ضروری

آموزش تولید محتوا

تولید محتوا بدون شک در تمامی کسب و کارها، یکی از عناصر بسیار کاربردی است. در نتیجه، مبحثی که تا این اندازه از اهمیت برخوردار است، قطعا باید بر اساس یکسری اصول خاص در روند کاری شما پیاده سازی شود.

ما در این مقاله از نیوسئو تصمیم داریم تا صورت های مختلف آموزش تولید محتوا را برای شما علاقه مندان شرح دهیم تا با استفاده از تکنیک های آن، بتوانید به موفقیت برسید.

روش های بازاریابی اینترنتی | 9 راهکار اساسی

در این مقاله به برسی بازاریابی اینترنتی می پردازیم، به شما می گوییم چگونه به وسیله بازاریابی اینترنتی، کسب و کار خود را رونق ببخشید و بتوانید مشتری های جدید و وفادار جذب کنید با این روش ها دنیای جدید به روی کسب وکار شما باز می شود. و شاهد پیشرفت خود خو اهید بود.

کسب درآمد با گوشی [جوهره روش های تضمینی]

کسب درآمد با گوشی، راهی موثر برای دست یافتن به امنیت کامل مالی است. گوشی های هوشمند به ابزاری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده اند، حتی شرکت های بزرگ در حال تغییر جهت فعالیت خود به سمت تولید یا استفاده از برنامه های موبایل هستند. چون تعداد افراد دارای تلفن همراه، بیشتر از تعداد افرادی شده است که مسواک دارند!

مهم

بازاریابی محتوا و نکات مهم آن در سال 2022

بازاریابی محتوا امروزه به یک موضوع بسیار مهم تبدیل شده که اکثر افراد در مواجه با آن و ایجاد یک استراتژی مشخص، با چالش هایی روبرو می شوند. چالش هایی که هر کدام نیاز به دانش خاصی ندارد اما تجربه و برخی نکات مهم، می تواند به بهبود آن کمک کند. ما در این محتوا به طور کامل موضوع بازاریابی محتوایی را بررسی و نکات و تجربیاتی را در اختیار شما می گذاریم.

مهم

افزایش فروش آنلاین | 25 تکنیک افزایش فروش اینترنتی

همه می دانیم که افزایش فروش اینترنتی یکی از دغدغه های اصلی مدیران کسب و کارهای اینترنتی بوده، هست و خواهد بود. همچنین می دانیم که مقالات، کتاب ها و دوره های آموزشی بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد.

ما در این مقاله گزیده ای از تمامی تکنیک ها و راهکارهایی که برای افزایش فروش آنلاین و آفلاین ارائه شده است، برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم.

کسب درآمد اینترنتی | 100% کارساز

امروزه تقریبا همه افراد به اینترنت متصل هستند. کسب و کار اینترنتی را می توانید خیلی سریع با یک ایده تجاری چند میلیون دلاری راه اندازی کنید. اگر دانشی هم در زمینه دیجیتال مارکتینگ، طراحی و سئو سایت دارید فبها، کسب درآمد اینترنتی برای شما در خانه، خارج از کشور یا حتی در حال حرکت به راحتی آب خوردن خواهد بود.

کسب درآمد در منزل | ایده های 2022 [رایگان]

کسب درآمد در منزل را هر کسی می تواند انجام دهد. فرقی نمی کند که پدری در خانه، مادری خانه دار یا یا فردی که انگیزه کسب درآمد اضافی و بی نهایت را دارد، باشید. همگی می توانید تمام وقت یا پاره وقت در فضای آرام خانه، حتی بدون کارفرما، مشاغل کوچک خود نظیر طراحی و سئو سایت و... را به آسانی راه اندازی کنید.

آشنایی با انواع مدل های کسب و کار اینترنتی

مدل های کسب و کار در تجارت الکترونیک بسیار متنوع هستند. اگر شما هم قصد ورود به بازار کسب و کار آنلاین را دارید، بایستی با مدل های درآمدزایی این حوزه به خوبی آشنا شوید. در این مقاله از حوزه بازاریابی اینترنتی قصد داریم تا شما را با انواع مدل های کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم. ساختار، اهداف و انواع مدل های کسب و کار به شما معرفی می‌شوند.    

کپی رایتینگ چیست؟

کپی رایتینگ یکی از مهمترین عناصر تبلیغات و بازاریابی است و به معنی فرآیند نوشتن کلمات متقاعد کننده‌ای که افراد را برای انجام یک اقدام خاص ترغیب یا تحریک می کنند، می باشند. کپی رایتینگ در تبلیغات بیشتر بر فروش متمرکز است و اغلب، اهداف افزایش نرخ تبدیل را دنبال می کند. در این مقاله مربوط به بازاریابی اینترنتی به توضیح کامل شغل کپی رایتینگ و شرح وظایف کپی رایتر می پردازیم.

محفوظ نگه داشتن اطلاعات شخصی مشتری چیست؟

محفوظ نگه داشتن اطلاعات مشتری یک امر بسیار مهم در هر کسب و کاری است که باید توجه ویژه ای به آن شود و اقدامات لازم جهت تحقق آن صورت بگیرد. حتی می توان گفت در بسیاری از مواقع آینده مشاغل به حفظ اطلاعات شخصی مشتری بستگی دارد. در این مقاله مربوط به بازاریابی اینترنتی روش ها و مراحل محفوظ نگه داشتن اطلاعات مشتری را شرح خواهیم داد.