نکات طلایی کدهای structured data در سورس سایت

درود بر شما عزیزان. در این کلیپ از نکات سئو سایت، می پردازیم به دو نکته بسیار مهم در رابطه با استفاده از کدهای structured data که شما اگر برنامه نویس باشید و سئو برای شما اهمیت داشته باشد، باید در وب سایت های خود اعمال کنید و اگر صاحب وب سایت هستید حتما باید با برنامه نویس خود هماهنگ کنید، در پست های سایت این نکات استفاده از این کدها را در نظر بگیرد. هر پستی که در وب سایت شما منتشر می شود، چه در وردپرس یا هر CMS دیگری، یک زمان انتشار دارد و یک زمان Modify یا بروزرسانی.

هر دو این زمان ها برای گوگل ارزشمند است و جان مولر نیز اعلام کرده است که حتما این دو زمان را در سورس سایت خود برای پست ها قرار دهید. حال چگونه این کار را انجام دهیم؟ قطعا در سایت بسیاری از شما زمان انتشار قابل مشاهده است اما نکته ای که مد نظر من است جز زیر نکات structured data است یعنی افرادی می توانند این تغییرات را اعمال کنند که تسلط بر کدهای structured data داشته باشند.

اگر تسلطی بر کدهای structured data ندارید با جستجو در گوگل با کلمات poblish date structured data یا modify date structured data به راحتی به شما نمایش می دهد که از چه نوع structure باید در کدهای خود استفاده کنید و به چه صورت زمان دقیق انتشار و بروزرسانی را در پست خود قرار دهید تا به گوگل در این رابطه کمک کنید. رعایت نکات زمان انتشار و بروز رسانی پست می تواند باعث بهبود رنک وب سایت شما شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود