دوره آموزش گوگل سرچ کنسول

100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

گوگل سرچ کنسول بهترین ابزار تحلیل سایت است

پیشرفت در سئو بدون سرچ کنسول امکان پذیر نخواهد بود!

با بررسی حساب کاربری گوگل سرچ کنسول می توان از اشتباهات جلوگیری و برای آینده برنامه ریزی کرد

↓خلاصه اطلاعات دوره↓

✔️ تعداد فایل ها: 13

✔️ مدت زمان کل آموزش: 150 دقیقه

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه آموزش: فیلم های آموزشی با بالاترین کیفیت

✅ سرفصل های ویدئوهای آموزشی:

 • ثبت سایت در سرچ کنسول
 • بخش Overview
 • بخش Performance
 • بخش Coverage
 • بخش Sitemaps
 • بخش Removals
 • بخش Speed
 • بخش Breadcrumbs
 • بخش Mobile Usability
 • بخش Security & Manual Actions
 • بخش Legacy tools and reports
 • بخش Links
 • بخش Settings

✅ زمان برگزاری:

بلافاصله بعد از خرید، آموزشت رو شروع کن

✅ هزینه شرکت در دوره:

1,540,000 تومان – تخفیف می خوای؟

گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) ابزاری فوق العاده کاربردی برای تحلیل وضعیت سایت و مدیریت سئو است. نکته مهمی که در مورد این ابزار وجود دارد این است که شما به صورت رایگان می توانید از آن استفاده کنید.

این ابزار گزارشات و داده های زیادی در مورد بخش های متعدد سایتتان ارائه می کند.

اما نکته اینجاست که این اطلاعات را چگونه باید بررسی کنیم؟

چگونه باید خطاهای موجود را مرتفع کنیم؟

چطور باید از گزارش عملکرد سرچ کنسول به نفع سئو سایت استفاده کرد؟

تنها روشی که شما می توانید از حجم اطلاعات زیادی که از حساب کاربری سرچ کنسول به دست می آید، بهره ببرید، این است که توسط متخصصین آموزش ببینید. تنها در این صورت است که سرچ کنسول می تواند به رشد سئو سایتتان کمک بسزایی بکند.

کوچک ترین اشتباه در تحلیل این اطلاعات، می تواند منجر به نابودی وب سایت شما بشود.

بنابراین؛ گوگل سرچ کنسول بهترین ابزار مدیریت و تحلیل سایت است که برای استفاده از آن باید آموزش ببینید.

حال که متوجه شده ایم گوگل سرچ کنسول تا این اندازه اهمیت دارد، باید چه کار کنیم؟

چگونه می توان بهترین دوره آموزش جامع گوگل سرچ کنسول را پیدا کرد؟

اصلا یک دوره آموزش سرچ کنسول چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جای هیچ نگرانی نیست؛ چراکه در ادامه این مطلب قرار است شما با یکی از بهترین پیشنهادهای عمر خود روبرو شوید.

برای اولین بار در تاریخ نیوسئو ما تصمیم داریم تا دوره جامع آموزش سئو خود را به چند مورد دیگر تقسیم کنیم؛ همانطور که تا الان متوجه این قضیه شده اید، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین آن ها، دوره آموزش سرچ کنسول می باشد.

ما در این دوره قصد داریم تا هرآنچه که شما لازم دارید تا حساب GSC خود را تحلیل کنید، آموزش دهیم. تا الان حتما متوجه شده اید که برای تحلیل سرچ کنسول باید حتما از یک دوره استفاده کنید؛ اما چگونه باید این کار را انجام دهید؟؟؟؟ ما در این صفحه، کار شما را آسان کرده ایم و دوره ای را به معرف حضورتان خواهیم رساند که بهتر از آن را پیدا نخواهید کرد؛

به نظر شما چه چیزی سبب شده است تا ما چنین ادعایی کنیم و دوره آموزش جامع گوگل سرچ کنسول خود را بهترین دوره موجود در این زمینه نامگذاری کنیم؟؟؟

این ادعا تنها به دلیل وجود 2 اسم در پشت این دوره برقرار شده است:

 • نیوسئو
 • امیر قمصری

فعلا کاری با افرادی که به تازگی با دنیای سئو آشنا شده اند نداریم؛ اما اگر شما مفهوم سئو و بهینه سازی وب سایت را بدانید و کمی هم تحقیق در این حوزه کرده باشید، متوجه اهمیت نام هایی که بیان کرده ایم می شوید.

نیوسئو معتبرترین و برترین برندی است که تا کنون به صورت اختصاصی در زمینه سئو سایت فعالیت داشته است. همکاری تعداد بسیار زیادی از برندهای معتبر دیگر با نیوسئو، سبب شده است تا این مجموعه رزومه ای پربار برای ارائه داشته باشد.

امیر قمصری هم مدیر و مؤسس وب سایت نیوسئو است؛ با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه می شوید که تا کنون بهترین دوره های جامع آموزش سئو، توسط این شخص برگزار شده است که اکثر قریب به اتفاق دانشجویان او، در مدت زمان بسیار کمی از دوره ای که شرکت کرده بودند، به درآمدهای بسیار بالایی رسیدند.

با توجه به تجربه ای که در نیوسئو به دست آورده ایم، تولید محتوای باکیفیت و ساخت بک لینک کلاه سفید برای آن،  دو عامل اصلی ای بود که به ما کمک کرد بتوانیم بهینه سازی وب سایتمان را به درجات عالی برسانیم. اما در پشت ماجرا، این GSC بود که راهنمای اصلی ما بود. در واقع ما با استفاده از همین سازوکار، توانستیم صفحاتی را در سایتمان ایجاد کنیم که بیشتر هر چیز دیگری برای ما ورودی از گوگل گرفتند!!!

حال امیر قمصری و تیم نیوسئو تصمیم دارد تا تجربه خود را به اشتراک بگذارد؛ علت توجه ویژه تیم نیوسئو به مبحث آموزش این است که با گذشت زمان و تربیت شدن هزاران دانشجوی سئو در کشور، کیفیت فضای وب به بهترین حالت ممکن برسد.

↓معرفی دوره آموزش گوگل سرچ کنسول به همراه جزئیات↓

بهتر است سریع تر به سراغ مطلب اصلی برویم و دوره به با جزئیات بیشتر به شما عزیزان معرفی کنیم؛ اولین ویژگی ای که این دوره دارد، غیر حضوری بودن آن در شرایط کنونی کشور است؛ بدون شک برگزاری یک دوره آموزشی از این روش، با چالش های زیادی روبروست که خوشبختانه ما در نیوسئو به بهترین شکل ممکن این قضیه را مدیریت کرده ایم و خواهیم کرد. کافی است چند فایل از ویدئوهای آموزشی قبلی را که در اپلیکیشن نیوسئو قرار داده ایم را مورد بررسی قرار بدهید. عملکرد بسیار قوی تیم پشتیبانی نیوسئو در این زمینه، مطمئنا سبب آسوده خاطری شما خواهد شد.

✔️ تعداد فایل ها: 13

✔️ مدت زمان کل آموزش: 150 دقیقه

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه آموزش: فایل تصویری به همراه توضیحات استاد

درباره امیر قمصری

🟩 سرفصل های ویدئوهای آموزشی

 1. ثبت سایت در سرچ کنسول
 2. بخش Overview
 3. بخش Performance
 4. بخش Coverage
 5. بخش Sitemaps
 6. بخش Removals
 7. بخش Speed
 8. بخش Mobile Usability
 9. بخش Breadcrumbs
 10. بخش Security & Manual Actions
 11. بخش Legacy tools and reports
 12. بخش Links
 13. بخش Settings

👨🏻‍💻 آموزش گوگل سرچ کنسول مخصوص چه افرادی است؟

 1. علاقه مندان به سئو
 2. مدیران کسب و کارهای اینترنتی
 3. مدیران کسب و کارهای سنتی که قصد تغییر روند فعالیت خود را دارند
 4. افرادی که قصد دارند از اینترنت به درآمد برسند
 5. افرادی که می خواهند یک کسب و کار اینترنتی برپا کنند
 6. افرادی که می خواهند رتبه سایتشان به خوبی و به سرعت ارتقا پیدا کند
 7. سئوکاران
 8. افرادی که می خواهند عملکرد وب سایت خود را به خوبی تحلیل کنند

برای استفاده از این آموزش چه پیش نیازهایی لازم است؟

 • علاقه به سئو
 • درک کلی از مفهوم سئو داخلی و خارجی
 • درک کلی از مفهوم بخش های مختلف سایت

چرا باید به نیوسئو اعتماد کنید؟

این سوالی است که مطمئنا تا الان در ذهن همه شما شکل گرفته است؛ حتی اگر این سوال را بیان هم نکرده باشید، بدون شک در جایی از ذهن شما، این مسئله خودنمایی می کند:

خب، تا اینجای کار همه چیز قابل قبول است و من قبول دارم که می توانم با استفاده از دوره آموزش گوگل سرچ کنسول امیر قمصری، به زودی به جمع کارشناسان و تحلیل گران سئو بپیوندم؛ اما هنوز نمی دانم که می توانم به ادعاهای نیوسئو اعتماد کنم یا نه!

در پاسخ به این مسئله، دو نکته مهم وجود دارد که به تنهایی می تواند دلیل محکمی باشد که نیوسئو بهترین مرجع آموزش سئو در کشور است:

اول اینکه رزومه اصلی ما، در گوگل وجود دارد و شما با بررسی وب سایت ما می توانید به راحتی متوجه شوید که حداقل در چیزی که آن را آموزش می دهیم، موفق بوده ایم؛ در واقع ما یکی از وب سایت های برتر سئو در ایران هستیم که یکی از پایه های اصلی موفقیت ما، تولید و سئو محتوا و ساخت بک لینک و تحلیل همه این فعالیت ها در GSC بوده است (رزومه همکاری با برندهای معتبر به کنار!!!).

دومین مسئله اینکه بعد از 17 سال فعالیت در این زمینه دیجیتال مارکتینگ، مطمئن باشید که نیوسئو هیچ زمان ماهیت خود را با برگزاری یک دوره آموزشی ضعیف، از بین نمی برد؛ خلاصه بگوییم دوست عزیزم؛ یعنی ما برای حفظ آبروی خود هم که شده، بهترین دوره های آموزشی را ارائه خواهیم کرد!!!

علاوه بر این دو مورد، تضمین قاطعانه ای که نیوسئو به شما می دهد؛ خود دلیل محکمی بر اعتبار ماست؛ امیر قمصری و تیم نیوسئو تضمین می کنند که اگر شما از دوره استفاده کردید و به نتیجه مناسبی در روند بهینه سازی وب سایتتان نرسیدید، تمام مبلغ دوره به شما عودت داده می شود.

در انتها باید بگوییم که آینده کسب و کارهای اینترنتی، وابسته به سئو است؛ خوشبختانه این مطلبی است که اکثر بازاریابان اینترنتی هم با آن موافق هستند. در نتیجه، اگر الان شروع به یادگیری سئو سایت نکنید، مطمئنا در آینده ای نه چندان دور، مجددا به دنبال پیدا کردن دوره مناسبی برای آموزش سئو مقدماتی خواهید بود. پیشنهاد نیوسئو به شما این است که اگر می خواهید از رقبایتان عقب نیفتید، شرکت در این دوره ما را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود