مخفی کردن فایل های جاوا اسکریپت و جریمه گوگل

درود بر شما دوستان عزیزم در این نکته از نکات مهم سئو سایت در سال 2019 به یک مبحث خیلی مهم در مورد مخفی کردن فایل های جاوا اسکریپت می پردازیم.

اگر دوست ندارید ویدئو آموزشی بالا را ببینید؛ متن زیر که تمام توضیحات ویدئو هست را بخوانید:

بسیاری از شما دوستان عزیزم، حالا برحسب زرنگی، کدهایی را درون وب سایتتان قرار میدهید و درون آن از googlebot user agent استفاده می کنید که گوگل فایل های جاوااسکریپت شما و اقداماتی که در حال انجام هستند را نبیند.
خواهشی که از شما دارم لطفا به هیچ عنوان با گوگل شوخی نکنید.
فایل های جاوا اسکریپت و تمام اتفاقاتی که در وب سایت شما می افتد را باید گوگل به صورت کامل ببیند. من حتی اقداماتی که در حال اتفاق افتادن است از طریق کدهای جاوااسکریپت مانند اکشن هایی که قرار است به عنوان مثال ده ثانیه، یک دقیقه یا دو دقیقه بعد اتفاق بیفتد را به گوگل نشان می دهم.
برخلاف اقدامی که ممکن است شاید شما و دوستان دیگری که فکر میکنند زرنگ هستند انجام میدهند و فعالیت هایی مربوط به مخفی کردن فایل های جاوا اسکریپت را در روند کار خود پیاده سازی می کنند. من هیچ چیزی را مخفی نمی کنم و همیشه به دانشجویان دوره آسمان خراش تاکید می کنم که گوگل بسیار بسیار قوی است و اگر هم از آن چیزی را مخفی کردید و نتیجه گرفتید مطمئن باشید که یک شب میخوابید، صبح بیدار میشوید و گوگل یک بلایی به سرتان می آورد و شما را جریمه میکند. امیدواریم با استفاده از این فیلم آموزش جاوا اسکریپت بتوانید عملکرد خود را بهبود بخشیده و از جریمه های گوگل در امان باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود