معرفی 14 ابزار تولید محتوا اینستاگرام

ابزار تولید محتوا اینستاگرام,اپلیکیشن تولید محتوا,اپلیکیشن تولید محتوا اینستاگرام 100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

یکی پرجستجوترین عبارات در موتور جستجوگر گوگل، ابزار تولید محتوا اینستاگرام است. ابزاری که می تواند به کسب درآمد در این دنیای مجازی، کمک ویژه ای کند. چند سالی است که اینستاگرام در بین مردم دنیا محبوب شده است. در ایران هم نمی توان منکر جایگاهش در بین مردم شد. اینستاگرام بستر بسیار مهمی را برای کسب و کار و درآمد زایی فراهم کرده است.

برای دیده شدن در اینستاگرام ما نیاز به محتوای قوی داریم. از چه ابزارهای برای تولید محتوا استفاده کنیم؟ برای تولید محتوا اینستاگرام، ابزارهای زیادی وجود دارد که استفاده از آنها گاهی دشوار است. ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که کار کردن با آنها آسان است.

در این مقاله به معرفی 15 تا از بهترین ابزار تولید محتوا اینستاگرام می پردازیم.

Adobe spark

یکی از بهترین ابزارهای تصویری سریع است که میتوان با استفاده از این ابزار متن، تصاویر و ویدئو را ترکیب کرد. از دیگر ویژگی این نرم افزار میتوان به سریع و ساده بودن طرح های گرافیکی اشاره کرد. همچنین کار کردن با این ابزار نیاز به مهارت و تخصص خاصی ندارد. شما میتوانید به چندین پست که از قبل طراحی شده به آسانی دست پیدا کنید. در این نرم افزار تصاویر ترکیب بندی است. همچنین خروجی فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار هست.

Canva

این اپلیکیشن تولید محتوا اینستاگرام بهترین ابزار برای تولید محتوا برای اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است. با استفاده از این ابزار رایگان به خوبی میتوان برای شبکه های اجتماعی تولید محتواهای حرفه ای انجام داد. با این نرم افزار میتوان طرح های گرافیکی انجام داد پوستر های تبلیغاتی کارت دعوت، بنر و… . نرم افزار کانوا برای تولید محتوا در بخش استوری اینستاگرام به صورت حرفه ای عمل می کنید و شما می توانید به سادگی بهترین ها را با این ابزار تولید محتوا اینستاگرام، تولید کنید.

befunky graphic designer

یکی دیگر از ابزارهای مفیدی که می توانید عکس ها را با هم ترکیب کنید BeFunky Graphic Designer است. با استفاده از این نرم افزار می توان کارت ویزیت، بروشور و پوستر تهیه کرد. از ویژگی های این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

  • خصوصی سازی تصاویر
  • امکان اضافه کردن نوشته به تصاویر
  • امکان به اشتراک گذاشتن تصاویر در شبکه های اجتماعی
  • دارا بودن فریم های زیبا برای تصاویر.
  • توانایی کنترل کردن افکت ها و جابه جا کردن آن به دلخواه

ابزار تولید محتوا اینستاگرام,اپلیکیشن تولید محتوا,اپلیکیشن تولید محتوا اینستاگرام

 Pablo

این نرم افزار هم مانند نرم افزارهای معرفی شده برای تلفیق عکس ها است. با استفاده از این نرم افزار میتوان فیلتر های گوناگونی برای تصاویر گذاشت. از ویژگی های خوب این نرم افزار میتوان به گذاشتن لوگو خود برای تصاویر اشاره کرد.

Imovie

این نرم افزار ویدئویی یکی از بهترین نرم افزارهای تولید محتوا است. با استفاده از این نرم افزار میتوان کلیپ های کوتاه برای تولید محتوا ایجاد کرد. برای ساخت تیزر های تبلیغاتی نیز بسیار کاربردی است و از این نظر می توان آن را یک ابزار تولید محتوا اینستاگرام کاربردی دانست.

lumen

این نرم افزار جز بهترین اپلیکیشن تولید محتوا اینستاگرام هست که میتوانید برای ساخت ویدئو از آن استفاده کنید. جالب است بدانید که این اپلیکیشن تولید محتوا اینستاگرام از هوش مصنوعی خاصی پیروی میکند. بدین صورت که شما میتوانید متنی به آن بدهید و این نرم افزار آن را به ویدئو تبدیل می کند.

layout from instagram

این نرم افزار توسط اینستاگرام برای کار برای کارهای تولید محتوای تصویری، ساخته شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانیم عکس ها را به صورت های مختلف کنار هم قرار دهیم و یا عکس های قدیمی یا جدیدی که گرفته میشود را با فیلترهای مختلف درست کنیم. بیشتر کاربران اینستاگرام از این نرم افزار استفاده می کنند. این ابزار تولید محتوا اینستاگرام به صورت پیش فرض توسط اینستاگرام، به شما پیشنهاد داده می شود.

App for type

این نرم افزار مخصوصا کسانی است که به تایپوگرافی علاقه دارند. کار با این نرم افزار بسیار راحت است. کافیست متنی که میخواید روی کاغذی بنویسید از آن عکس بگیرید سپس عکس را بار گذاری کنید.

Grid and square maker

با استفاده از این نرم افزار میتوان عکس ها را با همان کیفیت در مربع های کوچک تنظیم کرد و به صورت پست در اینستاگرام به اشتراک بزاریم.

Inshot

یکی از بهترین ها لیست ابزار تولید محتوا اینستاگرام، اپلیکیشن Inshot است. با استفاده از این نرم افزار ما قادر خواهیم بود، عکس و فیلم را به اساس فاکتورهای گرافیکی مختلفی، برای خود ویرایش کنیم. به طور مثال میتوانیم فیلم بر روی نرم افزار بارگذاری کرد و یا موزیک مورد نظر را بر روی آن قرار دهیم یک ویژگی خاص آن این است که میتوانیم نور فیلم را تنظیم کنیم. این نرم افزار جز محبوب ترین نرم افزار های ویرایش فیلم در بین کاربران ایرانی است.

 vsco

این نرم افزار جز بهترین نرم افزار موجود هست که طبق امار های منتشر شده 40 میلیون کاربر فعال از این ابزار تولید محتوا اینستاگرام، استفاده می کنند. با استفاده از این نرم افزار میتوانیم به راحتی عکس ها را ادیت کنیم این نرم افزار دارای 10 فیلتر رایگان هست.

تولید محتوا اینستاگرام

snapseed

یکی از بهترین ابزارهای برای تولید محتوا در اینستاگرام برای ادیت عکس است. با استفاده از این نرم افزار میتوانیم عکس را هم با فایل jpg و هم فایل RAW ذخیره کرد. این نرم افزار 29 ابزار در اختیار ما قرار می دهد که با استفاده از ابزارها می توانیم کیفیت نور عکس ها را تنظیم کنیم.

PICART

این نرم افزار بسیار قدرتمند هست و ویژگی های بی نظیری را شامل میشود با استفاده از این اپلیکیشن تولید محتوا اینستاگرام میتوانیم چندین عکس را در کنار یک دیگر قرار دهیم و نور آن ها را تنظیم کنیم. حذف شی اضافه در عکس ها از دیگر ویژگی این نرم افزار می باشد. میتوان گفت این نرم افزار جز کامل ترین ابزارها برای تولید محتوای تصویر در اینستاگرام است.

Mojoo Art

یکی از قابلیت های ایستاگرام استوری است، که بیشتر کاربرانی که در اینستاگرام حضور دارن از آن استفاده میکنند. برای استفاده و تولید محتوا جذاب برای استوری نرم افزار های گوناگونی وجود دارد. یکی از آن ابزارها mojo art است. از امکانات این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

  • ایجاد استوری های جداب و متحرک
  • دسترسی به بیش از 50 قالب مختلف
  • انتخاب سبک های نوشتن متن
  • دریافت خروجی با کیفیت بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود