5 ایده ثروت ساز تولید محتوا

پخش ویدئو

در این ویدئو سعی کرده ایم بتوانیم ایده های جذابی به شما کاربران در راستای جذب مخاطب بیشتر، فروش بیشتر و درنهایت افزایش ثروت ارائه دهیم. با توجه به اینکه تمامی 5 ایده ثروت ساز تولید محتوا که در این ویدئو به شما معرفی می شوند بسیار کاربردی و دارای طیف گسترده ای می باشند. شما این امکان را دارید تا از این نوع تولید محتوا در وب سایت، اینستاگرام، تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید. مواردی را که در ادامه این مطلب مطالعه میفرمایید توضیحات مختصری از ویدئو می باشد. تمامی بخش ها بصورت کامل و جامع در ویدئو توضیح داده می شوند

  1. اولین ایده ای که به آن اشاره می کنیم تولید راهنمای استفاده از محصول می باشد. بی شک تمام مجموعه ها و کسب و کار ها محصول یا خدمت خاص خود را دارند. پس در نتیجه با تولید محتوای راهنمای استفاده از محصول، هم به کاربر خود نسبت به سهولت استفاده از محصول یا خدمتتان کمک کرده اید، هم محتوا جذاب خود را برای شبکه های اجتماعی و وب سایت آماده دارید.
  2. دومین ایده، آموزش تعمیر محصول است. شما محصولی دارید که تحت هر شرایطی امکان خراب شدن و یا از کار افتادن دارد، پس نوع دیگر تولید محتوا مفید برای شما، تولید آموزش تعمیر محصول با جزئیات کامل می باشد.
  3. سومین ایده، مربوط به دلایل کاربردی بودن محصول یا خدمات شما است. شما می توانید با تولید ویدئو، پادکست، عکس و… دلایل اینکه چرا کاربران باید محصول شما را انتخاب کنند و در صورت انتخاب، کدام نیاز آنها رفع می شود، توضیحاتی ارائه دهید و آن توضیحات را در قالب محتوای تولید شده در اختیار کاربرانتان قرار دهید.
  4. این ایده برای تولید محتوا که برای شما در نظر گرفته ایم این است که بخشی از اطلاعات خودتان که مربوط به محصول یا خدمتتان است را تحت عنوان هدیه به کاربران ارائه دهید.
  5. آخرین نکته در این آموزش ساخت محتوا با استفاده از راهنمای خرید محصول می باشد. به عنوان مثال شما می توانید تمام مراحل خرید از سایت و یا نحوه خرید حضوری را به کاربران توضیح دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود