عنوان مقالات سایت

مشاوره سئو

مشاوره سئو سایت !

مشاوره سئو حرفه ای سایت در هر زمانی می تواند مثل یک واکسن یا پادزهر عمل کند. اگر هنوز مشکلی پیش نیامده، دقت در نگهداری سایت باعث می شود از هرگونه افت رتبه در گوگل جلوگیری شود و اگر هم اسپم یا جریمه شده اید به سادگی آن را در زمان محدود حل کنید.

 • اگر مطمئن نیستید که فرآیند سئو سایت شما چگونه باید باشد،
 • اگر ایده کلی برای اجرای برخی ایده ها در زمینه سئو سایت دارید اما نمی دانید چگونه آنها را اجرایی کنید،
 • اگر ذهن شما درگیر سوالات ابتدایی و یا فوق حرفه ای در مورد سئو شده است،
 • و اصلا اگر هر اگر دیگری!؛ فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیرم. 

مزایای این مشاوره: اول برای من افتخاری بزرگ است که دوستان جدیدی پیدا خواهم کرد و دوم برای شما فرصتی بزرگ است که از تجربیات 18 ساله امیر قمصری استفاده کنید.

هزینه مشاوره در زمینه سئو و سایر مباحث دیجیتال مارکتینگ ساعتی 2.000.000 تومان است که به ازای هر 30 دقیقه سفارش 5 دقیقه بیشتر در خدمت شما خواهم بود (با افتخار).

 

کارشناسان نیوسئو از طریق این شماره با شما در تماس خواهند بود.
مثال: https://www.newseo.ir

چرا استخدام یک مشاوره سئو برای موفقیت در کسب و کار شما ضروری است؟

درآمد واضح و تضمین شده ای برای حضور و دیده شدن شما در اینترنت وجود دارد. اگر کاربران آنلاین نتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را در وب سایت شما پیدا کنند، می توانند از سایت شما خارج شده و به وب سایت دیگری که ان محتوا را ارائه می کنند مراجعه کنند و منجر به افزایش درآمد برای آن ها شوند.

امروزه مشتریان بالقوه برای تهیه محصول یا خدمات، به صورت مستقیم وارد وب سایت ها نمی شوند. برای این کار در گوگل جستجو می کنند و در نتیجه اگر شما در رتبه های برتر نباشید شما را پیدا نمی کنند.

بنابراین برای توسعه کسب و کار اینترنتی و افزایش حداقل 50 برابری سرمایه خود باید همواره به رتبه های بالای گوگل فکر کنید. اینگونه نه تنها از رقبای خود پیشه می گیرید بلکه اطلاعات کسب و کار شما در تمام دنیا و در همه ساعات در دسترس مشتریان است.

ترافیک و بازدید سایت شما، درآمد شماست. بهترین مشاور سئو ایران بر افزایش ترافیک و درآمد سایت شما باید متمرکز باشد.

آماده افزایش فروش خود هستید؟

استخدام مشاور سئو می تواند به شما بابت افزایش ترافیک و درآمد کمک کند. ترافیک بیشتر وب سایت باعث می شود سایت شما بیشتر در معرض دید عموم قرار بگیرد و طبیعتا فروش شما افزایش پیدا کند.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای فعال کردن وب سایت شما در صفحات نتایج جستجو (SERP) و در موتورهایی همچون YAHOO, BING, GOOGLE بسیار مهم است. اگر SEO برای وب سایت شما به درستی انجام شود، سایت شما می تواند بهترین فروشنده شما باشد.

برای این کار شما به یک استراتژی و رویکرد موثر سئو سایت نیاز دارید که توسط بهترین مشاوره سئو ایران برنامه ریزی شده باشد.

بهترین مشاوره سئو ایران به شما در مورد ویژگی های زیر کمک می کند:

1- درک بهتر اینکه چه نوع ترافیکی برای تجارت آنلاین شما بهتر است:

یکی از مزایای مهم استخدام یک مشاور سئو حرفه ای این است که قادر هستید از او پیگیری کنید که بازدیدکنندگان از کجا می آیند، به کجا می روند، چه اقداماتی در سایت شما انجام می دهند، چه مدت در سایت شما می مانند، و …! دانستن این اطلاعات به شما کمک می کند تا آنچه را که در حال حاظر در سایت شما اتفاق میفتد را بفهمید و کسب و کار آنلاین خود را به طرز وحشتناکی رشد دهید.

2- در زمان، پول و تلاش خود صرفه جویی کنید:

اگر شما یک کسب و کار آنلاین را مدیریت می کنید، همیشه برای کنتزل زمان تحت فشار هستید. استخدام یک مشاور سئو (حتی به صورت دورکاری) به شما این امکان را میدهد تا تمرکز خود را بر روی هسته اصلی کسب و کار خود حفظ کنید و شمارا از انجام کارهای اضافی رهایی می بخشد.

3- به موقع دیدن نتایج هدفمند:

یک مشاور سئو حرفه ای و متخصص می تواند فعالیت های بازاریابی موتورهای جستجو را سرعت بخشد تا بتوانید در وب سایت خود پیشرفت های رنکینگ ارگانیک و تعداد تبدیل آنها را روز به روز افزایش دهید. کسب و کارهای آنلاین خود را افزایش دهید تا مشتریان جدید بیشتری را به دست آورید و در ادامه با استخدام یک مشاوره سئو آنها را هدایت کنید.

✔️ 10 دلیل داشتن یک مشاور برای بهینه سازی سایت

امروزه الگوریتم های رتبه بندی گوگل به طور مداوم و شاید حتی روزانه تغییر کرده و بهتر می شوند. سایت هایی که زمانی در بهترین رتبه ها قرار گرفته اند، مدت هاست در اعماق نتایج موتور جستجو گوگل قرار گرفته اند. مشاوره سئو برای کنترل و تحلیل شرایط بسیار مهم بوده و بیش از پیش ضروری است.

همه ما قطعا می دانیم که بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو سایت چقدر مهم است. بسیاری از صاحبان سایت ها از معضل تلاش برای انجام این کار یا استخدام کارشناس سئو رنج می برند. در ادامه این مقاله 10 دلیل استخدام یک مشاور سئو را به شما یادآوری می کنیم.

 1. زمان: سئو سایت برای شرکت ها و افرادی که علاوه بر دانش سئو، تجربه کافی ندارند، به زمان زیادی نیاز دارد. تحقیقات، استراتژی لینک سازی، ساخت صفحات فرود عالی، تجزیه و تحلیل داده های آمارگیرها و Search Console به تنهایی بسیاااار وقت گیر است و همین مورد به تنهایی دلیل خوبی است که نشان می دهد باید برای سئو سایتتان با متخصصین مشورت کنید.

 2. کپی کردن: بسیاری از وب مسترها در ابتدای طراحی سایت، برای زیباسازی سایت روی طراحی، گرافیک و کدهای فانتری تمرکز می کنند همزمان آنها کپی محتوای دیگران را در سایت خود قرار می دهند که این از نظر سئو بسیار بد است.
 3. تخصص: یک مشاوره خوب سئو می داند که 200فاکتور برای رتبه بندی سایت ها در صفحات مختلف موتور جستجو وجود دارد. او براساس این فاکتورها می تواند مشخص کند محتوای سایت شما چقدر مهم و مفید است و در چه رتبه ای می تواند قرار بگیرد. شما می توانید به مشاور سئوی که به همه این فاکتورها تسلط داشته باشد اعتماد کنید.
 4. اثر بلند مدت: پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) یکی از تبلیغات محبوب است چراکه به نسبت بودجه صاحب سایت انعطاف پذیر است. اما به یاد داشته باشید که درست زمانی که از پرداخت وجه خودداری کنید، افزایش ورودی و ترافیک هم قطع خواهد شد. PPC یک راه حل کوتاه مدت عالی یا یک مکمل برای افزایش ورودی های گوگل در کنار سئو است و نمی تواند از آن انتظار داشت که برای درازمدت کافی باشد.
 5. هویت موتورهای جستجو ناامید کننده است: شما دوست دارید نظر موتورهای جستحو را در ابتدا جلب کنید. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، در حالیکه همیشه در حال تغییر هستند، نمی تواند بدون خطا و تجزیه و تحلیل باشد. اطلاعات و داده هایی که شما در اینترنت پیدا می کنید دائمی و دقیق نیستند و ممکن است یک قسمت از اطلاعات اشتباه را بگیرید و خودتان را برای همیشه بدبخت کنید!
 6. راهنمای بودجه: یک فرد یا شرکت مشاور سئو سایت می تواند شما را برای میزان و مکان هزینه کرد برای بهبود شرایط سایت در گوگل راهنمایی کند.
 7. علم نسبت به محصول: اگر یک موتور جستجو خودش می تواند ترافیک زیادی را به سمت سایت شما بیاورد، قطعا شما نیازی به مشاور سئو ندارید. این یعنی شما فقط سایت بزنید و بعد خود گوگل سایت شما را شناسایی کند و تعداد زیادی مشتری را به سوی شما روانه کند. خب اینگونه که شما نه نیازی به سرمایه گذاری دارید، نه پول و نه انرژی. البته این فقط برای شما نخواهد بود. برای تمام صاحبان سایت در دنیا همین شرایط وجود خواهد داشت !!!
 8. چشم انداز جدید: اگر وب سایت خود را بهبود بخشیده اید یا یک برنامه نویس خبره سایت استخدام کرده اید؛ ما درک می کنیم. قرار نیست ما سعی کنیم برنامه نویس یا حتی کارشناس سئو سایت شما را نادیده بگیریم. مشاوره سئو به شما و تیم شما کمک می کند تا بهترین تصمیم در راستای بهبود گرفته شود. پس همین الان اقدام به پر کردن فرم بالا که برای مشاوره سایت است، نمایید.
 9. تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی موثر: شما باید حتما ترکیبات صحیح کلماتی که بازدیدکنندگان هدف را به سایت شما می آورند، بشناسید. حتی با موتورهای جستجوگر مانند yahoo و bing و شناسایی کلمات کلیدی مناسب، می توانید میلیون ها تومان در هزینه های خریداری تبلیغات بی ارزش و غیرهدفمند صرفه جویی کنید.
 10. افزایش اطمینان بازگشت سرمایه: خرج برای دخل! بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو هنوز مقرون به صرفه ترین راه برای بازاریابی وب سایت شماست. بنابراین پول شما به بهترین شکل توسط یک مشاور سئو استفاده می شود.

🔴 یک مشاور سئو چه وظایفی دارد؟

وظایف و کارهایی که یک مشاور سئو باید انجام دهد، تا حدودی پیچیده هستند و یک بخش گسترده از بازاریابی آنلاین را در بر می گیرند. بهتر است بدانید که هدف اصلی از برگزاری یک جلسه مشاوره بهینه سازی سایت، باید این باشد که رتبه آن سایت مورد نظر در گوگل بیشتر شده و به دنبال آن، فروش افزایش پیدا کند.

هر شرکت مشاور سئو سایت باید هدفش این باشد که فروش محصولات یا خدمات برند شما را با هر شرایطی که وجود دارد، بیشتر کند. حال که کلیت وظایف یک مشاور را فهمیده اید، وقت آن است که با جزئیات کار نیز بیشتر آشنا شوید.

1- درک اهداف بازاریابی مشتری خود

یک مشاوره سئو حرفه ای باید اهداف بازاریابی و فعالیت سایت مشتری خود را به خوبی بفهمد؛ علاوه بر این، باید بداند که به طور کلی کسب و کار مراجعش، به چه چیزی می پردازد و رقیبان او چه اهدافی را برای خود تعیین کرده اند.

اهداف بازاریابی باید قابل اندازه گیری با ابزارها، واقع گرایانه و دست یافتنی باشند.

2- بهینه سازی صفحات وب

کسی که می خواهد به شما مشاوره بدهد، طبیعتا باید بر روی تمام عناصر بهینه سازی داخلی و خارجی وب سایت مسلط بوده و یک رزومه برای ارائه به شما از موفقیت هایش در این زمینه ارائه کند (چه رزومه ای از وب سایتش بهتر؟).

امیر قمصری با راه اندازی وب سایت نیوسئو و به ثمر رساندن آن به همراه تیم خود، رزومه ای عالی برای ارائه به متقاضیان دارد. کسانی که درخواست یک مشاوره سئو حرفه ای را دارند، تنها کافی است که در گوگل در مورد تیم نیوسئو جستجو کنند.

3- تحقیق کلمات کلیدی و آنالیز آن ها

کسی که بخواهد به شما مشاوره سئو بدهد، باید بتواند کلمه کلیدی اصلی هر وب سایت را شناسایی کند. شخصی که در حکم یک مشاور سئو است باید به شما استراتژی ای ارائه کند که چگونه می توانید بهترین کلمه کلیدی را برای وب سایت خود انتخاب کنید. این شخص باید بتواند علاوه بر شناسایی کلمه کلیدی اصلی، کلماتی که در کنار آن باید بر روی بهینه سازی شان کار کنید را به شما ارائه دهد یا حداقل بهترین روش برای پیدا کردن آن ها را آموزش دهد.

یکی از مشکلاتی که معمولا در مشاوره های امیر قمصری دیده می شود، اشتباه وبمسترها در انتخاب کلمه کلیدی سایتشان است و او همواره در تلاش است تا به افراد کمک کند تا بهترین اقدام را در این زمینه داشته باشند.

4- نقشه راه کلمات کلیدی

شما می توانید در جلسه مشاوره خود این مسئله را بیان کنید که مشاور، یک نقشه کلی برای تحقیق، به کارگیری و بروز رسانی سیستم کلمات کلیدی مورد استفاده شما در سایتتان را ارائه کند. خوبی این روش این است که شما برای همیشه می دانید که دقیقا چه کاری در زمینه تحقیق عبارات کلیدی انجام دهید.

البته دقت داشته باشید این نقشه راه که ازش می کنیم، باید هر چند وقت یکبار بروز شود. به این دلیل که الگوریتم های رتبه بندی گوگل ممکن است که تغییر کنند؛ در نتیجه طبیعی است که این نقشه راه کلمات کلیدی هم باید تغییر کند. معمولا مشاور های سئو سایت بهترین افراد برای تطابق نقشه راه شما با بروزترین الگوریتم های گوگل هستند.

5- توانایی تشخیص صفحات برتر یک سایت

یک مشاور سئو باید بتواند در جلسه مشاوره تلفنی یا حضوری خود، با یک بررسی ساده بر اساس تجربه اش متوجه بشود که کدام صفحات یک سایت از ارزش بالاتری برخوردار هستند و کدام صاحب سایت موردنظر، باید تمرکزش را بیشتر بر روی کدام صفحات قرار بدهد.

امیر قمصری به دلیل مهارت و دانشش در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، توانسته است با وب سایت های بسیار زیادی تعامل داشته باشد. همین موضوع سبب می شود تا این فرد در مشاوره سئو خود در سریع ترین زمان ممکن، تشخیص بدهد که شما برای موفقیت در زمینه بهینه سازی سایتتان، به چه فاکتورهایی نیاز دارید و چه صفحاتی از سایت شما ارزش بیشتری برای تمرکز دارند.

6- تمرکز بر روی تجربه کاربری برای افزایش نرخ تعامل

کسی که کار مشاوره برای بهینه سازی سایت را انجام می دهد باید بداند که تمرکز بر روی تجربه کاربری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  حال این تجربه کاربری اصول و زیرشاخه های متعددی دارد که همه آن ها باید طبق آخرین بروز رسانی های الگوریتم رتبه بندی موتور جستجوی گوگل، پیاده سازی شوند.

فشرده سازی فایل ها برای بهبود سرعت سایت، استفاده از متدهایی که ماندگاری کاربر در سایت افزایش پیدا کند، استراتژی استفاده از فایل های تصویری و … همه از مواردی هستند که باید در جلسه مشاوره سئو به آن ها پرداخته شود و شخص مشاور باید در مورد آن ها اطلاعات کاملی داشته باشد.

7- توانایی شناسایی مشکلات سئو فنی و رفع آن ها

کنیبالیزیشن، خطاهای 404، ریدایرکت های 301 و 302، مشکلات کراول شدن سایت توسط خزنده گوگل، لینک های شکسته، خطاهای سرور، محتوای تکراری، نقشه سایت نامناسب، نبود تگ های alt، ساختار ضعیف URLs، فشرده نبودن css ها و js ها و … همگی جزو مواردی هستند که یک مشاور باید تسلط کاملی بر روی آن ها داشته باشد.

این مسئله بسیار مهم است؛ چراکه اگر یک مشاور فرضا نداند که عدم فشرده سازی فایل های css و js چه مشکلاتی برای سرعت سایت به وجود می آورند، ممکن است راهنمایی های اشتباهی به شما بکند و در نهایت وضعیت سئو سایتتان به جای بهبود، روند کاهشی داشته باشد.

8- سئو محلی و نشانه گذاری های اسکیما

فرد مشاور باید توانایی این را داشته باشد که کمپین های بازاریابی سئو محلی را راه اندازی کند. Google My Business profile، Google Maps listing و … از جمله مواردی هستند که مشاور سئو باید بر آن ها تسلط داشته باشد.

بسیاری از وب سایت ها، تنها هدفشان این است که که فروش محلی آن ها افزایش پیدا کند؛ بنابراین فردی که نتواند در این زمینه به افراد کمک کند، نباید خود را متخصص سئو سایت به شمار بیاورد. الگوریتم کبوتر گوگل یکی از بروز رسانی هایی است که ایم موتور جستجو تنها برای بهبود سئو محلی آن را پیاده سازی کرد.

9- تحلیل سریع وب سایت ها

فردی که عنوان مشاوره سئو دارد، باید بتواند در سریع ترین زمان ممکن، یک شمای کلی از وضعیت سئو وب سایت مدنظر در اختیار قرار دهد. حال این گزارش می خواهد با استفاده از ابزارهای آنلاین موجود باشد یا برحسب تجربه. مهم این است که اطلاعاتی گسترده در زمانی فشرده بتواند ارائه کند.

دقت داشته باشید که این شمای کلی، نباید محدود به چند فاکتور ساده باشد که هر فردی که کمی سئو کار کرده است، می تواند چشم بسته آن ها را شناسایی کند. هنر مشاور باید این باشد که خطاها و ایرادهای عمیق را سریعا متوجه بشود.

10- تسلط بر شناسایی و تحلیل رقبای واقعی

ابزارهای زیادی برای تحلیل رقبا وجود دارند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید؛ اما این ابزارها نمی توانند اطلاعات رقابتی را به صورت تمام و کمال در اختیارتان قرار دهند! در اینجاست که شما نیاز پیدا می کنید تا یک متخصص و کارشناس سئو در این زمینه، به شما نکاتی را ارائه دهد.

امیر قمصری با تجربه 18 ساله خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ به وب سایت های زیادی کمک کرده است تا رقبای خود و وجه تمایزشان را به خوبی بشناسند و نقاط صعف وب سایت خود را با این ترفند، بهبود بخشند.

11- فن بیان مناسب

ممکن است فردی دانش و علم بسیار خوبی در یک زمینه داشته باشد؛ اما وقتی فن بیان و قدرت توضیح دادن دانشش را نداشته باشد، چطور می تواند به دیگران کمک کند؟

این مسئله در مورد سئو و مشاوره دادن در زمینه سئو نیز صدق می کند؛ در جلسه مشاوره سئو چه حضوری یا غیرحضوری، فرد متخصص باید فن بیان مشکلات و ارائه راه حل را داشته باشد.


❓ پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان


چه مهارت هایی برای انجام سئو نیاز است؟

8 مهارت برتر که در هنگام استخدام سئوکارها بررسی می شود:

 • تفکر انتقادی
 • توانایی صحبت کردن و نوشتن
 • مهارت های فنی و برنامه نویسی
 • مهارت های شبکه های اجتماعی
 • مهارت های تحلیل داده ها
 • مهارت های کار با اکسل
 • با انگیزه و سازش پذیری بالا
 • شوخ طبعی
چگونه می توانم کارشناس سئو شوم؟

10 گام برای تبدیل شدن به یک کارشناس سئو:

 • درک اساس کار کردن موتورهای جستجو
 • درک کامل مفاهیم ابتدایی بازاریابی موتورهای جستجو
 • درک معنای واقعی و صحیح سئو
 • انتخاب یک دوره عالی برای آموزش سئو
 • آگاهی از تغییرات همیشگی سئو
 • انتخاب و آشنایی با ابزار برتر سئو
 • تمرین، تمرین، تمرین
 • پیاده سازی تخصص بر روی یک پروژه
 • صبور بودن
 • دنبال کردن نکات کارشناسان ارشد سئو دنیا
آیا یادگیری سئو آسان است؟

در ابتدا یادگیری سئو برای مبتدیان سخت به نظر می رسد، اما سئو سایت اغلب به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی آنلاین شناخته می شود؛ زیرا به لحاظ تئوری شما می توانید همه کارها را خودتان انجام دهید. در سئو هیچ جادو، تکنیک عجیب، فوت کوزه گری و رمز و رازی وجود ندارد.

آخرین تکنیک های سئو چیست؟
 • سایت خود را برای جستجوی صوتی آماده کنید.
 • سرعت سایت خود را بالا ببرید.
 • از هوش مصنوعی (AI) استفاده کنید.
 • صفحات موبایلی خود را بهبود بخشید.
 • روی نتایج تخصصی تر بیشتر تمرکز کنید.
 • استراتژی سئو خود را در شبکه های اجتماعی گسترش دهید.
 • تاثیر بلاک چین بر سئو را درک کنید.
 • سئو فنی یا تکنیکال سئو خود را بهبود بخشید.
چگونه می توانم در منزل سئو را آغاز کنم؟
 • در مورد دامنه و هاستینگ خود تصمیم بگیرید. من به شخصه استفاده از هاستینگ های قدرتمند اشتراکی را توصیه می کنم.
 • وردپرس را بر روی هاست خود نصب کنید.
 • سایت خود را برای بازدیدکنندگان بهینه کنید.
 • سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.