تعرفه تولید محتوا متنی,دستمزد تولید محتوا,دستمزد کارشناس تولید محتوا

دستمزد تولید محتوا در سال 2023 – 1401

با توجه به پیشرفت شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت ها، بازار تولید محتوا آنلاین نیز بسیار داغ شده است و نرخ های گوناگونی را برای تعرفه تولید محتوا شاهد هستیم. برای مثال تولید محتوا وب سایت یکی از مواردی است که هم مخاطبان زیادی برای یادگیری دارد و هم تقاضای زیادی برای آن موجود می‌باشد و دستمزدهای متفاوتی برای آن تعریف شده است. در این مقاله آموزش سئو تمامی عوامل موثر بر دستمزد تولید محتوا را بررسی کرده‌ایم.

بررسی اطلاعات سایت,بررسی دامنه یک سایت,بررسی مالکیت دامنه

سایت whois چیست؟

شرکت های مربوط به ثبت دامنه های اینترنتی هنگام ثبت یک دامنه، متوجه می شوند که هویت شخص یا شرکت ثبت کننده دامنه در سایت whois چیست. همچنین اطلاعات مربوط به سروری که دامنه را میزبانی می‌کند توسط این سرویس و با بررسی دامنه یک سایت قابل مشاهده است. برخی از این اطلاعات در آنالیز سئو سایت استفاده می‌شوند که می‌توانید آن ها را در این مقاله آموزش سئو مطالعه کنید.

افزایش سرعت بالا آمدن سایت,افزایش سرعت وردپرس,افزایش سرعت وردپرس بدون افزونه

معرفی چند افزونه افزایش سرعت وردپرس

بهینه سازی سرعت سایت های وردپرسی از اهمیت ویژه ای در سئوی این سایت ها برخوردار است. روش های متعددی برای انجام این کار وجود دارد که ممکن است با بررسی همه آن ها کمی گیج شده باشید.

اما ما در این مقاله از نیوسئو سعی کردیم تا چند افزونه افزایش سرعت وردپرس را معرفی کنیم که بر اساس آن ها بتوانید بهترین تصمیم گیری برای انتخاب افزونه ها داشته باشید.

speed score,افزایش سرعت سایت,بهینه سازی سایت

بررسی روش های افزایش سرعت سایت

سرعت سایت در سئو عامل مهمی است که باید حتماً مورد بررسی قرار بگیرد. این فاکتور آنقدر مهم است که گوگل ابزارهایی را برای سنجش آن تهیه کرده و در اختیار مدیران وب سایت ها قرار داده است. تأثیر افزایش سرعت سایت در سئو هم می تواند مستقیم و هم غیرمستقیم باشد؛ به طوری که از بهینه سازی سرعت سایت برای ارائه صحیح بسیاری از فاکتورهای دیگر سئو به کار برده می شود.

افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام,افزایش فالوور اینستاگرام,افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام رایگان | 35 تکنیک کارساز

هر آنچه که برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود داشت و برای آن هزینه های سنگینی از شما دریافت می کردند، دیگر صحت ندارد و تمام ربات های افزایش فالوور، کامنت و لایک توسط اینستاگرام بلاک و ریپورت شد. اکنون زمان استفاده از راهکارهای طلایی برای افزایش تعداد فالوورها به صورت واقعی است.

ما در این مقاله 35 راهکار اساسی برای افزایش فالوور به صورت رایگان را برای شما شرح می دهیم.

مهم
Restricted by robots.txt چیست,Soft 404 چیست,Unreachable گوگل چیست

رفع خطاهای سرچ کنسول

آشنایی با خطاها و ارورهای احتمالی در سرچ کنسول و دانستن روش های رفع آن ها، برای هر سئوکار مهارتی ضروری به شمار می آید.

خطاهای سرچ کنسول عموما بسیار مهم بوده و در صورت عدم توجه به آن ها ممکن است مشکلات بزرگی در وب سایت پدید آیند.

در این مقاله آموزش سئو، مهمترین نکات مربوط به رفع ارورهای سرچ کنسول به همراه علت وقوع آن ها ارائه شده است.

ضروری
UPDATED
افزایش بازدید در گوگل,افزایش بازدید سایت,افزایش بازدید سایت در گوگل

افزایش بازدید گوگل با سئو کلاه سفید

افزایش بازدید گوگل یکی از چالش برانگیزترین مفاهیمی است که شما نمی توانید به راحتی در صفحات نتایج جستجو گوگل تکنیک های آن را پیدا کرده و آن ها را در استراتژی سئو سایت خود قرار دهید.
نیوسئو در این مقاله، سعی کرده است بهترین نکات و روش هایی که می شود با استفاده از آن ها، افزایش ورودی گوگل را به صورت رایگان انجام داد، برای شما جمع آوری کند.

پیش نیاز اموزش سئو,پیش نیاز سئو,پیش نیاز های سئو

پیش نیاز های سئو

امروزه به دلیل افزایش اهمیت دیده شدن سایت ها در موتورهای جستجو، تقاضا و نیاز به یادگیری سئو نیز بسیار افزایش یافته است، اما آموزش سئو مانند هر حرفه دیگری، نیاز به فراگیری پیش نیازهای سئو مانند آشنایی با نحوه کار مرورگر های وب، شناخت مفهوم واکنشگرایی، توانایی ویرایش تصاویر و... دارد. در این مقاله آموزش سئو مبتدی به بررسی و توضیح پیش نیازهای یادگیری سئو خواهیم پرداخت.

چگونه نویسنده سایت شویم,کسب درآمد با نویسندگی در سایت,نویسندگی برای سایت

نویسندگی وب سایت چیست؟

نویسندگی وب سایت از مشاغل پر درآمدی است که در دنیای دیجیتالی امروز بسیار کاربرد دارد. خیلی از افراد هم به این عقیده رسیده اند که نویسندگی محتوا از پر درآمدترین شاخه های دیجیتال مارکتینگ است. اما این شاخه نیز مانند سایر مفاهیم نیاز به فراگیری اصول نویسندگی در سایت دارد. بنابراین، در این مقاله از نیوسئو، قصد داریم قواعد نویسندگی برای وب سایت را به طور کامل شرح دهیم.

آموزش سئو وبلاگ,افزایش سئو وبلاگ,تاثیر وبلاگ بر سئو

نحوه تاثیر وبلاگ در سئو

تاثیر وبلاگ در سئو به صورت های مختلفی از جمله مستقیم و غیر مستقیم، وضعیت یک سایت را تحت تأثیر قرار می دهد. وبلاگ نویسی و افزایش سئو وبلاگ از جنبه های مختلفی می تواند مفید باشد؛ چرا که تأثیر مثبتی بر روی سئو سایت می گذارد. بنابراین، در این مقاله از آموزش سئو سایت، قصد داریم مزایای وبلاگ سئو و انواع روش های رسیدن به آن را بررسی کنیم.