عنوان مقالات سایت

استراتژی سئو | تدوین استراتژی بهینه سازی سایت

قطعا هیچکس مثل شما دلسوز سایتتان نیست!!!

برای گم نشدن در مسیر سئو سایت، نیاز به یک راهنما دارید

استراتژی سئو سریع ترین راه برای رسیدن به بهترین نتیجه است!

سئو بعضی وقت ها می تواند کمی پیچیده باشد. به نظرتان گوگل از چند فاکتور برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند؟ 5 فاکتور؟ 10 فاکتور؟ 100 فاکتور؟

گوگل اعلام کرده که بیش از 200 فاکتور در رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو نقش دارند. این یعنی قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل، کار آسانی نیست و نیاز به یک برنامه جامع و کار هوشمندانه دارد.

❓ اما نکته اصلی این است که چگونه باید این برنامه را به دست بیاوریم؟

❓ چطور باید سئو سایتمان را انجام دهیم که به مشکلی نخورده و توسط گوگل جریمه نشویم؟

❓ اصلا از کجا باید شروع کنیم؟

ما در نیوسئو با استفاده از تجربه و مهارت متخصصین و کارشناسان خود، برنامه ای اختصاصی با عنوان استراتژی سئو برای وب سایت شما تدوین می کنیم. شما با استفاده از این استراتژی، یکبار برای همیشه متوجه می شوید که هدفتان چیست و چگونه باید به آن برسید.

نقشه راه با ما، شما آماده پیمودن باشید.

 

پک حرفه ای

3.000.000 تومان
– تدوین استراتژی 7 روز کاری به طول می انجامد
– تحلیل وضعیت فعلی سایت شما
– تحلیل رقبا و بررسی استراتژی های آن
– شناسایی مشکلات کلی سئو سایت
– ارائه برنامه ساخت لندینگ پیج هدف
– تحقیق کلمات کلیدی اصلی و فرعی سایت
– ارائه برنامه برای استفاده از کلمات کلیدی
– ارائه برنامه تولید محتوای سایت
– ارائه برنامه بروز رسانی محتواهای سایت
– ارائه عبارات کلیدی 6 ماه اول محتواهای سایت
– ارائه برنامه تحلیل سرچ کنسول
– تعیین انکر تکست های اصلی سایت
– ارائه برنامه برای لینک سازی داخلی
ارائه برنامه برای لینک سازی خارجی
– ارائه لیست سایت ها برای ساخت بک لینک
- ارائه برنامه چگونگی ساخت بک لینک
- ارائه برنامه ساخت و انتشار رپورتاژ
- ارائه لیست برترین سایت ها برای انتشار رپورتاژ

پک آسمان خراش

6.000.000 تومان
– تدوین استراتژی 7 روز کاری به طول می انجامد
– تحلیل وضعیت فعلی سایت شما
– تحلیل رقبا و بررسی استراتژی های آن
– شناسایی مشکلات کلی سئو سایت
– ارائه برنامه ساخت لندینگ پیج هدف
– تحقیق کلمات کلیدی اصلی و فرعی سایت
– ارائه برنامه برای استفاده از کلمات کلیدی
– ارائه برنامه تولید محتوای سایت
– ارائه برنامه بروز رسانی محتواهای سایت
– ارائه عبارات کلیدی 6 ماه اول محتواهای سایت
– ارائه برنامه تحلیل سرچ کنسول
– تعیین انکر تکست های اصلی سایت
– ارائه برنامه برای لینک سازی داخلی
– ارائه برنامه برای لینک سازی خارجی
– ارائه لیست سایت ها برای ساخت بک لینک
– ارائه برنامه چگونگی ساخت بک لینک
– ارائه برنامه ساخت و انتشار رپورتاژ
– ارائه لیست برترین سایت ها برای انتشار رپورتاژ
– 6 ماه مشاوره و پیگیری روند انجام سئو سایت
– تحلیل ماهانه سرچ کنسول
– تولید و ارائه 5 رپورتاژ

مثال: https://www.newseo.ir

👇در صورت وجود هرگونه سوال با شماره زیر تماس بگیرید👇

09037477172

 

🔴 استراتژی سئو چیست؟

استراتژی سئو سایت پروسه ای از برنامه ریزی، تشریح و پیاده سازی مراحل طراحی شده ای است که منجر به ارتقا رتبه بندی وب سایت موردنظر در نتایج گوگل می شود.

به زبان دیگر، استراتژی های سئو همان اصولی هستند که از آن ها پیروی می کنید تا ترافیک ارگانیک بیشتر و رنک بالاتری برای وب سایت خود به دست بیاورید.

حالا این استراتژی می تواند برای وب سایت خود شما باشد که به تازگی آن را راه اندازی کرده اید یا اینکه می تواند برای شخص دیگری باشد که مسئولیت بهینه سازی سایتش را بر عهده گرفته اید؛ در هر حال شما باید طبق یک اصول خاص پیش بروید تا بتوانید به رنک های برتر برسید و این روند را همواره ادامه بدهید.

❓ آیا در این استراتژی، فقط یک شمای کلی از مسیر به من نشان داده می شود؟

به هیچ عنوان! ما در پروپوزالی که به شما تحویل می دهیم، قدم به قدم مسیر بهینه سازی از ابتدا تا انتها را تعریف کرده ایم و در تک به تک این قدم ها، چگونگی انجام کار را شرح داده ایم. تفاوت این استراتژی با موارد مشابه دقیقا در همین است. 

🔴 چرا استراتژی سئو؟

اولین دلیل و هدف اصلی ما از ارائه پروپوزال های استراتژی سئو در واقع این بود که به وب سایت ها و مجموعه هایی که نمی توانند از پس هزینه های خدمات سئو بر بیایند، کمکی کرده باشیم. همانطور که می دانید، با توجه به وضعیت اقتصادی، پرداخت هزینه های سئو برای همه افراد مقدور و به صرفه نیست. به همین جهت، پیشنهاد ما به این عزیزان این است که یک استراتژی سئو سفارش بدهند و خودشان با برنامه ای که ما به آن ها داده ایم، شروع به سئو سایتشان کنند.

اگر از هزینه های سئو اطلاعی ندارید، پیشنهاد می کنیم همین الان در گوگل عبارت خدمات سئو را جستجو کنید و با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که برای استفاده از خدمات سئو باید هزینه بسیار زیادی را متقبل شوید.

دومین دلیل اینکه استراتژی سئو یک انتخاب فوق العاده برای شما خواهد بود این است که ممکن است شما سایت خود را به صفحه اول گوگل هم رسانده باشید و نیازی به خدمات سئو نداشته باشید؛ اما نمی دانید از چه برنامه ای باید پیروی کنید که به رنک یک برسید. در اینجا استراتژی سئو بهترین انتخاب برای شما و مجموعه تان خواهد بود.

سومین دلیل؛ تجربه را تجربه کردن خطاست! همانطور که می دانید ما در نیوسئو، خدمات بسیار زیادی در زمینه بهینه سازی سایت انجام داده ایم. این یعنی با وب سایت های زیادی سر و کله زده و آن ها را به رنک های برتر رسانده ایم و پیچ و خم مسیر را به خوبی می شناسیم. در نتیجه، حتی اگر سئوکارانی را برای وب سایت خود استخدام کرده اید، می توانید از ما بخواهید تا مسیر صحیح را به شما نشان دهیم تا دیگر نیازی نباشد مسائلی که ما با آن ها روبرو شده بودیم را تجربه کنید.

آیا استراتژی بهینه سازی سایت مخصوص سایت های نوپاست؟

به هیچ وجه! یکی از مزیت هایی که پروسه تدوین استراتژی ما دارد، این است که برای هر وب سایت، یک استراتژی منحصر به فرد تعریف می کنیم تا به نتیجه مدنظر برسد. حال این وب سایت می خواهد تازه راه اندازی شده باشد، رشد رتبه اش در صفحه دوم گوگل متوقف شده باشد، برای کلمه کلیدی اشتباهی رنک گرفته باشد و …

دقت داشته باشید که اگر غیر از این باشد، استراتژی اصلا معنا و مفهوم اصلی خود را از دست می دهد. اگر وب سایت های دیگر را بررسی کرده باشید، حتما متوجه شده اید که آن ها ادعا می کنند استراتژیشان شامل حال تمام وب سایت ها می شود و اگر شما نیز از آن استفاده کنید به نتیجه می رسید!!! خب اگر اینطور بود که همه وب سایت ها به نتیجه دلخواه می رسیدند و الان در رنک 1 گوگل قرار داشتند! قطعا موضوع پیچیده تر از این حرفاست و ما نیز قصد داریم اختصاصا راه و روش رشد سایتتان را به شما نشان دهیم؛ این در صورتی است که ممکن است وب سایت دیگری، با استراتژی شما به نتیجه نرسد.

✅ استراتژی سئو سایت مخصوص چه افرادی است؟

 • صاحبان وب سایت ها
 • سئوکارهای تازه وارد
 • سئوکارانی که در مسیر سئو، به مشکل خورده اند
 • افرادی که می خواهند از ابتدای راه، طبق اصول پیش بروند
 • افرادی که برنامه ای مشخص برای سئو سایتشان ندارند
 • افرادی که به برنامه ریزی سئو سایت خود اعتماد ندارند
 • افرادی که می خواهند از بروز اشتباهات سئو جلوگیری کنند

✅ برای استفاده از استراتژی چه پیش نیازهایی لازم است؟

 • آشنایی کامل با مفهوم سئو
 • آشنایی با اصطلاحات رایج سئو
 • آشنایی با محیط وب
 • علاقه به سئو
 • داشتن صبر و پشتکار

🔵 تدوین استراتژی سئو چگونه انجام می شود؟

خوشبختانه وب سایت نیوسئو یکی از برترین مراجع آموزش، خدمات و مشاوره سئو سایت است و این مجموعه موفق شده است برای کلمات کلیدی بسیار زیادی رنک بالایی در گوگل به دست بیاورد. مشخص است که این موفقیت بدون برنامه ریزی و تلاش زیاد به دست نیامده است و متخصصین و سئوکاران زیادی در این زمینه فعالیت داشته اند. این متخصصین در هر زمینه ای که به سئو ارتباط داشته باشد، فعالیت چندین و چند ساله داشته اند.

حال، یکی از مهم ترین بخش هایی که همه این متخصصین دست به دست یکدیگر داده اند تا خدمتی نوین به وبمسترهای عزیز ارائه دهند، تدوین استراتژی سئو می باشد. بیش از هفت سال است که این افراد در زمینه خدمات سئو فعالیت داشته و وب سایت های زیادی را به صفحه اول گوگل رسانده اند. تجربه و تخصص این کارشناسان به همراه نظارت مدیر مجموعه نیوسئو، امیر قمصری، سبب شده است تا نقشه راه انواع وب سایت ها را تدوین کرده و تحویل وبمسترها بدهند.

🔴 مزیت های استراتژی بهینه سازی سایت مجموعه نیوسئو

 1. ایجاد یک ساختار قدرتمند

یکی از مشکلاتی که در بین وب سایت های ایرانی دیده می شود، شروع کار بدون داشتن یک برنامه خاص است. این مسئله سبب می شود تا در آینده، مشکلاتی برای وب سایت به وجود بیاید که به راحتی حل نشود.

ما با تدوین استراتژی سئو تخصص و تجربه خود را به کار می گیریم و برنامه ای برای شما می سازیم که بر اساس آن، زیرساختی بسیار قدرتمند برای شما به وجود بیاید.

 1. عدم سردرگمی

بسیاری از وبمسترها ابتدای مسیر بهینه سازی سایت را به خوبی می شناسند؛ اما در اواسط مسیر، دچار سردرگمی می شوند که خب طبیعتا این مسئله هم به دلیل عدم وجود یک برنامه صحیح و تخصصی است.

استراتژی سئو شرایطی را برای شما فراهم می آورد که اگر مشکلی در مسیر راهتان به وجود آمد، گیج نشده و با تسلط کامل، مشکلات سئو خود را بهبود بخشید.

 1. بهره بردن از تجربه و دانش متخصصین

همانطور که گفتیم، ما در تدوین استراتژی سئو تمامی نکاتی که تا به امروز تجربه کرده ایم را به شما ارائه می کنیم تا به هدفتان برسید. تجربه را تجربه کردن خطاست! اگر واقعا به این مسئله باور داشته باشید، متوجه خواهید شد که لزومی ندارد تمامی آزمون و خطاهایی که ما آن ها را انجام داده ایم، تجربه کنید تا بتوانید به صفحه اول گوگل و در بین رنک های برتر برسید.

نیوسئو با وب سایت های متعددی ارتباط بوده، پس می تواند بهترین استراتژی را برای شما تدوین کند.

 1. جلوگیری از بروز اشتباه

یکی از علت هایی که افزایش رتبه سایت ها برای سئوکاران سخت می شود، اشتباهاتی است که قبلا در سایت رخ داده؛ حتی گاهی اوقات بهتر است که یک وب سایت جدید راه اندازی کرده و بر روی بهینه سازی آن کار کرد! همه این ها به دلیل نداشتن نقشه راه و استراتژی مناسب است. ممکن است شما دانش سئوی بسیار بالایی داشته باشید؛ اما ندانید که از این دانش و مهارت چگونه و طبق چه برنامه ای استفاده کنید.

استراتژی سئو به گونه ای تنظیم می شود که اشتباهی در مسیر بهینه سازی سایت رخ ندهد.


❓ پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان


چرا باید استراتژی سئو داشته باشیم؟

هر امری باید با برنامه و استراتژی خاص خود انجام شود؛ سئو سایت هم به همین صورت می باشد. تنها راهی که سئو وب سایت می تواند به نتیجه برسد، پیروی از یک استراتژی درست است.

آیا این استراتژی بعد از گذشت زمان باید تغییر کند؟

استراتژی سئو اگر به درستی تدوین شود، برای اکثر زمان ها کاربرد دارد؛ با این حال ممکن است بروز رسانی هایی در الگوریتم گوگل انجام شود که لازم شود تغییراتی در استراتژی مدنظر پیاده سازی کرد.

تدوین این استراتژی چقدر زمان می برد؟

تدوین استراتژی برای سئو، بستگی به وب سایت دارد و برای هر کسب و کار اینترنتی ممکن است متفاوت باشد. با این حال به طور میانگین تدوین یک استراتژی مفید، حداقل 5 الی 7 روز باید زمان ببرد.

چقدر طول می کشد با این استراتژی به رنک یک برسم؟

این مسئله هم بستگی به این دارد که وب سایت شما در چه وضعیتی باشد؛ ممکن است وضعیت سئو شما آنقدر خوب باشد که با پیروی از استراتژی و اعمال کمی تغییرات، به رنک یک برسید یا اینکه آنقدر ضعیف باشد که ماه ها و یا حتی سال ها زمان ببرد تا ارتقا رتبه داشته باشید.

بهترین موقعیت برای تدوین استراتژی سئو چه زمانی است؟

قبل از راه اندازی وب سایت؛ چراکه شما از همان ابتدای مسیر خود دقیقا می دانید که چه اقداماتی باید انجام دهید و به این صورت، احتمال رخ دادن خطا به حداقل خواهد رسید.