ضروری
آموزش تولید محتوا,استراتژی تولید محتوا,استراتژی محتوا

آموزش تولید محتوا

تولید محتوا بدون شک در تمامی کسب و کارها، یکی از عناصر بسیار کاربردی است. در نتیجه، مبحثی که تا این اندازه از اهمیت برخوردار است، قطعا باید بر اساس یکسری اصول خاص در روند کاری شما پیاده سازی شود.

ما در این مقاله از بلاگ آموزش سئو نیوسئو تصمیم داریم تا صورت‌های مختلف آموزش تولید محتوا را برای شما علاقه‌مندان شرح دهیم تا با استفاده از تکنیک‌های آن، بتوانید به موفقیت برسید.

چگونه با گوشی خود کسب درآمد کنیم؟,روش های کسب درآمد با گوشی,کسب درآمد با گوشی بدون سرمایه گذاری

کسب درآمد با گوشی [جوهره روش‌های تضمینی 2023]

کسب درآمد با گوشی، راهی موثر برای دست یافتن به امنیت کامل مالی است. گوشی های هوشمند به ابزاری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده اند، حتی شرکت های بزرگ در حال تغییر جهت فعالیت خود به سمت تولید یا استفاده از برنامه های موبایل هستند. چون تعداد افراد دارای تلفن همراه، بیشتر از تعداد افرادی شده است که مسواک دارند!

ضروری
چگونه در منزل کسب درآمد کنیم؟,کسب درآمد در خانه,کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

کسب درآمد در منزل | ایده های 2023 [رایگان]

کسب درآمد در منزل را هر کسی می تواند انجام دهد. فرقی نمی کند که پدری در خانه، مادری خانه دار یا یا فردی که انگیزه کسب درآمد اضافی و بی نهایت را دارد، باشید. همگی می توانید تمام وقت یا پاره وقت در فضای آرام خانه، حتی بدون کارفرما، مشاغل کوچک خود نظیر طراحی و سئو سایت و... را به آسانی راه اندازی کنید.

افیلیت مارکتینگ,اینفلوئنسر مارکتینگ,بازاریابی ایمیلی

روش های بازاریابی اینترنتی | 9 راهکار اساسی

در این مقاله به بررسی انواع بازاریابی اینترنتی، راهکارهای بازاریابی اینترنتی می پردازیم، به شما می گوییم چگونه به وسیله بازاریابی اینترنتی، کسب و کار خود را رونق ببخشید و بتوانید مشتری های جدید و وفادار جذب کنید. با این روش ها دنیای جدید به روی کسب و کار شما باز می شود و شاهد پیشرفت خود باشد. این روش ها تماما تجربیات ما در دنیای وب را به شما شرح می دهد.

بازاریابی تبلیغات کلیکی,تبلیغات ppc,تبلیغات بنری و کلیکی

تبلیغات کلیکی یا PPC چیست؟

تبلیغات کلیکی یا تبلیغات PPC روشی برای افزایش ترافیک و بازاریابی دیجیتال است که برای تصمیم گیری در مورداستفاده کردن از آن باید مواردی را مدنظر بگیریم، همچنین باید مزایا و معایب آن را بدانیم تا تشخیص دهیم برای کسب و کار ما مناسب است یا خیر، یکی از بهترین پلتفرم ها برای استفاده از این نوع تبلیغات، تبلیغات کلیکی گوگل است که موارد مربوط به آن را ذکر کرده ایم.

ضروری
احکام کسب درآمد اینترنتی,جدیدترین راه های کسب درآمد اینترنتی,روش های کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت | 100% کارساز سال 2023

امروزه تقریبا همه افراد به اینترنت متصل هستند. کسب و کار اینترنتی را می توانید خیلی سریع با یک ایده تجاری چند میلیون دلاری راه اندازی کنید. اگر دانشی هم در زمینه دیجیتال مارکتینگ، طراحی و سئو سایت دارید فبها، کسب درآمد اینترنتی برای شما در خانه، خارج از کشور یا حتی در حال حرکت به راحتی آب خوردن خواهد بود.

مهم
بازاریابی گیمیفیکیشن,بازی در بازاریابی,تئوری بازی در بازاریابی

گیمیفیکیشن در بازاریابی چیست؟

گیمیفیکیشن در بازاریابی یک روش بسیار عالی برای درگیر کردن و تعامل مخاطبان با یک برند خاص است که طبق آن ضمن انجام یک بازی جذاب، آموزش هایی مربوط به خدمات یا محصولات آن برند هم به مشتریان داده می شود.

این روش مزایایی مانند افزایش تعامل، افزایش وفاداری و آگاهی، افزایش نرخ تبدیل و... همچنین معایبی نظیر هزینه بر بودن، زمانبر بودن، نیاز داشتن به مهارت و تخصص و... دارد.

دوره بازگشت سرمایه,شاخص نرخ بازگشت سرمایه,کمپین بازاریابی

نرخ بازگشت سرمایه چست؟

نرخ بازگشت سرمایه از مهم ترین شاخص های سنجش عملکرد کمپین های تبلیغاتی می باشد.

به کمک سنجش نرخ بازگشت سرمایه، می‌توان فهمید مخارج تبلیغات دقیقا صرف چه مواردی شده است، همچنین کیفیت عملکرد تیم بازاریابی از طریق آن قابل بررسی بوده و می توان فهمید بازاریابان ما عملکرد مطلوبی داشته‌اند یا خیر.

معیارهای زیادی برای محاسبه نرخ بازگشت سرمایه در بازاریبی اینترنتی وجود دارند که این معیارها در ابزارهای تحلیلی مانند گوگل آنالیتیکس قابل دسترسی هستند.

 

مهم
بودجه بندی تبلیغاتی,بودجه تبلیغات,بودجه تبلیغاتی

تاثیر تبلیغات بر فروش

تبلیغات همواره یکی از بهترین روش ها جهت تولید سرخ فروش، تداوم فروش و افزایش آن بوده است. یکی از مهمترین اصول بازاریابی اینترنتی تبلیغات خلاقانه است، طوری که بیشترین تاثیر را در ذهن مخاطبان داشته باشد. بزرگ ترین شرکت های دنیا همیشه بخش زیادی از درآمد خود را به تبلیغات اختصاص می دهند. تاثیر تبلیغات بر افزایش فروش و انواع هدف از تبلیغات را در این مقاله بازاریابی اینترنتی مورد بحث قرار داده‌ایم.

آموزش تولید محتوای آموزشی,ابزار تحلیل رفتار کاربران,ارتباط با مخاطب

لید چیست؟ | همه چیز درباره تولید لید

لید یا طرفدار یا سرنخ. این ها اصطلاحاتی است که در بازاریابی اینترنتی با آن روبرو می شوید. اگر بخواهید یک فروش موفق در دنیای وب داشته باشید. خدمات موفقی در این حوزه ارائه دهید و به طور کلی هدف های مالی و موفقیت هایی را برای خود رقم بزنید، یکی از مواردی که باید بدانید، نحوه تولید لید است. ما در این مقاله به طور کامل لیدسازی را آموزش داده ایم.