آینده سئو

پخش ویدئو

آینده سئو برای ایرانیان و در تمام نقاط جهان به کجا می‌رود و آیا برای ما سودآور است یا خیر؟

اولین نکته که باید به آن اشاره کرد این است که اصلاً سئو چیست که قرار است راجب آن صحبت کنیم؟ در تعریفی ساده، سئو بالا آوردن سایت در نتایج گوگل و افزایش درآمدی حداقل 50 برابری وب سایت هاست.

نکته دوم: پس از نابودی کرونا، به نظر شما آیا مردم بیشتر دنبال سئو هستند یا مخاطبین آن کم می شوند؟

در دوران کرونا، مسئله ای که بسیار مهم بود و برای کسب و کارهای سنتی بیشتر اتفاق افتاد، روی آوردن به سمت کسب و کار اینترنتی بود که ما سال ها به مردم پیشنهاد می دادیم به این سمت حرکت کنند.

پس از کرونا با توجه به اینکه خیلی از کسب و کارها سایت دارند و نیاز به افزایش درآمد در آنها موج می زند، همه آنها به سمت سئو می روند.

آینده سئو: سئو پردرآمدترین روش کسب درآمد از طریق همه وب سایت ها در دنیا خواهد بود. مطمئن باشید که در 2 / 3 سال آینده بسیاری از مردم به سمت سئو روی می آورند و حسرت این را می خورد که چرا زودتر این کار را نکردند. زمان ورود به سئو بسیار مهم است که چه بخواهید یاد بگیرید و جزو نوابغ سئو در آن زمان باشید، چه بخواهید سایتتان را سئو کنید، اما اگر قصد سئو سایتتان را دارید، اگر امروز بکارید 2 سال دیگر بهترین محصول را برداشت می کنید. دقیقا زمانی که همه تازه به سمت سئو آمده اند، شما در نتیجه یک گوگل می درخشید.

آیا اینترنت ملی سئو و گوگل را از بین می برد؟ این سوال پاسخ مشخصی ندارد اما این را در نظر داشته باشید که در حال حاضر اینترنت ملی در ایران وجود دارد و در بسیاری از جاها از آن استفاده می کنند اما عمومی نشده و ربطی به بسته شدن گوگل ندارد.

اما این سوال هم از خود بپرسید که آیا ایران می تواند موتور جستجوگری بسازد که به اندازه گوگل قدرتمند باشد و بتواند جای گوگل را بگیرد؟

کسب درآمد دلاری در ایران از سئو امکان پذیر است؟ بله امکان پذیر است. ویدئو کامل آموزش آن در سایت بارگذاری شده است و شما عزیزان می توانید با کلیک برروی عبارت (کسب درآمد دلاری در ایران) به آن ویدئو به صورت مستقیم دسترسی داشته باشید.

این نکته را در نظر داشته باشید که یکی از بهترین روش های کسب درآمد دلاری و بین المللی سئو است. اما در آینده بهتر خواهد بود زیرا بسیاری از وب سایت های بزرگ در دنیا را برنامه نویسان هندی و ایرانی ساخته اند، دلیلش را می دانید؟ بله درسته، هزینه کمتر هم بخشی از آن موضوع است اما نکته اصلی این است که برنامه نویسان ایرانی نخبه و نابغه اند و همیشه بهترین نتایج را نسبت به برنامه نویسان دیگر کشور ها ارائه داده اند. این نکته برای سئو کاران ایرانی هم صدق می کند. سئو کاران ایرانی از بسیاری از سئو کاران اروپا بهتر و قوی تر اند، زیرا به کم راضی نیستند و همیشه تا انتهای یک موضوع را یاد می گیرند. پس برای سئو کاران ایرانی، درآمد دلاری مبحثی بسیار ساده و پیش پا افتاده خواهد بود.

آیا سئو ممکن است در آینده از بین برود؟ هر چیزی ممکن است اما احتمال از بین رفتن سئو 1 درصد است. این نکته را در نظر داشته باشید که هر کسب و کاری ریسک می خواهد. به نظر شما گوگل، گوگل مپ، گوگل ارث، جیمیل و صدها ابزار فوق العاده گوگل آنقدر ضعیف هستند که به این راحتی با مسائل کوچکی از بین بروند؟

توضیحاتی که مطالعه فرمودید به صورت خلاصه نویسی از ویدئو بالا بود، اما نکات بیشتری در این ویدئو گفته شد که پیشنهاد می کنیم تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود