عنوان مقالات سایت

ادامه صفحه تحلیل سئو سایت

بررسی وضعیت سئو سایت چرا اینقدر مهم است؟

تحلیل سئو سایت بدون شک برای شرایط کنونی و هم برای آینده وب سایت شما لازم است. بهتر است به صورت منطقی به این مسئله نگاه کنیم.اگر شما الان حاضر نباشید برای برند خود فکری بکنید که پیشرفت کند، در آینده هم هیچ کاری نخواهید کرد! حال برای اینکه بخواهید آینده سایت خود را بسازید، باید بدانید که در حال حاضر، سایتتان چه وضعیتی دارد و تنها عاملی که می تواند به شما در این زمینه کمک کند، تحلیل سئو سایت می باشد.

علاوه بر ساختار دادن به آینده، بررسی وضعیت سئو سایت شما به دلایل مختلفی مهم است. اولین و مهم ترین بررسی استراتژی شما برای سایت است و اینکه سئو داخلی و خارجی شما واقعا درست انجام شده است. الگوریتم های گوگل روز به روز پیچیده تر و هوشمند تر می شوند. اگر  فرآیند سئو سایتتان را برون سپاری کرده اید و علمی از سئو ندارید حتما باید وضعیت سئو سایتتان را بررسی کنید تا از عملکرد شرکتی که برای خدمات استفاده کرده اید مطمئن شوید.

 

🔵 آیا ابزار بررسی سئو سایت می تواند به شما کمک کند؟

ابزار بررسی سئو سایت شاید بتواند به شما کمک کند آیا واقعا اشکالات و ایراداتی که این ابزارها به شما نمایش می دهند قابل اعتماد هستند!

بگذارید سئو را به گونه کاملا متفاوتی برای شما تعریف کنم. تا امروز تعاریف بسیار متعددی برای سئو (اگر سئو را بخشی از دیجیتال مارکتینگ بدانیم!) ارائه شده است که بسیار کوتاه و مختصر هستند و مهم ترین تعاریف ارائه شده در زیر آورده شده است :

1- سئو سلسه فعالیت های مرتبط و متوالی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

2- علم و هنر هماهنگی کوشش ها و تلاش ها در بین بخش های مختلف سایت 

3- داشتن نقش رهبر در جذب ترافیک و بازاریابی کسب و کار اینترنتی

4- انجام برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و هماهنگی و کنترل فعالیت های سایت

کامل ترین و جامع ترین تعریف سئو :

سئو فرایند به کارگیری مؤثر و کارآمد منابع محتوایی در برنامه‌ریزی، سازماندهی و هماهنگی و هدایت امکانات سایت است که برای دستیابی به اهداف کسب و کار اینترنتی بر اساس استراتژی سایت مورد قبول صورت می‌گیرد.
تعریف بالا، پنج قضیه اساسی را که زیر بنای مفاهیم کلی نظری و عملی سئو است را می گیرد که شامل:
1ـ سئو یک فرآیند است.
2 ـ مفهوم پنهان سئو، هدایت منابع محتوایی و علمی است.
3 ـ‌ کارشناس سئو مؤثر، تصمیم های مناسبی می گیرد و به نتایج مطلوبی دست می یابد.
4 ـ سئو اصولی، به تخصیص و مصرف مدبرانه منابع محتوایی می‌گویند.
5 ـ سئو بر فعالیت های هدفمند تمرکز دارد.

سئو علم است یا هنر؟

بر اساس تحقیقات محتلف می توان گفت سئو یک علم است نه یک هنر یعنی هر کسی با داشتن این علم می تواند سایتی را بهینه سازی کند اما در پاسخ دقیق تر به این سوال می توان گفت که در واقع بخشی از دانش سئو را می توان از طریق آموزش سئو فرا گرفت بخش دیگر را ضمن تجربه و کار باید آموخت و بخشی را که با آموزش فرا گرفته می شود،‌ علم سئو و بخشی را که موجب به کار بستن اندوخته ها در شرایط گوناگون می شود، هنر سئو می نامند.

به عبارت دیگر سئو، علم دانستن است و هنر توانستن

پس نتیجه می گیریم که تحلیل سئو سایت را نمی توان به طور کامل به ابزار تحلیل سئو سایت سپرد و باید یک کارشناس سئو این مسئله را با ابزارهای تحلیل سئو و هنر خودش انجام دهد.

 

🔴 چرا نیوسئو بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید؟

شاید تا الان به این نتیجه رسیده باشید که تحلیل سئو سایت یک امر فوق العاده است و می تواند به شدت سایت و کسب و کار شما را رشد دهد؛ اما احتمالا برای شما سوال شده است که چرا این کار را باید به دست تیم نیوسئو بسپارم؟ چگونه باید به امیر قمصری و تیم او اعتماد داشته باشم، آن هم وقتی پای برند من در میان است؟!

جای هیچ نگرانی نیست؛ در ادامه این مسئله را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

خب، شما کاملا حق دارید که این سوالات در ذهنتان تشکیل شود و به همان میزان هم حق این را دارید که پاسخ آن ها را بدانید. نیوسئو 3 ویژگی دارد که می تواند اعتماد را در شما به وجود بیاورد؛ درست مثل تمام وب سایت های برتری که با ما همکاری داشته اند.

✔️ اولین نکته؛ حتما می دانید که نیوسئو قدیمی ترین مجموعه ای است که در ایران شروع به کار سئو کرد؛ این یعنی ما مدت زمان زیادی است که مشغول به بهینه سازی وب سایت ها هستیم؛ و این مدت زمان زیاد نشان دهنده چه چیزی است؟ تجربه! تجربه امیر قمصری و تیم نیوسئو به تنهایی می تواند ضامن این باشد که شما قرار است یک تحلیل سئو کامل و جامع داشته باشید که بر اساس معیارهای زیادی تشکیل شده است.

✔️ دومین نکته؛ مسئله بعدی که سبب ایجاد اعتماد بین برندها می شود، رزومه‌ آن ها است. رزومه ای ارزشمند است که همه جا در دسترس باشد؛ با یک جستجوی ساده می توانید هر اطلاعاتی که در مورد نیوسئو لازم داشتید را به دست بیاورید؛ این حق شما است. همکاری ما با برندها و وب سایت های مختلف و اثربخش بودن این همکاری می تواند دلیل فوق العاده مهمی برای اعتماد باشد.

✔️ سومین نکته؛ آخرین مسئله این است که ما همواره از ابتدای کار خود، هدفمان این بوده است که همه وب سایت های کشور، به اهمیت سئو پی ببرند و اینکه شما می خواهید قدمی در این بر دارید و در آینده به یک سایت سئو شده تبدیل شوید که فروش فوق العاده ای دارد، دلیلی است برای افزایش علاقه و امیدواری ما به صنعتی که در آن در حال فعالیت هستیم.

در نتیجه، مشاهده فرمودید که چرا نیوسئو بهترین انتخابی است که شما می توانید برای تحلیل سئو داشته باشید. پس، اگر به اهمیت این تحلیل پی برده اید و انتخاب نهایی خود را کرده اید، بهتر است فرصت را غنیمت شمرده و از رقبای خود برای همیشه پیشی بگیرید. پیشرفت و موفقیت شما برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.