چگونه کارشناس سئو شویم؟ (بروزرسانی 2022)

تبدیل شدن به یک کارشناس سئو یکی از مسائل بسیار چالش برانگیزی است که افراد زیادی امروزه با آن درگیر هستند.
نیوسئو با توجه به تجربه چندین ساله خود تصمیم گرفته است اطلاعات مفید و صحیحی در این زمینه در اختیار کاربران قرار دهد.

ما در این مقاله نکاتی در مورد ماهیت کارشناس سئوکار، حقوق کارشناس سئو، مراحل تبدیل به کارشناس سئوکار را برای شما به خوبی شرح داده ایم.

آنچه درباره کلیدواژه‌های long-tail نمی‌دانید!

کلمات کلیدی دم بلند یا long-tail keywords شاید موضوع نه چندان جدیدی در سئو سایت به نظر برسد اما هنوز هم کاربرانی هستند که این کلیدواژه ها را جدی نمی گیرند. ما در این محتوا در کنار بررسی اهمیت استفاده از این نوع کلیدواژه ها در سئو، قصد داریم راهکارهای مهمی درباره پیدا کردن کلمات کلیدی طولانی را به شما آموزش دهیم.

 
مهم

شرح شغل پردرآمد کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوا شغلی است که اگر به درستی و به صورت حرفه ای انجام شود، می تواند شما را به درآمد زیادی برساند. ما در این مقاله آموزش سئو مبتدی می خواهیم هرآنچه در مورد ماهیت این شغل و نحوه تبدیل شدن به یک کارشناس محتوا وجود دارد را با شما به اشتراک بگذاریم. این مطلب را تا انتها مطالعه کرده و حتما به اشتراک بگذارید تا دوستان و آشنایان شما هم با این حرفه آشنا شوند.

ضروری

سئو چیست و چرا پر درآمدترین شغل اینترنتی دنیا است؟

سئو سایت چیست؟ سئو بدون شک یکی از مهم ترین مفاهیمی است که فعالان دنیای مجازی باید آن را به خوبی درک کنند. درک مفهوم سئو و پیاده سازی تکنیک های آن، می تواند وب سایت شما را دگرگون کند.
تعاریف زیادی برای این صنعت فوق العاده وجود دارد که ما در این مقاله از نیوسئو قصد داریم تا به بهترین شکل ممکن، برای شما توضیح دهیم که سئو چیست و دقیقا چه ماهیتی دارد.

گوگل چگونه کار میکند؟ | نتایج بررسی الگوریتم ها در سال 2022

قبل از شروع سئو سایت، بهتر است درباره گوگل نکاتی را بدانید. در این محتوا به موضوعاتی مهمی چون بررسی الگوریتم های مختلف گوگل، شبکه های اجتماعی این بستر، فاکتورهای مهم رتبه بندی و... پرداخته ایم. اگر می خواهید با این موتور جستجوگر و نحوه عملکرد آن، بیشتر آشنا شوید. بدانید که فاکتورهایی در رتبه بندی اثرگذار است، حتما تا انتهای این محتوا همراه ما باشید.

9 روش کارآمد برای بهبود سئو محلی در سال 2022

یکی از مهم ترین بخش های سئو و بهینه سازی سایت، سئو محلی یا لوکال سئو است. این فاکتور، نکات و تکنیک های خاصی دارد که با استفاده از این موارد، می تونید ورودی های وب سایتتون رو افزایش دهید.

ما در این مقاله، مهم ترین و کارآمدترین روش های بهبود سئو محلی و بهینه سازی سایت برای کاربران محلی، به شما آموزش داده ایم

الگوریتم دنس گوگل چیست و چگونه بر سئو تاثیر می‌‌گذارد؟

الگوریتم دنس گوگل یکی از الگوریتم های جالب موتور جستجوی گوگل می‌باشد که مستقیما بر روی جایگاه سایت‌ها در صفحه نتایج تاثیر می‌گذارد. رقص گوگل در بازه‌های زمانی نامشخص اتفاق می‌افتد و هدف از آن دادن فرصت به سایت‌های مختلف برای داشتن جایگاه بهتر در صفحه نتایج است. امروز در این بخش از آموزش سئو مبتدی قصد داریم تا شما را با الگوریتم گوگل دنس آشنا کنیم. با ما همراه باشید. 

پیش نیاز های سئو

امروزه به دلیل افزایش اهمیت دیده شدن سایت ها در موتورهای جستجو، تقاضا و نیاز به یادگیری سئو نیز بسیار افزایش یافته است، اما آموزش سئو مانند هر حرفه دیگری، نیاز به فراگیری پیش نیاز هایی مانند آشنایی با نحوه کار مرورگر های وب، شناخت مفهوم واکنشگرایی، توانایی ویرایش تصاویر و... دارد. در این مقاله آموزش سئو مبتدی به بررسی و توضیح پیش نیاز های یادگیری سئو خواهیم پرداخت.

سئوکار کیست و چه وظایفی دارد؟

موتورهای جستجو می خواهند بهترین نتیجه را در پاسخ به جستجوی کاربرانشان ارائه کنند؛ به همین دلیل صفحات وب سایت ها را بر اساس معیار های مختلف بررسی کرده و به آن ها امتیاز می دهند. سئوکار شخصی است که تمامی موارد موثر در این امتیاز ها را می داند و می تواند رتبه سایت ها را افزایش دهد. در این مقاله آموزش سئو سایت مبتدی به شرح وظایف و مهارت های یک سئوکار می پردازیم.

ارگانیک سرچ یا جستجو ارگانیک به چه معناست؟

ارگانیک سرچ به معنی جستجوی طبیعی است که منظور از آن قرار گرفتن سایت ها در نتایج موتور های جستجو از جمله گوگل، بدون پرداخت هزینه و فقط با رعایت اصول سئو می باشد. در صفحات نتایج جستجو، دو نوع نتیجه وجود دارند؛ نتایج جستجو پولی و نتایج جستجوی ارگانیک. در این مقاله آموزش سئو مبتدی به توضیح ترافیک، سرچ و جستجو ارگانیک می پردازیم.