ضروری

آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی

آموزش ساخت ویدئو,آموزش ساخت ویدئو کلیپ,بازاریابی ویدئویی حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!)
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 18 امتیاز : 3.1]

از طریق ویدئو می توان مفهوم، موقعیت و احساسات را بهتر، عمیق تر و تاثیرگذارتر بیان کرد. به همین دلیل است که غول های صنایع مختلف به ویدئو کلیپ توجه ویژه ای دارند و سرمایه اصلی تبلیغات را برای بازاریابی ویدئویی در نظر می گیرند.

اما برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی اینترنتی باید نکاتی را در ساخت ویدئو تبلیغاتی رعایت کرد. من نمی توانم همینطور بدون برنامه بروم جلوی دوربین و انتظار موفقیت داشته باشم. برای هر فعالیتی که می خواهیم انجام دهیم باید برنامه داشته باشیم و شرایطی را فراهم کنیم. در این مقاله می خواهم به آموزش ساخت ویدیو تبلیغاتی بپردازم.

اصولا برای ساخت ویدیو تبلیغاتی چهار نکته بسیار مهم و کلیدی باید مورد توجه قرار بگیرد که شامل نوشتن سناریو، اصول ظاهری و محیطی، ویرایش و آپلود کردن و بهینه سازی است.

  • نوشتن سناریو:

قبل از اینکه شروع به ساخت یک ویدئو تبلیغاتی کنید، باید مشخص کنید که می خواهید در مورد چه چیزی صحبت کنید و چه هدفی را دنبال می کنید. امیر قمصری کاری که انجام می دهد این است که ابتدا موضوع را به صورت دقیق و مشخص تعیین می کند، بعد نکات کلیدی را مشخص می کند و هدفی را که انتظار دارد به آن برسد را می نویسد، سپس شروع به نوشتن سناریو می کند و در پایان قسمت هایی را که فکر می کند نیاز است احساسات نشان داده شود و یا عمیق تر بیان شود را مشخص می کند. نکته کلیدی در این مرحله این است که فقط تمرکز خود را بر روی موضوع قرار دهید و خود را درگیر نحوه فیلم برداری نکنید.

به صورت ساده و روشن هدف از نوشتن سناریو این است که دقیقا متوجه شوید که چه پیامی را می خواهید به مخاطب برسانید و آیا سناریویی که در ذهن دارید شما را به این سمت هدایت می کند و یا اینکه نیاز است به سناریوی دیگری فکر کنید. همچنین باید محدودیت زمانی را هم در نظر بگیرید(معمولا ویدئو کلیپ تبلیغاتی که بیش از دو دقیقه باشد، چندان مورد توجه قرار نمی گیرد).

  • اصول ظاهری و محیطی:

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.

لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :

خیالتون راحت ! از ایمیل شما به صورت محرمانه نگهداری میشه و فقط مقالات برتر نیوسئو براتون ایمیل میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *