اثر بخشی تبلیغات,افزایش اثر بخشی تبلیغات,ایجاد اثر بخشی در تبلیغات

چگونه تبلیغات اثر بخش بنویسیم؟

تبلیغات اثر بخش و اثر گذار در ذهن مخاطبان، می توانند افزایش فروش زیادی به همراه داشته باشند، باید تا جایی که می توانیم نکات و روش های ایجاد تبلیغات خوب را فرا بگیریم تا بهترین نتیجه را از تبلیغات خود حاصل کنیم، مواردی مثل داشتن عنوان جذاب و تحلیل شده با توجه به نوع مخاطبان، درج وجه تمایز با رقبا در تبلیغ و... می توانند اثر بخشی تبلیغات را افزایش دهند.

آموزش فروش در فیسبوک,ایجاد فروشگاه در فیسبوک,خرید و فروش در فیسبوک

آموزش فروش در فیسبوک

فروش در فیسبوک به همراه نحوه ایجاد فروشگاه در این شبکه اجتماعی مراحل و نکاتی مانند ایجاد یک اکانت تجاری در فیسبوک، ایجاد اکانت مدیریت کسب و کار، ایجاد کاتالوگ مناسب، انتخاب شیوه های پرداخت مختلف و... را دارا می باشد که در این مقاله مفصلاً به توضیح آن ها می پردازیم. با استفاده از این روش عالی و پربازده می توانید در فروش آنلاین خود افزایش قابل قبولی ایجاد کنید

افزایش وفاداری مشتریان,ایجاد وفاداری به برند,ایجاد وفاداری در مشتری

ایجاد وفاداری در مشتری

ایجاد وفاداری در مشتری روشی مقرون به صرفه جهت افزایش فروش و افزایش وفاداری مشتریان به برند شماست طوری که مشتریان همیشه به خرید از برند شما تمایل خواهند داشت و حتی آن را به دیگران توصیه می کنند، در این مقاله به مهمترین دلایل اهمیت وفاداری مشتریان، روش های ایجاد آن و همچنین برخی از برنامه های ایجاد وفاداری در مشتریان می پردازیم تا به شما جهت تحقق این امر مهم کمک کرده باشیم.

راهنمای نوشتن عنوان ایمیل,راهنمای نوشتن عنوان تبلیغاتی,سابجکت برای ایمیل مارکتینگ

عنوان برای ایمیل مارکتینگ و بهترین روش های نوشتن آن

عنوان برای ایمیل مارکتنیگ اولین و مهمترین مرحله ساخت ایمیل تبلیغاتی است، عنوان ایمیل تبلیغاتی باید طوری نوشته شود که در نگاه اول نظر مخاطبان را جلب کند با استفاده از راهنمای نوشتن عنوان ایمیل تبلیغاتی که در این مقاله ارائه شده است بهترین سابجکت برای ایمیل مارکتینگ خود را با در نظر گرفتن نوع مخاطبان انتخاب کنید.

CMS,CMS اختصاصی,cms چیست

تفاوت وردپرس با CMS اختصاصی چیست؟

تفاوت وردپرس با CMS اختصاصی سؤالی چالش بر انگیز برای کاربران شده و تا به حال نتوانسته اند جواب کاملی از این سؤال دریافت کنند. در این مقاله به معرفی وردپرس و سیستم مدیریت محتوا اختصاصی و مزایا و معایب این دو اشاره می کنیم.

آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی,ابزار جستجوی کلمات کلیدی,انتخاب کلمات کلیدی

ابزار جستجوی کلمات کلیدی | 7 ابزار کاربردی

آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی همواره توصیه می شود. جستجوی کلمات کلیدی عضو جدایی ناپذیر هر استراتژی سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو است و برای این کار، نیازی به صرف هزینه ی زیادی نیست. 

آموزش کلاب هاوس,راهنمای آموزش کلاب هوس,راهنمای کلاب هاوس اندروید

بازاریابی کلاب هاوس | چگونه می توان در کلاب هاوس کسب درآمد کرد؟

کلاب هاوس در چند ماه اخیر سر و صدای زیادی کرده است. در بدو ورود بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت و در مدت زمان بسیار کوتاهی توانست جایگاه محکم کند. در این مقاله به بررسی راه های کسب درآمد از طریق کلاب هاوس می پردازیم. و استراتژی های مهم این پلتفرم  را به شما می گوییم. 

 

آموزش تولید محتوای ویدیویی,بازاریابی اینترنتی,بازاریابی ویدیویی

ویدیو مارکتینگ چیست و چه کاربردی در رشد کسب‌وکارها دارد؟

امروزه بیشتر بازاریابان برای درآمد بیشتر به سراغ ویدیو مارکتینگ می روند. مخاطبان از طریق یک فیلم تبلیغاتی جذاب به مشتری هدف تبدیل خواهند شد. در چند سال آینده ویدیو مارکتینگ بیشتر مورد توجه صاحبان کسب و کارها قرار می گیرد.

در این مقاله به بررسی این روش بازاریابی می پردازیم.

افیلیت مارکتینگ,مزایای افلینگ مارکتینگ,معایب افیلیت مارکتینگ،افیلیت مارکتینگ چیست

افیلیت مارکتینگ چیست ؟

افیلیت مارکتینگ یکی از بهترین روش های برای بازاریابی است. در این روش بدون نیاز به هیچ سرمایه ای می توانید فروش شگفت انگیزی را تجربه کنید، فقط کافیست یکسری نکات را رعایت کرده و به طور کامل درباره بازاریابی وابسته ای اطلاعات جمع کنید. در این مقاله به شما از مزایا و مضرات افیلیت مارکتینگ گفته ایم با ما همراه باشید.

 

آگهی پاپ آپ,پاپ آپ,تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ چیست و چه ویژگی های دارد؟

هنگامی که وارد سایتی می شوید، به طور ناگهانی با یک تبلیغ مواجعه می شوید، به این نوع تبلیغات پاپ آپ می گویند. این نوع تبلیغ طرفداران زیادی دارند و بسیاری از افراد درآمد شگفت انگیزی با آن داشته اند و البته بسیاری از افراد نیز مخالف این چنین تبلیغات هستند

ما در این مقاله درباره مزایا و معایب این نوع تبلیغات نکات قابل توجهی را بررسی کردیم.