یک ترفند ساده اما خارق العاده برای تولید محتوا

پخش ویدئو

در این قسمت از فیلم آموزش سئو قرار است یک ترفند تولید محتوا باکیفیت را آموزش دهم. همواره باید خود را جای کاربر بگذارید و از منظر کاربر به ماجرا نگاه کرده و سپس تولید محتوا کنید. چه از منظر گوگل و چه از منظر هر بیزینسی باید این نگاه را داشته باشید. باید خود را جای کاربر بگذارید.

برای دانستن ترفند تولید محتوا در ابتدای کار که وب سایت خود را طراحی کرده اید، در گوگل به دنبال سوالاتی در زمینه کاری خود و پاسخ آن را به محتوا تبدیل کنید. به طور مثال من زمانیکه وب سایت نیوسئو را راه اندازی کردم، یکی از کارهایی که انجام دادم این بود که در گوگل به دنبال نکات سئو گشتم.

وقتی نکات سئو را جستجو کردم، متوجه شدم که کاربران کلی سوال پرسیدند و پاسخ سوال ها را در قالب محتوا در وب سایت خود قرار دادم. نکته ای که وجود دارد ایناست که این سوالات هیچ وقت تمام نخواهد شد و سال های سال در حال بروز شدن است. در زمینه کاری شما نیز حتما سوالاتی وجود دارد که شما می توانید به آن ها پاسخ دهید.
شاید با خود تصور کنید که نمی توانید سوالات را به طور دقیق و کامل توضیح دهید. اما اشتباه می کنید قطعا پاسخ ها را می دانید و اگر نمی دانید حتما فراموش کرده اید که در کنار شما گوگل هست. در نتیجه قسمت هایی که اطلاعات کافی دارید را تایپ کرده و به محتوا تبدیل می کنید و قسمت هایی که نمی دانید را از گوگل می پرسید و جواب را ارزشمند تر و کامل تر می کنید و داخل محتوا خود قرار می دهید.
یک سوال. ما در حال حاضر در چه دورانی قرار داریم؟ در دوران کرونا بسیاری از مردم ایران و تمام دنیا به دنبال ابزار ها و دارو هایی برای درمان کرونا هستند و شما عنوان درمان کرونا در تهران و یا درمان کرونا در مشهد را بزنید. می بینید که بسیاری از مردم این عناوین را دنبال می کنند. اما امروز که این کلیپ را تولید کرده ام، حتی یک نفر این عنوان را در نظر نگرفته است و گوگل موارد مشابه را نمایش می دهد. حال فرض کنید شما با این عنوان تولید محتوا کنید. از فارس نیوز و تابناک و … بالاتر می روید و ورودی بسیاری خواهید داشت. پس حتما این ترفند تولید محتوا را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود