فایل های جاوا اسکریپت و محل قرارگیری آن ها

درود بر شما دوستان عزیزم امیدوارم که سرحال و سرشار از انرژی مثبت باشید. در این فیلم آموزش سئو میخواهم در مورد مساله ای صحبت کنم که قبلا هم به آن اشاره کرده بودم و تاکید کرده بودم دقت کنید، این یکی از مهم ترین نکات سئو سایت در سال 2019 بوده و قطعا در سال 2020 و از این به بعد بسیار مطرح خواهد بود.

اگر دوست ندارید ویدئو آموزشی بالا را ببینید؛ متن زیر که تمام توضیحات ویدئو هست را بخوانید:

نکته استفاده از فایل های جاوا اسکریپت و رندر گرفتن از آنهاست؛ قطعا اگر از ابزار google page speed insight استفاده کرده باشید با این مشکل مواجه شده اید که به شما تاکید میکند محل قرارگیری فایل های جاوا اسکریپت سایتتان مناسب نیست، بنابراین خواهشی که از شما دارم، فایل های جاوا اسکریپت که در وبسایت شما بارگذاری میشود در قسمت های مختلف صفحه اصلی یا صفحات دیگر را تا جایی که میتوانید در تگ Head بارگذاری نکنید، یعنی اگر قصد دارید تبلیغی در وبسایتتان قرار بدهید چه ثانیه دوم پس از بارگذاری سایتتان چه سی ثانیه، چه پنجاه ثانیه، چه در بار دوم و چه هر اتفاق دیگری، حتما در تگ Footer قرار بدهید و اجازه بدهید در ابتدا تمام محتوای اصلی سایت شما بارگذاری بشود.

من امیر قمصری، همیشه به افرادی که در دوره جامع آموزش سئو شرکت میکنند یک نکته خیلی مهم را در همین زمینه تاکید میکنم و می گویم من در وبسایت خودم تنها قسمت و فایل جاوا اسکریپت که در ابتدا و در تگ Head قرار دارد یکی jquery هست که باید طبیعتا بارگذاری بشود و یکی هم اسلایدری که در صفحه اصلی در بالا بارگذاری میشود، همه موارد دیگر در Footer قرار گرفته اند.

با یک کد نویسی ساده، هم در وردپرس و هم در سیستم های دیگر که چه cms باشد و چه غیر cms میتوانید از برنامه نویس خودتان درخواست کنید و لطفا بررسی کنید و به این نکته دقت کنید، به شما قول میدهم که میتوانید یک تاثیر شگفت انگیز را ببینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود