آنالیز رقبا در سئو,راهکارهای ارتقا سئو,رقابت در سئو

رقابت در سئو

رقابت در سئو امری غیر قابل اجتناب است. اگر سایت دارید و برای سئو آن تلاش می کنید، حتما تا بحال پیش آمده است که رقبایتان ذهن شما را درگیر کنند. این امری متقابل است، یعنی رقبای شما هم ممکن است خیلی اوقات درگیر شما و رقابت با شما شوند، اما بهتر است بجای صرف زمان و انرژی جهت تضعیف سایت رقبا، بر پیشرفت سئو سایت خود تمرکز کنید.

الگوریتم های گوگل,بررسی پنالتی شدن سایت,بررسی پنالتی گوگل

پنالتی سایت

پنالتی سایت رویدادی است که در صورت سهل انگاری در فرآیند سئو ممکن است رخ دهد و موجب حذف شدن سایت از نتایج جستجو گوگل شود. به دلیل دقت بالای الگوریتم های گوگل به ندرت پیش می آید که جریمه های آن ها به صورت اشتباه اعمال شوند. اگر مواردی که انجام آن ها توسط گوگل ممنوع اعلام شده است را در وب سایت خود انجام دهید، ممکن است از صفحه نتایج گوگل حذف شوید.

سایت moz,مراجع برتر سئو,مرجع سئو

منابع یادگیری سئو

منابع یادگیری سئو و سایت های معروف در این حوزه به شما کمک می کنند تا همیشه اطلاعات سئو خود را بروز نگاه دارید و همچنین از آخرین تغییرات در الگوریتم های گوگل و سایر موتور های جستجو مطلع شوید. سایت های زیادی را می توان به عنوان مرجع سئو در نظر گرفت اما در این بین، برخی برتر از سایرین هستند که ما در این پست آموزش سئو قصد معرفی آن ها را داریم.

آشنایی با الگوریتم های گوگل,الگوریتم پاندا,الگوریتم پنگوئن

الگوریتم های گوگل

آشنایی با الگوریتم های گوگل برای سئو بسیار حائز اهمیت است، زیرا اگر با آن ها آشنا نباشید و قوانین و موارد مربوط به آن ها را ندانید، ممکن است در سایت خود اشتباهی ناخواسته را که با این قوانین در تضاد است، انجام دهید و توسط این الگوریتم ها جریمه شوید. الگوریتم های گوگل بسیار دقیق و حساب شده طراحی شده اند و باید معیار های آن ها را رعایت کنید.

ارتباط با کاربران,افزایش نرخ تبدیل,پشتیبانی سایت

نحوه پشتیبانی سایت

نحوه پشتیبای سایت و سهولت ارتباط کاربران با شما در موارد مربوط به فروش و  افزایش نرخ تبدیل کاربران شما به مشتری بسیار حائز اهمیت است، شما باید اطلاعات تماس خود را در هدر سایت قرار دهید و لینک صفحه تماس با ما خود را در منوی اصلی سایت درج کنید. در فیلم آموزش سئو موجود در این پست ما به نکات بیشتری در مورد نحوه ارتباط با کاربران سایت می پردازیم.

آنالیز سایت دیجی کالا,بررسی سایت دیجی کالا,تجربه کاربری

تحلیل سایت دیجی کالا

دراین پست به تحلیل و بررسی سایت دیجی کالا می پردازیم، موارد بسیار مهم و تاثیر گذاری مثل طراحی رابط کاربری، روانشناسی رنگ ها، سئو فروشگاهی و... در این فروشگاه اینترنتی محبوب وجود دارند که باعث موفقیت آن شده اند. این وبسیات با وجود تعداد بسیار زیادی از محصولات، باز هم برای درج مناسب مواردی مثل title و description حساسیت به خرج داده و نکات مهم سئو را رعایت می کند.

آنالیز سایت,آنالیز ساین دیوار,تحلیل سایت

تحلیل سایت دیوار و سئو آن

در این پست به تحلیل و آنالیز سایت دیوار پرداخته ایم، سئو یکی از مواردی مهمی بود که در برند شدن و موفقیت این وب سایت نیازمندی تاثیر قابل توجهی گذاشت، مواردی مانند تولید محتوا یونیک، رابط کاربری بسیار مناسب، دسته بندی های بهینه شده و ... در پیشرفت سئو این سایت موثر بودند، موارد بسیار بیشتری از آنالیز سایت دیوار را می توانید در ویدیو موجود در این پست مشاهده کنید.

اینستاگرام یا سئو,سئو,سئو به عنوان شغل دوم

آیا می توان سئو را به عنوان شغل دوم انتخاب کرد؟

سئو سایت را هم می توان به عنوان شغل اول و هم به عنوان شغل دوم برگزید، در این حرفه شما می توانید از برنامه خود فراتر رفته و امور مربوط به روز های آینده خود را از پیش به انجام برسانید و امکان آن را دارید که برنامه ریزی کاری دقیقی برای آینده خود داشته باشید. این کار فقط به صرف زمان 2 الی 5 ساعت در روز نیاز دارد.

آموزش سرچ کنسول,آنالیز سرچ کنسول,ابزار سرچ کنسول گوگل

بررسی سرچ کنسول سایت نیوسئو

سرچ کنسول سایت نیوسئو و حدود 700 کلمه کلیدی که نیوسئو با آن ها در جایگاه های 1 تا 3 نتایج جستجو گوگل قرار دارد در این پست نمایش داده شده مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. موارد مهمی مثل جایگاه صفحات سایت در نتایج جستجو توسط ابزار سرچ کنسول گوگل قابل مشاهده است. همچنین اهمیت بالا بودن در نتایج موتور های جستجو بخصوص گوگل، از موارد بحث این پست می باشد.

شروع تولید محتوای اینستاگرام,شروع کار با سئو,شروع کار تولید محتوا

شروع کار تولید محتوا و سئو

شروع کار تولید محتوا و سئو نکات خاصی دارد که باید در ابتدای راه با آن ها آشنا شوید. تولید محتوای اینستاگرام و وب سایت، همچنین سئو از مشاغل بسیار پردرآمد حوزه دیجیتال مارکتینگ هستند، برای کسب مهارت در این زمینه ها مواردی مانند ایده گرفتن از سایرین و نوشتن اتفاقات روزانه می توانند مفید باشند، ما در این پست به نکاتی که می توانند شما را در این زمینه کمک کنند می پردازیم.