد که شما قبل از یک کارآفرین، یک تولید کننده محتوا هستید؛ همچنین همواره به یاد داشته باشید که قبل از اینکه یک تولید کننده ویدئو باشید، یک کارآفرین هستید که این یعنی شما در حال حاضر یک محصول یا خدمات برای ارائه دارید یا در حال چیدمان استراتژی بازاریابی یوتیوب خود برای به فروش رساندن محصولتان هستید.

اگر با این نگاه بخواهید محصولات و خدمات خود را در یوتیوب به فروش برسانید، مطمئن باشید یک استراتژی با دوام را برای خود و کسب و کارتان انتخاب کرده اید.

مراحل به فروش رساندن یک محصول در یوتیوب:

مرحله 1: محصول خود را تصور و طراحی کنید

مرحله 2: محصول خود را بسازید

مرحله 3: یک لندینگ پیج برای محصولتان در سایت خود ایجاد کنید

مرحله 4: قفسه کالایی یوتیوب پارتنر خود را فعال کنید

مرحله 5: محصول خود را در ویدئوهایی که منتشر می کنید، تبلیغ کنید

مرحله 6: کاربران را کانال یوتیوب خود را به لندینگ پیج سایتتان دعوت کنید

تولید محتواهای تبلیغاتی

یکی از مزیت هایی که یوتیوب در مقایسه با اینستاگرام دارد، این است که لزومی ندارد که شما حتما یک اینفلوئنسر باشید تا بتوانید تبلیغات بگیرید. اگر شما به هر نحوی بتوانید بازدید خوبی در یوتیوب داشته باشید، می توانید با برندهای متعدد، ارتباط گرفته و در نهایت تبلیغ آن ها را در ویدئوهای خود بکنید.

در این شیوه از کسب درآمد در موتور جستجوی یوتیوب، مراحل شروع تا به نتیجه رسیدن به می توان در سه قدم زیر خلاصه کرد:

 • یک برند را برای شروع همکاری پیدا کنید
 • یک پیشنهاد وسوسه انگیز در مورد بازدیدی که قرار است به وجود بیاید به آن ها ارائه کنید
 • به صورت شفاف تبلیغات برند موردنظر را در محتوای خود پیاده سازی کنید

درست است که این مراحل در ایران هنوز آنطور که باید و شاید همانند تولید محتوا با ترفندهای اینستاگرام، باب نشده است؛ اما باز هم برندهایی هستند که می توانید با آن ها مذاکراتی در مورد تبلیغات داشته باشید.

از طرفداران خود بخواهید تا مستقیم به شما پول پرداخت کنند

این استراتژی برای کسب درآمد از YouTube شامل چند بخش متفاوت است؛ اما همه آن ها یک ویژگی مشترک دارند: شما باید شرایطی را فراهم کنید تا طرفدارانتان به راحتی بتوانند با کارت اعتباری خود از شما قدردانی کنند!

مرحله 1. میزبان لایوهایی شوید که در آن افراد می توانند از Super Chat استفاده کنند

در اوایل سال 2017، یوتیوب ویژگی Super Fan Funding قبلی خود را جایگزین Super Chat کرد. سوپر چت یک ویژگی خاص است که فقط برای YouTube Partners درحین لایو در دسترس می باشد.

طرفداران شما می توانند نظرات خود را در سوپر چت، به شکل بهتری ارائه کنند؛ این امکان، برای مدت زمان مشخصی بسته به میزان پرداختی آن ها، پین خواهد شد.

چگونگی کسب درآمد از یوتیوب,روش کسب درآمد از یوتیوب,کسب درآمد از یوتیوب

مرحله 2. طرفداران خود را تشویق به عضویت در کانال کنید

کسب درآمد از یوتیوب در ایران

YouTube این امکان را دارد که به بینندگان خود اجازه دهید تا عضو کانال شما بشوند. در عوض، آن ها می توانند دسترسی های اختصاصی برای شرکت در لایوهای شما را داشته باشند.

مرحله 3. طرفداران خود را تشویق کنید که اشتراک YouTube Premium را بخرند

این مرحله به طور غیر مستقیم  می تواند برای کانال شما سود داشته باشد. وقتی اعضای YouTube Premium محتوای کانال شما را تماشا می کنند، هزینه اشتراک آن ها را کاهش می یابد (این مسئله برای دیگر کانال ها هم صدق می کند).

سعی کنید محتواهای خود را وایرال کنید

یوتیوب در این مسئله مثل اینستاگرام یا تلگرام نیست که هرکس دلش خواست بتواند محتوای شما را کپی کرده و به نام خود پخش کند. اگر بتوانید محتواهایی تولید کنید که به حد کافی وایرال و دیده بشوند؛ مطمئن باشید کانال های معتبر خواستار مجوز شما خواهند شد تا بتوانند از محتوای شما نسخه ای برای کارهای خود داشته باشند. این در هر حال یک استراتژی بی نظیر برای کسب درآمد از یوتیوب است اما نیازمند تلاش، پشتکار، متفاوت بودن و البته کمی شانس است.

373 نظر در مورد مقاله “ کسب درآمد از یوتیوب و تعرفه آن ” ثبت شده است
 1. صادق

  خیلی عالی و دقیق توضیح دادید.اما یه سوالی دارم در مورد کپی رایت:یه افرادی هستن ک فیلم های سینمایی رو در یوتویوب قرار می دن و پول زیادی هم میگیرن،ایا این کپی رایت نیست؟


 2. مومو

  سلام ممنونم از مطلب خوبتون . من چند سوال دارم . الان برای اکانت ساختن حتما باید از شماره تلفن خارج از کشور برای ساخت جیمیل و تایید کانال و تایید ادسنس استفاده کرد ؟ ادسنس رو فکر می کنم حتمی هست ولی آیا الزامیه حتی برای تایید کانال و جیمیل ؟ مورد بعد اینکه من اگه الان کانال بسازن برام یا خودم از ایران بسازم ، با چه ابزار عبور از تحر یمی برم داخلش خوبه که اکانت یوتوب حساس نشه ؟ حتما همیشه باید با وی پی اس برم تو ؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   بعضی از سوالات شما رو در بخش نظرات برای بقیه دوستان توضیح دادم
   حساب ادسنس گوگل در روند جذب کاربر و جذب تبلیغات در یوتیوب برای شما کاربرد بسیاری داره، پس بهتر هست که این حساب رو داشته باشید
   نه، نیازی صددرصدی به وی پی اس، نیست


 3. ارین

  یعنی اگر ما در خارج از کشور دوست و آشنا نداشته باشیم عملا هیچ درآمدی نمی‌تونیم از یوتیوب داشته باشیم؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   این روش نسبت به روش های دیگر قابل اعتماد تر هست
   ولی روش های دیگری مثه داشتن حساب مجازی ویزاکارت هم هست که برای کسب درآمد دلاری کاربرد داره


 4. اب

  سلام ببخشید من نمی دونم چطور تبلیغ بین ویدئو قرار بدم


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما دوست عزیز
   سوال شما پاسخ مفصلی داره
   ولی به طور خلاصه مراحلش رو براتون لیست می کنم:
   1- ایجاد حساب گوگل ادوردز
   2- لینک دهی بین حساب های AdWords و YouTube
   3- تنظیم هزینه های تبلیغات بر اساس الگوریتم هایی که یوتیوب در اختیار شما قرار میده
   بعد از این، تنظیمات دیگری باید انجام بدین و درخواستتون رو به یتیوب ارسال کنید


 5. lpln

  سلام

  مشتاقانه منتظر ادامه این مطلب شما هستم


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما همراه همیشگی
   محتوا هر هفته بروز رسانی می شود


 6. داود نجاتی

  با سلام خدمت شما عزیزان
  یه خورده من گیج شدم چگونه میتوان ثبت نام کرد ؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود بر شما دوست عزیز
   کار ساده ای است
   محتوا را دوباره به دقت مطالعه کنید


 7. سینا

  خوب بود . ممنون !
  لطفا اگه بازم مطلب و نکته در مورد یوتیوب و کسب درامد هست . بزارید !


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما
   مقاله هر هفته بروز رسانی میشه


 8. ali

  سلام . در 12 ماه به اون میزان بازدیدکه گقتید نرسه .دیگه نمیشه کلا با اون چنل درآمد زایی کرد یا دوباره یه 12 ماه دیگه برامون شروع میشه


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما
   بله بازه زمانی جدید شروع میشه براتون


 9. هومان

  سلام
  ممنون بابت مطالب خوبتون.لطفا این سوالاتم رو هم جواب بدین تا بتونم شروع کنم زود تر.
  ما میتونیم اول شروع به جذب کاربر بکنیم و بعد حساب گوگل ادسنس درست کنیم؟
  حساب بانکی حتما باید دلاری باشد؟
  آیا یوتیوب به استفاده از وی پی ان (ای پی های متغیر) حساس هست؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   شما می تونید ابتدا برای مدتی در یوتیوب فعالیت کنید تا کاربر جذب کنید، بعد حساب گوگل ادسنس درست کنید تا به روند جذب کاربر خودتون سرعت ببخشید
   بله، باید حساب بانکی دلاری داشته باشد، کار سختی نیست و الان سایت های زیادی هستند که برای شما حساب مجازی برای درآمدزایی دلاری درست می کنند
   نه، یوتیوب حساسیت در این موضوع نداره


 10. Hamid

  سلام ببخشید من ی کانال یوتیوب دارم ک توش تیکه های خفن بازی هایی ک خودم انجام میدمو توش قرار میدم ایا من میتوانم از طریق همین سبک کسب درامد کنم از یویتیوبم ؟؟ یا حتما باید بصورت ویس یا تصویر خودمم درون ویدیو باشه ایا میشه از طریق همین فقط گیم پلی کسب درامد کرد؟؟و همینطور ایا میشه پاسختان را ب ایمیلم ارسال کنید؟؟ممنون میشم پاسخ دهید


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما دوست عزیز
   لطفا متن محتوا را به دقت مطالعه کنید
   اما در کل هر محتوایی میتونه باعث کسب درآمد از یوتیوب بشه اما با چندتا قانون مهم یوتیوب رو رعایت کنه


 11. محمد

  عالی بود


  • مجتبی پورموسوی

   لطف دارید


 12. مهدی

  سلام
  ببخشیدچه طوری پولمونوازیوتویوب دریافت کنیم اگه کسی را خارج از ایران نداریم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   روش های مختلفی وجود داره که رایج ترینش داشتن حساب مجازی ویزا کارت است که باید این حساب مجازی با استفاده از سایت های ایرانی خرید ویزاکارت، اقدام کنید


 13. amir hoseyn

  ببخشید میشه کمکم کنید من نیاز به حساب گوگل ادسنس دارم چطوری درست کنم میشه راهنمایی کنید


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما
   می تونید از سایت iranicard اقدام کنید


 14. Dota2

  سلام من یک ویدیو تو یوتیوب گزاشتم ۱۲۰۰ بازدید خورد با قیمت دلار الان باید ۳۰ هزار تومان پول بره تو جیبم الان باید از کجا بگیرم پولمو از بانک😁 از کجا بگیرم؟


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما دوست عزیزم. متن محتوا رو به طور کامل مطالعه بفرمایید


 15. محمد

  من دارم برای یوتوب یک چنل درست میکنم اما دوستی ندارم که خارج از ایران باشه.
  خب الان باید چیکار کنم؟


 16. فرنگیس

  با درود و سپاس .
  منظورتون از ۴۰۰۰ ساعت نمایش چیه؟ یعنی اگه هدف آموزش باشه ، باید درباره ش ۴۰۰۰ ساعت فیلم درست کنیم؟
  سپاسگزار میشم پاسخ بدید.


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما دوست عزیز. بله


 17. Mr.Firstm4n

  دوستان تا 1400 صبر کنید قراره تحریم پی پل بر داشته بشه


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما
   بله اگر فشار تحریم هارو از این بخش بردارن قطعا کسب درآمد از یوتیوب خیلی راحت تر میشه


 18. احسان

  در باره reused content توضیح میدی
  من چنلم رو با هزار بدبختی بالا آوردم ولی مطمئن نیستم بتونم مانیتایز کنم
  میتونم آدرس چنلمو بدم یه چکش بکن لطفا
  راهنماییم میکنی لطفا


  • مجتبی پورموسوی

   درود بر شما
   reused content به محتوای کانالهایی گفته می شود که محتوای شخص دیگری را به صورت کپی و بدون اجازه ناشر یا ذکر منبع، در کانال یوتیوب خود، منتشر می کنند. این یکی از قوانین بخش AdSense Search Console که از سیاست های برنامه AdSense گرفته شده است. اگه قصد کسب درآمد از یوتیوب رو دارید بهتره که از قوانین reused content رو در نظر بگیرید که گرفتار جریمه یوتیوب نشوید


 19. محمد

  سلام من الان تو ایرانم نمیتونم درامد از یو تویوب بگیرم؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   لطفا مقاله رو به دقت مطالعه کنید
   روش های زیادی برای کسب درآمد و داشتن درآمد دلاری از یوتیوب برای شما وجود داره


 20. هادی

  سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون.
  میشه کار کرد که کاربران تبلیغ رو به طور کامل و اجباری ببینند


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   ممنون از حمایت شما دوست عزیز
   به نوع تبلیغی که برای ویدیوهای شما در نظر گرفته می شود، بستگی دارد


 21. پرهام

  سلام شما شرکت معتبری برای ساخت اکانت گوگل ادسنس دارید چون سخت مشه به کسی اعتماد کرد


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   وب سایت iranicard به خاطر حضور در رنک های اول با عبارت “ساخت اکانت گوگل ادسنس” می تونه قابل اعتمادتر باشه


 22. arian

  سلام خسته نباشید یک سوال داشتم الان من دوستم کانال یوتوب داره وفعالیت می کنه و منم می خوام با همون کانال دوستم ویدیو اپلود کنم و اینکه چه vpn هایی بهتر است ؟ و احتمال اینکه بن اکانت یا دیگه قابلیت واریز نشدن داشته باشد دارد ؟ خیلی ممنون


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   vpn خاصی رو مدنظر ما نیست و باید با vpnهای مختلف تست کنید و مناسبترینش رو انتخاب کنید. واریز شدن یا نشدن بستگی به روش پرداختی انتخاب می کنید، داره


 23. محمد امین

  سلام . ممنون بابت مطالبتون .
  چجوری سابسکرابیر هامونو بالا ببریم .
  من نزدیک ۱ ماه شده فعالیت دارم ولی بازدید هام زیر ۲۰ نفره و هنوز مشترکی هم ندارم .


 24. رضا

  سلام حساب گوگل ادسنس در عراق از کجا میشه تهیه کرد ایا افتتاح حساب با یک دوست عراقی دور زدن یوتیوب محسوب میشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   شرکت هایی مانند Iranicard هستند که به راحتی می تونید درآمدهای دلاری از یوتیوب رو نقد کنید
   اگر هم میخواهید از طریق حساب بانکی های عراقی درآمد خودتون رو بگیرید باید تو قسمت وارد کردن مشخصات تو گوگل ادسنس، مشخصات حساب عراقی رو وارد کنید البته در صورتی که این حساب رو قبول کنه
   چون در مورد حساب بانکی های عراقی اطلاعات دقیقی ندارم


 25. رضا

  چرا دیدگاهم بخش نکردید فرض کنید من یک دوست در عراق دارم ایا میشه ادسنس درست کنه برام مراحلش هم بگید ممنون میشم


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز تو نظر قبلی پاسخ دادم
   برای مراحل ساخت حساب ادسنس هم چون خیلی طولانی هست، قصد داریم براش یک مقاله تولید کنیم که تا چند روز آینده توی سایت قرار میدیم


 26. سعیده

  سلام ممنونم بخاطر مطالبتون
  اگر روی کانالمون کار کنیم و جذب مخاطب کنیم ، بعد درخواست درآمد داشته باشیم بعد مهاجرت کنیم به ترکیه ، امکانش هست پولمون پرداخت کنن


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   ممنون از حمایت شما
   با افتتاح حساب ادسنس گوگل شما باید آدرس و مشخصاتی در خارج کشور رو وارد کنید، در صورتی که به ترکیه برید، راحت تر از شرایط ایران، می تونید از یوتیوب درآمد کسب کنید


 27. احمد

  سلام با موبایل میشه از یوتیوب درامد زای کرد چون بعضی ویژگیها مثلا اضاف کردن ادمین وجود نداره،ایا در ایجاد حساب ادسنس با گوشی مشکلی نیست


  • مجتبی پورموسوی

   سلام
   بنده تفاوت خاصی در نسخه موبایل و نسخه سایت یوتیوب در ویندوز ندیدم
   مهم ساخت اکانت گوگل ادسنس هست وگرنه با گوشی یا مرورگر ویندوز تفاوتی نداره


 28. رضا

  سلام
  میخواستم بدونم اگه دوستی یا آشنایی خارج از کشور نداشتیم با در تظر گرفتن تحریم بودن ایران برای ایجاد حساب چه کارکنیم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   می تونید از سایت های خدمات دهنده و ارائه دهنده کارت های بانکی مجازی استفاده کنید


 29. رضا

  سلام دوباره
  میخواستم بدونم حساب پی پال کمکی در این باره میکنه


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   قطعا داشتن حساب پی‌پال کمکی بسیاری میکنه به کسب درآمد از یوتیوب


 30. رضا

  سلام
  برای ایجاد حساب پی پال سایت قابل اعتماد میشناسید؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   می تونید از سایت iranicard استفاده کنید


 31. Sajjad

  سلام وقتتون بخیر
  در خصوص آهنگ های خواننده های ایرانی که جزو قانون کپی رایت محسوب نمیشن ، اگر کانالی در خصوص انتشار این آهنگ ها باشه میتونه به درامد برسه یا نه ؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   اینکه چه موضوعی می تونه درآمدزا باشه بستگی به توانایی شما در تولید محتوا در مورد اون موضوع، داره
   میتونید رقبایی که در این موضوع فعالیت می کنند رو بررسی کنید و ببینید بازخورد خوبی داشته براشون یا نه


 32. ممد

  میتونیم از PayPal هم استفاده کنیم؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   بله


 33. جاسم س

  سلام اگه کسی درخارج داشته باشیم میشه همه کار خودش انجام بده مثل اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب بعد ماهمه کار با گرفتن جیمل ازش بگیریم(همه کار دستمون بیاد)


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   بله امکانش هست


 34. کیارش

  سلام و ممنون بابت مطلب فوق العاده تون.
  یک پرسش. من به تازگی کانال یوتیوب خودم رو فعال کردم ، فعلا همینطوری ویدئو هامو آپلود کنم و مشترک هامو بالا ببرم بعدا میتونم تبدیل به کانال درآمد زا ش کنم یا بعدا باید عوضش کنم؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   ممنون از حمایت شما
   بله، شما هر زمان که خواسته باشید می تونید با مراحل گفته شده در مقاله، کانال یوتیوب خودتون رو به درآمد برسونید


 35. جاسم س

  درود بر مدیران محترم
  خواستم بدونم میشه دوستی که در خارج هست همه کار از قبیله اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب با جیملش درست کنه بعد جیمل برامون بفرسته همه کار دستمون میاد؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   بله امکانش هست


 36. جاسم س

  سلام علیکم

  خواستم بدونم میشه دوستی که در خارج هست همه کار از قبیله اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب با جیملش درست کنه بعد جیمل برامون بفرسته همه کار دستمون میاد؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   بله


 37. جاسم س

  صبح بخیر
  اگه جیمل خودمون تو ایران درست کنیم وحساب ادسنس تو خارج ایا یوتیوب میتونه بفهمه ما ایرانی هستیم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   در کامنت های قبل پاسخ سوالاتون رو گفتم


 38. امیرعلی

  سلام کی تحریم یوتیوب برداشته میشه ایاخبری ازش هست یاچیزی ازش اعلام نشده تاحالامن اصلانمیتونم درامدبگیرم


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   نه هنوز. خبر خاصی نیست


 39. صادق

  سلام و احترام اگر در طول یک ماه کانال ما هزار مشترک و چهار هزار ساعت ویدیو داشت ، امکان درآمدزایی از یوتیوب وجود دارد یا باید و حتما 12 ماه بگذرد که درآمدزایی فعال شود ؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   محتوا رو با دقت مطالعه کنید، به پاسختون می رسید


 40. جاسم س

  ببخشید باز مزاحم شدم میخواستم بدونم ایا یوتیوب میتونه تشخیص بده جیمل ایرانیه یا نه به فرض میخوام خودم اکانت یوتیوب بسازم فقط حساب ادسنس از خارج بگیرم ایا شک میکنه ایرانی هستم؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام و درود
   اگر از ترفندهایی مثل شماره مجازی برای فعالسازی جیمیل، استفاده کنید، یوتیوب نمی تونه تشخیص بده و اینکه سعی کنید حساب جیمیل رو زمانی که فیلترشکن فعال هست، ایجاد کنید


 41. Mo

  ببخشید نکته‌ای را اشتباه گفتین! بیشتر پرامد یوتیوب از طریق ارایه محتوی )content prov.)است نه تبلیغ، درضمن بر اساس میزان دقایق دیده شده پرداخت می کند، من در سیاتل زندگی و کار می کنم و در زمینه خدمات ویس و wholesale voice هستم ماهم برااس دقیقه و ثانیه اپراتورهای موبایل را بیل می کنیم، بخشی از کار ما sms است که باز همین گوگل، یاهو و … برای انتقالش به client به ما پرداخت می کنند، در اماد از فروش ترافیک بسیار سود ده است،


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   ممنون از نکاتی که گفتید
   بنده بررسی می کنم و به این مطلب اضافه می کنم
   در ضمن یافته های ما بر گرفته از بروز ترین مقالات خارجی وب سایت های معتبر و کارشناسان خبره دیجیتال مارکتینگ هست


 42. MATIN

  سلام .
  امید وارم روزی خوبی داشته باشید
  من خواستم بدونم چطور به آریا کوکسر هدیه میدن خیلی دوست دارم به فهمم
  و سوال بعدی که دارم این هست که بدونم که کانال یوتیوب بزنی در ایران جرم دارد


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   تا حالا به این موضوع که چطور به آریا کوکسر هدیه میدن، توجه نکردم
   نه، جرم نیست


 43. rf

  سلام اگر یوتیوب متوجه بشه جیمیل در ایران ساخته شده مشکلی پیش میاد الان کانال من با جیمیل اصلی خودمه که به شماره همراه اولم وصله برا کسی تاحالامشکلی پیش اومده از این موضوع؟ چون تو توییچ پیش اومده بود برا خیلیا چون فهمید ایرانین دیگه پول نداد.


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله مواردی بوده که پول از طرف یوتیوپ پرداخت نشده


 44. مصطفی

  سلام حتما باید حساب گوگل ادنس رو داشته باشم؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   بله


 45. saRA

  سلام.ایا بینندگان باید ویدیو هارو تا اخر ببینند که یک بازدید به حساب بیاد؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود پاسخ داده شد


 46. saRA

  سلام مرسی بابت اطلاعات.ایا بیننده ها باید ویدیو رو تا اخر تماشا کنند که یوتیوب یک بازدید حسابش کنه؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   یوتیوب برای این موضوع الگوریتمی داره که اگر کاربر تا انتها، ویدیو رو ببینه برای شما ارزشمندتره


 47. دنیز

  سلام خیلی ممنون بابت اینکه معلوماتتون رو به اشتراک میزارین تا بقیه استفاده کنن ،یه سوالی داشتم من الان کانال یوتوب دارم با ایمیل خودم و شماره تلفن خودم الان ویدیو بزارم مشکلی نیس ؟بعد اگه یه روزی مدارک پیدا کردم از فامیل ها میتونم همین کانالمو تغییر بدم و تبلیغ کنم؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   ممنون از حمایت شما
   بله موردی نداره


 48. رضا

  سلام خسته نباشی خواستم بدونم چرا وقتی دوستام مشترک میزنن برام حساب نمی شه


 49. Mamad

  سلام
  من یه فامیل از خارج دارم
  فامیلم پیج رو بزنه و منو ادمین اصلی کنه
  بعدش باید همونجا شماره کارت و بدم فامیلم یا
  هر صد دلار به حساب خود فامیلم میریزن بعد هم فامیلم بایدد برام بریزه؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   شما باید شماره حساب و آدرس محل زندگی فامیلتون رو بدین تا پول به حساب ایشون واریز بشه


 50. حسین

  سلام چرا مشترکایی یوتیوبم ثبت نمیشه البته تازه کار هستم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   مشکلتون رو کامل تر شرح بدین تا بتونم بهتر، راهنمایی تون کنم


 51. جعفر

  سلام و خسته نباشید
  من تازه شروع به کار کردم ولی می خوام دو کانال راه اندازی کنم و در هر کانال جداگانه فعالیت کنم . الان می خواستم بدونم که آیا یوتیوپ پول هر دو کانال را به حساب یک نفر واریز می کند ؟ و از این بابت که در هر دو کانال فعالیت و درآمد دارم و قراره پول این دو کانال را به حساب یک شخص واریز کند ، گیر نمی دهد؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   این موضوع بسته به اطلاعاتی است که شما به یوتیوب و حساب ادسنس گوگل خود، می دهید
   نه در این رابطه موردی نداره


 52. سپ

  سلام چهار هزار ساعت خیلی زیاده من شنیدم که به شکل خاصی محاسبه میشه اگر فیلم های من دو دقیقه باشن که تا ده سال به چهار هزار ساعت نمیرسه که
  میشه در این رابطه توضیح بدید؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   در بروز رسانی جدید این مقاله، این موضوع رو بررسی کردیم، صبور باشید تا توضیحات مفصلی رو براتون ارائه کنیم


 53. حسین

  سلام مجدد چند نفر از دوستان دعوت کردم تو کانالم مشترک شدن وقتی وارد کانالم میشوم میگه صفر مشترک شده نمیدونم مشکل کجاست


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   مشکلتون رو به یوتیوب تیکت بزنید و پیام ارسالی برای ما کامنت کنید تا براتون بررسی کنم


 54. رضا

  سلام خدمت مدیر چطور بفهمیم که فیدیوهای ما بدلیل کپی رایت حذف شدن بعد چطور این مشکل حل کنیم ممنون میشم سریع جواب بدید


  • امیر قمصری

   درود
   دوست عزیزم پاسخ سوال شما یک دوره 5 ساعته است! در گوگل جستجو کنید


 55. احمد

  سلام چطورمیشه فیلم های یوتیوبمون در گوگل بزارید تاکسانی که میخوان فیلم تماشا کنن به یوتیوب برن


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   اگر منظورتون قرار گرفتن در نتایج جستجو گوگل هست، که باید نکات سئو و بهینه سازی اکانت یوتیوب را آموزش ببینید


 56. رضا

  سلام ودرود خدا چندتا فیلم ورزشی داشتم
  که سه تاشون به دلیل کپی رایت حذف شدن که یکشون نوشتهUEfa باید چکارشون کنم حذفشون کنم ایا؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   سوالتون را واضح تر بگید لطفا
   متوجه منظورتون نشدم


 57. محمد کاویانی

  سلام وقت بخیر من یک کانال دارم که تمام این شرایط چه بازدید و مشترک را داره ولی این کانال رو من نزدیک به سه سال گذشته ساختم و جیمیل را با شماره همراه اول فعال کردم و کانال هم لوکیشنشو ایران زدم میخواستم ببینم امکان تغییرات و اینکه شخصی خارج از ایران معرفی کنم امکان پذیر هست یا دیگه تغییری نمیتونم انجام بدم ؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   اگر هنوز حساب گوگل ادسنس نساختید، موردی نداره و می تونید حساب گوگل ادسنس رو با آدرس شخصی در خارج کشور، بسازید


 58. رضا

  چرا به دیدگاه جواب نمیدید لطفا یکم سریعتر جواب بدید ممنون میشیم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   علت پاسخ ندادن ما به بعضی از دیدگاه ها، تکراری بودن سوالات است
   شما می تونید پاسخ سوال خودتون رو از دیدگاه های قبلی پیدا کنید


 59. رضا

  در مورد توضیح قبلی من چندتا فیلم از طریق گوگل دان کردم بعد گذاشتم تو کانال یوتیوبم که توسط یوتیوب مسدود شدن و روی یکی از فیلم ها نوشته بدلیل اینکه این فیلمuefaحذف شده میتونید ب کانالم سر بزنید ممنون میشمREZA1212با عکس مسی و رونالدو


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز
   احتمال بسیار زیاد کلیپ های شما دارای لوگو خاصی هست که یوتیوب نمیتونه اون رو بپذیره


 60. احمد

  سلام چطور میتونه یک چنل ارت در یوتیبو بسازم وبزارم رو کانال


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   در یک مقاله جداگانه به این موضوع می پردازیم


 61. احمد

  میشه مراحل قرار گرفتن فیلم های یوتیوب ما در جستجوی گوگل برامون بگید که اول باید چکار کنیم تا اخر


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   در دیدگاه های قبلی پاسخ داده ایم


 62. احمد

  سلام مجدد بحث بهینه وسئو خیلی سخته شما فقط بگید چطور فیلم ها در جستجو گوگل قرار بدیم گدوم سایت ها اینکار می کنند ممنون میشم


 63. امیرحسین

  با سلام من آموزش فتوشاپ میخوام بزارم و مشکل اینجاست نمیدونم تو چند شبکه مجازی مثل اینستاگرام یوتیوب تلگرام و.. بزارم یا چی ، و اینکه اگه فایل رو تو تلگرام یا اینستاگرام آپلود کنم کسی دیگه نمیاد سمت چنل یوتیوب ممنون میشم پیشنهادی بدید❤⚘


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بهترین ایده این است که یکسری محتوای خاص برای یوتیوب تولید کنید و در کنار بقیه محتواتون در یوتیوب بارگزاری کنید
   و از شبکه های اجتماعی دیگه مثل اینستاگرام و تلگرام، به چنل یوتیوب خود، لینک بدین


 64. فرهاد

  چرا برای دیدگاها گذینه پاسخ نمیسازید که باهم دیگه پاسخ بدیم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   در بروز رسانی های ماه آینده این مورد رو اوکی میکنیم


 65. رضا

  سلام گفتم که ۵نفر از دوستام برام اشتراک زدن (کانالیوتیوب)اما یوتیوب میگه صفر مشترک شدن


 66. رضا

  مدیر محترم این مشکلم حل نشد ۶تانفر به اکانت یوتیوبم اشتراک زدن اما بازمیگه مشترکین صفر چکار کنم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   مورد شما رو بررسی کردیم
   علل مختلفی داره
   اولین علت، می تونه مشکل یوتیوب باشه که قبلا برای کاربرای دیگه هم پیش اومده که بعد از یک مدت این مشکل برطرف شده (بدونید که یوتیوب هم میتونه مشکلات سروس و خطاهایی نیز داشته باشه)
   دومین علت میتونه بروز نبودن اپ یوتیوب شما باشه، البته اگر با اپ یوتیوب کار می کنید
   یه راهکار هم هست، اونم اینه که یکبار اکانت خودتون Sign Out کنید و بعد دوباره وارد بشید، احتمال زیاد درست میشه
   در نهایت اگر درست نشد می تونید گزارشش رو به یوتیوب ارسال کنید تا ببینید مشکل چیه


 67. سجاد

  سلام وقت بخیر
  برای فعال شدن کسب درامد باید 4000ساعت بازدیدویدیو رو با 1000سابسکرایب باهم داشته باشیم
  یا فقط 4000ساعت بازدید کافیه برای فعال شدن سیستم کسب در آمد؟؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   در مقاله کاملا این موضوع رو بررسی کرده ایم


 68. رضا

  سلام چرا سابسکرایب ثبت نمیشه هنوز صفر


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   قطعا ارور خاصی رو به شما نشون میده
   متن ارور رو برای بنده ارسال کنید تا بررسی کنم


 69. رضا

  سلام مجدد ن فدات بشم هیچی بهم نمیگه حتی نمیتونم فیلم هام ویرایش کنم چون بعضی شون حذف شدن اما مشکل اصلیم همون سابسکرایب ثبت نشدنه


  • مجتبی پورموسوی

   من باید بدون ارورش چیه که براتون بررسی کنم
   در ضمن اون راهکارهایی که بهتون تو دیدگاه های قبلی گفتم رو هم بررسی کنید


 70. Hesam

  سلام خیلی ممنون از مطالب خوبتون
  من یه سوال برام پیش اومد. فرض کنید من یه چلنج یوتوب دارم که حدود 1 سال ازش میگذره ولی توی یک سال نتونستم 4000 ساعت محتوا تولید کنم ولی تونستم که 1000 تا سابسکرایبر داشته باشم. در این صورت من هرچی محتوا تولید کردم بخاطر اینکه به 4000 ساعت نرسیده از نظر یوتوب 0 در نظر گرفته میشه، و12 ماه دیگه فرصت دارم تا 4000 ساعت محتوا تولید کنم؟
  یا اینکه از ادامه ی محتوایی که سال قبل تولید کردم محاسبه میشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   نه ادامه همون تعداد ساعت تولید محتواهای ویدیویی تون هست


 71. ابوحسن

  سلام میشه نحوه قرار گذاشتن چنل یوتیوب در اینستاگرام توضیح بدید


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   شما باید لینک رو قرار بدید تو اکانت اینستاگرام
   که هم میتونید به صورت پست و هم به صورت استوری، البته اکانت اینستاگرامتون باید شرایط خاصی داشته باشه که تو مقاله ترفندهای اینستاگرام نکاتش رو گفتم


 72. هاشم اجلالی

  سلام آقا مجتبی من به یکی از فامیلها در ترکیه گفتم با نام من جمیل درست کرده با شماره موبایل ترکیه و یک حساب کاربری با اون ساخته و منو مدیر کانال کرده حالا میخاستم بدونم آیا حساب گوگل ادسنس رو هم اون شخص تو ترکیه باید انجام بده و یا اینکه من از تو ایران میتونم خودم انجام بدم؟ سوال دوم اینکه آیا این شخص میتونه جمیل و پسوردی که تو ترکیه به اسم من ساخته رو بده به خودم بعد من بقیشو خودم انجام بدم؟ یعنی دیگه مدیر کانال نباشم بلکه حساب رو خودم مستقیم مدیریت کنم؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   شما خودتون می تونید حساب ادسنس رو ایجاد کنید، فقط باید مشخصات اون فامیلتون رو به عنوان آدرس و کدپستی وارد کنید
   جواب سوال دوم: بله امکانش هست


 73. بهنام

  سلام
  ممنون از مطلب مفیدتون
  آیا یوتیوب برای نمایش ویدیوها در فضایی غیر از یوتیوب هم پول پرداخت میکند؟ فرض کنید کد یکی از ویدیوهای کانال را در یک وب سایت ثبت و از این طریق به نمایش بگذاریم.


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله


 74. محمد

  با سلام و احترام
  من میخوام کانالم رو ایجاد کنم. برای این کار ازم میخواد که با ایمیلم وارد بشم، چون من ایمیلم رو با شماره موبایل ایرانم وریفای کردم، برای کانال یوتیوبم مشکلی پیش نمیاد؟

  من شنیدم اگر بخواهیم ویدیو بالای 10 دقیقه آپلود کنیم باید وریفای انجام بدیم. حالا من میخوام کشورم رو روی آلمان تنظیم کنم و این وریفای رو با شماره های مجازی که فقط براشون پیامک میاد وریفای کنم. این تناقض بین وریفای ایمیلم که با ایران انجام شده و وریفای یوتیوب که با آلمان انجام شده برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  یه سوال دیگه، این شماره آلمانی که براش پیامک میاد چون مجازی هستش و چون برای مدت مشخصی من بهش دسترسی دارم، بعد از وریفای اول باز ممکنه نیاز به دسترسی به این شماره داشته باشم؟(مثلا به هر دلیلی یوتیوب وریفای مجدد بخواد؟)
  با تشکر


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بهتره که ایمیل جدید با شماره ای ایجاد کنید دسترسی همیشگی باهاش دارید


 75. باسم

  سلام مدیر محترم خواستم بدون چطور میشه فیلم قبل از قرار دادن در یوتیوب از نظر قوانین کپی برسی کنیم


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   باید در بازه های زمانی مختلف قوانین یوتیوب رو بررسی کنید تا ببین تو بروزرسانی هاشون برای کپی رایت چی گفتن


 76. سارا

  با سلام مطالب عالی بود فقط یه سوال، آیا میشه پول و به حساب کیف پول مجازی انتقال داد یا نه ، مثلا به دلار پاییر تبدیلش کرد.


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله


 77. محمد

  با سلام و احترام

  ممنون به خاطر پاسختون
  فقط یک سوال : این شماره مال ایران میتونه باشه یا آلمان باشه؟
  با تشکر


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   شماره آلمان یا هر کشور دیگری غیر از ایران باشه، بهتره


 78. سارا

  این طوری که عالی میشه، تحریم ها رو دور میشه زد چون نیازی به ویزا کارت یا مستر کارت نیست، فقط مشکل کجاست گوگل ادنس؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله کار نسبتا ساده ای هست
   فقط باید تلاش کنید و سعی کنید از تکنیک های این مقاله به بهترین شکل استفاده کنید
   مشکل خاصی نداره


 79. Amirhossein

  سلام
  منظور از ۴۰۰۰ ساعت تماشای ویدئو های ما توسط مشترکین یا ۴۰۰۰ ساعت تهیه فیلم؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   کاملا واضحه دیگه


 80. s

  سلام.من یبار یتیوبو چک میکردم رفتم اشتباهی یه کانال درست کردم😶🤦‍♂️چطوری میتونم پاکش کنم کانالو؟اصلا ممکنه پاک کردنش؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   دقیقا به جهت میخواهید پاکش کنید؟
   اگر برای ایمیلی که باهاش فعال کردید، میگید که پیشنهاد میدم برای یوتیوب، یک ایمیل جداگانه بسازید


 81. Amir Ali

  سلام خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی ک کردید من میخوام یه کانال تو یوتوب درست کنم میخواستم بدونم اگه من کانالم رو راجب فیلم سینمایی بزارم فیلم هایه سینمایی ایرانی با خارجی شامل کپی راید میشه یا نه بعد اگه من یه فیلمی رو بخوام تو یوتوب قرار بدم ک قبلا یک نفر دیگ هم اون رو گزاشته باشه یوتوب میزاره یانه دمت گرم اگه راهنمایی کنی


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   اینجور محتواها مثل فیلم سینمایی خیلی از نظر یوتیوب کپی رایت حساب نمیشه البته امکان داره تو آپدیت های جدید الگوریتمش، این موارد رو نیز در نظر داشته باشه


 82. رضا

  سلام خسته نباشی مشکل ثبت سابسکرایب حل نشد حتی گوشی جدید خریدم بازم نشد میتونی شما سر بزنی خواهش میکنم ببین مشکل کجاست کانالم.رضا الاهوازی۱۲


 83. مجتبی پورموسوی

  سلام دوست عزیز
  لطف کنید به یوتیوب تیکت بزنید و مشکلتون رو اعلام کنید


 84. قاسم

  سلام آیا خرید ساب مجاز هست تو یوتیوب واگ سایتی مطمعن می‌شناسی که سابسکرایب میفروشه لطفاً بگید


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   خرید ساب رو اگر یوتیوب متوجه بشه، کانالتون رو حذف می کنه
   نه سایت معتبری نمیشناسم


 85. pshl

  ببخشید یه سوال من میخواهم فعالیت گیم پلی رم رو شروع کنم ولی مشکل دارم 4000 ساعت باید حتما توی 12 ما باشه و4000 ساعت باید فیلم تولید کنیم یا بازدید داشته باشیم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   تفاوتی نمیکنه


 86. علی اکبر

  سلام
  آیا هزینه هم باید پرداخت کنیم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   نه


 87. محب

  سلام و ارادت
  ممنونم از مطالب دقیقتون
  کانال ما در یوتیوب بیش از ۸۴ هزار سابسکرایبر دارد
  برای توسعه ی چنل و … به مشاوره احتیاج داریم
  ایا می توانیم با شما جلسه ای داشته باشیم؟
  🙏🏻


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   ما جلسه مشاوره ای برگزار نمی کنیم ولی سعی می کنیم با محتوایی که در وب سایت میزاریم، مشاوره دقیقی به کاربرا، بدیم
   اگر سوال خاصی داشتید، همین جا مطرح کنید، بنده در خدمتم


 88. قاسم

  سلام دوست عزیر مثل میخوام فیلم سینمایی اپلود کنم چطور از کپی رایت بگذرم بدون حذف مواردی لطفا کامل بگید


  • مجتبی پورموسوی

   درود دوست عزیز
   باید با دوستانی که فیلم سینمایی آپلود می کنند، ارتباط بگیرم
   بررسی می کنم بهتون خبر میدم


 89. Hasan

  سلام و عرض ادب.
  ببخشید منظوراز۴۰۰۰ دقیقه نمایش اینه که فیلم من تو یوتیوب باید ۴۰۰۰دقیقه توسط کاربران دیده بشه یا اینکه من ۴۰۰۰دقیقه باید فیلم آپلود کنم؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   با دقت بخونید
   کاملا واضحه
   شما باید ۱۰۰۰ مشترک (Subscribe) و ۴۰۰۰ دقیقه نمایش فیلم داشته باشید


 90. محمد مهدی

  سلام ممنون از مطالب مفید شما 🌹🌹
  ببخشید منظور از کپی یعنی ویدیو های دیگران و اهنگ ها را اجازه نداریم ؟
  میشه بگید در برنامه هایی مثل اینستا گرام و دیگر برنامه ها چجوری میشه درامد زایی کرد ؟ ایا باز هم نیاز به یک حساب خارج از ایران است و با حساب ایران نمیشه درامد زایی کرد ؟ میشه بگین چجوری با دیگر برنامه ها درامد کسب کنیم ؟
  میشه راحلی بگین که با حساب ایرانی در اینترنت کسب درامد کرد …
  لطفاً راهنمایی کنید 🙏🙏 ممنون از محبت شما ❤️


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بهتره که محتوایی که در یوتیوب میزارید رو با تغییرات و ویرایش بزارید تا یوتیوب کمتر به موضوع کپی، گیر بده
   همه شبکه های اجتماعی قابلیت درآمدزایی داره و ما برای روش های کسب درآمدشون محتواهایی رو بهینه سازی کردیم و در سایت قرار دادیم
   فقط یوتیوب هست که برای درآمدزایی اون، کمی با مشکل روبرو هستید بقیه شبکه های اجتماعی به راحتی میتونید با حساب ایرانی، درآمدزایی کنید


 91. صدرا

  سلام خسته نباشید
  آیا اطلاعات وارد شده در گول ادسنس درصورت مهاجرت یا رفع تحریم قابلیت ویرایش داره
  منظورم اینه که شماره حساب و آدرس ویرایش میشن؟!


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله


 92. sana

  ببخشید یعنی اگه ما بیشتر از هزار فالوور داشته باشیم ولی کمتر از ۴۰۰۰ ساعت فیلم گرفته باشیم یوتوب پول نمیده ؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   این موردی که گفتید رو تا حالا تست نکردیم
   ولی بررسی میکنیم اگر نکته ای داشت، در محتوا قرار میدیم


 93. بهراد مددی

  سلام من می‌خوام تازه یه کانال یوتیوب درست کنم و من آشنایی در آلمان دارم خواستم بدونم اول کانال درست کنم و به ۱۰۰۰سابسکرایب برسونم بعد از طریق ایشان حساب google adsense بسازم یا از همان اول ایشان کانال را بسازد و منو مدیر کند کدوم منطقی تره و مشکلی پیش نمیاد که با vpn وارد کانال بشیم و ویدیو اپلود کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   نه مشکلی پیش نمیاد
   تمام این مواردی که گفتید درسته
   فقط اون نکاتی که در محتوا گفتیم رو فراموش نکنید


 94. نیما

  سلام ببخشید پس اونای فن هستن چی آیا هیچ درآمدی دارن اگه میشه یکم زود جواب بدین


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   سوالاتون رو متوجه نشدم


 95. مصطفی

  سلام. اشتراک گذاری مطالب با ارزش و سودمند از طرف نیوسئو آنهم به صورت رایگان،جای تقدیر و سپاس داره.سوالی در مورد پی پال داشتم.آیا صحت دارد که هزینه داشتن و گرفتن حساب پی پال برای ایرانی‌های داخل ایران،که به وسیله بعضی سایتها ارایه میشه،سیصددلار هزینه داره؟ ممنون میشم پاسخ بدهید.ممنون از ارایه مطالب مفید وعالیتون


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   ممنون از حمایت شما
   بنده در این مورد اطلاعی ندارم، ممکنه کلاه برداری باشه دوست عزیز


 96. Mohsen

  خیلی زحمت کشیدی دستت درد نکنه ممنون بابت مطلب خوبتون🌹


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   ممنون از حمایت شما


 97. ثنا

  ببخشید یه سوال داشتم تعداد بازدید یعنی برای هر بار که یه نفر میبینه یعنی مثلا اگه یه نفر پنج بار ویدیو رو ببینه تو بازدید ها تاثیری داره ؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   یه نفر فقط یکبار بازدیدش به حساب میاد


 98. قاسم

  دوست عزیز قرار بود در مورد اپلود فیلم سینمایی بدون کپی رایت اطلاعاتی برام بدست بیاری چی شد لطفا کمک کنید خسته شدم از بریدن فیلم ها


 99. sevin

  درود.
  من در یوتیوب از جمیلی که اسم برندم هست استفاده میکنم، بعد از فعال سازی گوگل ادنس مشکل ساز نمیشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   درود
   نه مشکلی پیش نمیاد


 100. علی

  سلام خسته نباشید ممنون از توضیحات دقیقتون
  میخواستم بدونم اگه که خارج از کشور نتونم حساب باز کنم شرکت معتبری در ایران هست که بتونه این کار رو برام انجام بده و درامدم رو برام تبدیل به ریال کنه؟ اگه هست پیشنهاد شما چیه


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز بنده نمیتونم شرکت خاصی رو معرفی کنم ولی توی گوگل جستجو کنید، شرکت های زیادی رو بهتون نشون میده


 101. رضا

  سلام ایا میشه کانال رو شماره ایرانی تایید کرد بعد هر وقت شرایط مهیا شد شماره تغییر بدیم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله امکانش هست


 102. مرتضی

  سلام من یک سوال دارم شما اول مقالتون گفتین 4000 دقیقه بعدش شد 4000 ساعت کدومش رو باید داشته باشیم و اینکه چطوری حساب ادسنس رو برام درست کنن و اینکه ایا ساخت چنل یا کانال یوتیوب مشکل هست یا نه خیلی ممنون میشم جواب بدید


 103. احمدرضا

  سلام.یه سوال داشتم.اگه چنل یوتیوبم رو با جیمیلی که با شماره ایران ثبت کردم بسازم بعدا برای درآمدزایی به مشکل برنمیخوره؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   احتمالا به مشکل میخورید، البته قسمت ویرایش اطلاعات، این امکان رو دارید که اطلاعاتتون رو تغییر بدین


 104. ارتا

  سلام ببخشیداگه برای مثال من ترکیه ویدئوهام رواپلودکنم تویوتیوب آسون ترهست برای درامدزدایی


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   مهم آدرس و شماره حساب شماست که باید مکانی غیر از ایران باشه


 105. احمدرضا

  اگه از الان کارم رو با شماره ایران شروع کنم مشکلی نیست؟فقط برای درآمدزایی مشکل داره؟یعنی اگه مثلا از الان که چنلم رو میسازم با شماره ایران باشه ممکنه بعد یه مدت مثلا یوتیوب قبل درآمدزایی ساب هام رو حذف کنه یا چیز دیگه ای؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   در نظرات قبلی پاسخ داده ایم


 106. ندا

  سلام. این اکانت گوگل ادسنس و بعد یه سال باید فعال کرد؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   نه هر زمان، می تونید این حساب کاربری رو بسازید


 107. قاسم

  سلام دوست عزیز یوتیوب به کپی رایت فیلم سینمایی خیلی حساسه ایده ای نداری که ازش بگذریم سوال دوم اینکه ایا خربد فیلم از داخل یوتیوب دیگه کپی رایت حساب نمیشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   متاسفانه ایده خاصی نیست
   خرید فیلم از یوتیوب؟؟؟؟


 108. رضا

  سلام میخواستم یک سایت برای اپلود فیلم درست کنم که درامدش بصورت ارزی باشه می تونید بگید کجا باید بسازم(کدوم سایت)


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   سایت برای آپلود فیلم بسازید؟
   منظورتون سایت ساز هست؟


 109. الهه

  ببخشید من یک ماه هست که حدود 20 ویدئوی آموزشی گذاشتم اما متاسفانه نتونستم بازدید و مشترک جمع کنم
  چکار کنم هنوز دارم میذارم اما چطور باید مشترک و بازدید جمع کنم میشه برام توضیح بدین


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   روش های زیادی برای افزایش بازدید یوتیوب وجود داره
   مقاله ما رو مطالعه کنید، نکات خوبی دستگیرتون میشه


 110. Mohammad

  سلام. ایا با ادیت کردن ویدیو میتونم تو یوتیوب کسب در امد کنم؟ مثلا یه شخصیت رو از یه سریال انتخاب کنم و با یه قسمت اهنگ ادیتش کنم و بزارم. با گذاشتن لیریکس اهنگ هم میتوان کسب در امد کرد. چون دیدم این ویدو ها بعضیاشون تبلیغات داره تو یوتیوب.


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله امکانش هست


 111. فرداد

  شما میتونید با خدمات سایت تیوب تل tubetel.com کمتر از یکماه کانال خود را منوتایز کنید . مخصوصا واتچ تایم که اکثراً یا ویو اشتباه میگیرن .


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   امیدوارم تبلیغات شما، بازخورد خوبی براتون داشته باشه


 112. احمدرضا

  سلام.
  اگه چنلم رو با جیمیلی بسازم که شماره ایران رو ثبت کردم،قبل از درآمدزایی به مشکل میخورم؟مثلا یوتیوب سابسکرایب هارو حذف کنه یا چنلم کلا بن بشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   سوال شما رو در نظرات بالا پاسخ داده ایم


 113. قاسم

  بله فیلم هستی که امکان اجاره یاخرید دارندکه بصورت دولاری هست


 114. رضا

  منظورم اینکه فیلم هام تو ی سایتی اپلود کنم که با بازدید ازش ارزی درامد داشته باشم راهنمایی کنید


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز
   بهترین سایت برای درآمد ارزی، سایت یوتیوب هست
   با توجه به روش هایی که توی این مقاله شرح دادیم، میتونید درآمد ارزی داشته باشید


 115. رضا

  چرا حساب یوتیوبم در سرچ بالا نمیاد


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   یکی از مهم ترین دلایل برای بالا نیومدن حساب یوتیوب تویه سرچ، اینکه هنوز کانالتون مطرح نشده و به جایگاه مناسبش نرسیده


 116. نیما صالح

  سلام ببخشید یک سوال داشتم اونم این که آیا اگر من ویدیو های تیک تاک را روی یوتیوب قرار دهم آیا کپی رایت میخوره لطفا زور جواب بدید


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   اگر تغییرات گرافیکی داشته باشه، نه


 117. زهرا

  سلام من حساب خارجی دارم می توانم کمک کنم


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   متوجه منظورتون نشدم


 118. نیما

  ببخشید منظورتون از تغییرات گرافیکی اینه که ویدیو ها رو ادیت کنم و اهنگ براشون بزارم


  • مجتبی پورموسوی

   تا حدودی این مواردی که گفتید رو هم شامل میشه


 119. نیما

  ببخشید منظورتون از تغیرات گرافیکی چیه؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   تغییرات تو قالب ویدیو، افکت دادن به ویدیو و …


 120. بی‌نام

  سلام من باز هم متوجه نشدم من الان میتونم کانال یوتیوب رو توی ایران راه اندازی کنم و زمانی که به شرایط مورد نظر یوتیوب برای درآمد زایی رسیدم حساب ادسنس رو راه اندازی کنم ؟! مرسی از پاسخگوییتون


  • مجتبی پورموسوی

   متاسفانه شرایط ساخت حساب ادسنس با حساب بانکی و آدرس ایران وجود نداره


 121. Asal

  سلام من میخوام تو یوتوب یک کانال از همه موضوع درست کنم ینی همه موضوعات ترسناک و طنز و چالش ها و ریکشن و آموزش و این چیزا آیا مشکلی داره؟؟
  و اینکه قوانین کپی‌رایت دقیقا شامل چیا میشه؟؟ آیا فقط با گوگل ادسنس میشه کسب درآمد کرد؟ حتما باید از خارج از کشور اقدام کنیم؟؟
  آیا شماره حتما باید خارجی باشه؟ من کسیو توی خارج ندارم لطفا زود پاسخ بدید خیلی ممنون❤️


  • مجتبی پورموسوی

   تمامی سوالات شما در نظرات، پاسخ داده شده


 122. محمد مختاری آذر

  ببخشید وقتی کانال ما به درآمد زایی رسید چطور به یوتیوب درخواست بدیم؟ یعنی به یوتیوب ایمیل می کنیم واز یوتیوب درخواست درآمد می کنیم؟
  یه سوال دیگر هم داشتم که چگونه تبلیغات در ویدیو های خود قرار دهیم؟ وآیا تبلیغات نیاز به هزینه کردن است یا رایگان می باشد


  • مجتبی پورموسوی

   اول از همه شما باید حساب ادسنس گوگل داشته باشید
   در ضمن یوتیوب خودش تشخیص میده که چه زمانی باید برای شما درآمدی در نظر بگیره و معمولا زمانش رو به شما از طریق ایمیل اعلام می کنه


 123. نازنین

  سلام متن زیر مراحلیه که شما نوشتین دوتا سوال درباره لینک دهی بین adwords و youtube داشتم اول اینکه مگه adsense نبود؟(نوشتین adwords) و دوم اینکه لینک دهی بین اینا یعنی چی و چجوریه؟
  1- ایجاد حساب گوگل ادوردز
  2- لینک دهی بین حساب های AdWords و YouTube
  3- تنظیم هزینه های تبلیغات بر اساس الگوریتم هایی که یوتیوب در اختیار شما قرار میده
  بعد از این، تنظیمات دیگری باید انجام بدین و درخواستتون رو به یتیوب ارسال کنید


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   بله، adsense هست نه adwords
   منظور از لینک دهی، ارتباط بین ادسنس و یوتیوب هست که در محتوایی که به نام راهنمای ساخت ادسنس گوگل، هست، توضیح داده ایم


 124. Me

  مطالب مفیدی به اشتراک گذاشتید. ممنونم ازتون.


  • مجتبی پورموسوی

   درود
   زنده باشید


 125. مصطفی

  سلام، ممنون از مطلب خوبتون
  یه سوال دارم، اینکه یوتیوب امکان واریز درآمد به صورت ارز دیجیتال رو هم داره؟
  با سپاس


  • مجتبی پورموسوی

   تا حالا با این مورد روبرو نشدم


 126. علیرضا

  سلام خسته مباشید ببخشید کسب درامد از یوتیثب قانونی هست یا نه؟


  • مجتبی پورموسوی

   اگر محتوای مناسب و مجازی، ارائه بدین مثلا محتوای آموزشی، مشکلی خاصی از نظر قانون نداره


 127. محدثه

  سلام من ی فیلم گذاشتم یوتیوب بعد برام یچی اومد ک باید پر میکردم یجا ب انگلیسی ک ترجمهش کردم میشد دانشگاه هرکجا که زدم هرچی که زدم نمیشد میشه این قسمت رو توضیح بدین تا بدون مشکل حلش کنم


  • مجتبی پورموسوی

   متن انگلیسی اون ارور رو برام ارسال کنید


 128. you movies

  سایت شما عالی هستش
  امیدوارم موفق باشید


  • مجتبی پورموسوی

   مرسی
   ممنون از حمایت شما


 129. مهمان

  برای درآمد ،، آیا باید کلیپ ضبط بشه یا با آپلود کردن کلیپ هم میشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   بهتره که محتوای ویدیویی یونیک باشه یعنی خودتون کلیپ رو ساخته باشید، اما اگر این توانایی رو ندارید، می تونید کلیپ هارو با یک تغییرات گرافیکی، تو کانال بارگزاری کنید


 130. رضا

  سلام دوست عزیز کدوم برنامه ها از یوتیوب پشتیبانی میکند که بتونیم لینک کانال یوتیوب در ان تبلیغ کنیم


  • مجتبی پورموسوی

   برنامه های زیادی هست
   شما تو اینستاگرام هم می تونید تبلیغات یوتیوب کنید


 131. اندیشه پربار

  سلام خسته نباشید مرسی بابت مطالب مفیدتون___بنده یک پارتنر در کشور انگلیس دارم،ایشون باید از همون اول کانال رو راه اندازی کنند؟؟؟ یا من بعدا هم میتونم ایشون رو مثلا به عنوان ادمینی چیزی انتخاب کنم که بتونه پول رو دریافت کنه!؟


  • مجتبی پورموسوی

   ایشون راه اندازی کنند بهتره


 132. حمید

  سلام ممنون کامل وجامع بود
  من چجوری میتونم اسکراش یوتیوب ببرم بالا؟
  بعد پیج بهنره واسه کسب درامد یا کانال؟


  • مجتبی پورموسوی

   کانال برای کسب درآمد بهتر البته تفاوت خاصی نداره
   منظورتون ساب اسکرایب هست؟


 133. مهدی احمدی

  سلام خسته نباشید عزیز، من فقط یه سوال دارم ازتون اینه که ما ویدیو های ری اکشن می‌سازیم مثال ویدیو های سلاطین سخن رو در نظر بگیرید و ما این ها رو یه صحبت هایی انجام میدیم آیا باید یه کات هایی توش باشه یا آهنگش رو کم کنیم یا یه تیکه اش رو بذاریم یوتیوب مشکلی که درست نمیکنه؟ یا اگه بگه نقض قانون کپی رایت، ما رو متهم به جریمه می‌کنه یا فقط اخطار میده؟ ممنون میشم جواب بدین


  • مجتبی پورموسوی

   ممکنه که فقط اخطار بده


 134. رضا

  سلام یوتیوب حسابم را مسدود کرده نمیدونم بخاطر چی و الان باید چکار کنم چطور میتونید کمکم کنید


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز
   دلایل مختلفی می تونه داشته باشه
   لطف کنید اروری که دریافت کردین رو برای بنده ارسال کنید


 135. امین

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من یکیو میخوام که حضوری بهم یاد بده.
  هنوز شروع نکردم اما میخوام شروع کنم. چون اینطوری واقعا نمیفهمم ممنون میشم راهنمایی کنید


  • مجتبی پورموسوی

   سلام
   می تونید از همکارهایی که در این زمینه تخصصی تر کار می کنند و پکیج های آموزشی دارند، استفاده کنید
   بنده نمی تونم شخص خاصی رو معرفی کنم


 136. 🥺🥺🥺

  چرا به اشتباه نوشتید ۴۰۰۰دقیقه 😡
  ول۴۰۰۰ساعت .


  • مجتبی پورموسوی

   درست میگید
   اشتباه نوشتاری هست


 137. نیلوفر

  با درود و سپاس .
  با توجه به اینکه در محتوا نمی توانیم از آهنگ بدون اجازه استفاده کنیم ، چجوری میتونیم از صاحب آهنگ اجازه بگیریم؟ مثلاً من در فیلم آموزشی لازمه از آهنگ فلان خواننده یا آهنگساز خارجی استفاده کنم ، چطور میتونم ازشون اجازه بگیرم؟
  🙏


  • مجتبی پورموسوی

   کافیه اسم خواننده یا آهنگساز رو در پست محتوا، بزارید


 138. علی

  سلام خسته نباشید
  منظورتون از ۴۰۰۰ ساعت نمایش چیه؟
  یعنی باید در مجموع ۴۰۰۰ ساعت ویدیو آپلود کنیم؟؟!!


  • مجتبی پورموسوی

   بله دقیقا


 139. رضا

  محتوایتان را بررسی کردیم و متوجه نقض شدید یا مکرر دستورالعمل‌های انجمن شدیم. به همین خاطر، کانالتان را از YouTube حذف کردیم.

  می‌دانیم که این خبر احتمالاً خیلی ناراحت‌کننده است، اما وظیفه ما است که مطمئن شویم YouTube محیطی امن برای همه است. اگر فکر کنیم کانالی به‌شدت خطمشی‌های ما را نقض می‌کند، برای حفاظت از کاربران دیگر در پلاتفرم، آن را حذف می‌کنیم – اما اگر فکر می‌کنید تصمیم اشتباه گرفته‌ایم، می‌توانید برای این تصمیم درخواست تجدیدنظر کنید. اطلاعات بیشتر درباره خطمشی موردنظر و نحوه ارسال درخواست تجدیدنظر را در زیر می‌توانید پیدا کنید.

  آنچه در خطمشی ما آورده شده است

  هرزنامه، کلاهبرداری، یا محتوای فریبنده تجاری در YouTube مجاز نیست.


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز، به علت تعداد زیاد نظرات، لطفا این پیام رو دوباره ارسال کنید و انتهاش بنویسید که سوالتون چی بوده


 140. سینا

  سلام وقت بخیر
  اگر در یک چنل از ویدیو های crative commons استفاده کنیم و ادیت و کات انجام بدیم و لوگو و اینترو و…. روشون انجام بدیم یوتیوب چنل رو مانتایز میکنه یا خیر؟؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   اگر مواردی دیگه که برای کسب درآمد از یوتیوب هست و شروط اون رو، رعایت کرده باشید، قطعا مانیتایز میکنه


 141. Mojtaba

  سلام میشه اول شرایط درامد زایی کانالمون مهیا بشه با شماره ایرانی و جمیل خودم و بعد حساب ادسنس رو بسازیم؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام دوست عزیز اگر همون ابتدا، کار ادسنستون رو اوکی کنید، روی سابقه شما و درآمدزایی، اثر میزاره


 142. رضا

  محتوایتان را بررسی کردیم و متوجه نقض شدید یا مکرر دستورالعمل‌های انجمن شدیم. به همین خاطر، کانالتان را از YouTube حذف کردیم.

  می‌دانیم که این خبر احتمالاً خیلی ناراحت‌کننده است، اما وظیفه ما است که مطمئن شویم YouTube محیطی امن برای همه است. اگر فکر کنیم کانالی به‌شدت خطمشی‌های ما را نقض می‌کند، برای حفاظت از کاربران دیگر در پلاتفرم، آن را حذف می‌کنیم – اما اگر فکر می‌کنید تصمیم اشتباه گرفته‌ایم، می‌توانید برای این تصمیم درخواست تجدیدنظر کنید. اطلاعات بیشتر درباره خطمشی موردنظر و نحوه ارسال درخواست تجدیدنظر را در زیر می‌توانید پیدا کنید.

  آنچه در خطمشی ما آورده شده است

  هرزنامه، کلاهبرداری، یا محتوای فریبنده تجاری در YouTube مجاز نیست.
  نمیدونم چرا کانالم مسدود کردن لطفا کمک کنید


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز
   دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
   بررسی میکنم
   بهتون خبر میدم


 143. ..

  سلام
  ممنون از مطلب خوبتون
  من ی سوال داشتم
  اونم اینکه اگه من ریتم ی آهنگی رو خودم بسازم
  یعنی ریتم موسیقی یک نفر دیگه رو خودم دوباره بسازم
  باز هم احتمال داره یوتیوب کپی رایت بگیره؟


  • مجتبی پورموسوی

   با این شرایط احتمالش خیلی ضعیفه


 144. ابوالفضل

  خسته نباشید خیلی مفید بود فقط یک سوال

  نگاه کنید من تازه یوتوب درست کردم شما گفتین ک نباید یوتوب رو دور زد
  مثلا الان من با وی پی ان واردش بشم و باهاش کار کنم دور زدنش حساب میشه؟
  لطفا جواب بدین ممنون میشم


  • مجتبی پورموسوی

   با وی پی ان وارد شدن، دور زدن حساب نمیشه


 145. ارشک

  سلام و خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم برای ساخت کانال یوتوب و کسب در امد اجباری هست که گوگل ادسنس درست کنیم؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله باید حتما گوگل ادسنس داشته باشید


 146. Reza

  سلام میخواستم بدونم که من فقط سکانس های فیلم و سریال ها رو در کانالم می زارم آیا یوتیوب من تایید میکنه


  • مجتبی پورموسوی

   چون کپی محسوب میشه، نه


 147. فاطمه

  سلام میشه بگین چرا یه نفر ۲۵۲ سابسکرایب داره و تبلیغ توی چند تا از ویدیو هاش هست چجوری؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   متوجه سوالتون نشدم


 148. افعی

  سلام
  ممکنه که بعد از اینکه چنل یوتیوبم به اون مقدار مورد نظر رسید، خودم شخصا به یکی از کشورهای همسایه مثل ترکیه برم و حساب ارزی باز کنم؟ در اون صورت مورد قبول یوتیوب هست؟ و منظور از ادرس چیه؟ بخوام برم دو روز ترکیه تا حساب باز کنم و برگردم، ادرس چی باید بدم؟
  اپلود کردن ویدیوهایی از اجرا یا ورایتی شوهای یه سلبریتی خارجی، نقض قوانین کپی رایته؟ اگه اره، پس چه جوری این اجراها و حتی فیلم های سینمایی آپلود میشن؟
  منظور از 4000 ساعت، ینی مجموع بازدیدها به 4000 ساعت برسه؟ ینی مثلا یه ویدیو نیم ساعته 8000 بار به صورت کامل دیده بشه؟ اگه منظور 4000 ساعت آپلود ویدیو هستش که خیلی میشه!!!!!!


  • مجتبی پورموسوی

   بله مورد قبول یوتیوب هست
   آدرس باید هرجایی غیر ایران باشه
   قوانین کپی رایت همیشه در حال تغییر هست و یوتیوب در تلاش هست که همه محتوای یونیک تولید کنند نه کپی با تغییر افکت
   بله یعنی مجموع بازدیدها به 4000 ساعت برسه


 149. مستر دیتاک

  اگر من تونستم کمتر از 12 ماه شرط واچ تایم رو بدست بیارم
  میتونم از یوتیوب کسب در آمد کنم؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله دقیقا
   داخل محتوا توضیح کامل تر دادیم


 150. علیرضا

  با عرض سلام و درود
  دوست گرامی یعنی ما اول جذب مخاطب میکنیم
  بعد حساب گوگل ادسنس بسازیم و بعد حساب دلاری خودمان رو بدیم؟و تبلیغات رو درون ویدیو ها قرار دهیم
  تنها سوال من فقط اینجا هستش که حساب ایمیلی که وارد میشویم اگه با نام خودمون باشه و حساب گوگل ادسنس و غیره ها با نام دیگری باشه به مشکل بر می خوریم


  • مجتبی پورموسوی

   نه مشکلی نداره


 151. Maniya

  سلام من 14 سالمه و میخوام تو یوتیوب فیلم بذارم اما من شنیدم به زیر 18 سال پولی تعلق نمیگیره
  درسته این حرف؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   می تونید اکانت و موارد گوگل ادسنس رو با مشخصات شخص دیگه ای وارد کنید


 152. M

  سلام
  اگر فعالیت زیاد باشه و مخاطب جذب کنیم می تونیم توی سه ماه شروع به در آمد زایی کنیم ؟


  • مجتبی پورموسوی

   نه. بعد از یک سال


 153. رشاد

  واقعا خیلی نکات عالی را تعریف کردین نگرانی من این است که ۱ سال قبل من ویدیو را اپلود کردم بعد اون تا ۶ ماه دیگه فعالیت نداشتم و تصمیم گرفتم فعالیتم رو شروع کنم که خیلی جدی شروع کردم و تا یه هفته اول ۱۰۰ سبسکرایب گرفتم آیا اگر ۱۰۰۰ هزار مشترک شدم و ۴۰۰۰ دقیقه دلم تایم رو تکمیل کنم ایا به دارمد میرسم لطفا به سوالم پاسخ بدیم مرسی؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله با همین شرایطی که گفتید
   البته در نظر بگیرید که شرایط دیگه رو هم باید برای خودتون، محیا کنید


 154. Maeve

  سلام روزتون بخیر. خیلی ممنونم. من یه سوال دارم. اگر همه ی شرایط لازم رو داشته باشیم برای کسب درآمد ولی کسی رو خارج از کشور نداشته باشیم و یا حتی شخصی رو و یا حتی شرکتی در داخل خود کشور نداشته باشیم ، اونوقت چطوری میشه که کسب درآمد کرد؟ میشه کامل توضیح بدین؟ اصن میشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   نه متاسفانه. نمیشه


 155. Sardar

  سلام چطور میشه تعداد تبلیغ رو بالا برد واسه ی من همچین گزینه ای نیست


  • مجتبی پورموسوی

   چه نوع تبلیغی رو؟


 156. محسن

  ۴۰۰۰ ساعت در یک سال میشه روزی تقریبا ۱۱ ساعت اپلود فیلم در یوتیوب ۱۱ ساعت فیلم آموزشی درست کردن خودش ۱۱ روز زمان میبره شدنی نیست اصلا


  • مجتبی پورموسوی

   یوتیوب خودش این عدد رو اعلام کرده


 157. MrKing

  سلام خسته نباشید
  میشه درمورد قانون کپی رایت بیشتر توضیح بدید؟
  یعنی ما نمیتونیم از ویدئو و کلیپ های دیگه استفاده کنیم؟
  چطوری بفهمیم چه اهنگایی,چه ویدئو هایی,چه کلیپایی و … قانون کپی رایت دارن یعنی سازنده هاشون اجازه پخش نمیدن؟
  اگه بخوایم از این ها استفاده کنیم باید چیکار کنیم؟
  ممنون میشم جواب بدید


  • مجتبی پورموسوی

   تو نظرات قبلی پاسخ دادم دوست عزیز
   یه بررسی کنید، متوجه میشید


 158. Sadaf

  سلام ممنونم از مطالبی که گذاشتین واقعا مفید بود
  و اینکه یه سوال برام پیش اومده
  اگه توی ویدیو هامون تبلیغ نذاریم و مردم ویدیو رو تا اخر ببینن پولش بیشتره یا نه تبلیغ های زیاد بزاریم پول بیشتری دریافت میکنیم؟


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز
   تو نظرات قبلی پاسخ دادم
   ممنون میشم اونارو بررسی کنید


 159. مریم

  سلام ،ممنون از مقاله تون.فقط یه چیزی منطقی نیست.شما نوشتین که ۴۰۰۰نمایش در یکسال!!اگه روزی ۱۰ ساعت بدون توقف محتوا برای نمایش قرار بدیم بعد از ۱۲ماه میشه۳۶۵۰ساعت.حالا میشه بگین چطور میشه توی یکسال ۴۰۰۰ساعت محتوا برای نمایش گذاشت؟


  • مجتبی پورموسوی

   این مورد چیزی هست که تو مقالات برتر خارجی و … آورده شده


 160. علی

  سلام میخواستم ببینم که الان من اطلاعا بانکی خودم رو وارد کنم مشکلی پیش نمیاد
  یعنی مثلا پلیس های اینترنتی گیر نمی دن
  یا اینکه اصلا این کار درست هست
  و اینکه لصلا ذز کجا بفهمیم یوتوب کلاه بردار نیست و نمیخواهد پول ما را بردارد


  • مجتبی پورموسوی

   اطلاعات بانکی شما باید از کشورهای خارجی باشه
   دوست عزیز شما با این حرفت یوتیوب رو بردید زیر سوال


 161. مینا

  سلام میشه گوگل ادسنس رو خودمون تو ایران باز کنیم اما اطلاعات حساب آشنامون که خارج از کشوره بهش بدیم؟ ینی حساب به نام خودمون نباشه اما گوگل ادسنس در کنترل خودمون باشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز
   قبلا تو نظرات پاسخ دادم
   بله میشه


 162. Mohammad

  سلام. میشه با بازی کردم ویدیو گیم ها بدون گزارش و فقط بازی کردن یه بازی و به صورت پرو کسب در امد کرد؟ مثلا با بازی فورتنایت


  • مجتبی پورموسوی

   در این مورد تجربه ای نداشتیم ولی قطعا میشه


 163. بماند

  سلام جناب ببخشید شما خودتون تو کار یوتوب هستید؟ یعنی چنلی دارید که مانی تایمز شده باشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   نه. ما اطلاعات و داده های تجربی خودمون از فعالیت چنل های بزرگ، دوستان ما که در یوتیوب، فعالیت گسترده دارند را در اختیار شما قرار میدیم


 164. sajjad

  سلام اگر دوستی خارج از ایران داشته باشیم برای گرفتن پولمون برای اون فرد خارج از کشور مشکلی پیش نمیاد مثلا دیپورت شدن یا بستن حساب به خاطر دور زدن تحریم ئ این جور چیز ها؟


  • مجتبی پورموسوی

   نه تا به حال چنین موردی گزارش نشده


 165. ارغوان

  سلام
  ممکنه من الان یک کانال یوتوب داشته باشم و فعالیتم رو شروع بکنم و بعد از چندین ماه از شخصی که در خارج از کشور خواهد بود بخواهم برایم حساب Google AdSense باز کند ؟؟؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله ممکنه


