آیا تشخیص لینک های مخرب کار ساده ای است؟

پخش ویدئو

آیا تا به حال چیزی در مورد سئو منفی شنیده اید؟

خیلی از شما به این موضوع دقت نمی کنید و قسمت سئو منفی و اقدام برای تشخیص لینک های مخرب سایت خود را کنار گذاشته اند. اما باید مراقب این جریان باشید. به این دلیل که گوگل ابزارهایی را برای پیگیری این جریان برای شما قرار داده است. اگر شما هم مراقب سایت خود باشید و لینک مخرب برای خود نسازید، افرادی هستند که برای شما و بهتر است بگویم بر علیه شما این اقدام به ایجاد لینک مخرب می کنند. این جریان برای سایت نیوسئو اتفاق افتاده و رقبای ما به جای اینکه در تلاش باشند که رتبه خود را افزایش دهند، در تلاش بودند که رتبه سایت رقیبی همچون ما را کاهش دهند.

چگونه لینک های مخرب را به گوگل معرفی کنیم؟

شما می توانید از ابزار disavow گوگل برای شناسایی این لینک ها استفاده کنید. من آموزش استفاده از این ابزار را درون اپلیکیشن نیوسئو برای شما قرار داده ام. شما توسط این ابزار لینک های مخرب را لیست کرده و به گوگل معرفی می کنید، به همین سادگی.

نکته بسیار مهم: کافی است فقط سه ماه این بک لینک های مخرب را شناسایی نکنید و به گوگل معرفی نکنید، تا یک سال درگیر آن خواهید بود.

چطور متوجه شویم که یک لینک برای ما مفید است یا مضر؟

این مورد را فقط کارشناسان خبره و توانا می توانند این نوع لینک هارا شناسایی کنند. البته که از دامین و محتوای برخی از سایت ها مشخص است که برای لینک سازی تخریب کننده طراحی شده اند و به گونه ای مزرعه لینک هستند.

بنابراین مراقب لینک هایی که باعث سئو منفی برای سایت شما می شود، باشید و در این زمینه فیلم آموزش سئو سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود