ضروری

آموزش افزایش رتبه گوگل طی یک ماه

افزایش بازدید,افزایش رتبه در گوگل,افزایش رتبه سایت
آخرین بروزرسانی : 30 مهر 98

افزایش رتبه گوگل برای بسیاری از سایت ها مهمترین عامل پیشرفت و توسعه بوده و هست. بنابراین صاحبان و مدیران سایت های کوچک و بزرگ همواره به فکر سئو سایت خویش آن هم به صورت کاملا حرفه ای هستند.

بالا بردن سئو سایت یا در واقع بهبود رنک در گوگل روش های مختلفی دارد و همانطور که احتمالا می دانید گوگل برای این اتفاق 200 فاکتور دارد که باید تعداد زیادی از آن ها را رعایت کنید تا در صدر نتایج گوگل قرار گرفته و درآمد اینترنتی خود را 100 ها برابر کنید. نیوسئو و امیر قمصری سال هاست که سعی کرده اند در این عرصه شما دوستان عزیز را یاری کنند. این مقاله هم یکی از مهمترین مقالات آموزشی سئو در تمام دنیاست؛ پس با دقت و تمرکز به مطالعه آن بپردازید.

آموزش افزایش رتبه سایت در گوگل مهمترین قسمت سئو سایت می باشد و بیشترین سوالی که همیشه در این حوزه پرسیده می شود این سوال است: 

آیا واقعا امکان دارد که بتوان در عرض یک ماه به صفحه اول گوگل رسید؟ پاسخ امیر قمصری: گاهی اوقات بله (فقط باید حوصله کنید و تا پایان این مقاله در کنار ما باشید)

به عنوان یک قانون، هیچگاه نباید انتظار داشته باشید که در ماه های ابتدایی فعالیت، برند سایتی جدید را در 10 نتیجه اول گوگل ببینید (یا حتی بیشتر). اما گاهی اوقات امکان دسترسی به این رتبه در عرض 30 روز وجود دارد؛ اگر تمامی شرایط مهیا باشد. هیچ ضمانتی وجود ندارد که سایت شما برای زمان طولانی موقعیت خوبی داشته باشد. به همین علت فضا برای سایت های جدید که می خواهند بالاتر بیایند باز می شود. بنابراین صفحه اول گوگل تضمینی در این زمان کم بدون شرایط امکان پذیر نیست!

معیارهای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل چیست؟

اولین و مهمترین آن، نام دامنه ای است که دقیقا با کلمات کلیدی مد نظر شما برای بهبود رتبه منطبق باشد. این امر یکی از دلایل این است که دامنه‌ های با انطباق کامل نام، از قیمت بالایی در سایت های فروش دامنه برخوردارند.

پیشنهاد بنده این است که بهتر است بجای دامنه های .info و .biz دامنه های .com ، .net و .org انتخاب شوند، چراکه موتورهای جستجو نسبت به دامنه های مشابه و جایگزین دید خوبی ندارند. جدا از این شرایط عجیب و غریب، Bing مشکلی با انواع دامنه ها ندارد و حتی دامنه های .cc ، .ws و .tv را نیز بخوبی ایندکس می کند؛ لذا حجم بیشتری از کلمات کلیدی شامل ترافیک آمده از این موتور می شود.

البته موتور جستجوی بینگ که مربوط به شرکت مایکروسافت است در ایران طرفدار زیادی ندارد، پس نیاز نیست روی آن سرمایه گذاری کنید.

نکته جالب دیگری که در مورد نام دامنه کاملا منطبق وجود دارد این است که گوگل ممکن است فرض کند کاربرانی که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند واقعا دنبال سایت شما می گردند؛ لذا به سایت شما اولویت بیشتری نسبت به عمر، لینک، سئو و … می دهد. از سوی فعالان سئو، سایت شما برای یک جستجوی راهبردی و مشخص سئو می شود و در خارج از آن بسیاری از فاکتورهای سئو لازم است. اگر تاکنون متعجب بوده اید که چرا سایت هایی با محتوای کم در نتایج جستجو بخوبی ظاهر می شوند، پاسخ جستجوی راهبردی است.

آیا امکان بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل با شرایط گفته شده است؟

تولید محتوا و انتشار آن به اندازه حفظ نام دامنه به پیشرفت سایت کمک می کند. سایتی کوچک که فقط صفحه اول، درباره ما و صفحه قوانین و شرایط دارد، شروع خوبی خواهد بود و آزمایشها نشان می دهد که این گونه سایت ها کمترین نیازها را برای آزمایش شدن دارند. اخیراً، بنده دامنه ای را در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه خریداری نموده ام و با استفاده از این تکنیک در عرض 45 روز به رنک خوبی رسیدم. یکی از بزرگترین اشتباهات مشتریان سئو (آنهایی که سایتی را طراحی کرده اند) این است که قبل از اینکه تولید محتوای سایت را انجام بدهند و حفره های آن را پر کنند آن را بالا آورده اند.

گوگل می آید و دامنه ای جدید را می بیند. خب بالطبع شروع به جستجوی محتوای سایت می کند و بهترین حالت این است که با زمان آغاز بکار سایتتان شروع کند تا در آینده نسبت به گرفتن ترافیک جستجو امیدوار باشید.

به همین دلیل است که بارها گفته ام قبل از اینکه در سایت خود محصول یا محتوا قرار دهید آن را از دید گوگل مخفی نگاه دارید.

مخفی کردن سایت برای گوگل را باید به صورت دقیق انجام بدهید و اینکه حتما جلوگیری از ایندکس شدن سایت را انجام دهید تا صفحات بیهوده در نتایج گوگل از سایت شما وجود نداشته باشد.

در طول چند سال گذشته، مشخص شده که نیازی به ثبت سایت در گوگل نیست یا حتی لینک به سایت خود بدهید، تا بتوانید آن را مجاب به جستجو، ذخیره سازی و ایندکس کردن سایتتان کنید.

بک لینک گرفتن ایده خوبی است و شاید ثبت کردن سایت باعث تلنگر زدن به جستجوگر باشد که یعنی شما هم هستید. خصوصا اگر برای مدتی دامنه ای بدون محتوا یا صفر دارید. اگر دامنه تان را از کسی خریده اید و برای مدتی غیرفعال بوده است، ثبت سایت در گوگل وبمستر شدیدا توصیه می گردد. چراکه امکان دارد گوگل فکر کند سایت دسته ای از تبلیغات را ذخیره کرده است. همچنین ممکن است ابزار وبمستر نشان دهد که سایت ایندکس نمی شود و در این لحظه شما می توانید خود را مجددا آماده ورود کنید.

Niche site و عناوین خاص بهترین کاندیداها برای رشد یکباره رنک هستند، خصوصا لحاظ کردن استفاده از نام دامنه دقیق و کامل. اگر می توانید نام هایی را پیدا کنید که حجم خوبی دارند یا نرخ همگرایی موضوعی خوبی دارند، حتی می توانید گروهی از سایت های با عناوین خاص را برای فروش الکترونیک ایجاد کنید. با صبر و تلاش می توانید مزرعه ای از سایت های متنوع و دارای رنک خوب برای کلمات کلیدی شاخص ایجاد کنید.

آیا انتظار افزایش رتبه سئو سایت در گوگل را داشته باشیم؟

تحت شرایط عادی، شما نباید انتظار داشته باشید که سایتتان در ماه اول فعالیت به رده بالای گوگل برسد اما شدنی است و ممکن است بتوانید دسته ای از شرایط دلخواهتان را نیز اعمال کنید. فرض کنید که می توانید نام دامنه کاملا منطبقی را بدست آورده، تولید محتوا کرده و شروع به دریافت لینک های مفید کنید. همیشه بدست آوردن رتبه بالا سایت در گوگل در یک ماه، ماندن شما در آن را تضمین نمی کند. ما مواردی داشته ایم که به رتبه یک گوگل رسیده اند و سپس برای شش ماه به رتبه 30 سقوط کرده و مجددا به صفحه اول موتور جستجو رسیده اند.

در دراز مدت همچنان ظرفیت زیادی وجود دارد که بتوان سایت هایی با موضوعات متمرکز داشت. اما هنوز هم بسیار هیجان انگیز است که ببینید سایت جدیدتان در رتبه بندی گوگل به رنک خوبی رسیده است.

افزایش بازدید,افزایش رتبه در گوگل,افزایش رتبه سایت

پس هیچ گاه برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل دست به کارهای عجیب و غریب نزنید. چرا که دچار جریمه های گوگل می شوید و نمی توانید به راحتی دیدگاه گوگل را به سایت خودتان تغییر دهید. همیشه این جمله را در ذهن خود هنگام بهینه سازی سایت داشته باشید.

و حالا بریم سر اصل مطلب. حاضرید؟

24 نکته و مشاوره تخصصی برای افزایش ترافیک سایت شما

1- بهبود تجربه کاربری

برایان دین در مورد اهمیت سیگنال های تجربه کاربر در رتبه بندی موتورهای جستجو تحقیق می کند. قبلا هم از گوگل شنیده ایم که مفاد الگوریتم RankBrain سومین عامل مهم رتبه بندی آن هاست و این روند قطعا در سال های آینده مهم تر هم خواهد شد.

اگر در مورد رنک برین هنوز گیج هستید، نگران نباشید، شما تنها نیستید! به نظر می رسد چیزی شبیه به داستان های علمی تخیلی است. در واقع این سیستم یادگیری ماشینی است که به گوگل کمک می کند تصمیم بگیرد که چه صفحاتی را باید در نتایج جستجو در رتبه های برتر قرار دهد، بنابراین این مبحث کمی تخصصی و سنگین است.

به بیان ساده تر RankBrain نحوه تعامل کاربر با نتایج جستجو را مشاهده می کند و نتایج را براساس آن رتبه بندی می کند. اگر کاربران روی یک نتیجه کلیک کرده و بلافاصله از سایت خارج شوند، سایت شروع به از دست دادن رتبه خود می کند. اما اگر کاربران روی یک نتیجه کلیک کنند و وقت زیادی را در سایت بگذرانند، سایت پله به پله در نتایج جستجو بالا می رود و یا در همان رتبه های بالا می ماند.

بهتر است ابتدا بر روی عبارات کلیدی متوسط (نه طولانی) کار کنید تا افزایش رتبه گوگل داشته باشید. زمانی که شما بر روی این نوع کلمات کلیدی کار می کنید، RankBrain به طور خودکار شما را برای آن اصطلاح رتبه بندی می کند.

بنابراین 3 نکته در این بحث از اهمیت زیادی برخوردار هستند:

 1. بهینه سازی سایت برای عبارات کلیدی متوسط (برای ایرانی ها منظور 3 کلمه ای است)
 2. مدت زمان ماندگاری یک بازدیدکننده در سایت شما (بیش از 3 دقیقه خوب است)
 3. CTR یا درصد جستجوگرانی که بر روی نتیجه جستجو شما کلیک می کنند

این مقاله ادامه دارد …

85 نظر در مورد مقاله “ آموزش افزایش رتبه گوگل طی یک ماه ” ثبت شده است
 1. محمد حسن

  مطلب جالبی بود … استفاده کردیم


  • امیر قمصری

   خوشحالم که استفاده کردید دوست عزیزم


 2. معین فتحی نیا

  سلام
  ممنون.مطلب جالب بود.
  به کارتون ادامه بدید.وبسایت بسیار خوبی دارید.


 3. osam

  عالی بود،ممنون بابت مطلب مفیدتون


 4. Mj

  مطالب شما بی نظیر هست
  یه سوال شخصی داشتم
  وقتی شروع به کاره سایت (موزیک) کردم جدی نبود و یه دامنه ای که زیاد جالب نبود انتخاب کردم اما حالا میخوام دامنه مناسبی انتخاب کنم که
  3zarmusic.com هست میخواستم نظرتون رو بدونم دامنه مناسبیه ؟
  بعدها که موفق انشاالله موفق شدم میخوام دامنه 3zarmovie و 3zartext رو هم برای سایت فیلم و متن آهنگ ثبت و شروع به فعالیت کنم
  به نظر شما مناسبه ؟
  ممنون


  • امیر قمصری

   با سلام
   با توجه به اینکه زمینه فعالیت سایت شما موزیک است و در دامنه خود هم از موزیک استفاده کرده اید به نظر دامنه خوبی برای سئوست


 5. Mj

  خیلی ممنون
  ولی من گفتم نظر شخصیتون رو هم میخواستم شما خودتون از دامنه 3zarmusic سزار موزیک خوشتون میاد ؟
  چون وقتی میبینم یه سئوکار حرفه ای از دامنم خوشش بیاد خیلی امیدوار میشم و وقتی ببینم که خوشش نیاد میرم دنبال یه دامنه دیگه


  • امیر قمصری

   بنده بر اساس سئو عرض کردم خوب است.اما اینکه می تواند یک برند خوب باشد یا نه یک نظر شخصی است


 6. Mj

  منم دقیقا نظر شخصیتون رو میخوام
  البته اگر مایل باشید


 7. یاسین

  سلام یه سوال داشتم؟
  اگه همه قوانین و درست رعایت کنیم بنظرتون میشه ادرس یه وبلاگ رو در صفحه اول گوگل بیاوریم یغنی ریک بالایی بدست اوریم یا حتما باید سایت و دوماین مستقل باشد؟


  • امیر قمصری

   با سلام.
   یک وبلاگ هم می تواند برتر باشد


 8. ساجد

  نظر من اینه که فکر کنم به این راحتی الان بشه در یک ماه بشه سایتی رو اورد بالا.


 9. آسیا تهران

  سلام
  به نظر من حداقل 6 ماه لازم هستش.


 10. مرجان

  شاید بشه با تولید محتوای خالص و با بهترین کیفیت بشه سایتی رو در کمتر از 2 ماه اورد بالا.


 11. تیجانی

  سلام.
  کامل مطالعه کردم. ممنون.


 12. رامین

  سلام
  اگر نام وبسایت ما فارسی باشه و دامینش رو فینگلیش همین نام بنویسیم خوب نیست از نظر سئو؟


  • امیر قمصری

   با سلام.متاسفانه متوجه نشدم چی فرمودید !!


 13. الهام

  سلام
  ممنون بابت مطالب مفید که در اختیار ما گذاشتین
  به وب منم سر بزنید منتظر راهنمایی های شما هستم


 14. مهندس میرزایی

  ممنون
  عالی بود
  سایت بسیار زیبایی دارید
  از کسایی که تو کارشون جدی هستن خیلی خوشم میاد


 15. مهندس میرزایی

  بازم مثل همیشه عالی بود
  سایت بسیار زیبایی دارید


 16. محمد

  خیلی ممنون


 17. طراحی سایت

  ممنون عالی بود. استفاده کردیم


 18. هادی پور

  بسیار زیبا بود
  ممنون از مطالب خوبتان
  مشتری پرو پاقرص وبسایت زیبای شما آگهی90


 19. اسماعیل

  عالیییییییی بود ممنون


 20. سعیدی

  ممنون جالب بود


 21. محمد

  با سلام ضمن تشکر بابت مطلب مفید حدود سه هفته ای است یک سایت در حوزه ضمیر ناخوداگاه راه اندازی کرده ام اما با توجه به محتویات خوبی که دارم نمیدانم چطور میتوانم باز دید کنده بیشتری را به سایتم جذب کنم ممنون میشم اگر vاهنمایی بفرمایید اسم سایتم این است
  با تشکر


 22. امین

  سلام
  مطلب جالبی بود ممنون


 23. دانلود آهنگ

  سلام خیلی مفید بود ممنون


 24. علیرضا صبورروح

  من سایتم یه زمانی خودم کار میکردم خوب میمومد بالا ولی چند وقتی هست نمیتونم کاری کنم کمک میخواستم


 25. باربری تهران

  مطالب خوبی بود

  با تشکر باربری تهران


 26. khosravian

  سلام،ممنونم از مطلب خوبتون.ممکنه یکمی بیشتر در مورد روش های بالا امدن سایت در یک ماه توضیح بدید
  متشکرم.


 27. ali

  ممنون از مطالب خوبتان
  موفق باشید


 28. سایبان خودرو

  ممنون اطلاعات خیلی خوبی بود


 29. my virtual world

  برخی از سایت ها رو میشه در کمتر از 2 ماه بالا آورد ولی 30 روز خیلی جالبه!!
  متشکرم از وقتی که گذاشتید.


 30. MA

  سلام

  من فک می کردم سایت های جدید تا یه مدتی قرنطینه میشن . و حداقل باید 3 تا 4 ماهی از عمر دامنه بگذره


 31. محمدرضا

  سلام.
  یه سؤال دارم:
  واسه افزایش رتبه ی سایت تو الکسا از طریق جستجو، اگر تعداد زیادی از افراد مطالبی که در سایت وجود داره رو همراه با ذکر آدرس سایت، در گوگل جستجو کنن تاثیری داره؟
  مثلا به این صورت:
  «متن جستجو site:www.mysite.com»


  • امیر قمصری

   درود

   قطعاااا نه

   گوگل را چی فرض کرده اید ؟!!!
   الکسا را چی ؟!!!


 32. اس ام اس

  ممنون مطلب خوبی بود


 33. MelanieLip

  XRumer 12.0.19 is the BEST


 34. سایت تفریحی

  ممنون بسیار عالی و مفید بود


 35. شاداب

  به نظر من این مهم نیست که سایت حتما در همون ماه اول به رتبه های بالای گوگل برسه. مهمتر از اون اینکه مدام فعالیت مون رو ادامه بدیم و نکات بهینه سازی رو رعایت کنیم با این کار در نهایت سایت به رده های بالا میرسه


 36. سعادت

  به نظرم هیچکسی نباید انتظار بالا اومدن سایت تو همون ماه اول رو داشته باشه حداقل 6 ماه اول رو نباید به این موضوع فکر کنه فقط باید فعالیت مداوم داشته باشه و بهینه سازی رو انجام بده و تولید محتوا کنه بهرحال هیچ زحمتی بدون جواب نمی مونه و در نهایت سایت بالا میاد. اما تازه به نظر اون موقع کار اصلی شروع میشه چون باید جایگاهی رو که بدست آورده بتونه حفظ و ارتقاع بده


 37. فاطمه

  سلام وقتتون بخیر
  صفحه اصلی سایت من متن داره ولی اول عکسه و برای خواندن متن بیشتر بخوانید زده شده،این مناسبه یا باید متن بصورت کامل دیده بشه؟؟؟


  • امیر قمصری

   درود

   لطفا روی صفحه اول سایت خود خیلی کار کنید


 38. حسن

  سلام – این مطلب خیلی ارزشمندی بود من لذت بردم و اینکه سایتتون هم عالیه خدا قوت …


 39. محسن

  سلام
  آیا استفاده از نام فینگلیش در اسم دامین درست میباشد؟
  مثلا ghaza.ir برای یک رستوران
  یا ghazakhori.com
  ایا استفاده از این اسم ها درست میباشد؟ مشکلی از بابت سئو دارد؟


  • امیر قمصری

   درود بر شما
   خیر
   مشکلی ندارد اما یک پوئن مثبت را از دست می دهید


 40. مهران

  مطلب بسیار عالی و مفیدی بود.لطفا در این زمینه و اینکه چگونه میتوان از سایت های باDAبالا لینک گرفت هم مطلب بگدارید.
  یک سوال دیگه هم اینکه ایا اکر دامنه ما.ir باشد و ایا ددز نطر گوگل داشتن لینک از دامنه های .ir وزن بیشتری نسبت به .com خواهتد داشت؟
  ممنون از راهنمایی شما.


 41. محمد

  با سلام و تشکر از مطالب جذابتون
  میشه خواهش کنم به سایت زیر یر بزنین و از لحاظ فنی و ساختاری بررسیش کنین؟
  abzar724.com
  متشکرم


  • ناظر سایت

   با سلام
   لطفا درخواست خود را از طریق صفحه تحلیل سئو سایت دنبال کنید
   متشکرم


 42. کیوان حسینی

  سلام خسته نباشید
  واقعا اطلاعاتتون واسم مهم بود خیلی ممنون من یک درخواست دارم
  میتونید یه سری به این سایت بزنید و اشکالات سایت رو بهم بگید خیلی ممنون میشم


 43. مجید

  خیلی خوب بود


 44. نیوزکالا

  با سلام و عرض ادب
  مطلب جون دار و خوبی بود سپاس فراوان.
  یک سوال مدتی ذهنم را آماس میدهد و اون منبع مطلب هاییس ک ب رسم اخلاق و ب رسم گوگل باید ذکر بشه اگر این منبع بدون لینک باشه مشکلی متوجه ماس . یعنی تنها ب نام منبع اکتفا کنیم.؟؟؟
  پیشاپیش از جواب از سر لطفتون ممنون.


  • ناظر سایت

   با سلام
   منبع بدون لینک همان ادامه محتوای پست است و مبنع مقاله برای گوگل محسوب نمیشود.


 45. mona t

  نظرتون درباره این سایت چیه؟
  آیا راهکاری برای بهبود رنک یا سئوی بهتر دارید؟
  daneshop.ir


 46. hosein

  مطلب خوبی بود


 47. علی

  عالی بود


 48. زهرا یونسی

  با تشکر از مطالب خوب سایت تون


 49. احمد کاظمی

  استاد دیدگاه درست در مورد راه اندازی سایت چیست ؟
  یک جا گفتید یکهو یک سایت با کلی مطلب بالا نیاریم باعث میشه تو قرنطینه گوگل بریم . یک جا هم گفتید سایت را تکمیل نکرده اید بالا نیارید لطفا عملی تر توضیح بدهید !
  اگر من یک سایت دارم صفحه نخست و تماس با ما ، درباره ما با 10 تا مطلب سئو شده بالا بیاریم و هفته ای سه مرتبه مطلب در آن بگذارم اشکالی دارد ؟
  بعد دکمه مخفی نشدن از موتورهای جستجوگر را بزنیم ؟


  • محمد نصیری

   سلام و درود بر شما
   منظور از اینکه سایت تکمیل نشده و بالا نیارید منظور این است که شما برای کسب بهترین نتیجه در گوگل در مدت کوتاه باید از ایندکس شده صفحات بیهوده در گوگل جلوگیری کنید و اینکه سایت را با صفحات تست در گوگل ایندکس نکنید و بعد تغییر دهید.
   امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.


 50. یونس

  سلام همکار محترم جناب قمصری
  من دو سالی میشه که به سئو علاقه پیدا کردم و دارم کار میکنم و ادامه میدم ولی متاسفانه بی نتیجه میمونم.
  چند باری از ناچاری از سئو کلاه سیاه استفاده کردم در صورتی که آگاه بودم اما الان 2ماهی هست روی پروژه ای کار میکنم تا صفحه 3هم امده ولی بالا تر نمیره
  ممنون میشم از تجربه هاتون در اختیار ما سئو کاران جوان بزارین
  با سپاس فراوان اصغرزاده هستم از شرکت سنادیتا


  • امیر قمصری

   درود بر شما

   خوشحال میشم بتونم به شما عزیزان کمک کنم. پیشنهاد بنده استفاده از اپلیکیشن نیوسئو است. هم کاملا به روز است و هم به صورت حرفه ای محتوا سازی می کنیم


 51. روح اله

  سلام
  ممنون.مطلب جالب بود.
  وب سایت بسیار خوبی دارید.


 52. مقدم

  سلام پیشنهاد شما برای نام دامنه معادل انگلیسی نام برند است یا فینگلیش نام برند ؟


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   قطعا نام های انگلیسی مفهوم را به راحتی به گوگل انتقال می دهند.


 53. واله

  سلام یک قسمت از مقاله نوشته اید (اما گاهی اوقات امکان دسترسی به این رتبه در عرض 30 روز وجود دارد اگر تمامی شرایط مهیا باشد.) میشه بفرمایید چندتا از این شرایط رو که تاثیر خیلی خیلی بیشتری داره و به این روند سرعت میده.
  ممنونم


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   بله مقاله رو دقیقتر مطالعه کنید متوجه این نکات میشید. اولین نکته این که حتما در حین طراحی سایت و قبل از اینکه سایتتون بالا بیا برنامه ریزی برای محتوا رو انجام بدید و استراتژی محتوا رو برای سئو سایت در 60 روز آیندتون رو حداقل در نظر داشته باشید.


 54. m-r

  درود آیا بهتر نیست اسم دامنه ما مطابق اسم برندمون باشه؟ آخه شما فرموده اید در جایی از این مقاله که:(اولین و مهمترین آن، نام دامنه ای است که دقیقا با کلمات کلیدی مدنظر شما برای بهبود رتبه منطبق باشد.) و ما ممکن است چندین کلمه ی کلیدی داشته باشیم . در این صورت بهترین کار چیست؟


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   خب بله بهتر که برندتون شامل کلمه کلیدی مهم و کاربری حوزه خودتون باش مثل نیوسئو که کلمه سئو مهم ترین عبارت برند ما هست.


 55. ریحان

  سلام من این مورد مقاله : ( یکی از بزرگترین اشتباهات مشتریان سئو (آنهایی که سایتی را طراحی کرده اند) این است که قبل از اینکه تولید محتوای سایت را انجام بدهند و حفره های آن را پر کنند آن را بالا آورده اند.) را اجرا کردم واقعا موثر بود ممنونم از مقاله خوبتون


  • محمد نصیری

   درود بر شما موفق باشید


 56. m-v

  سلام میشه آموزش ایندکس نشدن توسط گوگل رو بزارید.
  ممنونم


  • محمد نصیری

   سلام وقت بخیر
   بله لینک ایندکس نشدن در محتوا قرار داده شده است.


 57. سیامک

  سلام ممنون از راهنمایی


 58. M.Zocker

  سلام
  اول ممنون بابت مطالب مفید و با ارزشتون

  دوم سوال داشتم که:
  من سایتی رو حدود یکی دو ماهی بالا اوردم ولی به دلیل بی تجربگی به گوگل اجازه ایندکس کردن محتوای سایتم رو دادم درحالی که سایتم تا به اموز هنوز به چهارچوب درستی نرسیده و این طور که من بعد فهمیدا باید اول سایتم رو به یک حد نسابی (به یک حالت استاندارتی) میرسوندم و بعد اجازه ایندکس شدن رو میدادم

  حالا سوالم اینه که بهتره بزارم زمان هاست تموم بشه (که تا اونجایی که من خبر دارم باعث میشه گوگل فکر کنه سایتی دیگه با این دامنه وجود نداره و اطلاعات سایت رو از دیتابیس پاک میکنه) یا نه دیگه با همین منوال پیش برم (و به حساب دیگه خرم از پل گذشته و دیگه فایده ای نداره) یا نه اصلا خودتون راه حل بهتری بلدید

  این نکته رو هم بگم که چون سایتم خارجی هستش و کلی هزینه براش دادم نمی تونم نام دامنه رو تغییر بدم

  خیلی ممنون میشم اگر بتونید پاسخ بدید


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   افزایش رتبه سئو سایت به 200 فاکتور گوگل بستگی دارد. شما با توجه به توضیحاتی که دادید ابتدا باید برای سایت خود یک MVP (کوچکترین محصول قابل ارائه) تعیین کنید. هرچه سریعتر سایت خود را به یک ساختار مناسب برسانید.
   اولین کاری که باید انجام بدهید تنها صفحاتی که نیاز دارید را در سایت داشته باشید و مابقی صفحات را حذف کرده و با استفاده از ابزار Remove Urls گوگل از نتایج گوگل نیز حذف کنید.
   محتواهای تکراری را اصلاح کنید و عمل بروزرسانی محتوا را برای آن صفحات انجام دهید.(دقت تمامی مراحل را باید با صبر و حوصله انجام دهید و به صورت یکباره تمامی بروزرسانی ها نباید انجام شود.)


 59. M.Zocker

  ببخشید که دوباره پیام میدم

  یعنی شما با این مخالف هستید که الان سایت رو از دسترس خارج کنم؟ ( اگر نه = اجازه بدم زمان هاستم تموم بشه یا سایت باشه ولی از ایندکس شدن جلوگیری کنم)
  شما میگید الان اگر ساختار سایت رو درست کنم و محتوا اضافه کنم میتونم اون اشتباه رو جبران کنم و با سئوی درست جایگاه خوبی در نتایج کسب کنم؟


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   بله باید ساختار سایتتون اصلاح کنید و از دسترس خارج کردن سایت به معنای پاک کردن صورت مسئله است.


 60. M.b

  ممنون از مطالب مفیدتون.
  برای تهیه ریپورتاژ آگهی خوب و باکیفیت مقاله ای ندارید توی ساییتتون؟


 61. تجهیزات شهربازی

  سلام
  اول ممنون بابت مطالب مفید و با ارزشتون

  دوم سوال داشتم که:
  من سایتی رو حدود یکی دو ماهی بالا اوردم ولی به دلیل بی تجربگی به گوگل اجازه ایندکس کردن محتوای سایتم رو دادم درحالی که سایتم تا به اموز هنوز به چهارچوب درستی نرسیده و این طور که من بعد فهمیدا باید اول سایتم رو به یک حد نسابی (به یک حالت استاندارتی) میرسوندم و بعد اجازه ایندکس شدن رو میدادم

  حالا سوالم اینه که بهتره بزارم زمان هاست تموم بشه (که تا اونجایی که من خبر دارم باعث میشه گوگل فکر کنه سایتی دیگه با این دامنه وجود نداره و اطلاعات سایت رو از دیتابیس پاک میکنه) یا نه دیگه با همین منوال پیش برم (و به حساب دیگه خرم از پل گذشته و دیگه فایده ای نداره) یا نه اصلا خودتون راه حل بهتری بلدید

  این نکته رو هم بگم که چون سایتم خارجی هستش و کلی هزینه براش دادم نمی تونم نام دامنه رو تغییر بدم

  خیلی ممنون میشم اگر بتونید پاسخ بدید


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   اصلاح کنید و از پایه ویران نکنید دوست عزیز.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود