اجرای ایده ها,اشتراک گذاری ایده ها,ایده های پول پولساز

اشتراک گذاری ایده ها

آیا شما می توانید تمامی ایده هایی که به ذهنتان می رسد را عملی کنید؟ قطعا خیر! هر فرد در طول عمرش فقط می تواند 10 درصد از ایده هایی که به ذهنش می رسد را عملی کند. پس بهتر است حداقل برخی از ایده ها را با دوستان و آشنایان خود، به اشتراک بگذارید. در این فیلم آموزش سئو در مورد مزایای اشتراک گذاری ایده ها بحث خواهیم کرد.

اعتماد به مشاور,انتخاب مشاور کسب و کار,مشاوره سئو

انتخاب مشاور کسب و کار

هنگام انتخاب مشاور کسب و کار باید نهایت دقت خود را به عمل آورید و پس از انتخاب با اعتماد کامل پشت سر او حرکت کنید. هنگام رسیدن به مشکلات و سختی ها اعتماد خود را به راهنمای خود از دست ندهید و به مشاور و راهنمای خود اتکا کنید، همچنین به نظرات منفی سایر افراد توجهی نکنید.

آخر سئو,حل مشکلات سئو,رفع مشکل سئو

روش حل مشکلات سئو

برای حل مشکلات سئو تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یادگیری صحیح و مشاوره گرفتن از افراد متخصص، درصد شکست خود را کاهش داده و به سوی موفقیت حرکت کنید. با انجام این کار اگر هم شکست بخورید، جبران آن کار سختی نیست و البته درس های ارزشمندی از آن شکست خواهید گرفت. در فیلم آموزش سئو موجود در این صفحه، نکات ارزشمندی در مورد برخورد با مشکلات سئو بیان شده است.

ارزش زمان در زندگی,ارزش زمانی پول,ارزش یک ساعت

ارزش یک ساعت زمان چقدر است؟

ارزش یک ساعت زمان چقدر است؟ گاهی اوقات ممکن است زمان خود را صرف امور بیهوده بخصوص صحبت با افراد منفی گرا کنید که هیچ ارزشی از آن عاید شما نمی شود. اگر ارزش یک ساعت زمان خود را بدانید، نه صرفا این که به جنبه مادی آن فکر فکر کنید، قطعا می توانید از زمان خود به شکل بسیار بهتری بهره مند شوید، همچنین درک کامل تری نسبت به ارزش خود خواهید داشت.

انجام پروژه سئو,اولین پروژه سئو,پروژه سئو

اولین پروژه سئو

برای گرفتن اولین پروژه سئو باید تخصص خود را از طریقی به نمایش بگذارید و بهترین روش برای آن، این است که خودتان یک سایت در نتایج برتر گوگل داشته باشید. در این حالت حتی ممکن است برند های مطرح با شما ارتباط برقرار کرده و پروژه سئو سایت خود را به شما بسپارند. در این فیلم آموزش سئو، می توانید داستان گرفتن اولین پروژه سئو امیر قمصری را به همراه نکاتی جذاب و آموزنده، مشاهده کنید.

تبعات کمال گرایی,غلبه بر کمال گرایی,کمال گرایی افراطی

تبعات کمال گرایی

کمال گرایی به معنی این است که فرد بخواهد هر چیز، از هر نظر در شرایط ایده‌آل خود قرار داشته باشد که چنین شرایطی هیچگاه ممکن نیست. هرگز شرایط به صورت صد در صد بر وفق مراد نخواهد بود، پس باید کمال گرایی را کنار گذاشت و تلاش کرد که همیشه تمامی امور به بهترین شکل ممکن انجام شوند، اما نباید همواره انتظار داشته باشیم شرایط به نحو احسن و بی نقص باشد.

ایجاد ارزش برای مشتری,تعهد به مشتری,جلب اعتماد مشتری

مزایا قول دادن به مشتری و پایبندی به آن

قول دادن و تعهد داشتن به مشتری، همچنین پایبند بودن به آن منجر به جلب اعتماد مشتریان می شود. حتی در کسب و کار های دنیای واقعی داشتن یک قول و تعهد در قالب مزیت، می تواند بسیار مفید واقع شود. به طور کلی جدا از ارائه ضمانت، باید قولی به مشتریان خود دهید تا شما را نسبت به رقبایتان متمایز کرده و مشتریان را به خرید از شما ترغیب کند.

اشتباهات سئو,اشتباهات سئو سایت,ترفندهای سئو

موارد درست و غلط در سئو

موارد درست و غلط در سئو را هیچ کس نمی تواند به طور قاطع تعیین کند. تنها راه تعیین موارد درست در سئو، این است که خودمان را بجای کاربر بگذاریم و از دید او به موارد مدنظر بنگریم. حال اگر هنگامی که خود را در جایگاه کاربر قرار می دهیم، آن مورد از نظرمان درست و بی نقص باشند، در سئو و از منظر گوگل نیز درست است.

انجام چند کار با هم,انجام چند کار به صورت همزمان,انجام چند کار در یک زمان

انجام چند کار همزمان

انجام چند کار همزمان ممکن است در جهت کاهش زمان رسیدن به اهداف و موفقیت توسط برخی از افراد انجام شود، اما تحقق آن و رسیدن به نتیجه ای مطلوب با این روش همانند یک افسانه دست نیافتنی و نشدنی است. به هیچ وجه ممکن نیست بتوانید دو کار متفاوت را به صورت همزمان، با بالاترین کیفیت ممکن و به نحو احسن انجام دهید. بهترین روش این است که با اولویت بندی و برنامه ریزی به انجام امور بپردازید.

سئو عنوان,سئو عنوان سایت,سئو عنوان صفحه

بهبود سئو عنوان

یکی از ترفندهای عالی برای سئو عنوان، قرار دادن اعداد در ابتدای آن است. البته دقت کنید این کار را به‌صورتی مناسب انجام دهید طوری که از خوانایی کاسته نشده و به مفهوم آن لطمه ای وارد نشود. این ترفند به صورت مستقیم بر سئو سایت شما تاثیر گذار نخواهد بود، اما تاثیرات غیر مستقیم قابل توجهی خواهد داشت. در این فیلم آموزش سئو به توضیح و بررسی نتایج این ترفند سئو عنوان می پردازیم.