OFF %40

کتاب فاکتورهای رنکینگ گوگل

قیمت: فقط 25.000 تومان به جای 40.000 تومان

تخفیف 40درصدی به دلیل آغاز فروش

کتاب فاکتورهای رنکینگ گوگل، کتابی است فوق العاده مهم و حیاتی که در آن به توضیح مهمترین معیارهای رنکینگ گوگل برای وب سایت ها پرداخته شده است … .

این روزها کمتر کسی در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد که از اهمیت سئو سایت چشمپوشی و تاثیر آنرا در کسب و کار انکار کند. با توضیحات موجود در این کتاب که دربرگیرنده مهمترین نکات رنکینگ گوگل به زبان بسیار ساده است، شما می توانید به بیزینس خود رونق ببخشید و مانند ده ها سایت دیگر که با نیوسئو به رتبه های بالای گوگل رسیدند، شاهد پیشرفت وضعیت وب سایت خود باشید.

به دلیل درخواست شما همراهان نیوسئو، بعد از گذشت حدود یک سال از آغاز سری مقالات فاکتورهای رنکینگ گوگل که در آنها موارد مهمی از تاثیرگذارترین نکات برای کسب رتبه های بالا در گوگل اشاره شد، بر این شدم تا این سری را به صورت کتابی جامع و کامل در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهم.

در این کتاب که در قالب فاکتورهای رنکینگ گوگل pdf در دسترس قرار دارد، موضوعاتی مهم در حوزه سئو بیان شده که شامل مباحث مربوط به سورس، تولید محتوا و بک لینک می باشند. رعایت این موارد بسیار حایز اهمیت است و گاهی پیش می آید که با در نظر گرفتن نکته ای خاص و پیاده سازی آن در سایت خود، شاهد ربودن گوی سبقت از رقبایتان خواهید بود.

نکته مهم: سری مقالات فاکتورهای رتبه بندی گوگل، با توجه به آخرین آپدیت های گوگل گردآوری شده اند همچنین شامل متد نهایی جهت رونق بخشیدن به وب سایت شما هستند.

قیمت کتاب: با توجه به زمانی که برای گردآوری مطالب موجود در کتاب رنکینگ گوگل شده است، هزینه دریافتی بسیار ناچیز می باشد، ضمن اینکه نمونه مشابه این کتاب را در هیچ کجا نخواهید یافت.

ضمانت خرید: امیر قمصری شخصا ضمانت می کند، افرادی که پس از خرید کتاب از آن راضی نبودند می توانند ظرف مدت زمان 48 ساعت پس از خرید، تمام مبلغ خود را پس بگیرند.

تعداد صفحات: 37

به جهت آشنایی بیشتر شما دوستان عزیزم جهت بررسی و انتخاب دقیق این کتاب کارآمد تعدادی از صفحات این کتاب را در ذیل این متن لیست کرده ایم :

2 نظر در مورد مقاله “ کتاب فاکتورهای رنکینگ گوگل ” ثبت شده است
 1. مهدی

  من آموزش های بخش بک لینک و محتوا اپلیکیشن رو خریداری کردم ایا این کتاب محتوای جدیدی نسبت به مطالب اپلیکیشن دارد ؟؟


  • امیر قمصری

   درود بر شما

   این کتاب در واقع به صورت کلی به مباحثی می پردازه که همه صاحبان سایت ها و سئوکارها باید نسبت بهش تسلط داشته باشند. مباحثی درش مطرح شده که در هیچ دوره ای نیست. البته به اندازه دوره ها درمورد هر بحثی توضیح داده نشده اما همین به صورت مختصر هم بسیار مفید خواهد بود


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود