تگ noindex,تگ noindex چیست,کاربرد تگ noindex

نکات کلیدی در نحوه بکارگیری متا تگ noindex

در برخی از اوقات، شما ممکن است مجبور شوید صفحاتی را در وب سایت خود ایجاد کنید که کیفیت و ارزش مناسبی نسبت به دیگر محتواهای شما نداشته باشند.

قطعا این صفحات برای سئو سایت شما مضر هستند؛ اما در این ویدئو به شما ترفندی را می آموزیم تا از این اتفاق جلوگیری کنید.

اهمیت بروز رسانی محتوا برای بهبود سئو سایت

بسیاری از سئوکاران و مخصوصا تازه واردان به این صنعت، اهمیت بروز رسانی محتوا را آنطور که باید، درک نکرده اند. شاید در کمتر دوره آموزشی به این مسئله اشاره شود؛ اما در برخی زمان ها، اهمیت بروز رسانی محتوا از تولید آن بیشتر خواهد شد. اگر به این موضوع اهمیت می دهید، این فیلم سئو سایت را به هیچ عنوان از دست ندهید.

ربات گوگل,کراول گوگل,کوکی سایت

آیا کوکی سایت شما برای گوگل مهم است یا نه؟

یکی از مهم ترین بحث ها در رابطه با کوکی سایت که می تواند به وب سایت شما ضرر برساند، نوع تبلیغاتی است با اساس کوکی بر روی مرورگر کاربر ایجاد می شود و داخل محتوا قرار می گیرد. این تبلیغات برای بار اول به کاربر نمایش داده خواهد شد اما برای بار دوم و ... دیگر دیده نمی شود. این موضوع از چشم گوگل پنهان نخواهد ماند.

نکات ضروری قبل از ساخت بک لینک

نکات قبل از ساخت بک لینک شاید از خود پروسه لینک سازی اهمیت بیشتری داشته باشد. چراکه اگر به این مسائل توجهی نداشته باشید، نمی توانید بک لینک هایی بسازید که مثمر ثمر واقع شوند. این فیلم آموزش سئو را ببینید و اولین کاری که می کنید این باشد به نکات آن عمل کنید.

شناسایی کلمات کلیدی رقبا

شناسایی عبارت های کلیدی رقبا یکی از مهم ترین بخش های سئو وب سایت شما به شمار می رود. در این بخش از ویدئوهای آموزش سئو قصد داریم تا نکات مهمی را به شما در این زمینه ارائه کنیم. داشتن عملکرد خوب در این زمینه سبب می شود تا در دیگر مراحل سئو وب سایت خود موفق باشید.

استفاده از AMP و نقش آن در سئو سایت

استفاده از AMP مزیت های بسیار زیادی دارد و در آینده ای نه چندان دور شاید سایت ها مجبور شوند از آن استفاده کنند. در این فیلم آموزش سئو نکته مهمی را در این زمینه برای شما عزیزان ارائه می کنم که با استفاده از آن می توانید تصمیم نهایی خود برای استفاده از AMP را بگیرید.

نکات خارق العاده افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت مزیت های بسیار زیادی برای وب سایت شما دارد که می توانید بر اساس آن ها رتبه بسیار خوبی در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید. در واقع گوگل بارها اعلام کرده است که سرعت وب سایت یکی از فاکتورهای اصلی او برای رتبه بندی است. حتی برخی سئوکاران معتقد هستند که سرعت سایت هم ردیف محتوا و بک لینک که دو فاکتور بسیار تاثیرگذار سئو هستند، می باشد.

4 نکته ضروری انتخاب دامنه سایت

انتخاب دامنه سایت یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید در ابتدای مسیر خود انجام دهید. نام دامنه در واقع نام برند شما است و در آینده ای نه چندان دور نیاز خواهید داشت که اقدامات زیادی در ارتباط با آن انجام دهید. در نتیجه بهتر است که تمام نکاتی که در این ویدئو برای شما ارائه شده است را در روند انتخاب نام دامنه سایت به کار ببرید.

3 تکنیک جذاب برای بهبود سئو محلی

بهبود سئو محلی می تواند سبب افزایش فوق العاده مشتریان شما بشود. تکنیک ها و نکات زیادی در مورد این مسئله وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. اما در این فیلم آموزش سئو قصد داریم تا 3 تکنیک بی نظیر برای بهبود سئو محلی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

جدیدترین تکنیک های سئو تصاویر سایت

سئو تصاویر سایت یکی از بخش هایی هستند که شما می توانید با تمرکز بر روی آن از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرید. در بخش های قبلی در مورد سئو محتوا نکاتی زیادی را بیان کردیم که ادغام کردن آن نکات با تکنیک هایی جدید سئو تصاویر سایت می تواند بهینه سازی داخلی سایت شما را به مرحله بالاتری ارتقا دهد.