 166. Smi

  سلام میتوان از گوگل فیلم دانلود کرد و در یوتیوب بگذاریم در کانال خودمون که ساختیم ؟؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   کپی محسوب میشه


 167. رضا

  باز سلام ی کانال دارم که۳۵ساب داره با۵۰۰ساعت واچ تایم لطفا کمک کنید ساب بیشتر کنم اسم کانالfilm soon2x
  https://youtube.com/channel/UCkoFcF6QgL6sqDAFkXpebVw


  • مجتبی پورموسوی

   روش های زیادی برای افزایش ساب بازدید وجود داره
   من پیشنهاد خاصی ندارم


 168. قاسم

  سلام چطور میتونم مثل سایتون سایت راه اندازی کنم که کانالم توش تبلیغ کنم


  • مجتبی پورموسوی

   متوجه منظورتون نشدم


 169. مهدی

  سلام.
  ایا در یوتویوب فقط از طریق ویدیو گزاشتن می کسب دراند کرد؟؟
  معتبره؟؟
  از کجا بدونم واقعا پرداخت می کنه؟؟
  اسپات پرداختی هس؟؟؟؟


  • مجتبی پورموسوی

   متوجه منظورتون نشدم


 170. حامد خدائی

  سلام ممنون از زحماتتون

  میخواستم بدونم اگر کانال رو با لوکیشن ایران ساخته باشم برای مانیتایز و درآمد زایی مشکلی پیش خواهد اومد ؟

  تکلیف گوگل ادسنس چی میشه ؟
  اگر با این وضعیت یه نفر از خارج برام گوگل ادسنس بسازه همه چی حله ؟


  • مجتبی پورموسوی

   بهتره که تغییر لوکیشن بدین
   چون ممکنه با این مورد در کسب درآمد با مشکل مواجه بشید


 171. gha7ale

  سلام ببخشید منظورتون از 4000 ساعت نمایش چیه؟ یعنی توی یک سال مجموع تایم ویدیو ها 4000 ساعت بشه؟
  اخه من هیچ یوتیوبری نمیشناسم که روزی بیشتر از 10 ساعت ویدیو اپلود کنه


  • مجتبی پورموسوی

   تایم بازدید منظور ماست


 172. قاسم

  چطور میتونم مثل همین سایتونnewseo.irبسازم که بتونم چنل یوتیوب جهت کسب سابسکرایب بیستر بسازم همچنین کانالم بهاش معرفی کنم


  • مجتبی پورموسوی

   اگر درست متوجه شده باشم، شما می خواهید سایت طراحی کنید و به وسیله اون بازدید ویدیوهاتون رو افزایش بدین
   برای طراحی سایت باید با متخصصین این حوزه ارتباط بگیرید تا برای شما سایت طراحی کنند
   در این کنار اگر سوال خاصی هم داشتید بنده در خدمتم


 173. محسن

  سلام گفته بودید بازید و کامنت فیک فک کنم ینی یکی مثلا با چنتا اکانت وارد یویتوب بشه بره داسه خودش لایکو کامنتو بازدید بزاره یویتوب میفهمه ایا؟ میشه جواب بدید ممنون میشم


  • مجتبی پورموسوی

   اگر این مورد زیاد تکرار بشه
   بله یوتیوب متوجه میشه


 174. آلپای

  با سلام. بنده یک حساب بانکی مستر در ترکیه دارم، در بانک زراعت شعبه ی یئنی کاپی استانبول. که هم حساب دلاری، هم حساب یورو و هم حساب لیر با 8 سال انقضاء در یک کارت میباشد. خودم هم ساکن، مقیم و تابع ترکیه نیستم و ایرانی هستم. حسابم را هم از موبایل بانک کنترل میکنم و میتونم به حساب های دیگه پول واریز کنم، حتی به ایران هم از طریق صرافی هایی که در ترکیه همکار دارن میتونم ارز واریز کنم و معادل ریالیش رو بگیرم. آیا من با این حساب بانکی و یک آدرس از ترکیه و یک ایمیلی که با شماره تلفن ایرانی ایجاد کردم و همچنین نام و نام خانوادگی خودم، میتونم کارمو تو یوتیوب شروع کنم؟ یعنی درآمدمو به حساب بانکی خودم واریز میکنن دیگه؟ مشکلی بابت ایرانی بودنم نیس که؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله شرایط بسیار خوبی برای کسب درآمد دارید


 175. حسین

  سلام اگر از داخل ایران کانل بسازیم و ایمیل ثبت کنیم و ویدیو بزاریم بعدن برای ثبت اکانت گوگل ادسنس برای کسب درآمد از خارج کشور به مشکل میخوریم؟


  • مجتبی پورموسوی

   دوست عزیز
   در بخش نظرات کامل پاسخ دادم


 176. سحر

  سلام لطفا جواب بدین ….ایا میشه وقتی با یوتیوب قرار داد داری یه ویدیو منتشر کردی حالا میخوای پاکش کنی امکان پاک کردن هست؟ و اینکه امکان داره خود یوتیوب پاک کنه پست شمارو بعد از ۲.۳ماه؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله میتونید درخواست بدین که پاک کنه


 177. Shahin

  سلام ببخشید یه سوال من اگه فیلم و کلیپ خنده دار بزارم کپی رایت محسوب میشه؟؟؟
  مثلا ویدیو رو از شبکه اجتماعی دیگری کپی کنم
  یا مثلا تریلر فیلم هلی هالیوودی بزارم کپی رایته؟


  • مجتبی پورموسوی

   اگر تغییر ندین
   کپی رایت محسوب میشه


 178. امیر

  میشه بگین اگه ویدیو گذاشم بازدید خورد بعد احساب ایجاد کردیم درامد ویدیو قبلی میاد؟
  و اگه هزار تا بازدید بخوره میتونیم بعدش تبلیغ بزاریم بین ویدیو قبلی؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله درآمد ویوهای قبلی هم میاد
   بله میتونید تبلیغ بزارید


 179. امیر

  سلام حداقل قیمت پاین خرید حساب پی پال چقدره؟


  • مجتبی پورموسوی

   نمیتونم قیمت مشخصی بهتون بدم ولی میتونید از سایت ایرانیکارت استفاده کنید برای قیمت های به روز


 180. مریم

  سلام ببخشید یه سوال داشتم از طریق ادیت ویدئو یا فیلم و سریال میشه درآمد کسب کرد؟میشه یه توضیحی بدید درمورد کپی رایت و… با تشکر😍❣


  • مجتبی پورموسوی

   داده های مربوط به کپی رایت یکسره در حال تغییر هست
   بهتره که از منابع اصلی مربوط به کپی رایت استفاده کنید
   پیشنهاد من بخش کپی رایت یوتیوب هست


 181. امید

  سلام اسم من امید است در افغانستان زندگی میکنم و دوست های مه در خارج نیستن اگر بخواهم همرای تان قرارداد کنم امکان داره بخاطر بالا بردن ویو مثلاهر ویدو بین یک میلیون بازدید بگیره سی درصد پول خوده برای تان پرداخت کنم


 182. Alireza

  سلام،از زمانی که ویدیو اپلود میشه۴۰۰۰شروع میشه؟واینکه میشهبه۱۰۰۰ساب روسوند وبه مروربه۴۰۰۰یاعت رسید وبعدا که همه ایناokشد قسمت دراند ازیوتوب روفعال کرد؟


  • مجتبی پورموسوی

   متوجه منظورتون نشدم


 183. رضا

  سلام بفرض من از طریق دوستم در خارج به درآمد زایی رسیدم هروقت یوتیوب برام پول واریز کنه باید اون دوستم برام انتقال بده یا اینکه میتونم خود به خود به حساب ایرانیم انتقال بدم


  • مجتبی پورموسوی

   باید دوستتون به حساب شما واریز کنه


 184. آلپای

  آقای پورموسوی ممنون بابت پاسخ به سوال بنده. یک سوال دیگری هم داشتم، اینکه من تسلت کامل به زبان ترکی استانبولی دارم و گاها سریالهای ترکی رو به صورت حرفه ای با نرم افزار subtitle edit زیرنویس میکنم. میتونم همین سریالهای زیرنویس شده به فارسی رو تو یوتیوب قرار بدم و از همین طریق کسب درآمد کنم؟ آیا اینکار کپی رایت محسوب میشه؟


  • مجتبی پورموسوی

   بستگی به نوع فعالیت شما داره و در کل قوانین مربوط به کپی رایت روز به روز در حال تغییر هست و باید این قوانین رو همیشه از طریق سایت یوتیوب چک کنید


 185. MB

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  اگر کسی رو در خارج از کشور نداشته باشیم چطور می‌تونیم از طریق یوتیوب درآمد داشته باشیم ؟


  • مجتبی پورموسوی

   ایرانیکارت و سایت های مشابه این، بیشتر میتونه کمکتون کنه


 186. MB

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  اگر کسی رو در خارج از کشور نداشته باشیم ، چطور می‌تونیم از طریق یوتیوب درآمد کسب کنیم ؟


  • مجتبی پورموسوی

   سایت هایی مثل ایرانیکارت میتونه در این زمینه کمکتون کنه


 187. کابر

  سلام درامد یوتوب در ایران قانونی هست؟
  مشکلی نداره؟


  • مجتبی پورموسوی

   بله قانونیه


 188. پریسا

  سلام وقت بخیر.ممنون از اطلاعاتی که دادید.ولی یه سوال داشتم.منظور از 4000 ساعت نمایش چیه؟


  • مجتبی پورموسوی

   سلام وقتتون بخیر
   اگر نظرات قبلی رو ببینید، کامل توضیح دادم


 189. Sadegh

  ببخشید اگر حساب PayPal داشته باشیم میشه از یوتیوب کسب درآمد کرد؟؟؟


  • محمد شایگان

   درود بر شما، بله امکانش هست


 190. sepideh

  میشه راهکار درامد زایی با استفاده از ویزا کارت رو هم بگید؟
  و اینکه یه سوال دیگه اگه زود تر از یک سال به هزار سابسکرایبر و اینا برسیم چی؟
  اون موقع میتونیم درامد زایی رو شروع کنیم؟


  • امیر قمصری

   درود
   تمام قوانین رو همزمان با هم باید رعایت کنید


 191. فرهاد

  سلام ازیک سایتی سوال کردم که من یک کانال فیلم سینمایی دارم که بعضی از انها کپی رایت دارن گفت تایید نمیشه ایا درسته باید چکار کنم خیلی زحمت کشیدم


  • امیر قمصری

   درود بر شما. بله تایید نمیشه و حتی ممکنه جریمه هم بشید. راه اصلیش اینکه از جای کلیپ نزارید! چون در هر صورت تشخیص میده و الان نبده بعدا قطعا میبنده


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود