آموزش آنالیز اینستاگرام 2021 | ابزار و ترفندهای فوق العاده

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در بین کاربران فضای آنلاین می باشد؛ خیلی از افراد سعی دارند تا بتوانند نهایت بهره را از این شبکه اجتماعی برای رشد کسب و کار خود ببرند.

در این مقاله ابزارهای آنالیز اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید روند فعالیت خود را به مرحله بالاتری ببرید.

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام | معرفی 10 ابزار کاربردی

ادیت عکس یا همان ویرایش عکس برای اینستاگرام به قدری مهم است که اگر به آن توجهی نشود، تمام برنامه های شما در قالب استراتژی افزایش فالوور و کسب درآمد از این شبکه اجتماعی پرطرفدار، زیر سوال می رود. در صورتی تصاویر محصولات شما در اینستاگرام، جذاب و خیره کننده نباشد، هیچگاه در بخش اکسپلور با بازدید بالایی، روبرو نمیشود.

ما در این مقاله به معرفی ابزارها و راهکارهایی برای ادیت عکس اینستاگرام پرداخته ایم

آموزش افزایش فالوور توییتر با 10 تکنیک اساسی

افزایش فالوور توییتر همانند دیگر افزایش فالوور در دیگر شبکه های اجتماعی، به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است و افراد هنوز نمی دانند که چگونه فالوورهای خود را در توییتر افزایش دهند تا به وسیله آن درآمدهای نجومی را برای خود محقق کنند.

ما در این مقاله 12 راهکار فوق العاده برای افزایش تعداد فالوورها به صورت کاملا رایگان به شما ارائه می کنیم که قطعا برای شما کاربردی خواهد بود

آموزش ساخت کاور هایلایت اینستاگرام

ساخت کاور هایلایت اینستاگرام یکی از بهترین و موثرترین بخش های یک صفحه پروفایل شما در این شبکه اجتماعی است که امکان ذخیره استوری و دسته بندی آن را می دهد، حال تنها چیزی که باعث افزایش بازدهی و فروش چند 10 برابری با استوری اینستاگرام را به شما می دهد ساخت کاورهایی جذاب برای آن است. ما در این مقاله آموزش ساخت کاور هایلایت اینستاگرام را به طور کاملا ساده و کاربردی برای شما شرح داده ایم

ویدیو کال چیست؟ | 17 اپلیکیشن برتر ویدیو کال 2021

اینکه بتوانید در دوران کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی و از همه مهم تر با اطمینان خاطر با دوستان و آشنایان خود، ارتباط تصویری برقرار کنید، کاری جز تماس تصویری ندارید. حال انتخاب میان انبوهی از اپ هایی که برای ویدیو کال در دنیای مجازی طراحی شده اند، کار دشواری است.

ما در این مقاله ویدیو کال را با معرفی 11 اپلیکیشن برتر در این حوزه با جزییات کامل برای شما معرفی می کنیم.

انتخاب مشاور کسب و کار

هنگام انتخاب مشاور کسب و کار باید نهایت دقت خود را به عمل آورید و پس از انتخاب با اعتماد کامل پشت سر او حرکت کنید. هنگام رسیدن به مشکلات و سختی ها اعتماد خود را به راهنمای خود از دست ندهید و به مشاور و راهنمای خود اتکا کنید، همچنین به نظرات منفی سایر افراد توجهی نکنید.

آموزش اینستاگرام | 0 تا 100 نصب اپ تا حرفه‌ای شدن (رایگان)

امروزه همه کاربران در دنیای مجازی با اینستاگرام آشنایی دارد و حتی در این فضای مجازی در حال کسب درآمد هستند و تصور می کنند که بر اینستاگرام تسلط کامل دارند، اما آیا این درست است؟

قطعا خیلی از ترفندها و نکات ساده اینستاگرام است که خیلی شما دوستان عزیز نمی دانید ما در این مقاله به ابتدایی ترین نکات کار با اینستاگرام پرداخته ایم تا به طور کاملا حرفه ای با اینستاگرام کار کنید

گوگل اسکولار چیست؟ | همه چیز درباره جستجوگر مقالات علمی

یکی از کاربردی ترین ابزارهای گوگل برای دانشجویان و علم دوستان، گوگل اسکولار است. این ابزار به قدری برای دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف، کاربردی است که می توان به عنوان یک منبع بزرگ محتوایی در نظر گرفت. حال اینکه چطور از این ابزار کاربردی بهره مند شویم و چگونه به وسیله آن برای پایان نامه خود، محتوای ارزشمند بیابیم، مواردی است که در این مقاله به طور کامل بررسی کردیم

افزایش بازدید یوتیوب به صورت کاملا رایگان

افزایش بازدید یوتیوب آن هم به صورت رایگان و واقعی، می تواند منجر به افزایش درآمد شود. این درآمد تنها مربوط به یک ویدئو نیست و درآمد کل شما را افزایش می دهد چرا که بازدیدکننده ها که زیاد شوند، مشترکان شما نیز زیاد می شوند و تقریبا این موضوع بر روی همه ویدئوهای شما اثر گذار است. در این مقاله 14 روش برای افزایش بازدید در یوتیوب می گوییم.

بازاریابی در یوتیوب | 8 راهکار شگفت انگیز

یوتیوب قدرتمندترین شبکه اجتماعی ویدیویی در دنیای مجازی یکی از بهترین مکان ها برای بازاریابی و افزایش فروش است. اگر بتوانید به بهترین شکل با توجه به اصول خاص خود، در این شبکه اجتماعی بدرخشید، قطعا می توانید اتفاقات خوبی را برای خود، رقم بزنید.

ما در این مقاله قصد داریم راهکارهای کاربردی را در قالب یوتیوب مارکتینگ، به شما عزیزان شرح دهیم تا بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید