نکته بسیار مهم لینک سازی در کمپین ها

پخش ویدئو

ما در این ویدیو به نکته ای بسیار مهم درباره لینک سازی در کمپین ها که شما با سایت هایی مختلف راه اندازی می کنید، می پردازیم. زمانی چند سایت با هم همکاری کرده و اقدام به برگزاری کمپین می کنند، لینک هایی را با یک دیگر رد و بدل می کنند.

نکته بسیار مهم: بی تردید و بدون ابهام باید تمام لینک های خود در این کمپین ها را به صورت لینک نوفالو قرار دهید.

چرا باید لینک های خود در کمپین ها را نوفالو کنیم؟

معمولا در این جریان گوگل کل کمپین را شناسایی می کند. چون یک سلسله لینک هایی هستند که به صورت موقت در یک سری وب سایت قرار می گیرند و بعد از مدتی پاک می شوند. از این جهت گوگل به راحتی متوجه می شود که شما کمپینی را با سایت های دیگر برگزار کرده اید. هدف شما از برگزاری کمپین، کسب درآمد است و قرار نیست که ارزش یک وب سایت را بیشتر کنید.

اگر این لینک سازی خارجی به صورت موقت نباشد، تکلیف چیست؟

این که شما به صورت همیشگی در یک چرخه مشخص به یک دیگر لینک دهید، مثلا 20 تا سایت که به یک دیگر لینک داده اند، کار جالبی نیست مگر از روشی که ما به آن لینک سه طرفه می گوییم، استفاده کنید. در این حالت نه جریمه می شوید و همین طور برای شما ارزش بیشتری داشته باشد.

در زمینه لینک سازی در کمپین ها اگر سوال و پیشنهاد داشتید می توانید با ما در اپلیکیشن نیوسئو مطرح کنید. ما در بخش فیلم آموزش سئو نکات کاربردی بیشتری در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم که می تواند برای شما مفید باشد.

 

2 نظر در مورد مقاله “ نکته بسیار مهم لینک سازی در کمپین ها ” ثبت شده است
 1. hamid

  سلام
  اشاره کردین به آموزشهای قبلی که درمورد لینک سه طرفه بحث شده
  تویه سایت سرچ زدم پیدا نشد . لینک قرار میدین
  تشکر


  • مهدی گنجعلی

   درود وقتتون بخیر. لینک های دو طرفه همونطور که می دونید در واقع حکم تبادل لینک رو داره که به هیچ عنوان نباید انجام داده بشه. اما راه دیگه ای که وجود داره اینه که شما از تکنیک لینک سه طرفه استفاده کنید؛ یعنی سایت یک به دو، دو به سه و سه به یک لینک بده و به این صورت هست که گوگل جریمه ای برای شما در نظر نخواهد گرفت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود