ضروری

آموزش ساخت بک لینک با 17 تکنیک آسمان خراش

تکنیک های ساخت بک لینک,ساخت بک لینک,گرفتن بک لینک 100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

دوستان عزیزم در این مقاله بی نظیرترین تکنیک های ساخت بک لینک را معرفی می کنم. اگر مقالات من را دنبال کرده باشید بارها با عبارت آسمان خراش مواجه شده اید و می دانید که این نام الگوریتم های خاص سئو امیر قمصری است. امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. می دانم به زودی این مقاله فوق العاده مفید و ارزشمند هم مثل تمام مقالات دیگر سایت نیوسئو و امیر قمصری در سایت های سئو، خبری و … منتشر می شود و بعضا حتی به اسم خودشان منتشر می کنند اما امیدوارم در محتوا دست نبرند تا همه از این تکنیک های ناب استفاده کنند.

دوستان عزیزم بدانید که این مقاله قطعا بسیاری از سئوکاران را خشمگین می کند، چرا که آنها فکر می کنند همه چیز را باید برای خود نگاه دارند و نکته ای را به کسی آموزش ندهند در حالیکه راز موفقیت امیر قمصری و بیش از 100 برابر شدن سرمایه او در سه سال صداقت در کار و آموزش و خدمت به دیگران است …

برویم سر این تکنیک های ناب :

تولید محتوا، بهتر از بهترین!

در این تکنیک باید سعی کنید محتوایی را منتشر کنید که بتوانید با آن ضربه سختی به بهترین رقبای خود بزنید.

برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

 • انتخاب کلمات کلیدی که می خواهید در آن ها رتبه به دست بیاورید.
 • تک تک کلمات کلیدی که انتخاب کردید را در گوگل جستجو کنید تا متوجه شوید که کدام رقیب رتبه نخست را دارد. به این ترتیب سرسخت ترین رقبای خود را در هر عبارت کلیدی پیدا خواهید کرد.
 • به محتوای منتشر شده در سایت قوی ترین رقیب خود نگاهی بیاندازید و به این موضوع فکر کنید که چطور می شود محتوایی بهتر از آن تولید کنید. آیا نکته ای است که بتوانید برای بهبود و ارتقاع محتوا استفاده کنید؟ نقاط قوت و ضعف محتوا چیست؟
 • دست به تولید محتوای برتر بزنید و آن را در سایت خود منتشر کنید.
 • سایت هایی که به رقبای شما لینک داده اند را پیدا کنید. برای این کار می توانید از ابزارهای سئو سایت استفاده کنید که قبلا معرفی کرده ام. همچنین سایت های قدرتمند و مرتبطی که هنوز به رقبای شما بک لینک اختصاص نداده اند را پیدا کنید.
 • با استفاده از ایمیل با مالکان این سایت ها یا وبلاگ ها ارتباط برقرار کنید.

به عنوان مثال:

سلام حمید عزیزم

من مدتی بود که سایت/ وبلاگ تو رو مورد بررسی و جستجو قرار دادم و مقاله ای در رابطه با استراتژی های سئو سایت پیدا کردم. واقعا باید بگم مقاله بی نظیری بود و از خواندن اون بسیار لذت بردم.

اما نکته ای که خواستم بگم این بود که تو یک لینک به یک مقاله قدیمی در رابطه با فاکتورهای رتبه بندی گوگل اختصاص داده ای، البته من این مقاله را دوست داشتم چون واقعا ارزشمند بود. اما اگر دوست داری می تونی به این مقاله من که جدیدتر و به روزتر هست لینک بدهی.

 این لینک مقاله است که می تونی برای اطمینان بررسی کنی. [link]

این مقاله می تونه مطلب تو رو ارزشمندتر از قبل بکنه. به هر حال، امیدوارم همچنان کارت رو عالی انجام بدی و موفق باشی.

ممنونم,

امیر

همانطور که می بینید با صراحت درخواست بک لینک مطرح نمی شود. شما هم باید در پیام ارسالی خود اندکی دقت و احتیاط کنید و از درخواست صریح لینک خودداری کنید.

تکنیک های ساخت بک لینک,ساخت بک لینک,گرفتن بک لینک

ساخت لینک با استفاده از لینک های شکسته

شما دوستان عزیز می توانید در سایت های مرتبط با کسب و کار خود به دنبال لینک های خراب یا شکسته بگردید و درخواست دهید که لینک شما را با آن لینک خراب جایگزین کنند.

دقت داشته باشید لینک های شکسته ای برای شما مفید خواهند بود که محتوای آن دقیقا مرتبط با مقاله شما باشد.

بعد از این که لینک شکسته ای که برای شما می تواند مفید باشد را پیدا کردید، با استفاده از ایمیل اقدام به برقراری ارتباط با مالک سایت کنید. (از همان ایمیل اول با کمی تغییرات می توانید استفاده کنید.)

برای شناسایی لینک های شکسته/ خراب می توانید از ابزار Broken Link Checker استفاده کنید.

گرفتن بک لینک از طریق نقد و بررسی مشتری

شما می توانید به راحتی از طریق نقد و بررسی که به از سوی یک مشتری در سایت فروشگاهی قرار می دهید بک لینک به دست بیاورید.

دوستان عزیزم، این را بدانید که فروشگاه های اینترنتی تمایل زیادی دارند که با قرار دادن نظرات مشتریان خود، اعتماد مخاطبان را برای خرید یک کالا بدست بیاورند. چون می دانند که مخاطبان به نظرات مشتریان بیشتر از هر تبلیغ دیگری اعتماد و توجه می کنند.

فروشگاه های اینترنتی در بعضی مواقع لینک وبسایت مشتریان خود را در نقد و بررسی نوشته شده توسط آن ها قرار می دهند تا کاربران و مخاطبان متوجه شوند که این نظرات توسط مشتریان واقعی نوشته شده است. پس از این موقعیت کلیدی حتما استفاده کنید.

قرار دادن و اصلاح لینک در جاهایی که حق شما است!

می توانید با استفاده از گوگل سایت هایی را که از محتوای شما استفاده کرده اند یا به برندتان اشاره کرده اند را پیدا کنید و از طریق ایمیل از آن ها تقاضای قرار دادن لینک بکنید.

کار بعدی که می توانید انجام دهید، تقاضای اصلاح لینک های خراب در سایت هایی است که از محتوای شما استفاده کرده اند. به این ترتیب می توانید مقداری بک لینک با ارزش به دست بیاورید.

البته باید تقاضای خود را کاملا مودبانه مطرح کنید.

ساخت یک اینفوگرافی فوق العاده و به اشتراک گذاری آن

من به شما نمی گویم که چگونه یک اینفوگرافی را طراحی و ایجاد کنید. چون هر فردی سبک و سلیقه متفاوتی خواهد داشت.

تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید، قرار دادن قطعه کد html برای قرار دادن اینفوگرافی در صفحه وبسایت است. همچنین باید در آن لینک سایت خود را قرار دهید.

دو راه وجود دارد که می توانید با استفاده از به اشتراک گذاری اینفوگرافی بک لینک کسب کنید:

 • پیشنهاد استفاده از اینفوگرافی به بلاگرهای مرتبط با موضوع کسب و کار شما (به خصوص وبلاگ نویسانی که از وبسایت شما به عنوان منبع استفاد کرده اند.)
 • ترغیب وبسایت ها یا وبلاگ های مرتبط با موضوع شما برای به اشتراک گذاری اینفوگرافی. برای این کار یا باید یک مقدمه قوی و تاثیرگذار برای اینفوگرافی خود بنویسید تا وبسایت ها ترغیب به استفاده از آن ها شوند و یا این که با پرداخت مبلغی از آن ها بخواهید که اینفوگرافی شما را در سایت خود منتشر کنند.

انتشار پست مهمان

نوشتن و انتشار پست مهمان در دیگر وبلاگ ها یا وبسایت ها یکی از روش های متداول گرفتن بک لینک است.

تنها نکته ای که باید توجه کنید آن است که در وبسایت ها یا وبلاگ هایی اقدام به انتشار پست مهمان کنید که دارای قدرت بالایی هستند و مرتبط با موضوع وبسایت شما باشند. این گونه لینک هایی که بدست می آورید با ارزش خواهند بود.

استفاده از تکنیک مصاحبه

تکنیک مصاحبه یکی دیگر از روش های گرفتن بک لینک است. البته استفاده از این روش مقداری سخت و پیچیده می باشد.

می توانید از دو راه با استفاده از تکنیک مصاحبه لینک بدست بیاورید.

 • به عنوان مصاحبه شونده: اگر شما دارای تخصص و شهرت کافی در زمینه کاری خود باشید، استفاده از این روش راحت تر است. اما اگر همچنان فکر می کنید که به اندازه کافی در زمینه کاری خود توانا هستید، می توانید به وبسایت هایی که با افراد مختلف در زمینه کاری شما مصاحبه می کنند، تماس گرفته و به عنوان داوطلب مصاحبه خود را معرفی کنید. این گونه می توانید تقاضا کنید که در پایان مصاحبه یک لینک به سایت شما اختصاص دهند.
 • به عنوان مصاحبه کننده: مردم بسیار علاقه مند هستند که با نظرات و تفکرات افراد خبره و تاثیرگذار در حوزه صنعت خود آشنا شوند. شما نیز می توانید با یکی از این افراد تاثیرگذار ارتباط برقرار کنید و تقاضا کنید که اجازه دهد مصاحبه ای با او انجام دهید. بعد از انجام مصاحبه از او بخواهید که لینک صفحه مصاحبه را در سایت خود قرار دهد. از این طریق می توانید مقدار بسیار زیادی ترافیک مرتبط برای سایت خود بدست بیاورید.

در اختیار قرار دادن محصول برای نقد و بررسی توسط بلاگرها یا وبسایت ها

وبلاگ ها و سایت های زیادی وجود دارند که بسیار علاقه مند به بررسی محصولات و سرویس های برند های مختلف هستند. شما می توانید با این افراد تماس بگیرید و از آن ها تقاضا کنید که در قبال در اختیار قرار دادن رایگان محصول یا سرویس به آن ها، یک نقد و بررسی از محصول یا سرویس شما تهیه کنند و در سایت خود آن را به اشتراک بگذارند.

از این روش به صورت غیر مستقیم می توانید بک لینک برای سایت خود بدست بیاورید.

انجام کار یا درخواست مشتریان به صورت رایگان در ازای اختصاص بک لینک

یکی از روش هایی که می توانید بک لینک بدست بیاورید، انجام کار یا تقاضای مشتریان به صورت رایگان است.

می توانید بعضی از سرویس ها و محصولات را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار دهید و در ازای آن درخواست کنید که لینک سایت شما را در سایت خود قرار دهند.

به عنوان مثال می توانید یک بنر تبلیغاتی را برای یکی از مشتریان خود به صورت رایگان طراحی کنید و در حاشیه آن لینک سایت خود را قرار بدهید. مثلا “طراحی بنر توسط امیر قمصری از شرکت نیوسئو

این کار اعتبار بسیار زیادی به شما و برندتان خواهد بخشید و می توانید از این راه ترافیک خوبی را برای سایت خود بدست بیاورید.

تکنیک های ساخت بک لینک,ساخت بک لینک,گرفتن بک لینک

پاسخ گویی به سوالات تخصصی به عنوان کارشناس

اگر تخصص خوبی در حوزه کسب و کار خود داشته باشید، می توانید با پاسخ گویی به سوالات و ابهامات کاربران در رابطه با موضوعات مختلف کسب و کار خود و نیز راهنمایی آن ها در وبسایت ها، رسانه های اجتماعی و بلاگ های مختلف برای خود شهرت کسب کنید و بعلاوه بک لینک برای سایت خود بدست بیاورید.

برای استفاده از این تکنیک باید وبسایت ها و وبلاگ های مرتبطی که از کارشناس استفاده می کنند را پیدا کنید و آمادگی خود را برای همکاری به عنوان کارشناس به صورت داوطلب اعلام کنید.

در صورت موافقت و پس از جلب رضایت مالک وبسایت و وبلاگ می توانید تقاضا کنید که یک لینک به سایت شما اختصاص دهد.

راه اندازی کمپین تحصیلی/ آموزشی

شما می توانید به یک دانشگاه و دانشجویان آن با راه اندازی کمپین تحصیلی/ آموزشی کمک کنید. حتما می دانید که گرفتن لینک از دامنه edu چقدر ارزشمند است و وبمسترها بیشترین تلاش خود را برای گرفتن بک لینک از این دامنه به کار می گیرند.

البته قبل از این که با دانشگاه مربوطه تماس برقرار کنید، باید برای ایجاد یک کمپین تحصیلی/ آموزشی قدرتمند موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • تعیین هدف و وظیفه ای که دانشجو باید انجام دهد
 • معیارهای مشارکت در کمپین
 • نحوه تعیین برنده
 • تعیین پاداش و جایزه برنده
 • تعیین نحوه و مدت زمان ارزیابی دانشجویان

این گونه می توانید یک کمپین تحصیلی/ آموزشی قدرتمند طراحی کنید و با قرار دادن مقالات خود در سایت دانشگاه نسبت به گرفتن بک لینک اقدام کنید.

البته این را بدانید که این روش بسیار وقت گیر است و نیاز به تلاش مستمر دارد. اما دلیل آن که گرفتن بک لینک از دامنه edu است، می تواند اقدامات شما را توجیه کند.

برگزاری مسابقه

یکی از راه های خوبی که می توانید به وسیله آن توجه مخاطبان و کاربران اینترنتی را به برند و سایت خود جلب کنید برگزاری مسابقه است.

با استفاده از تکنیک مسابقه و تعیین پاداش (مادی یا معنوی این بستگی به شرایط شما دارد)، مخاطبان و کاربران اینترنتی سعی بیشتری برای مشارکت در آن می کنند و بعضی از آن ها هم اقدام به قرار دادن بک لینک در وبلاگ ها یا رسانه های اجتماعی خود می کنند تا مخاطبان آن ها هم بتوانند در مسابقه شرکت کنند. به همین راحتی می توانید بک لینک برای سایت خود بدست بیاورید، برند خود را مشهور کنید و ترافیک و مخاطب بیشتری برای سایت خود به ارمغان بیاورید.

انتشار محتوای ویروسی در سایت

به محتوایی که مستعد دیده شدن بیشتر توسط کاربران است و می تواند بک لینک زیادی را برای سایت به ارمغان بیاورد در اصطلاح محتوای ویروسی می گویند.

همانطور که می دانید، بیشتر مردم به دنیای اینترنت به عنوان یک سرگرمی و محلی برای اشتراک گذاری سریع تر و ساده تر اخبار و اطلاعات نگاه می کنند.

به همین منظور شما می توانید با انتشار این گونه از محتوا در سایت خود بک لینک بدست بیاورید.

از نمونه هایی که به عنوان محتوای ویروسی از آن ها یاد می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تصاویر حیوانات بامزه
 • محتوای طنز
 • محتوای شوکه کننده
 • خبرهای فوری
 • حقایق عجیب
 • آزمون ها

به وسیله این نوع از محتوا می توانید هم با قرار دادن لینک داخلی بک لینک بدست بیاورید و هم از طریق قرار دادن لینک این صفحات در وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی بک لینک کسب کنید.

صحبت در رویدادها و جلسات

اگر شما تخصص خوبی در زمینه صنعت خود داشته باشید به طوری که به عنوان یک سخنران از شما استفاده شود، می توانید با سخنرانی در رویدادها و جلسات مهم خود را به عنوان یک متخصص مطرح معرفی کنید.

با شناخته شدن خود می توانید از افرادی که متولی این رویدادها و جلسات هستند و نیز شرکت کنندگان بخواهید که در سایت، وبلاگ و رسانه اجتماعی خود با قرار دادن مقاله شما به سایت تان بک لینک اختصاص دهند.

این روش بسیار جالب است اما تا حدودی زمان بر خواهد بود. به هر حال ارزش امتحان کردن را دارد.

پیشنهاد مقاله برای گرفتن لینک

وبلاگ هایی وجود دارند که علاقه مند به دادن لینک به جدیدترین و بروزترین پست های وبسایت های مرتبط با موضوع خود هستند. شما می توانید با شناسایی این وبلاگ ها به آن ها پیشنهاد دهید که به مقاله شما لینک اختصاص بدهند.

نکته ای که باید توجه کنید؛ آن که برای ترغیب وبلاگ نویسان جهت اختصاص بک لینک به سایت، باید مقاله ای را پیشنهاد کنید که به روز، ارزشمند و مفید باشد.

این گونه راحت تر می توانید نظر آن ها را برای گرفتن بک لینک جلب کنید.

پاسخ گویی به شایعات

افراد در دنیای مجازی شایعات مختلفی در رابطه با صنعت، برند و کسب و کار شما می سازند. می توانید با پاسخ گویی روشن و شفاف به این شایعات در یکی از کانال های اجتماعی خود برای سایت بک لینک بدست آورید.

نکته ای که باید توجه کنید آن که به صورت کاملا مودبانه و به دور از هرگونه رفتار پرخاشگرانه پاسخ شایعات را بدهید. این گونه کاربران تمایل بیشتری برای تعامل با شما پیدا می کنند و با علاقه کامل به صفحه اجتماعی یا وبسایت شما لینک اختصاص خواهند داد.

اما تکنیک پایانی…

نباید فراموش کنید که رقبای برتر شما معدن طلای لینک ها ارزشمند به شمار می آیند. بنابراین باید شماهم لینک های آن ها را برای سایت خود به دست آورید.

این لینک ها تنوع خوبی از لینک های مرتبط ارزشمند follow و nofollow هستند. به همین دلیل با بدست آوردن آن ها بالاترین میزان ترافیک مرتبط را بدست خواهید آورد.

برای پیدا کرد لینک های رقبای خود می توانید از ابزار Rank Signal استفاده کنید.

امیدوارم از این مقاله بهره کافی را برده باشید. امیر قمصری و تیم نیوسئو آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

76 نظر در مورد مقاله “ آموزش ساخت بک لینک با 17 تکنیک آسمان خراش ” ثبت شده است
 1. درج آگهی رایگان

  مقاله بسیار خوبی بود
  ولی یک نکته و اون اینکه ای کاش مطالب هر پست رو به صورت ویدئو درمیاوردین، اون وقت تاثیرش بیشتر بود


 2. رضا علی

  خیلی ممنون از سایت خوبتون
  عالی بود


 3. سچاد یوسفی

  از مطلبتون خیلی استفاده کردم
  موفق باشید


 4. رامین

  جالب بود و کارامد


 5. شارژک

  عالی بود


 6. شیخی

  سلام
  اگه بخواهیم که ورودی های اصلی سایت رقیب را پیدا کنیم باید چیکار کنیم؟
  سایتی برای این مورد است؟


 7. موفقیت

  مطلب خیلی خوبی بود . با تشکر از سایت خوبتون !


 8. رپورتاژ آگهی

  تکنیک مصاحبه و کمپین آموزشی که گفتید خیلی جدید و جالب بود تا به حال جایی ندیده بودم.


 9. حمید عیدی

  سلام و عرض ادب خدمت استاد قمصری بزرگوار
  این مقاله آسمان خراش شما بی نظیره و واااااقعا سخت
  حالا ما چطوری این بک لینک ها رو بسازیم !


 10. مهدی

  ممنون عالی بود


 11. elmeseo.ir

  مثل همیشه بی نقص و آموزنده بود.سپاس فراوان


 12. مهرداد

  تشکر مطلب خوبی بود


 13. اتوبار تهران

  بسیار عالی و آموزنده متشکرم.


 14. a.t

  سلام خیلی مطلب مفیدی بود و خیلی ب من کمک کرد سپاس فراوان


 15. کوتاه کننده لینک

  با تشکر فراوان مطلب فوق العاده ی بود بسیار سپاسگذارم


 16. ناتک

  عالی بود. ممنون


 17. آیدا

  سلام استاد
  تشکر از سایت خوب و پر محتوایتان

  یک سوال داشتم. جایی جوابش را پیدا نکردم

  در روز و در ماه مجاز به چه تعداد بک لینک سازی هستیم. که از طرف گوگل جریمه نشویم
  چه نوع ریپورتاژ چه از نوع لینک سازی در کامنت ها ، یا عضویت در انجمن ها

  لطفا با توجه به تجربه بالایی که دارید پاسخ من را بدهید


  • ناظر سایت

   با سلام. به سایت شما، سطح رقبا و عبارت کلیدی تان بستگی دارد


 18. akhavancenter

  جالب بود فقط بک لیک برای ایجاد باید افراد روی آن کلیک کنند یا خیر؟


  • امیر قمصری

   درود بر شما
   خیر
   نیازی به کلیک کاربران نیست


 19. حامد

  عالی


 20. نجفعلی

  سلام
  ممنون از مطلبتان
  خیلی استفاده کردم
  یک سوال:
  وقتی شما ایمیل خبرنامه برای کاربران سایت می فرستید، و کاربر از لینک داخل ایمیل وارد سایت شما می شود، این هم بک لینک سازی حساب می شود؟
  و آیا گوگل این لینک ها را هم تاثیر می دهد؟
  ممنون


  • امیر قمصری

   درود بر شما

   بله. بک لینک است و بسیار هم ارزشمند است


 21. نجفعلی

  ممنون از پاسختان
  یک سوال دیگر هم داشتم
  آنکر تکست اگر با کلمه کلیدی یکی باشد ، خوب است یا بد؟
  بعضی جاها نوشته خوب است
  بعضی جاها نوشته خیلی بد است و اصلا نباید یکی باشد!


  • امیر قمصری

   درود

   اصلا ربطی ندارند به هم !!


 22. رضا

  سایت خوبی دارین موفق باشین به سایت ما هم بیاین خوشحال میشیم .


 23. کلانتری

  ممنونم خوب بود موفق باشید


 24. محمد اخباری

  من تست کردم عالی بود مرسی


 25. safa

  بسیار عالی


 26. سامان

  مطلب مفیدی بود خسته نباشید


 27. مهدی

  با احترام
  تاحدودی آشنایی از پیش داشتم اما در کل مطالب عالی بودن


 28. Mrk

  ممنونم از مطالب بی نظیرتون کارتون بیسته


 29. Morteza

  سلام و وقت بخیر.
  برای لینک سازی اگه ما مثلا 10 تا سایت خوب رو پیدا کنیم و مداوم و مرتب به صروت روزانه توی همون 10 تا سایت لینک سازی کنیم این کار ارزش داره یا همشون فقط یک بار لینک سازی حساب میشه. یا بهتره که داخل سایت های زیاد و مختلف لینک سازی کنیم؟
  دوم اینکه اگه من فقط برای کلمه ادکلن سئو و لینک سازی رو انجام بدم با کلماتی مثل ادکلن مردانه یا ادکلن زنانه یا ادکلن بولگاری هم رتبه میگیرم یا باید هر کلمه رو مخصوص خودش لینک سازی و سئو بشه؟
  متشکرم از سایت خوبتون


  • محمد نصیری

   درود بر مصطفی عزیز
   حتما دقت کنید که مفهوم بک لینک چیست؟ آیا فقط باید بک لینک داشته باشیم؟ مدام و بدون اینکه استراتژی داشته باشیم شروع به ساخت بک لینک کنیم؟
   وقتی سایتی به سایت دیگری لینک می دهد و این لینک فالو می باشد یعنی مقداری از اعتبار و رنک صفحه را به سایتی که لینک داده انتقال داده است.

   حال اگر شما با کلمه ادکلن سئو شوید و در رتبه یک گوگل قرار داده شوید به نظر شما کلمه ای که مخاطبان سرچ می کنند ادکلن است؟
   برای درک بهتر مسئله سئو حتما در دوره آسمان خراش شرکت کنید تا دید مناسبی نسبت به سئو داشته باشید و تبدیل به یک کارشناس سئو شوید.


 30. ابوذر

  سلام استاد بزرگوار خدا قوت کاش به صورت عملی هم داخل وب سایتتون قرار میدادید راز های اسمان خراش سئو را


  • امیر قمصری

   درود بر شما

   بسیاری از این موارد در اپ نیوسئو در اختیار شما دوستان عزیزم قرار گرفته است


 31. مرتضی

  عرض سلام و احترام
  ممنون از آموزش خوبتون


 32. معین همتی

  با سپاس فراوان از مطالب ارزنده شما


 33. نباتک

  البته دریافت لینک در زبان فارسی متفاوت است کاملا با انگلیسی که این صرفا ب خاطر قوانین گوگل نیست بلکه فرهنگ هم ب نوعی منعکس کننده این قضیه است!!

  در کل دریافت لینک و گرفتن بک لینک به شیوه اصولی کار سختی می باشد! و این جاست که توانایی یک سئوکار در گرفتن بک لینک های باکیفیت مشخص می شود


 34. عباس

  خیلی صریح و عالی بود ممنون از وب سایت عالی و خوبتون


 35. رضا

  با سلام ممنونم از مقاله و اطلاعات خوبتان. خیلی بهم کمک کرد.


 36. حامی

  مرسی جناب قمصری عزیز مطلبتون کاربردی و تک بود


 37. ahmad mehri

  باسلام ممنون با پست خوبتون.ممنون بیشتر در مورد بک لینک از طریق انجمن ها توضیحی بهم بدید.مرسی


  • ناظر سایت

   با سلام
   لطفا به بخش تحلیل و ساخت بک لینک در دوره آموزش سئو اپلیکیشن نیوسئو مراجعه کنید.


 38. قیاسی

  با سلام
  مطالبتون فوق العاده عالی بود
  ممنونم


 39. حمید

  مطلب مفیدی بود بایستی برای سایت خودم در نظر بگیرم


 40. سعید صابری

  سلام
  ممنون از شما جناب قمصری

  آیا لینک گیری از طریق کامنت ها تاثیر خوبی برو روی جایگاه سرچ دارد یا خیر


 41. عباس

  سلام جناب قمصری.
  من تازه با شما آشنا شدم ولی در همین زمان اندک متوجه شدم در حوزه های مختلف سئو سرآمد هستید.
  از این مقاله استفاده کردم. انشاالله از این به بعد بیشتر از مطالب شما استفاده می کنم.


 42. حسین پور

  سلام خیلی عالی بود مطالبتون تو همه زمینه ها بهترین بود دمتون گرم


 43. علی

  تشکر از شما


 44. میثم اکبری

  این تکنیک ها مگه تو خواب جواب بده اینا واسه کسی که نمیدونه سئو چیه کافیه همین سایت نیو سئو رو با ابزارهای مختلف بکلینک هاشو چک کنید تا متوجه بشین سئوی واقعی یعنی چی


 45. ghatebank

  مرسی مرسی


 46. تندیس

  بعد از چند وقت بک لینک ها تاثیر خودشون رو میگذارند؟
  و از کجا بفهمیم تو سایتی که کامنت گذاشتیم یه وقت ما رو اسپم نکرده باشه؟


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   بک لینک هایی که داخل سرچ کنسول به شما نشان داده می شود بر روی سایت شما تاثیر می گذارند و بستگی به سایتی که بک لینک گرفته شده دارد.
   برای سوال دوم فایل اشتباهات رایج در بک لینک را از اپلیکیشن نیوسئو گوش دهید.


 47. ریحانه مقدم

  اگر ما از لینک های رقبا استفاده کنیم که سایت اصلی تعداد بک لینک هاش زیاد میشه اینجوری اعتبارش رو از دست نمیده و ارزش بک لینک هاش کم نمیشه؟


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   اگر لینک ها به صورت رایگان باشند در بسیاری از موارد لینک ها هر چند وقت یکبار از سایت لینک دهنده حذف می شوند و اگر به صورت رپورتاژ آگهی باشند که شما نمی توانید در همان صفحه لینک قرار دهید.


 48. محمود

  اگر ارزش یک کلمه کلیدی فاصله زیادی با مابقی کلمات کلیدی داشته باشه درسته که فقط رو اون مطلب زوم کنیم یا با کل صفحات سایت
  باید رفتاری مشابه داشته باشیم .
  آیا بک لینک روی یک صفحه خاص از سایت درسته یا بایستی توزیع بشه ؟
  تشکر از اطلاعات مفیدتون /


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   درست متوجه سوالتون نشدم. ولی با این حال توضیحات کلی رو خدمتتون ارائه میکنم.
   ابتدا شما باید مفهوم بک لینک را درک کنید تا بتوانید در شرایط مختلف تصمیمات درستی بگیرید.
   آیا دلیلی برای ساختن بک لینک با عنوان های متفاوت برای یک صفحه وجود دارد؟ یک صفحه را با چند عبارت کلیدی می خواهید سئو کنید؟
   آیا محتوای صفحه شما توانایی و شایستگی قرار گرفتن در صفحه اول با چند عبارت کلیدی را دارد؟
   این سوالات را از خود بپرسید.
   برای بهبود ساختار سایت خود و ارائه مشاوره می توانید از خدمات تحلیل سئو سایت نیوسئو استفاده کنید.


 49. مریم

  سلام این روش ها مطابق با موضوع سایت خیلی سخت و زمان بر هست برای دریافت بک لینک سریع چیکار کنیم؟؟


  • امیر قمصری

   درود. کلا ساخت بک لینک های با کیفیت همیشه زمان بر است دوست عزیز


 50. سروش

  سلام جناب قمصری دو سوال کوتاه پاسخ دارم ازتون
  خیلی عالی میشه اگر لطف کنید راهنمایی کنید
  سوال اولم : فرض کنیم دامنه من xyz.ir باشه، اگر بخوام بک لینک بگیرم، باید https://xyz.ir رو بنویسم یا www.xyz.ir ?


 51. لرنو وب

  مطلب خوب و کاملی بود. تشکر میکنم


 52. چت روم لیس گپ

  با سلام و درود
  من خیلی وقته از مطالب خوبتون استفاده را می برم
  ممنون از ابنکه وقت می زارین و زحمت می کشین و این متن هارا برای ما ارسال و پست می کنی کمال تشکر را دارم جناب م فق باشین


 53. گلدرکورد

  سلام استاد
  خرید لینک از نظر شما صحیح است یا غلط


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما. خرید لینک کار بسیار غلط و اشتباهی است.


 54. فروغ

  سلام استاد
  من بک لینک سایت رقبا م رو با Rank signal پیدا کردم
  بعضی از لینک ها الکسا هستن
  بعضی حذف شده

  حالا باید چیکار کنم لینک ها رو؟؟؟


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما. حذف شدن دیگه. کاری نمی تونید بکنید. بعضی سایت ها در زمان های خاصی برای جذب ورودی بک لینک میدن و بعد از گذشت زمان، لینک های ایجاد شده رو پاک می کنن.


 55. سمانه

  سلام استاد قمصری
  من مجموعه ای دارم که بیش از 300 ایمیل از مشتریانم دارم
  میتونم از طریق ایمیل برای بک لینک استفاده کنم؟
  و چطوری بفرستم که موثر باشه ؟
  ممنون از پاسختون


  • مهدی گنجعلی

   درود بر شما. این تکنیک متاسفانه در ایران اونطور که باید و شاید جواب نمیده. با این حال دلیلی هم نمیشه که شما این کار رو انجام ندید! ارزشی رو پیشنهاد بدید بهشون. اگر خوب برید جلو حتما می تونید بک لینک بگیرید.


 56. فروغ

  ممنون میشم این سوال هم پاسخ بدید مقاله ها رو کامل خوندم ولی متوجه نشدم
  بعد از پیدا کردن بک لینک رقبا
  چه جوری اون لینک ها رو بسازیم برای خودمون ؟؟؟


  • مهدی گنجعلی

   شما نوع بک لینک رو شناسایی می کنید و در همون بستر، می سازید. طبیعتا برخی از بک لینک های رقبای شما به صورت رپورتاژ آگهی هستن که برای ساخت موارد مشابه باید با سایتی که رپورتاژ میده ارتباط بگیرید و هزینه رپورتاژ رو پرداخت کنید. پیشنهادم این هست که شروع کارتون با ساخت بک لینک های رایگان رقباتون باشه از قبیل بک لینک های پروفایلی، فرومی، کامنتی، وبلاگی و …


 57. سمانه

  سپاسگزارم از شما
  و اینکه تعداد بک لینک ها چقدر باید باشه؟یعنی هر چند وقت باید بک لینک ساخت؟
  برای محصولات اصلی صفحه م بک لینک بسازم؟
  یا مقالات هم بزارم؟


  • مهدی گنجعلی

   ببینید شما برای هر بخشی از سایتتون که قصد دارید افزایش رنک داشته باشه، باید بک لینک بسازید. عدد مشخصی برای این کار نیست. باید تعداد بک لینک های سایت های برتر کلمه کلیدی مدنظر رو با ابزارهای متعدد شناسایی کنید و بعدش هم به همون میزان و با همون کیفیت، بسازید.


 58. امین

  برای یک سایت نوپا برای ساختن بک لینگ از فروم ها و بلاگ ساز ها روزانه چند بک لینک باید ساخت بعد از سه ماه ؟


  • ناظر سایت

   روزانه 2 تا 3 بک لینک کافیه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود