دوره آموزش سئو محتوا

در سال 2020 محتوا در جایگاه اول شغل های پردرآمد دیجیتال مارکتینگ قرار گرفت

اما محتوایی که سئو شده نباشد به هیچ دردی نمی خورد!!!

محتوا در صورتی ارزش دارد که برای موتور جستجوگر گوگل سئو شده باشد

↓خلاصه اطلاعات دوره↓

✔️ تعداد فایل ها: 9

✔️ مدت زمان کل آموزش: 150 دقیقه

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه آموزش: فیلم های آموزشی با بالاترین کیفیت

✅ سرفصل های ویدئوهای آموزشی:

 1. نکات سئو عنوان
 2. نکات سئو دیسکریپشن
 3. نکات سئو محتوا
 4. نکات سئو URL
 5. نکات سئو H1 تا H6
 6. نکات سئو لینک های داخلی و خارجی
 7. نکات سئو تصاویر
 8. نکات ویرایش و بروز رسانی محتواها
 9. افزایش سرعت ایندکس کردن مطالب جدید

✅ زمان برگزاری:

بلافاصله بعد از خرید، آموزشت رو شروع کن

✅ هزینه شرکت در دوره:

990 هزار تومان

اگر به صورت تصادفی وارد این صفحه شدید و دقیقا نمی دانید که موضوع از چه قرار است، باید بگوییم که ما در این صفحه یکی از بهترین پیشنهادهایی را ارائه کرده ایم که شما از طریق آن می توانید به پروسه کسب درآمد خود را به کلی تغییر دهید؛

خیلی از افراد از شغل های یکنواخت خود عملا به ستوه آمده اند و متاسفانه بیشتر این آدم ها، برای تغییر روند زندگی خود حتی حاضر نیستند کوچکترین اقدامی انجام دهند! اما همینکه شما وارد این صفحه از وب سایت نیوسئو شده اید، بدون شک قصد پیشرفت و بهبود کیفیت زندگی خود را دارید. همانطور که در بالا گفتیم، زندگی یکنواخت روزانه و شغل های کارمندی آفت جان افراد زیادی است؛ مطمئن باشید بیشتر افرادی که در این حوزه ها فعالیت دارند، در سنین میانسالی خود، دچار بحران های شدید روحی خواهند شد. اگر شما نیز جزو این افراد هستید، چرا همین الان اقدام به تغییر نمی کنید؟؟؟ اگر کمی حوصله کرده و در مطالعه ادامه این متن همراه نیوسئو باشید، شاید یکبار برای همیشه سبک زندگی شما به گونه ای تغییر کند که به هیچ عنوان یک زندگی روزمره و خسته کننده نداشته باشید.

حالا منظور از این محتوایی که تا این اندازه ارزش داشته و می تواند افراد را از زندگی یکنواختشان نجات دهد، چیست؟ در اینجا منظور ما محتوای دیجیتال است؛ هر داده و اطلاعاتی که شما به صورت متن، تصویر، ویدئو، پادکست و … در دنیای مجازی بارگذاری کنید، حکم یک محتوا را دارد. همه وب سایت ها برای رشد، نیاز به محتواهای قوی و باکیفیت دارند؛ اما این محتواها در صورتی می توانند به رشد برندتان کمک کنند که به خوبی سئو شده باشند.

سئو محتوا چگونه انجام می شود؟؟؟

برای اولین بار در نیوسئو، ما تصمیم گرفته ایم تا دوره آموزش سئو خود را به چندین بخش تقسیم کنیم تا در هر کدام از آن ها بتوانیم، به صورت مجزا، مطالب و مفاهیم را به شما آموزش دهیم تا بازده عملکرد شما به بهترین شکل ممکن، بهبود پیدا کند.

یکی از بهترین مواردی که از دوره جامع جدا شده است، دوره آموزش سئو محتوا است.

خب، قبل از بیان هر نکته دیگری، بهتر است که توضیح دهیم تولید و سئو محتوا دقیقا به چه چیزی گفته می شود.

تولید و سئو محتوا چه معنایی دارند؟

تولید محتوا در حقیقت مجموعه ای از برنامه ریزی، تحقیق، نوشتن و ویرایش متن هایی است که در دنیای وب وجود دارند یا برای اهداف دیجیتال مارکتینگ ایجاد شده اند.

نکته مهم؛ تسئو محتوا فقط مربوط به محتواهایی است که در وب سایت ها قرار داده می شوند.

بگذارید توضیحات بیشتر در این زمینه را با جمله زیر شروع کنیم:

محتوا پادشاه است

یکی از مواردی که گوگل بر اساس آن ها تصمیم می گیرد که موضوع یک وب سایت در مورد چیست و یا اینکه صفحات آن وب سایت را باید چگونه رتبه بندی کند، عبارات کلیدی است.

عبارت های کلیدی به گوگل کمک می کنند تا بفهمد هدف شما از تولید یک صفحه در سایتتان چه چیزی بوده و همچنین اینکه می خواهید برای چه جستجویی رتبه بندی شود؛

خب، سؤال مهمی که در اینجا به وجود می آید این است:

این عبارات کلیدی را در چه بخشی از محتوا باید به کار ببریم؟

آیا تولید محتوا به تنهایی می تواند ما را به رنک یک گوگل برساند؟

از چه مکملی برای تولید محتوا باید استفاده کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم؟

پاسخ یک کلمه است: سئو محتوا

چرا؟

✅ اولا اینکه بدون سئو محتوا، امکان ندارد که وب سایتی بتواند در نتایج جستجوی گوگل، اصلا رتبه بندی شود. سئو محتوا که نباشد، شما چطور می توانید به صورت بهینه، از عبارات کلیدی در متن محتوای خود استفاده کنید؟؛

✅ دوما؛ سئو محتوا روشی است که شما با استفاده از آن می توانید با مخاطبین هدف خود ارتباط بگیرید؛ اطلاعات خود را در اختیار آن ها بگذارید و در نهایت از آن ها بخواهید از خدمات یا محصولات کسب و کارتان استفاده کنند.

بنابراین؛

سئو به محتوا نیاز دارد و محتوا نیز به سئو؛ اگر از استراتژی های درست در ترکیب عملکرد این دو استفاده نشود، افزایش رتبه و تولید محتواهای بی نظیر، امکان پذیر نخواهد بود.

حال که متوجه شده ایم سئو محتوا تا این اندازه اهمیت دارد، باید چه کار کنیم؟

چگونه می توان بهترین دوره آموزش سئو محتوا را پیدا کرد؟

اصلا یک دوره آموزش جامع سئو محتوا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جای هیچ نگرانی نیست؛ چراکه در ادامه این مطلب قرار است شما با یکی از بهترین پیشنهادهای عمر خود روبرو شوید.

برای اولین بار در تاریخ نیوسئو ما تصمیم داریم تا دوره جامع آموزش سئو خود را به چند مورد دیگر تقسیم کنیم؛ همانطور که تا الان متوجه این قضیه شده اید، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین آن ها، دوره آموزش سئو محتوا می باشد.

ما در این دوره قصد داریم تا هرآنچه که شما لازم دارید بدانید تا با استفاده از آن ها یک محتوای بهینه شده در گوگل منتشر کنید را آموزش دهیم. تا الان حتما متوجه شده اید که برای تولید کردن محتوای سایت باید حتما از یک دوره استفاده کنید؛ اما چگونه باید این کار را انجام دهید؟؟؟؟ ما در این صفحه، کار شما را آسان کرده ایم و دوره ای را به معرف حضورتان خواهیم رساند که بهتر از آن را پیدا نخواهید کرد؛

به نظر شما چه چیزی سبب شده است تا ما چنین ادعایی کنیم و دوره آموزش سئو محتوای خود را بهترین دوره موجود در این زمینه نامگذاری کنیم؟؟؟

این ادعا تنها به دلیل وجود 2 اسم در پشت این دوره برقرار شده است:

 • نیوسئو
 • امیر قمصری

فعلا کاری با افرادی که به تازگی با دنیای تولید محتوا آشنا شده اند نداریم؛ اما اگر شما مفهوم سئو و تولید محتوا را بدانید و کمی هم تحقیق در این حوزه کرده باشید، متوجه اهمیت نام هایی که بیان کرده ایم می شوید.

نیوسئو معتبرترین و برترین برندی است که تا کنون به صورت اختصاصی در زمینه سئو سایت فعالیت داشته است. همکاری تعداد بسیار زیادی از برندهای معتبر دیگر با نیوسئو، سبب شده است تا این مجموعه رزومه ای پربار برای ارائه داشته باشد.

امیر قمصری هم مدیر و مؤسس وب سایت نیوسئو است؛ با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه می شوید که تا کنون بهترین دوره های جامع آموزش سئو، توسط این شخص برگزار شده است که اکثر قریب به اتفاق دانشجویان او، در مدت زمان بسیار کمی از دوره ای که شرکت کرده بودند، به درآمدهای بسیار بالایی رسیدند.

با توجه به تجربه ای که در نیوسئو به دست آورده ایم، تولید و سئو محتوا دو عامل اصلی ای بود که به ما کمک کرد بتوانیم بهینه سازی وب سایتمان را به درجات عالی برسانیم. در واقع ما با استفاده از همین سازوکار، توانستیم صفحاتی را در سایتمان ایجاد کنیم که بیشتر هر چیز دیگری برای ما ورودی از گوگل گرفتند!!!

حال امیر قمصری و تیم نیوسئو تصمیم دارد تا تجربه خود را به اشتراک بگذارد؛ علت توجه ویژه تیم نیوسئو به مبحث آموزش این است که با گذشت زمان و تربیت شدن هزاران دانشجوی سئو در کشور، کیفیت فضای وب به بهترین حالت ممکن برسد.

↓معرفی دوره آموزش سئو محتوا به همراه جزئیات↓

بهتر است سریع تر به سراغ مطلب اصلی برویم و دوره به با جزئیات بیشتر به شما عزیزان معرفی کنیم؛ اولین ویژگی ای که این دوره دارد، غیر حضوری بودن آن در شرایط کنونی کشور است؛ بدون شک برگزاری یک دوره آموزشی از این روش، با چالش های زیادی روبروست که خوشبختانه ما در نیوسئو به بهترین شکل ممکن این قضیه را مدیریت کرده ایم و خواهیم کرد. کافی است چند فایل از ویدئوهای آموزشی قبلی را که در اپلیکیشن نیوسئو قرار داده ایم را مورد بررسی قرار بدهید. عملکرد بسیار قوی تیم پشتیبانی نیوسئو در این زمینه، مطمئنا سبب آسوده خاطری شما خواهد شد.

✔️ تعداد فایل ها: 9

✔️ مدت زمان کل آموزش: 150 دقیقه

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه آموزش: فایل تصویری به همراه توضیحات استاد

درباره امیر قمصری

🟩 سرفصل های ویدئوهای آموزشی

 1. نکات سئو عنوان
 2. نکات سئو دیسکریپشن
 3. نکات سئو محتوا
 4. نکات سئو URL
 5. نکات سئو H1 تا H6
 6. نکات سئو لینک های داخلی و خارجی
 7. نکات سئو تصاویر
 8. نکات ویرایش و بروز رسانی محتواها
 9. افزایش سرعت ایندکس کردن مطالب جدید

👨🏻‍💻 آموزش جامع سئو محتوا مخصوص چه افرادی است؟

 1. علاقه مندان به سئو
 2. مدیران کسب و کارهای اینترنتی
 3. مدیران کسب و کارهای سنتی که قصد تغییر روند فعالیت خود را دارند
 4. افرادی که قصد دارند از اینترنت به درآمد برسند
 5. افرادی که می خواهند یک کسب و کار اینترنتی برپا کنند
 6. آن دسته از افرادی که تولید محتوا انجام می داده اند؛ اما مسیر اشتباه را پیش رو گرفته بودند
 7. سئوکاران تازه وارد
 8. تولیدکنندگان محتوای سایت

برای استفاده از این آموزش چه پیش نیازهایی لازم است؟

 • علاقه به سئو
 • درک کلی از مفهوم محتوای دیجیتال
 • توانایی و سابقه تولید محتوای سایت
 • آشنایی کلی با فضای cms های متعدد از جمله وردپرس

چرا باید به نیوسئو اعتماد کنید؟

این سوالی است که مطمئنا تا الان در ذهن همه شما شکل گرفته است؛ حتی اگر این سوال را بیان هم نکرده باشید، بدون شک در جایی از ذهن شما، این مسئله خودنمایی می کند:

خب، تا اینجای کار همه چیز قابل قبول است و من قبول دارم که می توانم با استفاده از دوره آموزش سئو محتوای امیر قمصری، به زودی به جمع کارشناسان تولید و سئو محتوا بپیوندم؛ اما هنوز نمی دانم که می توانم به ادعاهای نیوسئو اعتماد کنم یا نه!

در پاسخ به این مسئله، دو نکته مهم وجود دارد که به تنهایی می تواند دلیل محکمی باشد که نیوسئو بهترین مرجع آموزش سئو در کشور است:

اول اینکه رزومه اصلی ما، در گوگل وجود دارد و شما با بررسی وب سایت ما می توانید به راحتی متوجه شوید که حداقل در چیزی که آن را آموزش می دهیم، موفق بوده ایم؛ در واقع ما یکی از وب سایت های برتر سئو در ایران هستیم که یکی از پایه های اصلی موفقیت ما، تولید و سئو محتوا بوده است (رزومه همکاری با برندهای معتبر به کنار!!!).

دومین مسئله اینکه بعد از 17 سال فعالیت در این زمینه دیجیتال مارکتینگ، مطمئن باشید که نیوسئو هیچ زمان ماهیت خود را با برگزاری یک دوره آموزشی ضعیف، از بین نمی برد؛ خلاصه بگوییم دوست عزیزم؛ یعنی ما برای حفظ آبروی خود هم که شده، بهترین دوره های آموزشی را ارائه خواهیم کرد!!!

علاوه بر این دو مورد، تضمین قاطعانه ای که نیوسئو به شما می دهد؛ خود دلیل محکمی بر اعتبار ماست؛ امیر قمصری و تیم نیوسئو تضمین می کنند که اگر شما از دوره استفاده کردید و به نتیجه مناسبی در روند بهینه سازی وب سایتتان نرسیدید، تمام مبلغ دوره به شما عودت داده می شود.

در انتها باید بگوییم که آینده کسب و کارهای اینترنتی، وابسته به سئو است؛ خوشبختانه این مطلبی است که اکثر بازاریابان اینترنتی هم با آن موافق هستند. در نتیجه، اگر الان شروع به یادگیری سئو سایت نکنید، مطمئنا در آینده ای نه چندان دور، مجددا به دنبال پیدا کردن دوره مناسبی برای آموزش سئو مقدماتی خواهید بود. پیشنهاد نیوسئو به شما این است که اگر می خواهید از رقبایتان عقب نیفتید، شرکت در این دوره ما را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود