فیلم آموزش سئو صفحه اصلی سایت

نکته ای که در این ویدیو از نکات مهم سئو صفحه اصلی سایت می خواهم به شما یادآوری کنم، همیشه هست و خواهد بود. تمام پست هایی که برای وب سایت شما ساخته می شود از جمله درباره ما، تماس با ما و حتی پست های جدید و برگه های جدید، باید در صفحه ای که بالاترین رنک را در بین دیگر صفحات شما دارند، لینک شوند. کدام صفحه شما بالاترین رنک را دارد؟ بله درست حدس زدید. صفحه اول وب سایت شما بالاترین رنک را دارد.

نکته ای که در آموزش سئو صفحه اصلی باید بدانید این است که همیشه ربات گوگل صفحه اول شما را به نسبت دیگر صفحات بیشتر مورد بازدید قرار می دهد و همین مسئله دلیل بالا بودن رنک صفحه اول نسبت به دیگر صفحات می باشد. البته نکات دیگری هم دلیل این برتری می باشد. تعداد بالای لینک هایی که در صفحه اول وب سایت قرار دارد، محتوای بیشتر آن نسبت به دیگر صفحات و تعداد دفعات بروز رسانی این صفحه دلیل برتری صفحه اول وب سایت می باشد.

در نتیجه تمام صفحاتی که برای وب سایت خود ایجاد می کنید باید در صفحه اول خود قرار دهید. اما ممکن است برای شما سوالی به وجود آید. من صفحات سایت را در وسط صفحه اول خود قرار می دهم، آیا نیازی هست که برای آن آرشیو ایجاد کنم؟ آیا نیازی هست در صفحات داخلی هم پست های جدید را قرار دهم؟ نکته ای که باید مد نظر قرار دهید، به جز صفحه اصلی زمانی که وارد صفحه ای از وب سایت شما می شویم، مثلا وارد صفحه X از وب سایت شما می شویم که جدید ترین پست سایت شما است، پیشنهاد من این است که در Side bar این صفحه 10 پست آخر خود را نمایش دهید به شرطی که، پستی که در آن قرار دارید، آنجا نمایش داده نشود. یعنی عملا خزنده گوگل را از صفحه ای که داخلش هست، دوباره به همین صفحه هدایت نکنید. این همان اشتباهی است که بسیاری از سایت ها مرتکب آن می شوند. مثلا به تایتل خود لینک می دهند.

با همین راهکارهای بسیار کوچک در سئو سایت وب سایت های بزرگ از هم سبقت گرفته و در صفحه اول نتایج گوگل رنک بهتری را کسب می کنند.

یک نظر در مورد مقاله “ فیلم آموزش سئو صفحه اصلی سایت
  1. مجتبی پورموسوی

    چطوری با سئو صفحه اصلی سایت صفحات دیگمون رو هم بالا بکشیم تو گوگل؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود