رپورتاژ آگهی در برترین سایت آموزش سئو ایران

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 58 امتیاز : 4.4]

رپورتاژ آگهی چیست؟

قبل از هرچیزی ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که رپورتاژ آگهی دقیقاً به چه معناست؟ در جواب به زبان ساده باید خدمت شما بگوییم که منظور از رپورتاژ آگهی این است که تبلیغ شما در قالب یک مقاله خبری تبلیغاتی همراه با تعدادی تصاویر و لینک مناسب در یک سایت با شرایط مناسب، منتشر می شود و برای همیشه در آن سایت باقی می ماند.

امروزه بهترین بک لینک ممکن به صورت رپورتاژ اگهی مخصوصا رپورتاژ خبری است.دلیل این امر این است که بک لینک های مدنظر شما برای همیشه در سایت های رپورتاژ کننده ثبت خواهند شد و هرگز حذف نمی شوند.

امیر قمصری همواره به شما گفته است خرید بک لینک بد است به دلیل اینکه در صورت عدم تمدید همیشگی، روزی لینک شما از سایت مربوطه حذف خواهد شد و پس از مدتی منجر به افت رتبه شما خواهد شد که اگر تعداد این حذف ها زیاد شود مشمول جریمه قطعی گوگل خواهید شد، که در صورتی که رپورتاژ آگهی انجام دهید با توجه به اینکه شما می توانید همزمان چندین بک لینک را برای خود به صورت دائمی بسازید، تاثیر بسزایی در پیشرفت سئو سایت شما خواهد داشت.

از میان سایت هایی که ارزش بالای جهت دریافت بک لینک دارند، اولیت زیر را در خرید رپورتاژ مدنظر قرار دهید :

 1. سایت های سئو قوی
 2. سایت های خبری قوی
 3. سایت های سرگرمی قوی
 4. سایت های مرتبط با موضوع فعالیت شما

حال بر اساس درخواست های بیشمار شما و دوستان شما در سال گذشته، سایت نیوسئو برآن شده است که بخش رپورتاژ آگهی را برای استفاده عموم، فعال نماید که البته با توجه به سطح بالای سایت نیوسئو در موتور جستجوگر گوگل (رتبه اول گوگل در بیش از 400 عبارت کلیدی و 50 عبارت کلیدی بسیار پر کلیک) و داشتن حدود 4000 آیپی (بازدیدکننده) روزانه، قطعا هر مطلبی در این سایت منتشر نخواهد شد.

یکی دیگر از نکات مهم رپورتاژ در سایت نیوسئو این است که با توجه به اینکه مطالب سایت نیوسئو تنها با گذشت 24 ساعت پس از انتشار توسط ده ها سایت کپی می شوند، ممکن است بک لینک شما در سایت های دیگری هم قرار گیرد و بیش از پیش باعث برندسازی و سئو سایت شما گردد (البته به شرطی که مقاله شما ارزش کپی شدن داشته باشد …)

تعرفه رپورتاژ آگهی در سایت نیوسئو :

 • مطلب مرتبط با سئو + 2 لینک Follow + سئو محتوا = 350.000 تومان
 • مطلب نامرتبط با سئو و مرتبط با فناوری اطلاعات + 2 لینک Follow + سئو محتوا = 200.000 تومان
 • مطلب مرتبط با سئو + 3 لینک Follow + سئو محتوا = 450.000 تومان
 • مطلب نامرتبط با سئو و مرتبط با فناوری اطلاعات + 3 لینک Follow + سئو محتوا = 250.000 تومان
 • مطلب مرتبط با سئو + 5 لینک Follow + سئو محتوا = 500.000 تومان
 • مطلب نامرتبط با سئو و مرتبط با فناوری اطلاعات + 5 لینک Follow + سئو محتوا = 400.000 تومان
 • مطلب نامرتبط با سئو و مرتبط با فناوری اطلاعات + تعداد نامحدود لینک Follow + سئو محتوا = 500.000 تومان

آیا می دانید رنگ بنفش، رنگ موفقیت است ؟!

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09352649870 و یا ایمیل a.ghamsari87@gmail[Dot]com ارتباط برقرار نمایید.

رپورتاژ آگهی در برترین سایت آموزش سئو ایرانReviewed by امیر قمصری on مهر 22Rating: 5.0رپورتاژ آگهی در برترین سایت آموزش سئو ایران