ضروری

آموزش سئو در تمام ایران

نویسنده : امیر قمصری تاریخ : 1397-05-27

مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 199 امتیاز : 4.6]

SEO

همانطور که می دانید آموزش سئو نقش بسیار مهمی در آینده شغلی شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک دارد.با توجه به درخواست های مکرر شرکت های خصوصی و دولتی محترم و به ویژه کاربران فرهیخته سایت نیوسئو جهت برگزاری کلاس ها و گارگاه های آموزش سئو و با توجه به اینکه تا به امروز کلاس های بنده (امیر قمصری) فقط به صورت خصوصی و کارآموزی بوده ، برآن شدیم تا از ابتدای سال 1395 برنامه ای جهت برگزاری جلسات آموزشی به صورت حضوری در مشهد و به صورت آنلاین در تمام کشور در نظر بگیریم.

به همین سبب از دوستانی که تمایل به شرکت در کلاس های حضوری و غیر حضوری سئو دارند دعوت می شود هرچه زودتر از طریق فرم ذیل در بخش آموزش سئو نیوسئو ثبت نام کنند.

SEO training

لطفا به نکات ذیل دقت داشته باشید :

  1. پس از ثبت نام ، نام شما در لیست رزرو قرار خواهد گرفت تا در زمان مناسب براساس اولویت ثبت نام در کلاس ها شرکت نمایید.
  2. در تمام کلاس ها مدرس امیر قمصری خواهد بود.
  3. کلاس ها فقط به صورت یک نفره و خصوصی خواهد بود.

 

کلاس خصوصی یک نفره (دوره مبتدی)
شهریه این دوره : 900.000 تومان
توضیحات : این دوره شامل 5 جلسه 90 دقیقه ای به صورت آنلاین در اسکایپ و یا به صورت حضوری در دفتر مجموعه می باشد که در آن نکات اولیه سئو که هر مدیر سایتی نیاز به آشنایی با آن ها دارد، آموزش داده می شود.

کلاس خصوصی یک نفره (دوره آسمان خراش)  
شهریه این دوره : 3 میلیون تومان  
توضیحات : این دوره فوق حرفه ای آموزش سئو شامل مباحث کلیدی سئو و تجربیات امیر قمصری و تیم او که با استفاده از آن ها پروژه های زیادی را به رتبه های اول گوگل رسانده و می رسانند، می باشد.در این دوره فشرده و بسیار حرفه ای نکاتی آموزش داده می شود که افراد با استفاده از آن ها می توانند سایت های خود و دیگران را بهینه سازی کرده و به رتبه های اول گوگل بیاورند.
پاسخ به یکی از متداول ترین سوالات : آیا امیر قمصری نکاتی را به عنوان فوت و فن کوزه گری برای خودش نگه می دارد و یا همه را آموزش می دهد؟!!
پاسخ بنده : آیا مقالات سایت بنده را مطالعه کرده اید ؟!! آیا دیده اید پاسخ سوال حتی یک نفر را به دلیل عدم افزایش آگاهی او از نکات خاص ندهم؟!!
خیر.بنده همه چیز را خواهم گفت و حتی از تجریبات خودم در اختیار همه قرار خواهم داد.بنده باعث افتخارم است که چندی از سئوکاران برتر امروز ایران که در شرکت های مختلفی در حال فعالیت هستند جزو کارآموزان دوره های بنده بوده اند و در زمینه نشر علم پرکاربرد سئو فعالیت می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09352649870 و یا ایمیل A.Ghamsari87@gmail.com ارتباط برقرار نمایید.