ریسپانسیو بودن سایت خود را جدی بگیرید!

پخش ویدئو

آیا ریسپانسیو بودن سایت خود اطلاعی دارد؟ در ادامه به طور خلاصه نکاتی را در این رابطه برای شما توضیح می دهیم.

ریسپانسیو بودن سایت یعنی چه؟

به طور خلاصه، ریسپانسیو بودن یعنی سایت شما هم در لپ تاپ، هم در گوشی موبایل و هم در تبلت به صورت خیلی عالی و بدون نقص نمایش داده شود. اگر سایت شما هنوز ریسپانسیو نیست، اشتباه بسیار بزرگی کرده اید و مطمئن باشید تا همین لحظه یکسری از افزایش رتبه هایی که می خواستید بدست آورید را، از دست داده اید.

نکته بسیار مهم: در سال آینده اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد، با کاهش رتبه در نتایج گوگل، مواجه خواهید شد.

برای ریسپانسیو شدن سایت باید چه اقداماتی انجام دهیم؟

اگر سایتتان ریسپانسیو نیست، به طراح سایت یا قالبتان مراجعه کرده و از آن ها بخواهید که سایت شما را ریسپانسیو کند. اگر هم سایت شما وردپرس نیست، باید به برنامه نویس خود مراجعه کرده و از او بخواهید که اقدامات مربوط به آن را برای شما انجام دهد.

نکته بسیار مهم: برای هر وب سایتی، میزان ورودی از طریق موبایل متفاوت است. به عنوان مثال برای وب سایت نیوسئو میزان ورودی ما از نسخه دسکتاپ سایت بیشتر از نسخه موبایل است، چون اکثر وب مسترها با لپ تاپ کار می کنند و از این طریق به وب سایت ما مراجعه می کنند. اما برای سایت های گردشگری کاملا برعکس بوده و تقریبا 85 درصد از طریق موبایل ورودی می گیرند.

به طور کلی باید کاربران خود را نیز در نظر بگیرید اما در هر صورت باید سایت شما ریسپانسیو باشد. شما در کنار این موضوع موارد دیگر نظیر سرعت و amp را نیز باید در نظر بگیرید که در یک فیلم آموزش سئو این موضوع را به طور کامل برای شما توضیح خواهم داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود