دوره آموزش بک لینک

بک لینک موثرترین فاکتور در افزایش رتبه سایت است

سئو سایت بدون ساخت بک لینک، معنایی ندارد!!!

90 درصد سایت های برتر، رنک خود را با بک لینک کسب کرده اند

گوگل از فاکتورهای زیادی برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند که بک لینک از مهم ترین این فاکتورها به شمار می روند. هیچ وب سایتی بدون بک لینک حتی نمی تواند به صفحه اول گوگل برسد!

بنابراین اگر محتوایی باکیفیت تولید و منتشر کرده اید و منتظر نشسته اید که این محتوا به رنک یک گوگل برسد، اشتباه می کنید؛ شما برای رسیدن به این هدف نیاز به بک لینک دارید!

بک لینک چیست و چرا تا این اندازه اهمیت دارد؟

بک لینک ها همان لینک های ارجاعی هستند که سایت ها به یکدیگر می دهند. به این شکل که سایت A لینکی در یکی از صفحاتش قرار می دهد که آدرس سایت B در آن قرار دارد.

مسئله ای که کار را کمی سخت می کند این است:

سایت ها به این راحتی ها به یکدیگر لینک نمی دهند!

پس چطور می توان کاری کرد که وب سایت های دیگر به وب سایت ما لینک بدهند؟

آیا باید به آن ها پول بدهیم؟

اصلا خرید بک لینک کار درستی است؟

بگذارید همین ابتدای کار این نکته مهم را بیان کنیم؛ بک لینک بهتر است به صورت طبیعی باشد؛ یعنی هزینه ای بین دو سایت رد و بدل نشده باشد. برای این کار، یک روش عالی و رایگان وجود دارد و آن هم این است که خودتان بک لینک بسازید. البته خرید بک لینک هم اصولی دارد که اگر توسط متخصصین سئو آن ها را فرا بگیرید، می توانید به راحتی بک لینک بخرید و جریمه هم نشوید.

ساخت بک لینک برخلاف خرید بک لینک بسیار مفید بوده و جزو تکنیک های سئو کلاه سفید است. منتها اصولی دارد که باید آن ها را آموزش ببینید تا از بروز هرگونه اشتباه که منجر به جریمه شدن سایتتان می شود، جلوگیری کنید. بهترین راه، پیدا کردن یک دوره آموزش جامع بک لینک و کسب مهارت به واسطه آن می باشد.

حال که متوجه شده ایم بک لینک تا این اندازه اهمیت دارد، باید چه کار کنیم؟

چگونه می توان بهترین دوره آموزش بک لینک را پیدا کرد؟

اصلا یک دوره آموزش جامع بک لینک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جای هیچ نگرانی نیست؛ چراکه در ادامه این مطلب قرار است شما با یکی از بهترین پیشنهادهای عمر خود روبرو شوید.

برای اولین بار در تاریخ نیوسئو ما تصمیم داریم تا دوره جامع آموزش سئو خود را به چند مورد دیگر تقسیم کنیم؛ همانطور که تا الان متوجه این قضیه شده اید، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین آن ها، دوره آموزش بک لینک می باشد.

ما در این دوره قصد داریم تا هرآنچه که شما لازم دارید بدانید تا با استفاده از آن ها بهترین بک لینک ها را بسازید، آموزش دهیم. تا الان حتما متوجه شده اید که برای ساخت بک لینک باید حتما از یک دوره استفاده کنید؛ اما چگونه باید این کار را انجام دهید؟؟؟؟ ما در این صفحه، کار شما را آسان کرده ایم و دوره ای را به معرف حضورتان خواهیم رساند که بهتر از آن را پیدا نخواهید کرد؛

به نظر شما چه چیزی سبب شده است تا ما چنین ادعایی کنیم و دوره آموزش جامع بک لینک خود را بهترین دوره موجود در این زمینه نامگذاری کنیم؟؟؟

این ادعا تنها به دلیل وجود 2 اسم در پشت این دوره برقرار شده است:

 • نیوسئو
 • امیر قمصری

فعلا کاری با افرادی که به تازگی با دنیای سئو آشنا شده اند نداریم؛ اما اگر شما مفهوم سئو و بهینه سازی وب سایت را بدانید و کمی هم تحقیق در این حوزه کرده باشید، متوجه اهمیت نام هایی که بیان کرده ایم می شوید.

نیوسئو معتبرترین و برترین برندی است که تا کنون به صورت اختصاصی در زمینه سئو سایت فعالیت داشته است. همکاری تعداد بسیار زیادی از برندهای معتبر دیگر با نیوسئو، سبب شده است تا این مجموعه رزومه ای پربار برای ارائه داشته باشد.

امیر قمصری هم مدیر و مؤسس وب سایت نیوسئو است؛ با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه می شوید که تا کنون بهترین دوره های جامع آموزش سئو، توسط این شخص برگزار شده است که اکثر قریب به اتفاق دانشجویان او، در مدت زمان بسیار کمی از دوره ای که شرکت کرده بودند، به درآمدهای بسیار بالایی رسیدند.

با توجه به تجربه ای که در نیوسئو به دست آورده ایم، تولید محتوای باکیفیت و ساخت بک لینک کلاه سفید برای آن،  دو عامل اصلی ای بود که به ما کمک کرد بتوانیم بهینه سازی وب سایتمان را به درجات عالی برسانیم. در واقع ما با استفاده از همین سازوکار، توانستیم صفحاتی را در سایتمان ایجاد کنیم که بیشتر هر چیز دیگری برای ما ورودی از گوگل گرفتند!!!

حال امیر قمصری و تیم نیوسئو تصمیم دارد تا تجربه خود را به اشتراک بگذارد؛ علت توجه ویژه تیم نیوسئو به مبحث آموزش این است که با گذشت زمان و تربیت شدن هزاران دانشجوی سئو در کشور، کیفیت فضای وب به بهترین حالت ممکن برسد.

↓معرفی دوره آموزش جامع بک لینک به همراه جزئیات↓

بهتر است سریع تر به سراغ مطلب اصلی برویم و دوره به با جزئیات بیشتر به شما عزیزان معرفی کنیم؛ اولین ویژگی ای که این دوره دارد، غیر حضوری بودن آن در شرایط کنونی کشور است؛ بدون شک برگزاری یک دوره آموزشی از این روش، با چالش های زیادی روبروست که خوشبختانه ما در نیوسئو به بهترین شکل ممکن این قضیه را مدیریت کرده ایم و خواهیم کرد. کافی است چند فایل از ویدئوهای آموزشی قبلی را که در اپلیکیشن نیوسئو قرار داده ایم را مورد بررسی قرار بدهید. عملکرد بسیار قوی تیم پشتیبانی نیوسئو در این زمینه، مطمئنا سبب آسوده خاطری شما خواهد شد.

✔️ تعداد فایل ها: 20

✔️ مدت زمان کل آموزش: 230 دقیقه

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه آموزش: فایل تصویری به همراه توضیحات استاد

درباره امیر قمصری

🟩 سرفصل های ویدئوهای آموزشی

 1. نکات ابتدایی و مهم ساخت بک لینک
 2. نکات جامع انکر تکست
 3. نکات تبادل لینک اثرگذار بر سئو
 4. نکات و زمان خرید بک لینک
 5. نکات بک لینک های باکیفیت
 6. ساخت بک لینک به روش تالار گفتمان
 7. ساخت بک لینک به روش وبلاگ شخصی
 8. ساخت بک لینک به روش نظرات و سایدواید
 9. ساخت بک لینک به روش پرسش و پاسخ
 10. رپورتاژ آگهی و نکات بی نظیرش
 11. ساخت بک لینک به روش اشتراک گذاری
 12. ساخت بک لینک به روش مصاحبه
 13. ساخت بک لینک به روش کتاب های رایگان
 14. ساخت بک لینک به روش لینک های داخلی
 15. ساخت بک لینک به روش پست مهمان
 16. ساخت بک لینک به روش ارسال ایمیل
 17. ساخت بک لینک به روش مسابقه
 18. ساخت بک لینک در سایت های EDU
 19. تشخیص و بررسی لینک های شکسته
 20. ساخت بک لینک به روش ثبت آگهی

👨🏻‍💻 آموزش جامع بک لینک مخصوص چه افرادی است؟

 1. علاقه مندان به سئو
 2. مدیران کسب و کارهای اینترنتی
 3. مدیران کسب و کارهای سنتی که قصد تغییر روند فعالیت خود را دارند
 4. افرادی که قصد دارند از اینترنت به درآمد برسند
 5. افرادی که می خواهند یک کسب و کار اینترنتی برپا کنند
 6. افرادی که می خواهند رتبه سایتشان به خوبی و به سرعت ارتقا پیدا کند
 7. سئوکاران
 8. تولیدکنندگان محتوای سایت

برای استفاده از این آموزش چه پیش نیازهایی لازم است؟

 • علاقه به سئو
 • درک کلی از مفهوم سئو خارجی
 • درک کلی از مفهوم بک لینک

چرا باید به نیوسئو اعتماد کنید؟

این سوالی است که مطمئنا تا الان در ذهن همه شما شکل گرفته است؛ حتی اگر این سوال را بیان هم نکرده باشید، بدون شک در جایی از ذهن شما، این مسئله خودنمایی می کند:

خب، تا اینجای کار همه چیز قابل قبول است و من قبول دارم که می توانم با استفاده از دوره آموزش بک لینک امیر قمصری، به زودی به جمع کارشناسان سئو و ساخت بک لینک بپیوندم؛ اما هنوز نمی دانم که می توانم به ادعاهای نیوسئو اعتماد کنم یا نه!

در پاسخ به این مسئله، دو نکته مهم وجود دارد که به تنهایی می تواند دلیل محکمی باشد که نیوسئو بهترین مرجع آموزش سئو در کشور است:

اول اینکه رزومه اصلی ما، در گوگل وجود دارد و شما با بررسی وب سایت ما می توانید به راحتی متوجه شوید که حداقل در چیزی که آن را آموزش می دهیم، موفق بوده ایم؛ در واقع ما یکی از وب سایت های برتر سئو در ایران هستیم که یکی از پایه های اصلی موفقیت ما، تولید و سئو محتوا و ساخت بک لینک بوده است (رزومه همکاری با برندهای معتبر به کنار!!!).

دومین مسئله اینکه بعد از 17 سال فعالیت در این زمینه دیجیتال مارکتینگ، مطمئن باشید که نیوسئو هیچ زمان ماهیت خود را با برگزاری یک دوره آموزشی ضعیف، از بین نمی برد؛ خلاصه بگوییم دوست عزیزم؛ یعنی ما برای حفظ آبروی خود هم که شده، بهترین دوره های آموزشی را ارائه خواهیم کرد!!!

علاوه بر این دو مورد، تضمین قاطعانه ای که نیوسئو به شما می دهد؛ خود دلیل محکمی بر اعتبار ماست؛ امیر قمصری و تیم نیوسئو تضمین می کنند که اگر شما از دوره استفاده کردید و به نتیجه مناسبی در روند بهینه سازی وب سایتتان نرسیدید، تمام مبلغ دوره به شما عودت داده می شود.

در انتها باید بگوییم که آینده کسب و کارهای اینترنتی، وابسته به سئو است؛ خوشبختانه این مطلبی است که اکثر بازاریابان اینترنتی هم با آن موافق هستند. در نتیجه، اگر الان شروع به یادگیری سئو سایت نکنید، مطمئنا در آینده ای نه چندان دور، مجددا به دنبال پیدا کردن دوره مناسبی برای آموزش سئو مقدماتی خواهید بود. پیشنهاد نیوسئو به شما این است که اگر می خواهید از رقبایتان عقب نیفتید، شرکت در این دوره ما را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود