آیا حذف لینک های مخرب وب سایت، کار ساده ایست؟

پخش ویدئو

زمانی در حال ساخت بک لینک هستید، در این بین که بک لینک های خود را چک می کنید، با لینک های عجیب و غریبی روبرو می شوید که نباید به راحتی از کنار آن ها، بگذرید. ما در این فیلم آموزش سئو، می خواهیم راهکارهایی برای حذف لینک های مخرب برای شما ارائه دهیم.

برای حذف لینک های مخرب وب سایتت، باید از ابزار Disavow گوگل استفاده کنید که در کلیپ بعدی، نکات آن را برای شما بررسی می کنیم.

چرا و چگونه لینک های مخرب ایجاد می شوند؟

ما با توجه به شرایطی که داریم، ممکن است رقبای ما برخوردهای درستی با ما نداشته باشند و از سر جریانات مختلفی، سعی به ساختن لینک های مخرب برای شما داشته باشند. به طور مثال برای نیوسئو، هر هفته لینک های زیادی که جز لینک های مخرب هستند، ساخته شده که مشخص نیست که چه کسانی با چه اهدافی، این نوع لینک سازی را برای ما، ایجاد می کنند.

آیا می دانید لینک های مخرب چیست؟

لینک های مخرب یعنی:

 • لینک سازی در مزارع لینک
 • لینک های nofollow به تعداد زیاد
 • لینک هایی از سایت های لیست سیاه گوگل

اگر جلو این لینک های را نگیرید، قطعا گوگل شما را جریمه می کند.

چگونه متوجه شویم که یک لینک، لینک خراب است؟

کار ساده ای نیست. معمولا افراد باتجربه در این زمینه می تواند به سادگی، لینک های مخرب را از لینک های سالم، تشخیص دهند. بعد از اینکه لینک های مخرب را تشخیص دادیم، از ابزار Disavow استفاده می کنیم.

نکته: بهتر است که همیشه یک زمان مشخصی را برای بررسی سلامت لینک های خود، بگذارید تا دچار گرفتاری هایی که رقبایتان برای شما ایجاد می کنند، نشوید.

2 نظر در مورد مقاله “ آیا حذف لینک های مخرب وب سایت، کار ساده ایست؟ ” ثبت شده است
 1. حسین

  با سلام و احترام. یک سؤال از خدمتتون داشتم.
  آیا قرار دادن محتواهای تولید شده در سایت، در سایت‌هایی مثل ویرگول (با قرار دادن لینک به سایت خودمان) به سئو سایت کمک می‌کند و یا به دلیل کپی بودن مطلب باعث آسیب به سئو می‌شود؟
  متشکرم


  • ناظر سایت

   سلام دوست عزیز
   می تونه روی افزایش ورودی وب سایت شما کمک کنه و اثرگذاری مثبتی داره روی سئو سایت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود