لحن محتوا و اهمیت آن در وب سایت های مختلف

پخش ویدئو

لحن محتوا یکی از مسائل بسیار مهم در تولید محتواهای آنلاین است. هر کسب و کاری، محتوای متفاوت و طبعا لحن نوشتاری انحصاری خود را دارد. به عنوان مثال در وب سایت نیوسئو، به دلیل اینکه حوزه کاری ما بیشتر ارائه نکات آموزشی در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت است، بهتر است که لحن محتوای رسمی را انتخاب کنیم.

در وب سایت های سرگرمی اما به این صورت نیست و شما شاهد هستید که لحن محتوا در این گونه وب سایت ها بسیار صمیمی و حتی شبیه به گفتگوهایی است که در پیام رسان ها انجام می شود. در هر حال این فیلم آموزش سئو را از دست ندهید و اگر برایتان مفید بود، حتما آن را به اشتراک بگذارید. دقت داشته باشید که بسیاری از کاربران، بر اساس لحن و نوع نوشتار تصمیمات خود را می گیرند.

وقتشه اینو بخونیحالا وقتشه! اینو بخون: دستمزد تولید محتواپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

در بعضی مواقع نیاز است که شما صمیمی بنویسید تا مخاطب به شما اعتماد کند و در برخی موارد لازم است که از لحن محتوای رسمی استفاده کنید تا مخاطب به متخصص بودن شما پی ببرد. هرگونه سوال یا مشکلی در این زمینه داشتید، خوشحال می شویم آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود