OFF %50

برترین دوره آموزش ایمیل مارکتینگ دنیا

دوره جامع آموزش آموزش ایمیل مارکتینگ

آموزش ایمیل مارکتینگ = جذب مشتریان بیشتر = افزایش درآمد

آموزش ایمیل مارکتینگ به صورت کاملا مستقیم و با سرعتی بسیار زیاد می تواند به رشد کسب و کار اینترنتی شما کمک کند. قبلا هم گفته ام: شما با ایمیل مارکتینگ می توانید فروش سایت خود را حداقل 10 برابر کنید. اگر شما هم مثل خیلی از افراد اینگونه فکر می کنید که چون من ایمیل هایم را بررسی نمی کنم پس قطعا دیگران هم ایمیل های من و سایتم را باز نخواهند کرد؛ باید بگویم که به شددددددددددددت در اشتباه هستید.

به تصویر زیر که مربوط به همین 2 ماه گذشته است نگاه کنید تا کاملاااااااا مطمئن شوید:

آموزش ایمیل مارکتینگ,آموزش ایمیل مارکتینگ 2019,آموزش ایمیل مارکتینگ با وردپرس

می بینید که ایمیل مارکتینگ بعد از بازاریابی محتوا و سئو سایت سومین تاکتیک برتر دیجیتال مارکتینگ به جهت افزایش ترافیک، افزایش بازدید و در نتیجه افزایش درآمد سایت هاست.

بسیاری از مردم به شما گفته اند که کلید فروش 2 یا 3 یا حتی 10 برابری در اینترنت استفاده از اهرم مشترکان ایمیلی شماست. این کاملا درست است …

… اما 99% مردم این نتایج را کسب می کنند!

شما می تونید همین الان از خوندن این صفحه منصرف بشید و اون رو ببندید! البته اگر این کارهارو کردید:

 1. یک ایمیل خوش آمدگویی برای مشتریان جدیدتان ساخته اید.
 2. همیشه برای درگیرکردن مشتریانتان در حال ارسال ایمیل های هدفمند و ارزشمند به آن ها هستید.
 3. شما در حال برنامه ریزی صحیح برای برگزاری یک کمپین فصلی یا مناسبتی هستید تا افزایش فروش داشته باشید.

اگر موارد بالا را انجام داده اید یعنی خودتان ایمیل مارکتینگ یاد گرفته اید، اما اگر شما موفقیت هایی داشته اید ولی در هیچ زمان و مکانی نتوانسته اید آن را به 2 برابر فروش بیشتر برسانید باید با ما همراه شوید.

بیشتر مردم اینجا گیر می کنند و فکر می کنند مشکلشان این است که لیست ایمیل آنها به اندازی کافی بزرگ نیست.

آموزش کامل ایمیل مارکتینگ موضوعی است که متاسفانه از یک طرف بسیاری از اساتید آن را یک سرفصل مرده در فضای کسب و کار اینترنتی اعلام می کنند (دقت کنید؛ فقط اعلام می کنند!!!) و از طرف دیگر خودشان به شدت از روش های مختلف آن استفاده می کنند و به صورت میلیونی و میلیاردی محصولات و خدماتشان را می فروشند. کافیست همین الان سری بزنید به سایت های قدیمی و برند دیجیتال مارکتینگ ایران، می بینید که خبری از آموزش ایمیل مارکتینگ نیست در حالیکه با بررسی خیلی کوتاه وروردی های این سایت ها مشخص می شود درصد قابل توجهی از فروششان از ایمیل مارکتینگ است.

یک نکته مهم دیگر: اصلا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا اکثر سایت های کوچک و بزرگ ایران و سایر کشورها به ازای هر چیزی در حال جمع کردن ایمیل های کاربرانشان هستند؟!! (من دیگه حرفی ندارم…)

آموزش ایمیل مارکتینگ با وردپرس یکی از پرطرفدارترین آموزش های Email Marketing است که مخصوصا توسط کاربران ایرانی، طی ماه های گذشته بارها در گوگل جستجو شده است. ما در این مجموعه آموزش تصویری ایمیل مارکتینگ برای شما دوستان عزیز، بهترین و پرفروش ترین دوره آموزشی ایمیل مارکتینگ دنیا در سال گذشته را به بهترین شکل ممکن و توسط افرادی نام آشنا، دوبله کرده ایم تا شما هم بتوانید از برترین تکنیک های روز این عرصه بهره مند شوید. در این صورت نه تنها شما موارد را در وردپرس استفاده خواهید کرد بلکه در تمام سایت ها و با هر زبان برنامه نویسی، موفق خواهید بود.

قیمت این دوره جامع در سایت مرجع حدود 2.200.000 تومان است که شما می توانید در سایت نیوسئو آن را به قیمت 347.000 تومان دریافت نمایید.

در این مجموعه آموزشی بسیار باکیفیت به چند نمونه ایمیل مارکتینگ، ابزارهای ایمیل مارکتینگ، مهم ترین نکات نوشتن محتوای ایمیل و … اشاره شده است که به ریز جزئیات درس ها، در ادامه این مقاله اشاره شده است.

یکی از مهمترین تفاوت های این دوره با دوره های مشابه، دارا بودن ضمیمه و آزمون آنلاین برای کلیه سرفصل های آموزشی است.

ویدئو زیر را جهت آشنایی با دوره آموزش ایمیل مارکتینگ با دقت مشاهده نمایید

سرفصل های دوره جامع آموزش ایمیل مارکتینگ

درس اول: افزایش شگفت انگیز تعداد ایمیل ها

درس دوم: نوشتن ایمیل های جذاب

درس سوم: طراحی ایمیل های بی عیب و نقص

درس چهارم: برترین نکات ساخت بهترین ایمیل ها!

درس پنجم: راه های ساخت ایمیل های اتوماتیک

درس ششم: تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

افزایش شگفت انگیز تعداد ایمیل ها

درس اول: افزایش شگفت انگیز تعداد ایمیل ها

 1. تبدیل شگفت انگیز مخاطب به خریدار
 2. ارزش بروزرسانی محتوا
 3. تکنیک های خاص افزایش انگیزه برای ثبت نام
 4. افزایش ترافیک برای وب سایت شما
 5. افزایش ترافیک فوق العااااده از شبکه های اجتماعی
 6. آزمون آنلاین

همیشه بیشتر از چیزی که شما فکر می کنید، لیست ایمیل وجود دارد! در این درس شما یاد میگیرید که چگونه بیشترین میزان مشتریان هدفمند را با ایجاد فرم های جذاب به دست آورید. علاوه بر این نکات و تکنیک های مهمی هم درباره افزایش ترافیک وب سایت و مشارکت بازدیدکنندگان یاد می گیرید.

به جهت احترام به نظرات شما دوستان عزیز، خرید تکی هر کدام از دروس هم امکان پذیر است. می توانید یک یا چند درس را به صورت انتخابی خریداری نمایید.

توضیحات درس اول

خرید تکی درس اول

نوشتن ایمیل های جذاب

درس دوم: نوشتن ایمیل های جذاب

 1. روش های ارزشمند تولید محتوا برای ایمیل ها
 2. آشنایی با هرم محتوایی ایمیل ها و اثرات عالی آن
 3. تکنیک های نوشتن موثر و تاثیر شگفت انگیز کلمات
 4. تکنیک های عالی نوشتن عنوان ایمیل ها
 5. برنامه ریزی محتوای ایمیل ها و تاثیر فوق العاده زمان بندی
 6. آزمون آنلاین

به محتوای ایمیلی می توانیم بگوییم بهترین و ارزشمندترین محتوا که بتواند برای مشترکان ما خنده، گریه، لبخند و حتی هیجان به ارمغان بیاورد. شما باید یاد بگیرید که چگونه ایمیل هایی بنویسید که با مخاطبین خود ارتباط برقرار کرده و آن ها را مجبور به فعالیت در سایتتان و در نهایت خرید نمایید. علاوه براین باید نکات و تکنیک های خاصی را برای همه ایمیل های خود به کار ببرید که به نوعی امضای نام برند شما باشد.

به جهت احترام به نظرات شما دوستان عزیز، خرید تکی هر کدام از دروس هم امکان پذیر است. می توانید یک یا چند درس را به صورت انتخاب خریداری نمایید.

توضیحات درس دوم

خرید تکی درس دوم

طراحی ایمیل های بی عیب و نقص

درس سوم: طراحی ایمیل های بی عیب و نقص

 1. اصول مهم طراحی ایمیل
 2. نحوه استفاده صحیح از تایپوگرافی
 3. نکات فوق العاده مهم جهت انتخاب تصاویر
 4. روش شگفت انگیز ساخت ایمیل های پویا
 5. آزمون آنلاین

ایمیل های جذاب توانایی خوشحال کردن مخاطبان شما را دارند! این عجیب نیست، تعجب نکنید. بارها خود شما هم از ایمیل های جذاب افراد یا سایت های دیگر نه تنها خوشحال و هیجان زده شده اید بلکه ممکن است حتی ایمیل هایی، لبخند را به لب شما آورده باشند. پس از آموزش ایمیل مارکتینگ حرفه ای شما ایمیل هایی خواهید ساخت که نرخ کلیک را افزایش و تعامل را بالا برده و در نتیجه مخاطبان خود را وادار به خرید می کنید. اصول طراحی مناسب برای ایمیل ساختن به شما کمک می کند رنگ ها و تایپوگرافی های مناسب را انتخاب کرده و از تصاویر به طور بسیار موثر و جذاب استفاده کنید.

به جهت احترام به نظرات شما دوستان عزیز، خرید تکی هر کدام از دروس هم امکان پذیر است. می توانید یک یا چند درس را به صورت انتخاب خریداری نمایید.

توضیحات درس سوم

خرید تکی درس سوم

برترین نکات ساخت بهترین ایمیل ها

درس چهارم: برترین نکات ساخت بهترین ایمیل ها!

 1. انتخاب بهترین داده ها برای ایمیل ها
 2. راه های دقیق شناخت مخاطبان ما
 3. تبدیل مستقیم مخاطبین به خریداران به شکلی فوق العاده
 4. روش های آزمایش و تشخیص بهترین صفحه فرود ایمیل
 5. چند نکته فوق العاده درمورد شخصی سازی کردن ایمیل ها
 6. نکات مهم قسمت بندی کردن تاثیرات ایمیل ها
 7. آزمون آنلاین

شما با نوشتن و طراحی ایمیل های خود فقط یک گام جلو رفته اید. گام بلند بعدی بهینه سازی این ایمیل هاست. این درس را تماشا کنید تا یاد بگیرید که چگونه با استفاده از تکنیک هایی مثل split testing و progressive نرخ کلیک خود را به صورت شگفت آوری افزایش دهید. در این درس بحث بسیار مهم و تاثیرگذار قسمت بندی کردن ایمیل ها به بهترین شکل آموزش داده شده است.

به جهت احترام به نظرات شما دوستان عزیز، خرید تکی هر کدام از دروس هم امکان پذیر است. می توانید یک یا چند درس را به صورت انتخاب خریداری نمایید.

توضیحات درس چهارم

خرید تکی درس چهارم

راه های ساخت ایمیل های اتوماتیک

درس پنجم: راه های ساخت ایمیل های اتوماتیک

 1. نکات و معنای ارسال اتوماتیک ایمیل
 2. تاثیرات ارسال اتوماتیک ایمیل برای رشد کسب و کار
 3. تکنیک های ساخت ایمیل خودکار
 4. ارسال ایمیل هدفمند براساس دسته بندی مشتریان
 5. اشتباهات ساده و رایج ارسال اتوماتیک ایمیل
 6. آزمون آنلاین

ارسال ایمیل های اتوماتیک و زمان بندی شده برای مشترکان خبرنامه های شما بسیار جذاب بوده و نرخ تبدیل بالایی دارد. اینکه در چه ساعتی از روز و چه نوع محتوایی برای آن ها ارسال کنید و حتی در عنوان ایمیل ها چه چیزهایی بنویسید بسیار مهم است. از طرفی دسته بندی کردن مشتریان برای ارسال ایمیل انبوه آنقدر مهم است که گاهی اوقات ما در نیوسئو چندین روز را به آن اختصاص می دهیم.

به جهت احترام به نظرات شما دوستان عزیز، خرید تکی هر کدام از دروس هم امکان پذیر است. می توانید یک یا چند درس را به صورت انتخاب خریداری نمایید.

خرید تکی درس پنجم

تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

درس ششم: تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

 1. نکات مهم قیف بازاریابی
 2. 6 نکته اثرگذاری بیشتر برای تبدیل کاربران به مشتریان
 3. 3 نکته فوق العااده برای نوشتن پیام های جذاب
 4. 3 فرمول برای نوشتن متون قدرتمند و تاثیرگذار
 5. زمان های ارسال ایمیل های جذاب و تاثیرگذار
 6. گام به گام ایمیل های اتوماتیک و تبدیل مخاطب به مشتری
 7. تبدیل مخاطبین به مشتریان با ایمیل های Broadcast شگفت انگیز
 8. آزمون آنلاین

ارسال ایمیل های اتوماتیک می تواند در کوتاه ترین زمان ارتباطی موثر بین شما و مشترکان ایمیلیتان برقرار کرده و نرخ تبدیل شما را افزایش دهد. در این درس یاد میگیرید که یک سری ایمیل جذاب و عالی بسازید و به صورت پاسخگویی و ارسال خودکار تنظیم کنید و براساس اتوماسیون ایمیل کار را شروع کنید. اینکه شما حتی در پاسخ به مشتریان چه ایمیل هایی برای آن ها ارسال می کنید بسیار اهمیت دارد. 

به جهت احترام به نظرات شما دوستان عزیز، خرید تکی هر کدام از دروس هم امکان پذیر است. می توانید یک یا چند درس را به صورت انتخاب خریداری نمایید.

توضیحات درس ششم

خرید تکی درس ششم

AWeber Academy :

ما همواره در حال ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی هستیم.

AWeber بک بستر بازاریابی ایمیلی است که به بیش از 100.000 کسب و کار کوچک و کارآفرینان امکان می دهد تا با عشق برای مردم ایمیل ارسال کنند!

از لحظه ای که مدیرعامل ما Tom Kulzer در سال 1998 شرکت AWeber را تاسیس کرد، این ماموریت اصلی ما بود. از آن زمان AWeber به تیمی متمرکز در زمینه کمک به مشتریان برای دستیابی به موفقیت از طریق ارسال ایمیل های تبلیغاتی تبدیل شد.


برخی سوالات متداول کاربران دوره:

آیا هنوز هم ایمیل مارکتینگ اثربخش است؟

 • با نزدیک شدن به سال 2020، هنوز هم بازاریابی ایمیلی از موثرترین ابزارها برای افزایش فزاینده مشتریان مشاغل کوچک است.

  به جای ارسال محتوا در سایت خود و امید به اینکه شاید مردم ببینند یا ارسال آن در شبکه های اجتماعی و امید به افزایش تعداد طرفداران سایتتان، می توانید مطالب، پاسخ به مشکلات کاربران، اخبار جدید و حتی پیشنهادات جدید فروش را به صورت مستقیم و از طریق ایمیل ارسال کنید؛ جایی که نرخ تبدیل بسیار بالایی دارد! حتی اگر بلافاصله آن را باز نکنند، هربار که ایمیل ارسال می کنید همچنان سوژه خاص و آرم شرکت شما را در عنوان ایمیل خواهند دید و این یعنی در ذهن آن ها ماندگار خواهید شد. به این ترتیب همیشه ارتباطی مستقیم با مشتریان خود خواهید داشت.

آیا این درست است که سوشیال مارکتینگ جایگزین ایمیل مارکتینگ را خواهد گرفت؟

 • آماده باشید که غافلگیر شوید! آمار نشان می دهد ارسال ایمیل 3 برابر اثرگذاری بیشتری نسبت به استفاده از توییتر و فیس بوک دارد. این یک تفاوت بزرگ است. بازاریابی شبکه های اجتماعی بسیار محبوب است اما به این زودی ها جای بازاریابی ایمیلی را نمی گیرد. به عنوان مثال در اینستاگرام بخش کمی از محتوای فروشتان را می توانید به اشتراک بگذارید اما در ایمیل به هر صورتی دوست داشته باشید می توانید محتوای فروشتان را به مخاطبان نشان دهید و نرخ تبدیل مستقیم را افزایش دهید.

آیا می توانم در ابتدای کار بازاریابی ایمیلی، لیست ایمیل خریداری کنم؟

 • (این را با صدای بلند بخوانید) نه!!! هرگزززززززز. این موضوع بسیار وسوسه انگیز است اما باید هر بار در مقابل آن مقاومت کنید. تنها روش ارگانیک جمع آوری ایمیل است، که می توانید از طریق آن به لیست مشترکینی دسترسی داشته باشید که برای شرکت شما واقعا مفید است.

  اولا بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ایمیل اجازه ارسال به لیست خریداری شده را به شما نمی دهند تا اشتباه نکنید. ثانیا آدرس ایمیل هایی که در این لیست ها پیدا می کنید، عموما اشتباه و از دسترس خارج شده اند.

  حتی اگر حواستان نباشد ممکن است با این کار، ایمیل هایتان را برای همیشه SPAM کنید …

2 نظر در مورد مقاله “ برترین دوره آموزش ایمیل مارکتینگ دنیا ” ثبت شده است
 1. لیلا

  سلام و وقت بخیر
  این دوره چند ساعته است؟


  • امیر قمصری

   درود بر شما
   حدود 3 ساعت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود