افزایش سرعت سایت,بهبود تجربه کاربری,بهینه سازی سورس

بررسی اثرگذاری نسبت متن به کد در کدنویسی

نسبت متن به کد یک عامل رتبه بندی برای سئو در نظر گرفته می شود؟ این سوال یکی از سوالاتی است که بعد از مدتی تحقیق در حوزه سئو، برای بسیاری از افراد پیش می آید. اگرچه نسبت متن به HTML در سئو سایت شما تاثیر محدودی دارد، اما می تواند بسیاری از فاکتور های دیگر سئو را تحت تاثیر قرار دهد. در این مقاله آموزش سئو به موارد مربوط به این فاکتور می پردازیم.

اهمیت تولید محتوا,اهمیت تولید و سئو محتوا,قانون 80 20

قانون هشتاد بیست در سایت

قانون هشتاد بیست در بسیاری از موارد  مختلفی مانند فعالیت در اینستاگرام، مطالعه، زندگی و... وجود دارد، اما این قانون در وب سایت و موفقیت آن هم بسیار تاثیر گذار است. طبق این قانون شما باید 80% زمان و ظرفیت خود را صرف تولید، سئو و بازاریابی محتوا کنید و 20% را به مواردی که صرفا به فروش وب سایت و یا سایر اهداف نهایی شما منتهی می شوند، اختصاص دهید.

برخورد با کامنت های منفی,کامنت انتقادی,کامنت بی ادبی

کامنت بی ادبی و نحوه برخورد با آن

کامنت بی ادبی ممکن است در هریک از صفحات سایت شما توسط برخی افراد درج شود، اما نحوه برخورد با این نوع کامنت ها چگونه است؟ البته باید در نظر گرفت که کامنت های بی ادبی و فحاشی با کامنت های انتقادی و منفی متفاوت هستند. اگر در سایت شما کامنت انتقادی درج شود، باید سعی کنید به بهترین شکل و با لحنی آرام و منطقی به آن پاسخ دهید.

آموزش تولید محتوای با کیفیت,تعریف محتوای با کیفیت,تولید محتوا

تعریف جدید تولید محتوای با کیفیت برای سئو

تولید محتوای باکیفیت برای سئو تعریف و استاندارهای متفاوتی در گذشته داشته است. بسیاری از کارشناسان سئو هنگامی که صحبت از تولید محتوای با کیفیت و محتوا نویسی حرفه‌ای می‌شود، تنها به متن اصلی محتوا میپردازند. اما این رویکرد دیگر منسوخ شده و امروزه فاکتورهای بسیار بیشتری در خصوص بررسی کیفیت محتوای سایت وجود دارد. در این مقاله با فاکتورهای ارزیابی گوگل در مورد محتوای صفحات سایت آشنا خواهید شد.

تعداد پست های روزانه,تعداد پست های روزانه در سایت,روزی چند تا پست بزاریم

روزی چند تا پست بزاریم؟

روزی چند تا پست بزاریم؟ این سوال پرتکرار برای تولید محتوا در سایت و تعداد روزانه آن است که همیشه مطرح می شود و البته سوال بسیار مهمی نیز می باشد زیرا پاسخ آن در بحث سئو و پیشرفت وب سایت، همچنین جذب مخاطبان بیشتر، بسیار تاثیر گذار است. بسته به موضوع سایت شما، تعداد پست های روزانه شما هم می تواند متفاوت باشد.

اهمیت کلمات کلیدی,تعداد کلمات کلیدی در مقاله,عبارات کلیدی

کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی در سایت و مقالات، نشان دهنده محوریت موضوع برای گوگل و مخاطبان می باشند. این کلمات باید مطابق با عباراتی که کاربران آن ها را جستجو می کنند انتخاب شوند. در این مقاله آموزش سئو مبتدی ابتدا به توضیح عبارات کلیدی و اهمیت آن ها پرداخته ایم، سپس موارد مهمی مانند چگالی کلمات کلیدی در سئو، جایگاه کلمات کلیدی در مقاله، نحوه نوشتن آن ها و ... را شرح می دهیم.

بهینه سازی قیف فروش,فرصت فروش,قیف بازاریابی

قیف فروش چیست؟

قیف فروش در بازاریابی دیجیتال فرآیندی است که از مرحله ابتدایی بازاریابی، یعنی مواجه شدن مخاطب با محصول یا خدمات، تا مرحله پایانی که تبدیل شدن او به مشتری همیشگی و وفادار است را شامل می شود. بهینه سازی قیف فروش طی مراحل خاصی انجام می شود که در صورت اجرای صحیح این مراحل، مزایا بسیار زیادی شامل حال تجارت شما خواهد شد. در این مقاله بازاریابی اینترنتی به توضیح تمامی این مراحل می پردازیم.

الگوریتم های گوگل,بررسی پنالتی شدن سایت,بررسی پنالتی گوگل

پنالتی سایت

پنالتی سایت رویدادی است که در صورت سهل انگاری در فرآیند سئو ممکن است رخ دهد و موجب حذف شدن سایت از نتایج جستجو گوگل شود. به دلیل دقت بالای الگوریتم های گوگل به ندرت پیش می آید که جریمه های آن ها به صورت اشتباه اعمال شوند. اگر مواردی که انجام آن ها توسط گوگل ممنوع اعلام شده است را در وب سایت خود انجام دهید، ممکن است از صفحه نتایج گوگل حذف شوید.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ,آموزش تولید محتوا اینستاگرام,آموزش ریلز

ریلز در اینستاگرام

ریلز در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که ویدئوهای کوتاه و بسیار جذاب ایجاد کنید، در ابتدای کار این قالب محتوایی انتقاداتی مبنی بر کپی بودن آن از برنامه TikTok مطرح شد اما به مرور زمان محبوبیت و جایگاه خود را نزد کاربران پیدا کرد، در این مقاله مربوط به آموزش شبکه های اجتماعی قصد داریم در ارتباط با نحوه ساخت ریلز در اینستاگرام و موارد مرتبط با آن بحث کنیم.

آشنایی با الگوریتم های گوگل,الگوریتم پاندا,الگوریتم پنگوئن

الگوریتم های گوگل

آشنایی با الگوریتم های گوگل برای سئو بسیار حائز اهمیت است، زیرا اگر با آن ها آشنا نباشید و قوانین و موارد مربوط به آن ها را ندانید، ممکن است در سایت خود اشتباهی ناخواسته را که با این قوانین در تضاد است، انجام دهید و توسط این الگوریتم ها جریمه شوید. الگوریتم های گوگل بسیار دقیق و حساب شده طراحی شده اند و باید معیار های آن ها را رعایت کنید.