استفاده از تگ Alt تصاویر,افزونه سئو تصاویر وردپرس,تگ alt تصاویر

مهم ترین فاکتور در سئو تصاویر چیست؟

تصاویری که در سایت قرار می گیرد باید بر اساس چارچوب هایی که در سئو تصاویر که گوگل به آن تاکید دارد قرار بگیرد. دو فاکتور معمولا برای سئو تصاویر در نظر گرفته می شود که شامل تگ ALT و تگ Title تصاویر می باشد. اما کدام برای سئو مهم تر است؟ کدام پرکاربردتر است؟ هر دو این تگ ها در این ویدیو بررسی و اهمیت هر کدام برای شما در پایان ویدیو مشخص خواهد شد

استفاده از تگ Alt تصاویر,تگ alt تصاویر,تگ alt چیست

اهمیت استفاده از تگ Alt تصاویر

تگ Alt تصاویر و اهمیت استفاده از آن را بارها برای شما گفته ایم.پس حتما نیاز است برای آن زمانی کافی صرف کنید. عبارت های کلیدی مهم در این تگ استفاده می شود که باید به تعداد اندازه از آن استفاده شود. همانطور که می دانید تگ Alt از یک جمله 7 یا 8 کلمه ای شامل 2 عبارت کلیدی مرتبط است. 

آموزش استفاده از تگ های هدینگ,استفاده از تگ های هدینگ,تگ های هدینگ

تاثیر تگ های هدینگ بر سئو سایت

تاثیر تگ های هدینگ بر سئو بسیار عالی و خوش آیند است و استفاده از این تگ به اندازه کافی در محتوا می تواند اثر بخشی ویژه ای داشته باشد. هر صفحه ای از سایت و مقالات شما فقط باید یک تگ H1 داشته باشد اما تگ H2 و H3 به اندازه مورد نیاز. باید دقت کنید استفاده کم و زیاد تگ های هدینگ می تواند ارزش مقاله را پایین آورد پس با گذاشتن زمان مناسب به این موضوع دقت کنید.

آپدیت الگوریتم گوگل,آپدیت هسته الگوریتم گوگل,بروزرسانی هسته الگوریتم گوگل

بروزرسانی هسته الگوریتم گوگل و تاثیر عجیب آن در سئو

این بروزرسانی هسته الگوریتم گوگل یکی از بزرگ ترین و مهم ترین آپدیت های الگوریتم گوگل در تاریخ به شمار می رود. قطعا شما به راحتی از آخرین بروزرسانی های گوگل با خبر نمی شوید ولی این آپدیت توسط خود گوگل اطلاع رسانی شد که این جریان از اهمیت بالا آن خبر می دهد. برای اطلاع از تاثیرات این بروز رسانی بر روی سایت شما و جزییات آن در این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش استفاده از متا تگ keywords,اهمیت متا تگ keywords,متا تگ keywords

آیا متا تگ keywords برای گوگل اهمیت دارد؟

متا تگ Keywords و اهمیت آن را در سئو به چه شکلی است؟ باید بگوییم که این متا تگ هیچ اهمیتی در بحث سئو گوگل ندارد پس نیاز نیست نگران آن باشید. آما اگر هم نحوه استفاده از این متا تگ را نمی دانید قطعا باید خیلی دقت کنید که فقط در سورس سایتتان باشد و به صورت لینک نباشد. چون اگر این متا تگ به صورت لینک باشد به قدری می تواند رنک سایتتان را پایین بیاورد که برگشتن آن به حالت قبلی بسیار دشوار است.

آموزش طراحی سایت نسخه موبایل,ایجاد نسخه موبایل سایت,بهینه سازی سایت موبایل

اصول طراحی وب سایت برای موبایل

یکی از نکاتی که در زمینه طراحی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است، پیاده سازی اصول طراحی برای تلفن های همراه می باشد. 

در این مطلب، به طور کامل اصولی که لازم است به هنگام طراحی سایت برای موبایل مورد استفاده قرار دهید را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد تا با استفاده از این تکنیک ها، طراحی سایت موفقیت آمیزی داشته باشید.

ضروری
آموزش استفاده از گوگل ترندز,آموزش کار با گوگل ترندز,آموزش گوگل ترندز

آموزش نحوه کار با گوگل ترندز

گوگل ترندز یکی از بهترین ابزارهایی است که شما می توانید از آن در روند سئو سایت خود استفاده کنید. ماهیت اصلی وب سایت گوگل ترندز این است که شما بهترین عملکرد را در زمینه تحقیق عبارات کلیدی داشته باشید.

نیوسئو در این مقاله قصد دارد آموزش نحوه کار با گوگل ترندز و دلایل اهمیت استفاده از آن در جهت بهبود فعالبت های کلی سایت را برای شما شرح دهد.

اهمیت توضیحات متا,توضیحات متا چیست,متا دیسکریپشن

اهمیت توضیحات متا و نحوه نوشتن آن

از قسمت های مهم سئو محتوا می توان به اهمیت توضیحات متا و نحوه نوشتن توضیحات متا اشاره کرد که می تواند در افزایش بازدید، CTR و فروش تاثیر ویژه بگذارد. متاسفانه سایت های وردپرسی دیسکریپشن ندارند اما می توانید با استفاده از افزونه Yoast این فیلد مهم را فعال کنید تا بتوانید کلی اتفاق خوب را برای وب سایت خود رقم بزنید.

آموزش ساخت کانال در یوتیوب,آموزش ساخت کانال یوتیوب,ساخت کانال youtube

آموزش ساخت کانال در youtube

یوتیوب دومین موتور جستجو بزرگ دنیاست و شما می توانید از آن به عنوان ابزاری برای ارتقا فعالیت های تجاری خود استفاده کنید. به همین دلیل تصمیم داریم تا روش ساخت کانال یوتیوب را به شما آموزش دهیم.

ساخت کانال در یوتیوب کار بسیار راحتی است که می توانید با انجام دادن آن، یک حساب کاربری همراه با یک کانال در یوتیوب داشته باشید.