ضروری

دوره سوالات متداول کسب و کار اینترنتی

پخش ویدئو

سوالات متداول کسب و کار اینترنتی در بخش فیلم آموزش سئو برای شما آماده شده است شما با مرور سوالات دیگران در مورد کسب و کار می توانید بازاریابی اینترنتی را تا حدودی آموزش ببینید و با مشکلات و سوالات دیگران در مورد کسب و کار اینترنتی آشنا شوید.

در بخش پیش روی شما، امیر قمصری سعی خواهد کرد به مشهورترین سوالات متداول تمامی کاربران اعم از کارشناسان و علاقه مندان کسب و کار اینترنتی و یا مدیران سایت ها، به صورت کامل و جامع پاسخ دهد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید. این توضیحات در مورد اپلیکیشن نیوسئو است که به راحتی می توانید آن را از سایت نیوسئو دانلود کنید. “اپ نیوسئو رایگان است”

توضیحات متنی این کلیپ:

در این کلیپ در خدمت شما هستم با توضیحاتی درباره بخش پرسش و پاسخ یا سوالات متداول کسب و کار اینترنتی. در زمانی که شما دارید از اپلیکیشن نیوسئو استفاده می کنید، باید یک سری نکات را مد نظرتان داشته باشید. مثل این که در پاسخ به سوالات شما در قسمت سوالات متداول که البته ممکن است سوالات دوستان شما نیز باشد، صریح صحبت می کنم یا در واقع سریع پاسخ میدهم.

سوالات متداول کسب و کار اینترنتی مناسب چه کسانی است؟

دلیل انجام این کار این است که شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ سوال مدنظرتان برسید. پس به این نکته لطفا دقت کنید. اما سوالاتی که در این قسمت ثبت شده و بنده به آن ها پاسخ میدهم، پر تکرارترین سوال هایی هستند که یا شما پرسیدید یا دوستان شما، که شامل علاقه مندان سئو، کارشناسان سئو و مدیران وب سایت ها میشود. پس قسمت های مختلفی در بخش های مختلف سوالات متداول در بحث کل کسب و کار اینترنتی وجود دارد که شما می توانید از قسمت های مختلفش استفاده کنید.

قسمت هایی مثل آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی. اما! یک سری از نکاتی که داخل بخش پرسش و پاسخ به آنها اشاره شده و در واقع من پاسخ دادم، در پاسخ به سوالات شما، در هیچ قسمت دیگری از اپلیکیشن وجود ندارد. من تا همین حالا که این کلیپ فایل ها را ساختم و در این قسمت قرار دادم و بعید هم میدانم هیچ زمانی فرا برسد که فایل های این قسمت تمام بشود، بخش هایی را ساختم و در واقع به سوالاتی پاسخ دادم که واقعا نمی توانستم در یک بخش خاص از اپلیکیشن قرار دهم. به همین سبب پیشنهاد می کنم از قسمت سوالات متداول حتما استفاده کنید و البته از هر قسمت دیگه ای هم به تناسب نیاز، به فراخور برنامه ریزی که دارید، برای آموزش سئو سایت استفاده نمایید.

اگر شما همه دوره ها را خریداری کنید طبیعتا به سود شما خواهد بود. به جهت این که می توانید تمام موارد مرتبط با آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی و مواردی که در اپلیکیشن قرار میگیرد را در واقع یاد بگیرید. اما اگر شما بخش های مختلفی را خریداری کنید ولی استفاده نکنید، هیچ سودآوری برای شما نخواهد داشت. شما اگر کارشناس سئو هستید و یا اگر می خواهید تبدیل به کارشناس سئو بشوید و یا اگر مدیر یک وب سایت هستید، طبیعتا نیاز دارید تمام قسمت ها را خریداری کنید.

اما اگر فردی هستید که در یک تیم یا شرکت فعالیت می کند، فقط در یک بخش خاص، مثلا فقط در زمینه تولید و سئو محتوا، همین قسمت را شما خوب یاد بگیرید و بعدا اگر نیاز شد بخش های دیگر را خریداری کنید. لطفا در زمانی که به سوالات شما پاسخ میدهم که بعضی از سوالات شاید پاسخش 10 دقیقه طول بکشد حتما یک کاغذ و خودکار به همراه داشته باشید تا نکاتی را که درموردش صحبت میکنم یادداشت کنید و حتما از آنها ها استفاده نمایید.

چرا پرسش و پاسخ سوالات کسب و کار اینترنتی مفید است؟

چرا؟؟؟ چون بهترین نوع آموزش در تمام دنیا، آموزشی است که از طریق پرسش و پاسخ اتفاق می افتد. بیش ترین افرادی که دانش سئو را از طریق امیر قمصری آموختند و استفاده کردند، افرادی هستند که در کارگاه های آموزشی شرکت کردند. افرادی هم که بصورت خصوصی آموزش دیدند بسیار از این مساله استفاده کردند. اما بستگی داشته است به سوالاتی که آن یک نفر پرسیده است. اگر یک نفر بیاد با یک لیست زیادی مثلا 50 تا 100 تا سوال خوب خیلی به نفعش است. اما افرادی که از قسمت سوالات متداول اپلیکیشن نیوسئو استفاده می کنند، در واقع میتوان گفت عموما برایشان بعید است که مشکلی برایشان پیش بیاد. چون احتمالا آن مشکل یک بار برای یک فرد دیگری پیش آمده و من راه حل آن را در قسمت پرسش و پاسخ سوالات متداول گفته ام.

 

البته نکاتی که در این قسمت وجود دارد، همانطور که خدمتتان گفتم، فقط من باب بخش آموزش سئو و یا بازاریابی اینترنتی نیست. قسمت های مختلف دیگری هم راه اندازی می شود که پاسخ به سوالات در همه ی بخش ها، در قسمت سوالات متداول خدمت شما دوستان عزیز ارائه خواهد شد.

در خدمت شما دوستان عزیز هستم، امیدوارم از این قسمت به نحو احسنت استفاده کنید.

 

مهم ترین سوالات شروع کسب و کار اینترنتی

  • کسب و کار اینترنتی را چگونه شروع کنیم؟

  • آیا برای ساخت کسب و کار اینترنتی باید برنامه نویسی بلد باشیم؟

  • راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه امکان پذیر است؟

  • سرمایه مورد نیاز کسب و کار اینترنتی چقدر است؟

  • ایده کسب و کار اینترنتی را از کجا پیدا کنیم؟

  • انواع مدل های کسب و کار اینترنتی چیست؟

  • ساخت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل امکان پذیر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود