اهمیت ترتیب کدهای سایت در سئو

درود بر شما دوستان عزیزم امیدوارم که پر از انرژی مثبت باشید؛ در ادامه نکات سئو سایت در سال 2019 باید به یک سوال بسیار پر تکرار پاسخ بدهم، سوالی که ممکن است در ذهن شما هم پیش آمده باشد.

اگر دوست ندارید ویدئو آموزشی بالا را ببینید؛ متن زیر که تمام توضیحات ویدئو هست را بخوانید:

ما باید ترتیب کدهای سایت را به چه شکل رعایت کنیم؟
ساده تر اگر بخواهم بگویم و هم زمان پاسخ هم بدهم، در بحث بهینه سازی کدهای سایت ابتدا باید تمام کدهای html سایت شما بارگذاری بشود و بعد که به صورت کامل بارگذاری شد، حالا داخل تگ head باید چه نوع ترتیب قرارگیری را در نظر بگیریم؟
در ابتدا که حتما باید تگ های مهم مربوط به سئو را پیاده سازی کنیم، من همیشه تاکید میکنم بالاترین تگی که استفاده میشود Title باشد، بعد Description باشد و Keywords را برای موتورهای جستجوگر دیگر به غیر گوگل میتوانید استفاده کنید؛ Canonical مهم است View Port مهم است و بعد تگ های مربوط به No Index – No Follow و در ادامه به جایی می رسیم که یک سوال خیلی مهم پیش می آید: اول css ها بارگذاری بشوند اگر داخل تگ Head قرار دارند یا JS؟
خواهشی که از شما دارم دقت کنید. من در کلیپ قبلی در مورد بارگذاری فایل های جاوااسکریپت صحبت کردم، یعنی ما فایل های جاوا اسکریپت را از Header برمی داریم و داخل Footer قرار می دهیم، فایل های CSS را جابه جا نکنید، این یک نکته خیلی مهم.

نکته دوم: در کدهای سایت اول باید CSS ها بارگذاری شود و بعد یکی یا دو تا فایل جاوا اسکریپت که مجبورید و باید در تگ Head قرار بگیرد؛ در آخر دوباره تاکید میکنم در ابتدا باید تمام کدهای HTML که توسط برنامه نویسی زیرساخت یا Back End PHP یا ASP یا هر زبان برنامه نویسی دیگر مانند پایتون و … ساخته می شود را به صورت کامل بارگذاری کنید که کاربر همه چیز را ببیند.
یکی از مثال های بارگذاری مرحله ای تصاویر دقیقا به همین مساله برمیگردد، در ابتدا باید کل صفحه متن ها بارگذاری شود بعد تیکه تیکه عکس ها و بعد ویدیو ها و بعد قسمت های دیگر وبسایت شما. امیدوارم از این فیلم آموزش ترتیب کدهای سایت لذت برده باشید و حتما از آن در بهینه سازی کد های سایت خودتان استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود