مهمترین فاکتور های سئو 2020

پخش ویدئو

یکی از سوالاتی که طی این سال ها از بنده پرسیده شده است، این است که ما رعایت کردن چند نکته از حدود 200 فاکتور های سئو گوگل می توانیم به رتبه های بالا در نتایج جستجوی گوگل برسیم؟ اینکه با رعایت کردن چند نکته ثابت از فاکتور سئو بتوانید به رتبه یک گوگل برسید را از ذهن خود خارج کنید. دوتا بحث در تعداد رعایت این نکته ها که مدنظر باید قرار بگیرد وجود دارد:

  • رقبای شما چه افرادی هستند؟
  • موضوع شما چیست؟

ما در یک سری موضوعات و بر اساس رقبای آن در همین وب سایت ها ایرانی با رعایت کردن 30 فاکتور سئو می توانید به لینک یک گوگل دست پیدا کنید. همین طور یک سری موضوعات نیز وجود دارد که با رعایت 90 فاکتور سئو نیز نمی توانید لینک یک گوگل شوید. بر اساس تحقیقات ما یک سایت ایرانی بیشترین ورودی خود را با رعایت حدود 100 تا 110 نکته از فاکتور های سئو و بهینه سازی سایت بدست آورده است. یعنی شما با رعایت حدود 50 درصد فاکتور های سئو می توانید لینک یک شوید (نه فقط در یک عبارت بلکه در 100 ها و 1000 عبارت).

در مجموع شما باید بحث تولید محتوا را به خوبی انجام دهید، موارد مربوط به بک لینک ها را به خوبی در نظر بگیرید، سرچ کنسول به صورت خوب انجام شود، بهنیه سازی سورس نیز انجام شود و تا جایی که ممکن است تمام فاکتور ها را در نظر بگیرد و حالا ببینید به چه رتبه ای دست پیدا می کنید. حال که به رتبه خوبی دست پیدا کردید باید رقبای خود را بررسی کنید و کارهایی که آن ها انجام داده اند را نیز شما در نظر بگیرید. امیدوارم این فیلم آموزش سئو برای شما کاربردی واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود