اینترنال لینک ها,بهترین اینترنال لینک,تشخیص لینک داخلی

آیا لینک های مطالب مرتبط جزو لینک های داخلی هستند؟

اینکه لینک های مرتبطی که در صفحات سایت شما قرار می گیرید جز لینک های داخلی محسوب می شود، سوالی است که در این ویدیوکست به آن پاسخ داده می شود.

ما در اینجا نکات خاصی از لینک های داخلی و تاثیر آن بر سئو سایت و بهترین اینترنال لینک ها و اینکه اینترنال لینک ها چه ویژگی هایی باید داشته باشد را برای شما بازگو می کنیم.

cms چیست,تغییر پوسته در وردپرس,تغییر سیستم مدیریت محتوا

تغییر سیستم مدیریت محتوا و تاثیر آن بر سئو

ایجاد تغییرات در سیستم مدیریت محتوا وب سایت چه تاثیری در سئو سایت شما می گذارد؟چه تغییری در CMS وب سایت می تواند در سئو وب سایت تاثیر مثبت بگذارد؟ در این ویدیوکست می خواهیم به این سوالات و مواردی که اگر در سیستم مدیریت محتوا تغییر کند می تواند شما را از صفحه اول نتایج گوگل دور کند را بررسی کنیم. مهم ترین نکته در تغییر CMS انتقال کامل محتوای وب سایت است که در ویدیوکست به بررسی آن می پردازیم.

ctr چیست,ctr گوگل,data structured چیست

افزایش باور نکردنی CTR با Structured Data

داده های ساختاریافته یا structured data چیست و rich snippet ها مربوط به همه ی موتورهای جستجوگر می باشد یا فقط به موتور جستجوگر گوگل مربوط است و تاثیر آن بر CTR چیست و آیا باعث افزایش CTR می شود؟
تاثیر این موارد در موتورهای جستوجوگر به چه صورت می باشد؟ تاثیر مهم این ها افزایش ctr و افزایش نرخ کلیک می شود و افزایش ورودی گوگل را به همراه دارد.

آموزش ساب دامین,ثبت ساب دامین,ساب دامنه

الگوریتم آدرس دهی ساب دامین سئو چیست؟

ساب دامین چیست؟ آیا زیردامنه ها در آدرس دهی از لحاظ سئو الگوریتم خاصی دارند؟ ساب دامین سئو چیست؟ مفهوم زیر دامنه چیست؟ منظور از زیر دامنه ها همان ساب دامین ها هستند. در این فیلم آموزش سئو سایت به بررسی این سوالات مهم می پردازیم. همچنین مواردی را خواهیم گفت که اگر آن ها را رعایت نکنید ممکن است Duplicate URL بسازید زیرا شما URL هایی خواهید داشت که دقیقا محتوای یکسان دارند.

hreflang چیست,آموزش سئو,افزونه hreflang

اهمیت تگ Hreflang در سایت های چند زبانه

در این فیلم آموزش سئو قصد داریم در مورد یک تگ بسیار مهم صحبت کنیم که شاید آن را نشناسید و شاید آن را دیده باشید و ندانید که به چه دردی می خورد.

گوگل، این تگ بسیار مهم را در کدها و سورس سایت ها چک می کند و سایت هایی که از این تگ به شیوه صحیح استفاده کرده باشند را در رتبه های بالاتری قرار خواهد داد و این بسیار مهم است.

آموزش سئو,تگ h1 چیست,تگ h1 در سئو

افزایش ورودی گوگل با تگ عنوان و h1

تگ h1 و تگ عنوان نکات مهمی دارند که اگر آنها را رعایت کنیم می توانند تاثیر بسیار زیادی در افزایش ورودی گوگل داشته باشند.
در این پست آموزشی به بررسی این نکات می پردازیم و همچنین به بررسی تفاوت های آنها در محتوایی که در آنها قرار می گیرند می پردازیم. همچنین نکات مهمی که در این دو تگ وجود دارد و موجب افزایش شدید ورودی گوگل میشود را با هم بررسی میکنیم.

آموزش سئو,سایت دو زبانه با وردپرس,سایت دو زبانه جوملا

محتوای سایت های چند زبانه و تاثیر آن بر سئو

در این ویدیو آموزشی مطالب مهمی را برای طراحان سایت می گوییم که می تواند در افزایش ورودی گوگل آنها، همچنین در افزایش رنک آنها تاثیر مثبت زیادی بگذارد.
معمولا سایت های دو زبانه یا چند زبانه نکات مهمی دارند که می توانیم به راحتی با آموزش های مهمی که در این ویدیو به آنها اشاره می شود آنها را بسیار بهینه کنیم و رتبه خوبی از گوگل دریافت کنیم.

آموزش سئو,ابزار تشخیص محتوا کپی,تشخیص محتوا تکراری

اهمیت تشخیص محتوای تکراری در سئو سایت

تشخیص محتوای تکراری از اهمیت خاصی در بحث سئو سایت برخوردار است و ما در این قسمت از آموزش سئو به این مبحث میپردازیم.
محتوای تکراری برای سایت ها نه تنها نسبت به سایت های دیگر اتفاق می افتد بلکه نسبت به صفحات دیگر سایت شما هم ممکن است اتفاق بیفتد. همچنین روش خاص تشخیص محتوای تکراری را معرفی میکنیم. پس باید به نکات مهم آن در این زمینه دقت کنیم. 

آموزش سئو,اشتباه بودن آدرس وبسایت وردپرسی,تغییر URL

تاثیر تغییر URL بر افت رنک سایت

آیا تغییر URL موجب افت رنک سایت میشود و چه زمانی افت رنک زیاد می باشد؟
چگونه میتوانیم با کمترین میزان افت رنک، تغییر URL و تغییر آدرس صفحات سایت را انجام دهیم و آیا در تغییرات ساده مانند تغییر HTTP به HTTPS ممکن است که کل رنک سایت را از دست بدهیم؟
تغییر URL شما چه زمانی باعث افت رتبه صفحات شما و کل وبسایت شما خواهد شد؟

آپدیت محتوا,آموزش سئو,بروزرسانی محتوا

تاثیر بروزرسانی محتوای قدیمی بر سئو

در این قسمت از آموزش سئو محتوا می پردازیم به محتواهای قدیمی، اینکه باید حذف کنیم یا بروزرسانی کنیم، چند نکته به شما میگویم، لطفا به دقت این آموزش را ببینید و از آنها استفاده کنید.
بروزرسانی محتوا اهمیت خاصی در سئو سایت دارد و میتواند افزایش ورودی گوگل را برای شما به ارمغان بیاورد. به هیچ عنوان هیچ کدام از محتواهای وبسایت خودتان را پاک نکنید، مگر اینکه مشکلی ایجاد کنند.