درآمد از سئو سایت,سئو,سئو سایت

درآمد میلیاردی با سئو سایت

سئو سایت می تواند درآمد میلیاردی برای شما به ارمغان بیاورد اما این امر در گرو تلاش بی وقفه و برنامه ریزی شده است، سایت هایی در ایران وجود دارند که این هدف را محقق ساخته اند، بسیاری از این سایت ها بدون پرداخت هزینه های هنگفت و فقط با سئو برند خود را نزد مردم مطرح و درآمد های بسیار زیادی را کسب کردند که این وبسایت ها در این پست معرفی می شوند.

سایت moz,مراجع برتر سئو,مرجع سئو

منابع یادگیری سئو

منابع یادگیری سئو و سایت های معروف در این حوزه به شما کمک می کنند تا همیشه اطلاعات سئو خود را بروز نگاه دارید و همچنین از آخرین تغییرات در الگوریتم های گوگل و سایر موتور های جستجو مطلع شوید. سایت های زیادی را می توان به عنوان مرجع سئو در نظر گرفت اما در این بین، برخی برتر از سایرین هستند که ما در این پست آموزش سئو قصد معرفی آن ها را داریم.

آنالیز رقبا در سئو,راهکارهای ارتقا سئو,رقابت در سئو

رقابت در سئو

رقابت در سئو امری غیر قابل اجتناب است. اگر سایت دارید و برای سئو آن تلاش می کنید، حتما تا بحال پیش آمده است که رقبایتان ذهن شما را درگیر کنند. این امری متقابل است، یعنی رقبای شما هم ممکن است خیلی اوقات درگیر شما و رقابت با شما شوند، اما بهتر است بجای صرف زمان و انرژی جهت تضعیف سایت رقبا، بر پیشرفت سئو سایت خود تمرکز کنید.

انگیزه کسب موفقیت,ایده هایی برای موفقیت,بهترین راه درآمد از طریق سایت

مهم ترین عامل موفقیت سایت های بزرگ

سایت های بزرگ ویژگی های مشترک زیادی با یک دیگر دارند. امیر قمصری با بیش از 19 سال سابقه فعالیت در این عرصه تجربیات زیادی از کار با وب سایت های بزرگ دارم و به این نتیجه رسیدم که مهم ترین عامل موفق این سایت ها، یک چیز است. من در این کلیپ در کنار معرفی این فاکتور، راهکارهای درآمدزایی وب سایت ها را نیز به شما گفته ام.

بهترین استاد سئو,بهترین سئوکار,بهترین کارشناس سئو

بهترین مدرس سئو کیه؟!

این روزها افراد زیادی در زمینه سئو در حال فعالیت هستند. افراد زیادی نیز به عنوان مدرس سئو خود را معرفی کرده اند. انتخاب از بین این افراد قطعا کار دشواری است. ما در این ویدیو یک نکته بسیار مهم رو برای انتخاب بهترین مدرس سئو سایت، بررسی می کنیم. قصد معرفی امیر قمصری را نداریم اما نکته گفته شده در این ویدیو به شما کمک می کند که بهترین را انتخاب کنید.

پیشرفت در زندگی,پیشرفت در کار,پیشرفت در کسب و کار

4 مرحله طلایی پیشرفت سریع در کارها

اگر می خواهید روز به روز شاهد پیشرفت در کارهای خود باشد و کمتر با شکست مواجه شوید، باید به نکات و موارد مهمی توجه کنید. ما در این ویدیو برای شما 4 نکته و مرحله مهم در جهت پیشرفت و توصعه فردی را بررسی کردیم. این نکات برگرفته از تجربیات بنده است و من در قالب مثال هایی این مراحل را برای شما شرح داده ام.

اعتماد به مشاور,انتخاب مشاور کسب و کار,مشاوره سئو

انتخاب مشاور کسب و کار

هنگام انتخاب مشاور کسب و کار باید نهایت دقت خود را به عمل آورید و پس از انتخاب با اعتماد کامل پشت سر او حرکت کنید. هنگام رسیدن به مشکلات و سختی ها اعتماد خود را به راهنمای خود از دست ندهید و به مشاور و راهنمای خود اتکا کنید، همچنین به نظرات منفی سایر افراد توجهی نکنید.

اشتباه لینک سازی,اشتباهات رایج در سئو,اشتباهات سئو

اشتباهات سئو

اشتباهات سئو ممکن است در قالب ترفند رخ دهند. به این معنی که شما در استفاده از یک ترفند، بخشی از راه را اشتباه بروید و موجب شوید نه تنها افزایش رتبه شامل حال سایت نشود، بلکه مشکلات بزرگی برای آن به وجود آید. در این فیلم آموزش سئو قصد داریم به یکی از مهمترین اشتباهات رایج در سئو بپردازیم و بیان کنیم چگونه می توانید از عواقب منفی آن جلوگیری کنید.

UX و UI,افزایش فروش,اهمیت تجربه کاربری

تاثیر UI و UX در فروش

یکی از ترفندهای افزایش فروش در سایت بهبود تجربه و رابط کاربری یا همان UI و UX می باشد. این دو معیار موجب می شوند طراحی صفحات شما مطابق با سلیقه کاربرانتان باشد همچنین سبب دسترسی راحت تر آن ها به قسمت های مهم سایت می شوند. برای داشتن تجربه و رابط کاربری مناسب باید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید، زیرا آن ها به راحتی می توانند طراحی مطابق با نیاز کاربران شما را ارائه دهند.

سئو عنوان,سئو عنوان سایت,سئو عنوان صفحه

بهبود سئو عنوان

یکی از ترفندهای عالی برای سئو عنوان، قرار دادن اعداد در ابتدای آن است. البته دقت کنید این کار را به‌صورتی مناسب انجام دهید طوری که از خوانایی کاسته نشده و به مفهوم آن لطمه ای وارد نشود. این ترفند به صورت مستقیم بر سئو سایت شما تاثیر گذار نخواهد بود، اما تاثیرات غیر مستقیم قابل توجهی خواهد داشت. در این فیلم آموزش سئو به توضیح و بررسی نتایج این ترفند سئو عنوان می پردازیم.