آموزش سئو عکس,اهمیت سئو عکس,بهینه سازی تصاویر سایت

آموزش جامع سئو تصاویر سایت

یکی از مهم ترین بخش هایی که در سئو نیاز به بهینه سازی دارد، تصاویر سایت است. ما در این مقاله از سری مقالات جامع بلاگ آموزش سئو نیوسئو، قصد داریم به طور کامل این موضوع را بررسی کنیم. نکات گفته شده در این مقاله، کاملا تجربی است و برگرفته از اصول سئو محتوا دوره های آموزش سئو می باشد.

ضروری
SEO چیست,تعریف سئو چیست,رتبه بندی سایت در گوگل

سئو چیست و چرا پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیا است؟

سئو سایت چیست؟ سئو بدون شک یکی از مهم ترین مفاهیمی است که فعالان دنیای مجازی باید آن را به خوبی درک کنند. درک مفهوم سئو و پیاده سازی تکنیک های آن، می تواند وب سایت شما را دگرگون کند.
تعاریف زیادی برای این صنعت فوق العاده وجود دارد که ما در این مقاله از نیوسئو قصد داریم تا به بهترین شکل ممکن، برای شما توضیح دهیم که سئو چیست و دقیقا چه ماهیتی دارد.

مهم
چگونه کارشناس تولید محتوا شویم,شرح شغل کارشناس محتوا,کارشناس بازاریابی محتوا

آشنایی کامل با شغل کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوا شغلی است که اگر به درستی و به صورت حرفه ای انجام شود، می تواند شما را به درآمد زیادی برساند. ما در این مقاله آموزش سئو مبتدی می خواهیم هرآنچه در مورد ماهیت این شغل و نحوه تبدیل شدن به یک کارشناس محتوا وجود دارد را با شما به اشتراک بگذاریم. این مطلب را تا انتها مطالعه کرده و حتما به اشتراک بگذارید تا دوستان و آشنایان شما هم با این حرفه آشنا شوند.

آموزش سئو,ثبت وبلاگ در گوگل,چرا سایت من در گوگل بالا نمی آید

مهم‌ترین دلایل عدم نمایش سایت در نتایج گوگل

یکی از متداول ترین دغدغه های کاربران، پیدا کردن دلیل ایندکس نشدن و نمایش سایت یا یک صفحه در گوگل است. اینکه چرا گوگل یک سایت را هنوز ایندکس نکرده است و هنوز در نتایج گوگل نشان داده نمیشود موارد مهمی است که در این مقاله از بلاگ آموزش سئو نیوسئو به آن پرداخته ایم. در این مقاله 8 دلیل اصلی عدم نمایش سایت در گوگل به همراه روش های پیداکردن دلیلش را بررسی کردیم

آشنایی با اصول سئو,آموزش اصول سئو,آموزش سئو

اصول سئو برای مبتدیان | 15 اصل مهم و کاربردی

اصول سئو بسیار ساده است. مبتدیان با شناسایی موارد اولیه سئو می توانند بسیار سریع سئو را یاد بگیرند و این موارد را در محتواها و بالا آوردن سایت خودشان استفاده کنند.

ما در این بخش از نیوسئو به مفاهیم اولیه و اصول سئو ساختار بخشیده ایم تا برای یادگیری آن ها به مشکلی برنخورید.

ضروری
آدرس دهی صفحات وب,بهینه سازی url,بهینه سازی آدرس سایت

آموزش بهینه سازی url

بهینه سازی url و تاثیر آن در سئو می تواند بیش از آنچه به نظر می رسد مهم باشد. در آدرس های صفحات اینترنتی، مانند سایر قسمت های صفحات نکاتی برای سئو هرچه بیشتر و بهتر وجود دارد.

برای ایجاد url ها باید یک ساختار و معماری بهینه درنظر گرفت.

یکی از مهمترین نکات سئو آدرس صفحات استفاده نکردن از حروف بزرگ انگلیسی در url ها می باشد.

meta tag در سئو,تگ عنوان,عنوان سئو چیست

عنوان سئو چیست؟

عنوان سئو یا همان متا تگ عنوان یکی از بخش های کلیدی و بسیار مهمی است که در روند سئو سایت حتما باید به آن توجه زیادی بشود.

ما در این مقاله نیوسئو، ابتدا به بررسی اینکه عنوان متا چیست و چه ماهیتی دارد پرداخته ایم و سپس تکنیک هایی که با استفاده از آن ها می شود، به بهترین شکل ممکن عنوان متا را بهینه کرد، برای شما شرح داده ایم.

افزایش پیج رنک,افزایش پیج رنک سایت,افزایش پیج رنک گوگل

پیج رنک چیست؟

پیج رنک گوگل یکی از صدها معیاری است که این موتور جستجو جهت رتبه بندی و تعیین ارزش و جایگاه صفحات مختلف وب، در صفحه نتایج جستجو خود مدنظر می گیرد. در گذشته این فاکتور از اهمیت بیشتری برخوردار بود اما به مرور زمان و با آپدیت شدن الگوریتم های گوگل، از ارزش این معیار کم شد اما همچنان بی تاثیر نیست. روش های افزایش پیج رنک را می توانید در این مقاله آموزش سئو مبتدی مطالعه کنید.

UPDATED
آموزش تولید محتوا,آموزش تولید محتوا سایت,بروزرسانی محتوا

بروزرسانی محتوا و اهمیت آن در سئو سایت

محتواهای قدیمی سایت یکی از موارد مهمی هستند که شما باید به خوبی در مورد آن ها اطلاعات کسب کرده و در نهایت تصمیم بگیرید که آیا بهتر است آن ها را حذف، ادغام و یا بروزرسانی کنید.

بروزرسانی محتوا بدون شک در افزایش رتبه سایت نقش بسیار موثری دارد. در این مقاله از نیوسئو به بررسی جامع این مسئله و تکنیک های موجود در رابطه با آن، خواهیم پرداخت.

آموزش سئو خبری,آموزش سئو سایت خبری,سئو خبرگزاری فارس

آموزش سئو سایت خبری

یکی از حوزه های مهم در دنیای وب، سایت های خبری هستند. برخی تصور می کنند که وب سایت های خبر تنها با ترافیک بسیار زیادشان به نتایج برتر گوگل رسیده اند. اما بدون سئو و بهینه سازی آن برای کاربران و گوگل کمتر سایتی می تواند به نتایج اول گوگل برسد.

ما در این محتوا نکات مهمی در باب موضوع سئو سایت های خبری برای شما آورده ایم.