مهم ترین کاربرد ریدایرکت 301 در وردپرس چیست؟

پخش ویدئو

در این فیلم آموزش سئو قصد داریم به مهمترین کاربرد ریدایرکت 301 در وردپرس و بسایت شما بپردازیم. گاهی اوقات بعضی از صفحات وبسایت شما جابه جا و یا پاک می شود، که مهم ترین کاربرد ریدایرکت 301 در وردپرس وبسایت شما در این قسمت نمایان می شود.

چگونه از ریدایرکت 301 برای صفحات جابه جا شده استفاده کنیم؟!

جابه جا شدن صفحات به معنای آن است که آن صفحه دارای یک آدرس بوده اما در حال حاضر شما یک آدرس جدید برای آن لحاظ می کنید؛ که می بایست آدرس قبلی را به آدرس جدید ریدایرکت 301 بشود.

ریدایرکت 301 را از طریق Htaccess  انجام دهیم یا PHP !؟

پیشنهاد استاد قمصری Htaccess  می باشد. این پیشنهاد برای کسانی است که از Htaccess سر رشته دارند اما اگر چنین سر رشته ای ندارید می توانید از PHP و یا سایر زبان های برنامه نویسی استفاده کنید.

آیا صفحات پاک شده وب سایت را ریدایرکت 301 کنیم؟

برخی از صفحات وب سایت شما بنا به دلایلی ممکن است پاک شود آیا لازم است که چنین صفحاتی را ریدایرکت 301 کنیم؟! پاسخ استاد قمصری به این سوال مثبت است، اگر صفحه ای در وبسایت شما وجود دارد که به صفحه پاک شده شباهتی دارد باید از ریدایرکت 301 استفاده کنید. در همین راستا باید شما صفحه پاک شده را به صفحه جدید و مشابه ریدایرکت 301 کنید.

 مهمترین ویژگی ریدایرکت 301 برای صفحات حذف شده چیست؟!

مهمترین ویژگی ریدایرکت 301 صفحات حذف شده این است که هر چه ارزش و رنک صفحه پاک شده انتقال پیدا می کند به صفحه جدید و مشابه آن که این اتفاق در نوع خود یک اتفاق بی نظیر است.

2 نظر در مورد مقاله “ مهم ترین کاربرد ریدایرکت 301 در وردپرس چیست؟ ” ثبت شده است
 1. محمدرضا

  سلام و درود
  بعد از این که از ریدایرکت 301 استفاده کردیم، url های قبلی رو از سایت مپ سایت باید حذف کنیم؟


  • امیر قمصری

   درود
   بله قطعا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود