بررسی سئو قالب,بهینه سازی سورس سایت,قالب سئو شده

مهم ترین نشانه های قالب سئو شده وردپرس

یکی از مهم ترین نکاتی که در سئو سایت باید در نظر داشته باشید، توجه به سورس سایت است. اصطلاح قالب سئو شده نیز امروزه در بین سئوکارها رواج پیدا کرده است.

ما در این محتوا قصد داریم هر آنچه که شما برای آشنایی با قالب سئو شده باید بدانید و نشانه هایی برای شناسایی این نوع قالب ها را بررسی کنیم. این نکات برگرفته از بخشی از دوره جامع آموزش سئو نیوسئو است.

آموزش سئو کلمات کلیدی,ابزار تحقیق کلمات کلیدی,کلمات کلیدی

3 ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی برتر 2023

یکی از مهم ترین اقدامات در سئو وب سایت ها، تحلیل و بررسی کلیدواژه هاست. زمانی که مدتی از بهینه سازی سایت با کلیدواژه ها گذشته باشد، باید بررسی کنید که با کلیدواژه های هدف خود چه جایگاهی دارید و در ادامه راه با توجه به جایگاه کلیدواژه های خود، چه اقداماتی را باید در نظر بگیرید. ما در این محتوا 3 ابزار بسیار کاربردی برای تحلیل کلمات کلیدی به شما معرفی کرده ایم.

بهینه سازی دسته بندی,بهینه سازی صفحات دسته بندی,دسته بندی های فرعی

آموزش نوایندکس کردن صفحات فرعی دسته بندی

یک نکته بسیار مهم برای صفحات فرعی دسته بندی ها وجود دارد که اگر آن را فراموش کنید، ممکن است که روی روند سئو سایت شما اثر منفی بگذارد. این نکته مربوط به Noindex کردن صفحات فرعی است. حال اینکه چرا باید این صفحات را نوایندکس کرد، دلیل اهمیت این موضوع چیست و بهترین راهکار برای نواینکدس کردن صفحات، مواردی است که در این محتوا برای شما شرح داده ایم

انواع ریدایرکت,تسک ریدایرکت,سئو تکنیکال

آموزش دستورات ریدایرکت در فایل htaccess

دستورات ریدایرکت انواع و اقسام مختلفی دارد و به روش های مختلفی می تواند این دستورات را برای انتقال صفحه، در نظر گرفت. اینکه چگونه می توان دستورات ریدایرکت را مستقیما در فایل htaccess وارد کرد، به چه نکاتی برای انتقال صفحات باید توجه کنیم، مواردی مهمی است که در این محتوا بررسی کردیم. این نکات با توجه به بروزترین نکات سئو تکنیکال طراحی و جمع آوری شده است.