4 نکته کاربردی برای شروع تولید محتوا

پخش ویدئو

شروع تولید محتوا سایت یکی از مهم ترین بخش هایی است که برای بهینه سازی داخلی سایتتان باید آن را بیاموزید. ما چندین تکنیک مهم در مورد تولید و سئو محتوا را به شما عزیزان در ویدئوهای قبلی آموزش داده ایم. اکنون قصد داریم تا چند نکته کاربردی و مهم برای نحوه شروع تولید محتوا سایت را با شما به اشتراک بگذاریم.

هنگامی که یک کاربر وارد یک لندینگ پیج می شود و قصد دارد که شروع به مطالعه محتوای شما بکند، بخش ابتدایی محتوای آن صفحه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یعنی پاراگراف اول. در پاراگراف اول چند نکته را باید رعایت بکنیم؛ وگرنه سبب می شود تا کاربر سریعا از وب سایت شما خارج شود و به همین ترتیب، بانس ریت یا همان نرخ پرش وب سایت افزایش پیدا می کند.

یکی از مسائلی که باید در مورد شروع محتوا سایت مدنظر داشته باشید، شفافیت است. شما باید در پاراگراف اول باید صریحا به کاربر بگویید که هدف شما از ایجاد این صفحه و محتوایی که در آن قرار داده شده است، چیست. دومین نکته؛ از جملات کوتاه استفاده کنید. کاربری که تازه شروع به مطالعه محتوای وب سایت شما کرده است، تمایل ندارد که جملات طولانی را بخواند؛ این کار برای او خسته کننده است. سومین نکته مهم؛ نهایتا باید دو مرتبه از کلمات کلیدی خود در پاراگراف اول استفاده کنید. استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در ابتدای محتوای سایت، موجب می شود کاربر تصور کند که شما مطلبی بی معنی و کم ارزش تولید و منتشر کرده اید و طبیعی است که بعد از آن از وب سایت شما خارج می شود. آخرین نکته هم اینکه اولین جمله شما باید بسیار جذاب باشد؛ در این صورت کاربر ترغیب می شود تا ادامه متن را مطالعه کند تا متوجه شود که بقیه ماجرا از چه قرار است.

امیدواریم که این فیلم آموزش سئو برای شما مفید و مثمر ثمر واقع شده باشد. اگر سوال یا مشکلی در مورد چگونگی شروع تولید محتوا سایتتان داشتید، خوشحال می شویم که آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود