آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام | معرفی 10 ابزار کاربردی

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام,ادیت عکس برای اینستاگرام,برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام

یکی از دغدغه هایی که کاربران اینستاگرام با آن روبرو هستند، ادیت عکس برای اینستاگرام است. آن ها می خواهند، تصاویری خاص، پرمعنا و البته جذاب، تولید کنند. قطعا این دغدغه برای شما نیز به همین صورت است. برای تولید تصاویر خیره کننده برای این شبکه اجتماعی، نیازی به یک عکاس حرفه ای نیست. شما به راحتی می توانید با آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام، عکس هایی جذاب و خیره کننده را تولید و فالوورهای خود را شگفت زده کنید.

بهترین استراتژی، حجم میلیونی فالوورها و تبلیغات گسترده، زمانی برای شما درآمدزا و کاربردی است که شما تصاویری مناسبی از محصول یا خدمات خود تولید کنید. پس اگر تصور می کنید که تصاویر در این شبکه اجتماعی خیلی اهمیت ندارد، سخت در اشتباهید. کاربر تا زمانی که جذب تصاویر شما نشود، خرید خود را قطعی نمی کند.

ما در این مقاله بخش بلاگ سئو اینستاگرام نکات و ترفندهایی را در قالب آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام برای شما توضیح خواهیم داد و همین طور 8 برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام را نیز بررسی می کنیم.

6 مرحله بسیار راحت ادیت عکس برای اینستاگرام

این 6 مرحله ادیت عکس، ترفندهایی را به شما آموزش می دهد که به راحتی بتوانید با خود اپ اینستاگرام بهترین عکس ها را طراحی و ویرایش کنید.

1) شروع با یک عکس باکیفیت

همیشه یک قاعده برای ویرایش عکس وجود دارد، عکس های باکیفیت، ویرایش باکیفیت تری خواهند داشت. این بسیار ساده است. اگر عکس های دوربین خودتان را می خواهید ویرایش کنید، با توجه به چند نکته کوچک در عکاسی باکیفیت، به راحتی می توانید بهترین عکس ها را تولید کنید.

در پیدا کردن و تولید عکس های باکیفیت می توانید به چند نکته ریز توجه کنید:

 • با استفاده از قابلیت HDR برای عکاسی در نور کم، فواصل نزدیک و پرتره، عکس های باکیفیتی را تولید کنید.
 • اگر زمان کافی برای عکاسی باکیفیت ندارید، می توانید از گوگل یا برخی سایت های عکس استفاده کنید. (سعی کنید باکیفیت ترین عکس ها را دانلود کنید تا بتوانید در ادیت عکس برای اینستاگرام موفق تر، ظاهر شوید)
 • در صورتی که به دنبال عکس باکیفیت هستید، سعی کنید عکس هایی با سایز اینستاگرامی یا مربعی، پیدا کنید.
 • مناسب ترین سایز عکس برای اینستاگرام، با عرض 1080 است.

2) یک فیلتر مناسب انتخاب کنید

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام,ادیت عکس برای اینستاگرام,برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام

در آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام انتخاب فیلتر یک عمر کاملا سلیقه ای است اما در صورتی که انتخاب خوبی نداشته باشید، ممکن است در انتها، عکس مناسبی، ایجاد نشود. فیلترها برای عکس ها، مانند طعم های مختلف برای بستنی ها است. اما ما می خواهیم بهترین فیلترها را در ادیت عکس برای اینستاگرام به شما معرفی کنیم:

بهترین فیلتر در ویرایش عکس برای اینستاگرام چیست؟

طبق یک مطالعه و نظرسنجی در سراسر دنیا در شبکه های اجتماعی، بهترین و پرکاربردترین فیلتر در ویرایش عکس برای اینستاگرام Clarendon است. این جلوه های روشن کننده و برجسته را ارائه می دهد که بیشتر تصاویر را جذاب و خیره کننده ای ایجاد می کند که توسط هر کاربری، قابل پسند است. (شاید به همین دلیل باشد که اینستاگرام در بخش ادیت عکس، این فیلتر را به عنوان اولین فیلتر، قرار داده است!)

فیلترهای دیگر مانند Gingham، Juno و Lark نیز می تواند تصاویر شگفت انگیزی را برای شما ایجاد کند.

فیلترهایی که عکس را پرمحتواتر و پرمعناتر، می کند، شامل vignette و همین طور افکت های محو شدن است. این افکت ها تصاویر را از حالت بی روح و معمولی خارج می کند.

طیف وسیعی از فیلترها را جستجو کنید تا فیلتری را پیدا کنید که زیبایی و ابهت برند شما را کامل کند. البته که گاهی اوقات سادگی و شفافیت، جذابیت بیشتری برای کاربران خواهد داشت.

با انتخاب یک فیلتر مناسب و دوبار کلیک کردن روی آن، می توانید به تنظیمات آن، دسترسی پیدا کرده و درصد عمق فیلتر را کم و زیاد کنید

هنگامی که فیلتر مورد علاقه خود را پیدا کردید، از آن در همه پست های خود استفاده کنید تا ظاهری متمایز برای تصاویر پیج خود ایجاد کنید (پیج های برتر در اینستاگرام از یک نوع فیلتر، برای تمام تصاویر خود استفاده می کنند). این می تواند به ساخت و تقویت هویت برند شما کمک کند. به همین دلیل 60 درصد از برندهای برتر از فیلتر یکسانی در هر پست استفاده می کنند.

برخی فکر می کنند که چون از کاور برای پست های خود، استفاده می کنند، نیازی به استفاده از فیلتر نیست. این نظریه بدی نیست، اما فیلترهای تصاویر در صورتی که کاور داشته باشید یا نداشته باشید، باز هم برای جذابیت بیشتر، کمک شایانی می کند.

تنها دلیل اینکه 90 درصد انواع برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام، بر استفاده از فیلترها، تاکید بسیاری دارند.

3) تنظیمات lux را فراموش نکنید

نرم افزار ویرایش پست اینستاگرام,ویرایش عکس برای اینستاگرام

پس از اینکه در ادیت عکس برای اینستاگرام، فیلتر مورد نظرتون رو انتخاب کردید، می بایست تنظیمات Lux را انجام دهید. این تنظیمات در بالای عکس با آیکون خورشید که بخش دایره ای آن، به دو قسمت مشکی و سفید، تقسیم شده است.

تنظیمات Lux در ویرایش عکس برای اینستاگرام چیست؟

Lux کنتراست و نوردهی عکس ها را تنظیم می کند. شاید با خود به گویید که فیلترها نیز همین کار را می کنند اما گاهی اوقات بهترین عکس فقط با تنظیم یک فیلتر جذاب و تغییرات ریز در بخش lux تولید می شود. این تنظیمات برای افزایش نوردهی عکس های کم نور بسیار مناسب است.

4) از سایر تنظیمات فراموش نکنید

در ادیت عکس برای اینستاگرام تنظیمات دیگری نیز وجود دارد که برخی هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارند و نمی دانند با تنظیم کردن آن، چه تغییراتی بر روی تصاویر آن ها، ایجاد می شود.

برای این تنظیمات ابتدا بر روی Edit قسمت پایین سمت راست، کلیک کنید.

تراز بندی تصاویر: یکی از امکاناتی که در این بخش از تنظیمات قرار دارید، تراز بندی است. کار این بخش این است که زاویه تصاویر را تغییر می دهد. به عنوان مثال اگر تصاویری کج عکسبردای کرده باشید، می توانید با این بخش آن را درست کنید، به همین سادگی. البته که در نرم افزار ویرایش پست اینستاگرام که در ادامه بررسی می کنیم، این کار به صورت تخصصی تر انجام می شود.

ایجاد فیلتر شخصی سازی شده: همیشه امکان شخصی سازی با استقبال خوبی روبرو شده است. قطعا می دانید که منظور از شخصی سازی یک آپشن چیست. شما در این بخش می توانید یک فیلتر جذاب و دلخواه خود را ایجاد کنید. البته که به پیشرفته بودن آن در برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام نیست اما بازم تا حدودی برای شما کارآمد است.

هیچ لزومی ندارد که شما در این تنظیمات، تغییراتی ایجاد کنید. همین که فیلتر انتخاب شده در بخش انتخاب فیلترها، برای شما جذاب بود، برایتان کافیست. ورود به این بخش ممکن است شما را دچار سردرگمی کند.

در نتیجه در صورتی که هیچ کدام از فیلترهای پیش فرض اینستاگرام، برای شما مورد قبول نبود، می توانید به این تنظیمات، ورود کنید.

5) امکان ویرایش تک تک تصاویر پست های چند عکسی

حتما تا بحال پست های با چند عکس که به صورت اسلاید گونه کنار هم قرار می گیرند را در شبکه اجتماعی خود، منتشر کرده اید. هیچ می دانستید که می توانید این عکس ها را تک به تک ویرایش و ادیت کنید. ادیت عکس برای اینستاگرام آن هم برای پست های چند عکسی به شما این امکان را می دهد که هر عکس را به صورت مجزا، ویرایش کنید.

در صورتی که نمی خواهید تک تک عکس های یک پست چند عکسی (اسلاید گونه) ویرایش و ادیت کنید، می توانید یک تصویر را ادیت و آن را برای بقیه تصاویر نیز استفاده کنید. کافیست بر روی یک عکس فیلتر مورد نظر را قرار دهید، آنگاه به صورت پیش فرض برای بقیه تصاویر نیز آن فیلتر، بهینه سازی می شود.

6) هم اکنون پست را منتشر کنید یا اینکه آن را ذخیره کنید

در آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام در این اپ می توانید در پایان مرحله ویرایش، آن را ذخیره کرده و انتشار آن را به زمان دیگری موکول کنید. با ذخیره کردن پست، هم تصاویر در بخش گالری برای شما ذخیره می شود و هم اینکه پستی که آماده سازی کردید در بخش انتشار پست، منتظر شما می ماند تا زمانی که قصد انتشار دادن آن را داشته باشید.

البته، هیچ وقت فراموش نکنید، در صورتی که حافظه کش نرم افزار را پاک کنید، پست ذخیره شده برای انتشار نیز، پاک می شود.

این قابلیت زمانی کاربردی است که بخواهیم یک پست را برای انتشار در زمان های دیگر آماده سازی کنید. معمولا کسانی که تقویم محتوایی برای اینستاگرام خود آماده می کنند، می دانند که باید پست ها برای انتشار در زمانبندی مشخص خود، آماده سازی شوند، موضوعی که ما برای پست های وب سایت در دوره آموزش سئو نیز به دانشجویان تاکید می کنیم.

فراموش نکنید که زمانبندی پست های سایت به عنوان یک نکته سئو سایت نباید نادیده گرفته شود.

10 ابزار برتر ادیت عکس برای اینستاگرام

حال که به خوبی با آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام با نرم افزار پیش فرض آن آشنا شدید، می خواهید بهترین و مناسب ترین برنامه ها برای ویرایش و تولید بهترین تصاویر، معرفی کنیم. خوشبختانه گزینه های زیادی وجود دارد. داشتن چند مورد از این برنامه های ویرایش عکس برای اینستاگرام به صورت چرخشی می تواند به شما کمک کند عکس های استثنایی بسازید و ظاهری امضا گونه برای محتوای خود ایجاد کنید.

این را فراموش نکنید که برندهای برتر در اینستاگرام یک فیلتر اختصاصی برای تصاویر خود دارند. در نتیجه سعی کنید برای حضور موفق تر و کاربر پسندتر، بهتر است که یک روند یا یک نوع فیلتر را برای تمامی تصاویر خود، استفاده کنید.

در ادامه این 8 ابزار برتر را با شما بررسی می کنیم:

1) VSCO

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام,ادیت عکس برای اینستاگرام,برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام

اگر از یک اینفلوئنسر یا بلاگر اینستاگرامی در مورد بهترین برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام، سوال کنید، مطمئنا برنامه VSCO در ابتدای این لیست قرار می گیرد. این برنامه مورد علاقه عکاسان خبره هست که دوست دارند تصاویر خلق شده آن ها، به بهترین شکل در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، قرار بگیرد.

VSCO (تلفظ “ویسکو”) بیشتر به دلیل فیلترهای متنوع و جذابش شناخته شده است. زمانی که این اپ را برای خود، نصب کنید، چندین فیلتر زیبا خود را به صورت رایگان، در اختیار شما قرار می دهد. اما متاسفانه بیشتر فیلترهای این اپ، رایگان نبوده و می بایست عضویت ویژه این اپ را خریداری کنید.

ویژگی های شاخص اپ VSCO

 • فیلترهایی به نام VSCO Presets که به صورت اختصاصی طراحی شده که در کمتر نرم افزار ادیت عکس برای اینستاگرام، دیده می شود. داشتن اکانت vip ویسکو به شما امکان استفاده بیش از 200 فیلتر اختصاصی را فراهم می کند.
 • ابزارهای استاندارد برای ویرایش عکس به صورت رایگان و ابزارهای حرفه ای برای ویرایش عکس با خرید اکانت ویژه
 • امکان ادیت ویدیو با اکانت ویژه ویسکو
 • امکان استفاده از فیلترهای و قالب عکس های ادیت شده دیگران برای نمونه برداری و الگو برداری به صورت کاملا رایگان

2) A Color Story

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام,ادیت عکس برای اینستاگرام,برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام

یکی دیگر از برنامه های ادیت عکس برای اینستاگرام، A Color Story است. یک برنامه ویرایش تصویر با کاربری آسان که بر روی پاپ سفید و رنگی عکس های شما متمرکز است. همچنین امکان افکت هایی مانند نورپردازی، تغییرات لنز و بوکه برای این برنامه ویرایش عکس برای اینستاگرام وجود دارد.

در مقایسه با برخی از ابزارهای پیشرفته ویرایش عکس، شروع تغییرات بزرگ بر روی عکس با Color Story آسان است. اگر به ویرایشگر اینستاگرام با رابط کاربری مشابه عادت داشته باشید، این اپ نیز حس کاملا راحتی را همانند ویرایشگر اینستاگرام به شما منتقل می کند. همچنین یک ابزار منحنی خوب برای تنظیم روشنایی و تاریکی عکس شما، مانند فتوشاپ به آن در آپدیت های اخیر، اضافه شده است که قطعا کارایی مناسبی برای ادیت عکس برای اینستاگرام دارد.

این برنامه در نسخه اصلی به صورت رایگان عرضه می شود، اگرچه می توانید هزینه هایی را بابت پک جلوه های ویژه و فیلترهای اضافی را پرداخت کنید. سایر موارد و تنظیمات در این اپ کاملا رایگان هستند و یا با ایجاد حساب کاربری به راحتی می توانید از تمام بخش های آن استفاده کنید. اما جالب است بدانید که حتی ابزار های اولیه این اپ نیز برای بهبود عکس های شما عالی هستند.

وقتشه اینو بخونیحالا وقتشه! اینو بخون: سئو اینستاگرامپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

بر خلاف بسیاری از فیلترهای موجود در VSCO یا اینستاگرام ، که جذابیت بالایی به عکس ها می بخشد ، فیلترهای A Color Story تصاویر شما را پر جنب و جوش و واضح تر می کند.

3) Afterlight 2

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام,ادیت عکس برای اینستاگرام,برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام

از سری برنامه های ادیت عکس برای اینستاگرام، Afterlight 2 است که توانسته با ویژگی های خاص خود در این لیست قرار بگیرد. Afterlight 2 نسخه جدیدی از برنامه محبوب Afterlight است که یکی دیگر از اپلیکیشن های مهم در دنیای برنامه های ویرایش عکس برای اینستاگرام می باشد.

برخلاف VSCO، این برنامه رایگان نیست. بارگیری آن 2.99 دلار آمریکا هزینه دارد. اما برخلاف بسیاری دیگر از ابزارهای پولی، هیچ گونه خرید درون برنامه ای یا هزینه اشتراک وجود ندارد و کافیست برای یکبار این هزینه را پرداخت کنید و از ویژگی های منحصر به فرد این اپ و آپدیت های ماهانه بر اساس فاکتورهای روز عکاسی در دنیا، بهره مند شوید.

مانند VSCO اپلیکیشن Afterlight 2 دارای انتخاب گسترده ای از فیلترها است که باعث ایجاد نشاط یا جذابیت یکپارچه به عکس های شما می شود. همچنین دارای جلوه های غبارآلود، نورپردازی ویژه و جلوه های دانه ای است که باعث ایجاد بافت و درام می شود. مجموعه کاملی از ابزارهای ویرایش را در این برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام وجود دارد تا بتوانید تن ها و منحنی ها را برای ایجاد تصاویر جالب تنظیم کنید.

اگر می خواهید واقعاً خلاق باشید، می توانید تصاویر را برای جلوه ای با نوردهی دوتایی لایه بندی کنید، از ابزار تغییر رنگ آنها برای ایجاد جلوه ای جذاب استفاده کنید یا متن و پوشش گرافیکی اضافه کنید.

گزینه های نامحدودی با این ابزار وجود دارد، به همین دلیل یک اپ خوب برای افراد حرفه ای است. Afterlight 2 یک سطح تخصصی از گزینه های سفارشی سازی با یک رابط کاربر مبتدی را به شما ارائه می دهد.

4) Snapseed

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام,ادیت عکس برای اینستاگرام,برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام

اپلیکیشن دیگری که در لیست برنامه های برتر ادیت عکس برای اینستاگرام، قرار می گیرد، Snapseed است. Snapseed توسط شرکت Google ایجاد شده است و همان اندازه که انتظارش را دارید کاربردی و مفید است. بسیاری از عکاسان اینستاگرام Snapseed را انتخاب شماره یک خود برای بهترین برنامه ویرایش عکس برای اینستاگرام می دانند.

این به این دلیل است که ابزارهای ویرایشی زیادی را به شما ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد عکس های خود را به طور کامل تغییر دهند. ابزار تن آنها شامل تمام ویژگیهای ویرایش استاندارد است که با آنها آشنا هستید و یک مجموعه خاص از فیلترهای یک ضربه ای.

فراتر از آن، آنها طیف گسترده ای از گزینه های ویرایش و برخی موارد اضافی منحصر به فرد را نیز دارند. این ابزارها شامل یک ابزار Face Pose است که به شما امکان می دهد فاصله کانونی را تنظیم کنید (می دانید دلیل عجیبی که بینی شما هنگام گرفتن عکس سلفی از خود نشان می دهد عجیب است).

قلم مو Stacks به شما امکان می دهد ویرایش ها را به طور انتخابی بر روی تصویر اعمال کنید. اگر فقط می خواهید یک قسمت از عکس را روشن یا اشباع کنید، قلم مو Stacks کاربری ویژه ای را در مورد به شما می دهد. یک ویژگی خوب Snapseed این است که هر ویرایش یک لایه تصویر جداگانه است، به این معنی که می توانید بدون لغو تمام ویرایش هایی که پس از آن انجام داده اید، یکی را حذف کنید.

5) Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express  یک برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر است که به طرز شگفت انگیزی استفاده از آن آسان می باشد (این اپ تفاوت های زیادی با فتوشاپ دارد). این مجموعه امکانات و فیلترهای یک ضربه ای به همراه ابزارهایی مانند از بین بردن لکه ها، اصلاح قرمزی چشم، همپوشانی متن و برچسب ها را ارائه می دهد. این باعث می شود که این ابزار چیزی شبیه یک چاقوی ارتش سوئیس کاربردی و قوی باشد، چه بخواهید ویرایش های ظریف، تصفیه شده و چه تغییرات گرافیکی جسورانه انجام دهید.

همچنین می توانید از Photoshop Express برای ساخت کلاژ عکس های بی نظیر، با استفاده از تصاویر یک یا چندتایی، به کار بگیرید. با کمک این نرم افزار، همچنین می توانید این کلاژها را در اندازه های مناسب برای سیستم عامل ها و اهداف مختلف مانند رویدادهای فیس بوک یا تصاویر کوچک YouTube استفاده کنید.

Photoshop Express یکی از سری برنامه های ادیت عکس برای اینستاگرام است که به صورت کاملا رایگان عرضه می شود، اگرچه برای استفاده از آن باید یک حساب Adobe ایجاد کنید. اگر یکی از آنها را دارید، به شما امکان می دهد با دیگر ابزارهای Adobe خود همگام شوید. این گزینه مناسب برای کاربرانی است که قبلا از برنامه های Adobe استفاده می کردند.

6) TouchRetouch

در ادامه مقاله آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام، می خواهیم ابزار TouchRetouch را با هم بررسی کنیم. TouchRetouch یک برنامه ویرایش تک منظوره است که لکه ها و اشیا unw ناخواسته را از عکس های شما پاک می کند. متاسفانه این اپلیکیشن رایگان نیست، اما قیمت آن به گونه ای نیست بخواهید هزینه های هنگفتی را برای استفاده از آن، بپردازید (1.99 دلار آمریکا). مهم ترین مزیت این اپلیکیشن، کاربری آسان در کنار ویژگی های خاص و البته ساده است.

اگر چند دیوارنویسی دارید که کیفیت مناسبی ندارد یا در سطل زباله خود تصاویری دارید که به خاطر خراب بودن، آن را حذف کرده اید، این ابزار می تواند در بازسازی آن کمک ویژه ای کند. ویژگی های نرم افزاری این اپلیکیشن در کنار اپلیکیشن هایی مانند Snapseed یا VSCO می تواند تصاویر بی روح و خشک شما را به شگفت انگیز ترین تصاویر، تبدیل کند. واقعیت این است که برای ادیت عکس برای اینستاگرام، باید زمان بگذارید تا خاص ترین ها را به کاربرانتان، نشان دهید.

7) FaceTune

این برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام، به شدت مورد توجه کاربرانی قرار دارد که به عکس های سلفی علاقه دارند؛ زیرا برخلاف برنامه هایی مانند VSCO و A Color Story که برنامه ادیت عکس های عمومی هستند، Face Tune یک برنامه تخصصی ادیت عکس های پرتره و سلفی است.

اکثر عکاسان از FaceTune برای محو کردن رنگ های اضافی استفاده می کنند، اما این نرم افزار بسیاری از ویژگی‌های دیگر، از جلوه‌ های زیبا سازی چهره مانند صاف کردن پوست گرفته تا تغییرات دیجیتالی چشمگیر را ارائه می‌دهد.

8) +Camera

+Camera یک برنامه عالی است که ویژگی هایی برای بهبود دوربین در تلفن های قدیمی تر را ارائه می دهد. برخی از ویژگی های مفید این برنامه عبارتند از فلش سلفی و شبکه بندی (Grid) دوربین.

این برنامه برای کسانی که دوست دارند جهت عکاسی از تلفن همراه خود استفاده کنند بسیار کاربردی است؛ زیرا دارای ویژگی هایی مانند نوردهی لمسی، زوم دیجیتال و حالت های مختلف عکسبرداری می باشد. +Camera همچنین دارای تعداد زیادی ویژگی و فیلترهای اولیه و پیشرفته ویرایش عکس است.

9) Photoleap by Lightricks

با استفاده از این ابزار ویرایش عکس قدرتمند می توانید نوردهی‌ های دوگانه ایجاد کنید، عناصر گرافیکی را با هم ترکیب کنید، یا یک عکس را بر روی عکس دیگر قرار دهید. این ابزار توسط جعبه ابزار کاملی که دارد به شما این امکان را می دهد تا عکس های خود را به آثار هنری تبدیل کرده و با آن ها پست های اینستاگرامی عالی تولید کنید.

10) Foodie

Foodie یک برنامه عالی برای افرادی است که می خواهند از غذا و خوراکی های خود عکس بگیرند و آن ها را به اشتراک بگذارند. دوربین Foodie دارای یک ویژگی هوشمند است که با در نظر گرفتن زوایای مختلف و نور، بهترین چشم انداز جهت عکس برداری را به شما نشان می دهد.

فیلترهای آن به گونه ای طراحی شده اند که غذاها را به بهترین شکل نمایش دهند. از طریق این نرم افزار می توانید اشتراک‌ گذاری تصاویر خود را به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی انجام دهید.

این مقاله ادامه دارد…

4 نظر در مورد مقاله “ آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام | معرفی 10 ابزار کاربردی ” ثبت شده است
 1. حمیدرضا

  سلام تشکر فراوان


  • ناظر سایت

   سلام
   سپاس از شما، امیدواریم که مطالب براتون مفید واقع شده باشند.


 2. میلاد حیدری

  خیلی خیلی به من کمک کردید برای یک یادگیری و تحقیق مناسب. متشکرم از اینکه نکات کاربردی رایگان در اختیار عموم قرار داده اید.
  سپاس از شما.
  @milad5856.h


  • ناظر سایت

   درود بر شما
   خوشحالیم که محتوا برایتان مفید بود


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود