پنالتی سایت

پخش ویدئو

پنالتی سایت رویدادی است که در صورت وجود سهل انگاری ها در فرآیند سئو وب سایت ممکن است رخ دهد و موجب حذف شدن سایت از صفحه نتایج جستجو در گوگل شود. قوانین و الگوریتم های گوگل برخلاف نمونه های مشابه، بسیار هوشمندانه و دقیق طراحی شده اند. برای مثال اگر پیج اینستاگرام شما توسط الگوریتم های این پلتفرم جریمه و غیر فعال (disable) شود، امکان رفع این جریمه ها و برگرداندن پیج بسیار بالاست، زیرا جریمه های اینستاگرام اکثرا اشتباه هستند پس طبیعتا رفع سوء اثر آن ها کار سختی نیست.

اما این موضوع در الگوریتم های گوگل کاملا متفاوت است. به ندرت پیش می آید که جریمه های گوگل به صورت اشتباه اعمال شوند. دقت بسیار بالای الگوریتم های این موتور جستجو جهت بررسی مواردی که در سایت ها موجب جریمه می شوند، سبب شده تا احتمال بروز خطا در این امر به میزان زیادی کاهش یابد.

اگر مواردی که انجام آن ها توسط گوگل ممنوع اعلام شده است، مانند درج محتوای کپی یا استفاده از مزارع لینک را در وب سایت خود، چه به عمد و چه به صورت غیر عمد انجام دهید، وب سایت شما پنالتی شده و ممکن است از صفحه نتایج جستجو گوگل حذف شود. برای درک بهتر مطالب بالا می توانید ویدئو موجود در صفحه را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود