سئو عنوان,سئو عنوان سایت,سئو عنوان صفحه

بهبود سئو عنوان

یکی از ترفندهای عالی برای سئو عنوان، قرار دادن اعداد در ابتدای آن است. البته دقت کنید این کار را به‌صورتی مناسب انجام دهید طوری که از خوانایی کاسته نشده و به مفهوم آن لطمه ای وارد نشود. این ترفند به صورت مستقیم بر سئو سایت شما تاثیر گذار نخواهد بود، اما تاثیرات غیر مستقیم قابل توجهی خواهد داشت. در این فیلم آموزش سئو به توضیح و بررسی نتایج این ترفند سئو عنوان می پردازیم.

آخر سئو,حل مشکلات سئو,رفع مشکل سئو

روش حل مشکلات سئو

برای حل مشکلات سئو تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یادگیری صحیح و مشاوره گرفتن از افراد متخصص، درصد شکست خود را کاهش داده و به سوی موفقیت حرکت کنید. با انجام این کار اگر هم شکست بخورید، جبران آن کار سختی نیست و البته درس های ارزشمندی از آن شکست خواهید گرفت. در فیلم آموزش سئو موجود در این صفحه، نکات ارزشمندی در مورد برخورد با مشکلات سئو بیان شده است.

انجام پروژه سئو,اولین پروژه سئو,پروژه سئو

اولین پروژه سئو

برای گرفتن اولین پروژه سئو باید تخصص خود را از طریقی به نمایش بگذارید و بهترین روش برای آن، این است که خودتان یک سایت در نتایج برتر گوگل داشته باشید. در این حالت حتی ممکن است برند های مطرح با شما ارتباط برقرار کرده و پروژه سئو سایت خود را به شما بسپارند. در این فیلم آموزش سئو، می توانید داستان گرفتن اولین پروژه سئو امیر قمصری را به همراه نکاتی جذاب و آموزنده، مشاهده کنید.

از کجا بفهمیم سایتمون ایندکس شده,ایندکس چیست,ایندکس نشدن صفحات سایت

ایندکس نشدن مطالب، چالشی نفس گیر!

ایندکس نشدن مطالب در گوگل یکی از چالش‌هایی است که اخیرا برای بسیاری از کارشناسان سئو اتفاق می‌افتد. گوگل با هر بار آپدیت الگوریتم‌های خود کارشناسان این حوزه را به تکاپو وامیدارد. دلایل ایندکس نشدن محتوا موضوعی است که در این ویدئو به آن پرداخته‌ایم. قطعا با مشاهده آن می‌توانید علت ایندکس نشدن محتوا را متوجه شده و مشکل گوگل ایندکس خود را برطرف کنید. با ما همراه باشید. 

آپدیت محتوا,آپدیت مقالات سایت,آپدیت مقاله

نکات بروزرسانی محتوا که هیچکس به شما نمیگه!

بروزرسانی محتوا یکی از کارهایی است که ما برای ارتقا جایگاه محتوا در نتایج گوگل انجام می‌دهیم. در بیشتر مواقع آپدیت محتوا تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که مقاله ما جایگاه یک را در نتایج گوگل به دست بیاورد. در این حالت و برای ماندن در این جایگاه بایستی تکنیک خاصی را در مواقع آپدیت مقالات انجام داد. در این ویدئو تکنیک فوق‌العاده بروزرسانی محتوایی که در رتبه یک قرار دارد، را آموزش داده‌ایم. 

اهمیت صبر در سئو,پیش نیاز سئو,موفقیت در سئو

عامل موفقیت در سئو

هیچ سایت موفقی وجود ندارد که در ماه های اولیه فعالیت خود به درآمد های میلیونی رسیده باشد. برای موفقیت در سئو و رسیدن به درآمد بسیار، لازم است حتی سال ها صبر کرد. پس مهم ترین لازمه موفقیت در سئو صبر است. برای درک هرچه بهتر اهمیت صبر در سئو، پیشنهاد می شود حتما ویدیو آموزش سئو موجود در این صفحه را مشاهده کنید.

اجرای ایده ها,اشتراک گذاری ایده ها,ایده های پول پولساز

اشتراک گذاری ایده ها

آیا شما می توانید تمامی ایده هایی که به ذهنتان می رسد را عملی کنید؟ قطعا خیر! هر فرد در طول عمرش فقط می تواند 10 درصد از ایده هایی که به ذهنش می رسد را عملی کند. پس بهتر است حداقل برخی از ایده ها را با دوستان و آشنایان خود، به اشتراک بگذارید. در این فیلم آموزش سئو در مورد مزایای اشتراک گذاری ایده ها بحث خواهیم کرد.

اعتماد به مشاور,انتخاب مشاور کسب و کار,مشاوره سئو

انتخاب مشاور کسب و کار

هنگام انتخاب مشاور کسب و کار باید نهایت دقت خود را به عمل آورید و پس از انتخاب با اعتماد کامل پشت سر او حرکت کنید. هنگام رسیدن به مشکلات و سختی ها اعتماد خود را به راهنمای خود از دست ندهید و به مشاور و راهنمای خود اتکا کنید، همچنین به نظرات منفی سایر افراد توجهی نکنید.

ارزش زمان در زندگی,ارزش زمانی پول,ارزش یک ساعت

ارزش یک ساعت زمان چقدر است؟

ارزش یک ساعت زمان چقدر است؟ گاهی اوقات ممکن است زمان خود را صرف امور بیهوده بخصوص صحبت با افراد منفی گرا کنید که هیچ ارزشی از آن عاید شما نمی شود. اگر ارزش یک ساعت زمان خود را بدانید، نه صرفا این که به جنبه مادی آن فکر فکر کنید، قطعا می توانید از زمان خود به شکل بسیار بهتری بهره مند شوید، همچنین درک کامل تری نسبت به ارزش خود خواهید داشت.

تبعات کمال گرایی,غلبه بر کمال گرایی,کمال گرایی افراطی

تبعات کمال گرایی

کمال گرایی به معنی این است که فرد بخواهد هر چیز، از هر نظر در شرایط ایده‌آل خود قرار داشته باشد که چنین شرایطی هیچگاه ممکن نیست. هرگز شرایط به صورت صد در صد بر وفق مراد نخواهد بود، پس باید کمال گرایی را کنار گذاشت و تلاش کرد که همیشه تمامی امور به بهترین شکل ممکن انجام شوند، اما نباید همواره انتظار داشته باشیم شرایط به نحو احسن و بی نقص باشد.