افزایش نرخ خزش,بودجه خزش,بودجه خزش در سئو

نرخ خزش یا همان بودجه خزش در سئو چیست؟

نرخ خزش سایت توسط ربات های گوگل، به تعداد صفحات محدودی گفته می شود که طی یک بازه زمانی مشخص، ایندکس می شوند، مدت زمانی که گوگل برای کراول کردن سایت ها اختصاص می دهد محدود است و این محدودیت به عوامل مختلفی بستگی دارد، همچنین روش هایی مثل افزایش سرعت سایت و استفاده از لینک های داخلی برای افزایش بودجه خزش وجود دارد که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

search intent چیست,انواع هدف جستجو,بهبود سئو با هدف جستجو

هدف جستجو کاربر و چگونگی بهینه سازی برای آن

برای رسیدن به افزایش فروش باید اهداف جست و جوی کاربران خود را بسنجید و قبل از آنکه وبسایتتان را راه اندازی کنید، باید بدانید که کاربر هدف شما چه میخواهد. پس شما باید برای اینکار برنامه ریزی داشته باشید.

سعی کرده ایم تا تجربیات خود در زمین هدف جستجوی کاربر را به بهترین شکل ممکن، با شما در ای مقاله به اشتراک بگذاریم.

طول عنوان در سئو,طول عنوان سئو,عنوان سئو چیست

طول عنوان در سئو باید چقدر باشد؟

عنوان صفحه یکی از مهم ترین بخش های وب سایت شما به شما می رود. طول عنوان در سئو از اهمیت بسیار بالایی بارخوردار است که تمامی وبمسترها باید از آن مطلع باشند.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه نمی توانند عناوین خوبی تولید کنند، تعداد زیادی از وروی گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر خود را از دست می دهند. به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله بیشتر به این موضوع بپردازیم.

worpress چیست,برنامه وردپرس چیست,کاربرد وردپرس

وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

سوالی که ذهن بیشتر تازه واردان در صنعت سئو و دنیای وب را درگیر کرده، این است که وردپرس چیست و چه کاربردی می تواند داشته باشد.

همین مسئله، انگیزه ای برای شما ایجاد کرد تا با لحنی مناسب، مقاله ای در این زمینه برای شما ارائه کنیم.

آموزش لینک بیلدینگ,استراتژی لینک بیلدینگ,اصول لینک بیلدینگ

آموزش لینک بیلدینگ و نقش آن در سئو سایت

لینک بیلدینگ یا همان لینک سازی یکی از بخش های بسیار مهمی است که شما باید آن را به عنوان یک وبمستر فرا گرفته باشید.

سئو سایت شما بدون توجه به روند لینک سازی، مطمئنا به نتیجه نخواهد رسید. به همین دلیل ما در این مقاله از نیوسئو قصد داریم به خوبی مفهوم لینک بیلدینگ را برای شما باز کرده و دلایلی که بر اهمیت آن می افزایند را مورد بررسی قرار دهیم.

چگونه در جستجوی گوگل اول باشیم,چگونه در سرچ گوگل اول باشیم,چگونه در سرچ گوگل باشیم

چگونه در سرچ گوگل باشیم؟

وب سایتی که نتواند در نتایج جستجوی موتورهای جستجو قرار داشته باشد، عملا هیچ ارزشی نخواهد داشت. وب سایت شما در صورتی اهمیت پیدا می کند که توسط افراد مختلف دیده شده و خدمات شما به آن ها معرفی گردد.

پس اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال پاسخ صحیحی برای پرسش چگونه در سرچ گوگل باشیم، هستید، پیشنهاد می کنیم این مقاله نیوسئو را با دقت مطالعه بفرمائید.

آموزش تخصصی سئو,آموزش سئو تکنیکال,سئو تکنیکال

سئوی تکنیکال چیست و چه تکنیک هایی دارد

بسیاری از علاقه مندان و تازه واردان در زمینه سئو سایت این سوال را می پرسند که سئو تکنیکال چیست و چه مفهومی دارد.
ما در این بخش از نیوسئو به بررسی سئوی تکنیکال و روش هایی که با استفاده از آن ها می شود سئو تکنیکال را بهینه سازی کرد، می پردازیم.

ساختار موتورهای جستجو,مراحل کلی موتورهای جستجو,موتور جستجو چیست

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

موتورهای جستجو امروزه نقش بسیار تاثیرگذاری در زندگی تمامی انسان ها و کسب و کارها ایفا می کنند. بسیاری از متخصصین و علاقه مندان به سئو از این اصل که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند غافل می شوند.

به همین دلیل ما تصمیم داریم تا در این مقاله نکاتی جدید و مهم برای عملکرد و ماهیت موتورهای جستجو برای شما بیان کنیم تا برخی از تصورات غلط به کلی از بین بروند.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل,چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم,چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانیم

صفحه اول گوگل و نکاتی کاربردی درباره آن

صفحه اول گوگل برای تمامی کسب و کارهای اینترنتی یکی از فاکتورهای بسیار مهم است. در واقع اگر سایتی بتواند رتبه اول در سرچ گوگل را کسب کند، به موفقیت بسیار بزرگی رسیده است.
در این مقاله نیوسئو به بررسی ماهیت کلی و اهمیت صفحه اول و رتبه های برتر گوگل می پردازیم. مطمئنا با استفاده از نکات این مقاله، می توانید عملکرد کلی وب سایت خود را به شدت بهبود دهید.

meta description در وردپرس,آموزش meta description,تعریف متا

چگونه توضیحات متا فوق العاده بنویسیم؟

توضیحات متا یک قطعه متن است که کارهای مناسبی در جها بهبود سئو سایت شما می تواند انجام دهد. تعداد کارکترهای توضیحات متا یا همان meta description حدودا باید 155 کلمه باشد. نکته مهمی در مورد نحوه نوشتن توضیحات متا صفحات سایت خود باید به آن توجه بالایی داشته باشید، این است که این قطعه متن، باید به بهترین شکل ممکن، خلاصه محتوای صفحه مورد نظر را به کاربر نشان ...