تولید محتوا و سئو

پخش ویدئو

تولید محتوا و سئو نیاز به پیگیری، نظارت، برنامه ریزی و… به صورت روزانه دارد، به همین دلیل اگر فرآیند مربوط به آن ها را سخت بگیرید می توانند بسیار طاقت فرسا باشند. اما اگر یک چک لیست سئو ساده تهیه کنید و برنامه روزانه خود را طبق آن چک لیست پیش ببرید، کار شما بسیار ساده تر خواهد شد.

بعضی از افراد ممکن است تولید محتوا و سئو آن را برای خود بسیار سخت جلوه دهند و از انجام آن ها هراس داشته باشند، اما واقعیت این است که اگر کمی تلاش کنید و پیش بروید، خواهید دید که انجام آن به هیچ وجه آن طور که فکر می کردید دشوار نیست. “کار را شروع کنید توانایی انجام آن به دنبالش می آید

البته بدیهی است که تولید محتوا و سئو آن کار سختی باشد، زیرا جزء سه شغل اول پردرآمد عرصه دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود و هیچ شغل پر درآمدی آسان نیست. اما شما باید به این فکر کنید که در صورت موفقیت و رساندن وب سایت خود در نتایج برتر گوگل، چه درآمدی در انتظارتان است. به هنگام خواب، استراحت و مسافرت سایت شما درآمد خواهد داشت. این موارد می توانند انرژی و انگیزه لازم را برای انجام سئو و تولید محتوا به شما بدهند و انجام این امور را برای شما ساده کنند.

2 نظر در مورد مقاله “ تولید محتوا و سئو ” ثبت شده است
 1. علی

  سلام، صحبت های زیبا و دلچسبی بود
  من مدت 4ساله که وبسایت دارم؛ اولش صفر صفر بودم..یعنی هیچ دانشی نداشتم.
  باگذشت زمان تولید محتوا/سئو یادگرفتم و الان دارم تازه به نتیجه میرسم
  بنظرم سئو فقط به زمان نیاز داره، و باید درمقابل تمام سختی هاش ایستادگی کرد تا به این دانش دلچسب دست پیداکنیم


  • ناظر سایت

   سلام
   بله نکاتی که فرمودید کاملا درست هستند.
   امیدواریم موفق باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود