آیا www در سئو آدرس سایت تاثیر می گذارد؟

پخش ویدئو

آیا قرار گرفتن www در ابتدا دامنه یا نبود آن بر روی سئو آدرس سایت اثر می گذارد؟

قطعا خیر. این بر اساس نتیجه تحقیقاتی است که در نیوسئو انجام گرفته است و همچنین بر اساس مطالعاتی که با کارشناسان خبره سئو سایت ارتباط داشتیم، متوجه که این مسئله شدیم که هیچ اثری بر روی سئو سایت نمی گذارد و همین طور خود گوگل هم این مسئله را هیچ وقت اعلام نکرده است.

حال چرا نیوسئو www دارد و خیلی از سایت های دیگر ندارند؟

ما استراتژی خاصی را برای این مسئله در نیوسئو در نظر نگرفته ایم. اما زمانی که قرار است سایت ما برای افرادی که عام هستند، بارگزاری شود، آن را بدون www بارگزاری می کنیم. نکته ای که در سئو آدرس سایت وجود دارد این است که باید User Friendly بودن را در نظر بگیریم. مثلا افرادی وارد وب سایت نیوسئو می شوند، عموما خودشان کارشناسان سئو و طراحی سایت و … هستند. در نتیجه آدرس برای آن های اهمیت زیادی ندارد و همین طور مهم ترین پایگاه ورودی نیوسئو گوگل است که برای آن هم تاثیری ندارد. اما شما می خواهید سایت خود را تبلیغ کنید و کارهای برندینگ انجام دهید. حال می خواهید آدرس خود را با www معرفی کنید یا اینکه بدون آن. به نظر شما کدام راحت تر است؟ قطعا بدون www جذاب تر است. بنابراین مسئله را در تبلیغات و فضای مجازی خود حتما در نظر بگیرید.

زمانی که www آدرس سایت شما نباشد، باید یک مسئله را مد نظر قرار دهید. چه از سایت وردپرسی استفاده می کنید یا چه از هر نوع وب سایت دیگری، باید به برنامه نویس خود بگویید که یکی از این دو آدرس، ریدایرکت 301 شود روی آدرس دیگر. در نتیجه هر کدام را می خواهید به کار بگیرید عمل ریدایرکت 301 کردن را فراموش نکنید. امیدوارم این فیلم آموزش سئو آدرس وب سایت برای شما کاربردی واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود