نکات ضروری قبل از ساخت بک لینک

پخش ویدئو

نکات قبل از ساخت بک لینک شاید از خود پروسه لینک سازی اهمیت بیشتری داشته باشد. چراکه اگر به این مسائل توجهی نداشته باشید، نمی توانید بک لینک هایی بسازید که مثمر ثمر واقع شوند. این فیلم آموزش سئو را ببینید و اولین کاری که می کنید این باشد به نکات آن عمل کنید. مهم ترین مسئله ای که در این ویدئو بیان می شود، صفحات 404 است. وجود خطای 404 در یک وب سایت شدیدا برای رشد سئو و بهینه سازی مضر بوده و حتی در برخی مواقع باعث از بین رفتن تمام تلاش های شما می شود.

خطای 404 یک کد وضعیت استاندارد HTTP می باشد. پیام این خطا از طرف سرور وبسایت آنلاین به مرورگر وبسایت (معمولا کاربر) ارسال می شود که درخواست HTTP را ارسال کرده است. سپس مرورگر این کد خطا را نمایش می دهد.

عامل اصلی شکل گیری پیام خطای 404، زمانی است که محتوای وبسایت حذف شده و یا به URL دیگری منتقل شده است. همچنین دلایل دیگری نیز وجود دارد که باعث شکل گیری خطای 404 می شود. این موارد شامل گزینه های زیر است:

  • URL و یا محتوای آن (مانند فایل ها یا تصاویر) پاک شده و یا منتقل شده اند (بدون این که لینک های داخلی بر اساس انتقالات، تنظیم شده باشند).
  • URL به صورت اشتباه نوشتاری (در طول فرآیند تولید و یا طراحی مجدد)، اشتباه لینک و یا اشتباه تایپی در مرورگر نوشته شده باشد.
  • سرور مسئول وبسایت فعال نباشد و یا اتصالات با مشکل رو به رو باشد.
  • نام دامنه درخواست شده، قابل تبدیل به IP توسط سیستم نام دامنه (DNS) نباشد.
  • نام دامنه وارد شده وجود نداشته باشد.

نکات قبل از ساخت بک لینک محدود به این یک مورد نمی شود و مسائل بسیار زیادی وجود دارند که شما باید همه آن ها را مدنظر داشته باشید تا مشکلی در پروسه لینک سازی ایجاد نشود. البته برخی از این مشکلات را می توان در حین پروسه لینک سازی هم مرتفع نمود ولی تجربه نشان داده است که ایجاد یک ساختار کاملا بهینه، بستر بهتری برای رشد سئو سایت شما را ایجاد خواهد کرد.

1 نظر در مورد مقاله “ نکات ضروری قبل از ساخت بک لینک ” ثبت شده است
  1. اسید سیتریک

    هم سایتتون عالیه هم اموزشاتون مفید و بسیار کاربردی
    ممنون همواره موفق باشید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود