چگونه کلمات کلیدی انتخاب کنیم؟

پخش ویدئو

در این آموزش می خواهیم یاد بگیریم که چگونه کلمات کلیدی انتخاب کنیم و از چه کلمات کلیدی شروع کنیم.

طبیعتا از عبارت کلیدی باید شروع کنید که رقبا کمتری داشته باشید و زحمت کمتری نیاز باشد تا در نتایج گوگل بالا بیایید. اما چرا؟

اگر قرار باشد شما از کلمات کلیدی دو کلمه ای استفاده کنید، رقبای بسیار بیشتری خواهید داشت که بسیار قوی هستند. اما اگر از یک کلمه کلیدی long tail استفاده کنید که طولانی است و 7 یا 8 کلمه است، راحت تر رنک می گیرید و بالاخره یک سری ورودی می گیرید.

برای اینکه بدانیم چگونه کلمات کلیدی انتخاب کنیم باید به جستجو افراد در اینترنت دقت کنید.

توجه داشته باشید که خیلی از افراد در فضای اینترنت دنبال دو کلمه نمی گردند و اینکه معمولا دو کلمه ای ها معنی و مفهوم درستی ندارد. به عنوان مثال دانلود فیلم. اما خب دانلود کدام فیلم. خود شما تا به حال چند بار این کار را جستجو کرده اید مگر این که اشتباهی این دو کلمه ای را جستجو کرده باشید.

امروزه مشخص شده است که جستجوهای مردم بسیار هدفمند است و دقیقا آنچه که نیاز دارد را جستجو می کند. به عنوان مثال دانلود فیلم فلان با لینک مستقیم شاید حتی نام بازیگر و سال ساخت فیلم را هم در ادامه متن جستجو بنویسد!

پس بهتر است از این طریق ورودی بگیرید. البته که اگر فرض کنید دانلود فیلم آتش بس را کلمه کلیدی در نظر بگیرید و فرض کنید ده فیلم آتش وجود دارد و وب سایت شما همه فیلم های آتش بس را نشان دهد، خیلی عالی است. اما رقبای بیشتری داری و با سایت های خیلی خیلی قوی باید رقابت کنید و وقتی تعداد رقبا بیشتر است و رنک بالاتری دارند، بهتر است شما روی عبارات کلیدی کار کنید که آتوریتی پایین تری دارد و کلیک خوبی دارند. زمانیکه تعداد کلیک کمی جذب کنید، کم کم آتوریتی سایت بهتر می شود و گوگل به سایت شما اعتماد می کند. درسته که 5 یا 10 کلیک در روز دارد، اما هر شخصی که وارد وب سایت می شود، در سایت می ماند و صفحات دیگر وب سایت را نیز چک میکند.

لطفا دقت کنید. قرار نیست از سخت ترین عبارات کلیدی شروع کنید. اتفاقا بر عکس، باید از ساده ترین عبارات کلیدی به صورت long tail شروع کنید و کم کم آن ها را کوتاه کنید. برای بالا اوردن سایت باید بدانیم چگونه کلمات کلیدی انتخاب کنیم

نکته ای ک وجود دارد این است که حتی عنوانی که 7 یا 8 کلمه است و در اول صفحه قرار دارد، می توانید کم کم کلمات را کم کنید و می بینید که صفحه لینک 3 یا 4 می شود و کم کم دوباره به لینک یک می رسد و همان کلمه کلیدی دانلود فیلم آتش بس با بازی امین حیایی با لینک مستقیم را کم کم کوتاه می کنید و نام بازیگر و لینک مستقیم و حروف اضافه را بر می دارید و در نهایت دانلود فیلم آتش بس که جستجو شود، سایت شما بالا می آید. پس حال که متوجه شدیم چگونه کلمات کلیدی انتخاب کنیم دیگر نگران نباشید و منتظر فیلم آموزش سئو بعدی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود