جلب اعتماد مشتری

پخش ویدئو

جلب اعتماد مشتری اولین و مهمترین مرحله جهت تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتری است. اما چگونه می توان این هدف را محقق ساخت؟ ما در این پست قصد داریم 7 روش جلب اعتماد مشتریان را در سایت های فروشگاهی آموزش دهیم.

7 روش جلب اعتماد مشتری

  1. داشتن شماره ثابت: شما باید جهت جلب اعتماد مشتریان، یک شماره ثابت از محل کارتان در سایت خود قرار دهید. اگر کسب و کار شما کوچک است و دفتر کار ندارید، می توانید یک شماره ثابت از محل زندگی خود در سایت درج کنید. این شماره تماس ثابت، باید حداقل در یکی از قسمت های فوتر، هدر یا صفحه تماس با ما، وجود داشته باشد.
  2. داشتن شماره همراه: در همان قسمتی که شماره ثابت خود را قرار می دهید، شماره تلفن همراه خود را هم درج کنید. بخصوص در صفحات لندینگ فروش حتما باید شماره تماس خود را قرار دهید.
  3. پاسخ دهی سریع: هنگامی که مخاطبانتان به هر روشی با شما ارتباط برقرار می کنند، حداقل در ساعات اداری باید در کمترین زمان ممکن پاسخ آن ها را بدهید. این امر بسیار در جلب اعتماد مشتریان تاثیر گذار است.
  4. درج تصویر از محل کار: باید در سایت خود یک تصویر از دفتر کارتان قرار دهید. اگر در خانه فعالیت های مربوط به کسب و کار اینترنتی خود را انجام می دهید، می توانید تصویری از خودتان در حالی که پشت میز کار هستید تهیه کرده و در سایت قرار دهید.
  5. درج آدرس محل کار: اگر شما یک آدرس فیزیکی از محل کار خود در سایت قرار دهید، سطح اعتماد مخاطبان شما بالا می رود و آن ها مطمئن خواهند شد مکانی وجود دارد که بتواند جهت ضمانت خرید خود به آنجا مراجعه کنند.
  6. داشتن درگاه پرداخت: اگر در وب سایت خود فروش انجام می دهید، باید درگاه پرداخت داشته باشید. در غیر این صورت جلب اعتماد مخاطبان سخت خواهد بود.
  7. نمایش نظرات مشتریان قبلی: شما می توانید نظرات و بازخورد های مشتریان قبلی را خود در قالب ویدئو، فایل صوتی، عکس و… در وبسایت درج کنید تا اعتماد مخاطبان شما با مشاهده آن نظرات، جلب شود.

نکاتی که مطالعه کردید، خلاصه ای از ویدئو موجود در ابتدای صفحه بود. پیشنهاد می شود برای درک هرچه بهتر مطالب مربوط به جلب اعتماد مشتری، حتما ویدئو را مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود