آموزش بهینه سازی داخلی,آموزش بهینه سازی داخلی سایت,آموزش سئو on page

5 افزونه برای بهبود سئو داخلی سایت

سئو داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در حقیقت بدون سئو داخلی و تکنیک های آن، بهینه سازی سایت به کلی ممکن است معنای خود را از دست بدهد.

البته همه این ها در صورتی است که شما عملکرد خوبی در زمینه پیاده سازی ترفندهای این بخش از سئو داشته باشید. به همین منظور در این مقاله نیوسئو قصد داریم تا 5 افزونه بسیار کاربردی برای بهبود سئوی داخلی را معرفی کنیم.

meta description چیست,تگ meta description,طول متا توضیحات

متا توضیحات یا Meta Description

متا توضیحات یک ویژگی HTML است که می تواند یک خلاصه کوتاه از یک صفحه وب سایت را ارائه کند. موتورهای جستجو٬ مانند گوگل٬ معمولا متا دیسکریپشن را در نتایج جستجو نمایش می دهند. طول متا توضیحات حدود 160 کاراکتر می باشد که می تواند تاثیر بسیار زیادی بروی نرخ کلیک داشته باشد.

آموزش سئو تکنیکال,آموزش سئو فنی,بهینه سازی فنی سایت

آموزش سئو متخصص سئو فنی شوید – قسمت دوم

سئو فنی از زیرشاخه های سئو سایت است که بدون شک همه علاقه مندان و فعالان در این صنعت، باید آن را فرا بگیرند. در این صفحه، اطلاعات کاملی در این مورد برای شما ارائه شده است.

آموزش سئو تکنیکال,آموزش سئو فنی,بهینه سازی فنی سایت

آموزش سئو متخصص سئو فنی شوید – قسمت اول

در این بخش از نیوسئو، قصد داریم تا سئو فنی را به بهترین شکل ممکن به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن ها رنک سایت خود را به شکل قابل توجهی ارتقا دهید.

بهینه سازی url مقالات,بهینه سازی پست های قدیمی,بهینه سازی مقالات سایت

سئو سایت و بهینه سازی مقالات سایت

مقالات سایت اهمیت زیادی دارند و برای گوگل مهم می باشند. در این مطلب اصول بهینه سازی مقالات سایت را برای شما بیان خواهیم کرد تا با استفاده از آن ها روند فعالیت های خود را بهبود دهید.